W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Andrzej Opłatek najlepszy w Grand Prix Cavaliada w Poznaniu ! Wspaniały sukces Polskiego młodzieżowca 03/12/17

03/12/17 

Historycznym zwycięstwem reprezentanta Polski, 20-letniego Andrzeja Opłatka na Copperfieldzie zakończyło się Grand Prix Poznania o nagrodę PKO Banku Polskiego, pod patronatem Prezydenta Miasta Poznania oraz Prezesa Polskiego Związku Jeździeckiego, zaliczane do Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej. To pierwsze od 2007 roku zwycięstwo Polaka na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich i pierwsze, odkąd ta impreza odbywa się pod marką Cavaliady.

 
 

 


Cavaliada CSI3-W / CSI1 / CSIYH / Future Poznań 2017

 

ZGŁOSZENIA CSI3-W 

ZGŁOSZENIA CSI1 

ZGŁOSZENIA CSIYH 

 

CAVALIADA Future

 

 

zamówienia zdjęć  Ewa Imielska-Hebda Photography    

 

PROGRAM          BILETY             DOJAZD              WYSTAWCY 

 

 

 

 

NAJLEPSZE WYNIKI DLA POLSKI Niedziela 03/12/17 

Grand Prix 160cm 1m. Andrzej OpłatekCOPPERFIELD 40

CSI3 Final 130 cm  2m. Jarosław Skrzyczyński QUINTELLA  

CSI3 140cm LC   6m. Paweł Jurkowski FOR ME 18

CSI1 Final 130cm  2m. Mateusz KiempaCATALAYA

MINI Cavaliada Future  1m. Karolina MiśROCK

MIDI Cavaliada Future  1m. Marcelina JackowiakBARKAROLA

 

NAJLEPSZE WYNIKI DLA POLSKI Sobota 02/12/17 

Finał 145cm LR  7m. Aleksandra KozaneckaSUEDWINDS AMANDA

CSI3 130cm  1m. Aleksandra Kierznowska / DIOR V

SPeed & Music  1m. Adam Grzegorzewski OKARINO

CSI1 120 Final    1m. Aleksandra OsuchROXANA Z

CSIYH   3m. Agata Dahlke ULILEN

MINI Cavaliada Future  1m.  Wiktoria Ryciak KLAUSINKA

MIDI Cavaliada Future 1m. Zuzanna PrymakARAGANO

Sztafeta   1m. Paweł Warszawski, Marta Konarska, Natalia Głowacz

 

NAJLEPSZE WYNIKI DLA POLSKI Piątek 01/12/17

CSI3 LR 150cm  1m. Jarosław SkrzyczyńskiCHACCLANA

CSI3 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński QUINTELLA

CSI3 125 cm  2m. Bartosz Adamus FONTAINE BLUE CKV

CSI1 130cm  1m. Nawojka Kiecoń /  CHARYZMA W

CSI1 120cm  1m. Jacek ZagorCUIDAM DE VRENDT

CSIYH  1m. Marek LewickiPHILADELPHIA

 

NAJLEPSZE WYNIKI DLA POLSKI  Czwartek 30/11/17 

GALERIA Czwartek 

CSI3 145cm  2m. Jarosław SkrzyczyńskiQUINTELLA

CSI3 140cm  6m. Jarosław Skrzyczyński QUITOKI

CSI3 130cm  2m. Dawid KubiakCOUNTESS OF HIGHFIELDS

Potęga Skoku  1m. Paweł Jurkowski / FOR ME 18

CSI1 130cm   2m. Seweryn MurdziaULA BAJOU K

CSI1 120cm  1m. Aleksandra OsuchROXANA Z

CSIYH  2m. Małgorzata KoszuckaFIBONACCI S

 


X Bionic Indoor Master 24-26 XI 2017 galeria


Michał Kubiak najlepszy w Grand Prix Łącka 26/11/17

 

Michał Kubiak na klaczy GALAKTYKA zwyciężył w Grand Prix Leszna.

 

WYNIKI Grand Prix 

 

WYNIKI Turnieju 

 

26/11/17

 


Grand Prix Leszna dla Dajany Pawlickiej 26/11/17

 

Dajana Pawlicka na CAMPARI  najlepsza w Grand Prix Leszna. 

26/11/17

 

 

 

 


Polacy w konkursach Grand Prix 26 listopada 2017 -Samorin - Lier - Kronenberg - Lichtenvoorde - Chazey sur Ain

26/11/17 

 

Jarosław Skrzyczyński i Chacclana

Aleksandra Cebulak czwarta w finale 120 w Kronenberg 26/11/17

Aleksandra CebulakGirstti S. E. / - 4 miejsce Finał 120cm CSI1 

 

WYNIKI KONKURSU


Wojciech Wojcianiec i Jan Bobik z powodzeniem w 2* Lier

Z powodzeniem jeździli w Lier reprezentanci Polski - Wojciech Wojcianiec i Jan Bobik.  

 

Wojciech Wojcianiec był szósty w LR 145cm, na Chintablue, drugi w 140cm na Naccord Melloni, drugi w Finale YH na Quentino i piaty na Curt As w 120cm. 

Jan Bobik ukończył sobotni konkurs 140cm na piatym miejscu na Chacco Amicor ZM, w piątek para była trzecia również w 140cm. 

W konkursie Grand Prix mieli po jednym błędzie. 

25/11/17

 

 


Juniorka Wiktoria Bedyńska w super formie w CSIJ Lichtenvoorde 25/11/17

 

Wiktoria BedyńskaLolita K - video Finał 120cm 

 

Wiktoria Bedyńska w dobrej formie w juniorskim turnieju w Lichtenvoorde, czwarta w Finale 120cm na Lolita K, czwarta w piątkowym konkursie 135cm na Clarence S.

 

WYNIKI TURNIEJU


Sukces ! Jarosław Skrzyczyński trzeci w 4* Samorin ! 25/11/17

 

Jarosław Skrzyczyński i Silver Shine - video winning round LR 150cm.

VIDEO przejazd podstawowy https://youtu.be/QrqH7lBzWsA

WYNIKI konkursu  

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24