W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

CSI Olomouc 2022

Małgorzata Koszucka i Stakorado fot. (c) CSI Olomouc

 

Reprezentacja Polski : Michał Kaźmierczak,  Monika Grundkowska, Daria Pietrzak, Małgorzata Koszucka, Kinga Kościarz, Jarosław Koziarowski, Kornelia Kurleto, Ewa Macieszczak, Aleksandra Matula, Karolina Nowak, Józef Pekaniec, Agata Skrzypiec, Hanna Stefanowicz, Krzysztof Złocki. 

 

WYNIKI      relacja YouTube         ARCHIWUM VIDEO  

 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

niedziela 26/02/22

CSI 130cm 3m.  Małgorzata Koszucka  IVY

 

Sobota 25/06/22

Grand Prix U25 - 4m. Monika Grundkowska DHAHA

Grand Prix CSIJ - 3m. Daria Pietrzak  MONSUN

LR 150cm - 4m. Michał Kaźmierczak ZIROCCO AIR

Finał 115cm - 1m. Hanna Stefanowicz  REFLECTION

Finał CSIYH - 2m. Michał Kaźmierczak VAGABOND DE LUX

Finał 140cm - 9m. Monika Grundkowska IPHONE

 

Piątek 24/06/22 

CSI 145 cm - 1m Małgorzata Koszucka STAKORADO STAKORADO  VIDEO

CSIU25 140cm - 2m. Monika Grundkowska DHAHA

CSIJ 135cm - 4m, Kornelia Kurleto LAUSANNE 65

CSI 135cm - 7m. Monika Grundkowska IPHONE

CSI 110cm - 5m. Aleksandra Matuła CHAMANII

 

Czwartek 23/06/22 

LR 150cm - 6m. Michał Kaźmierczak ZIROCCO AIR

CSIJ 130cm - 4m. Kornelia Kurleto LAUSANNE 65

CSIYH - 10m Krzysztof Złocki SR CLAIRIS

CSI 125cm - 5m. Kinga Kościarz ALEBASTR

 

Środa 22/006/22

CSIU25 135cm - 3m. Monika Grundkowska DHAHA

CSI 130cm - 6m. Monika Grundkowska IPHONE

CSIYH - 3m. Jarosław Koziarowski LAXTON

CSI 110cm - 8m.  Aleksandra Matuła CHAMANII


Mistrzostwa Europy J/MJ/Dz Oliwa 2022 - zgłoszenia wstępne 23/06/22

ZGŁOSZENIA WSTĘPNE - Reprezentacja Polski - Mistrzostwa Europy Oliva 11-17 lipca 2022

 

MJ - pobierz  - Mikołaj Barański, Julia Błaszczak, Aleksandra Kierznowska, Aleksander Lewandowski, Maximilian Parkitny, Olga Skrobacz, Juliana Suska, 

 

Jun - pobierz - Maria Brańka - Borja, Róża Konieczna, Klara Kozioł, Daria Pietrzak, Natalia Stefańska, Aleksandra Wypchło 

 

Dzieci - pobierz - Małgorzata Babczyńska, Julia Ganowska, Michalina Łącka, Roksana Nawrocka, Kevin Pszowski, Nell Sówka, Amelia Zięba,

 

STRONA OFICJALNA ME https://www.oliva-euchamp2022.com/en/ 

PROPOZYCJE ZAWODÓW 


XXVIII Finał OOM 2022 - lista zakwalifikowanych zawodników 22/06/22

22/06/22

 

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH ZAWODNIKÓW  

 

pobierz  aktualizacja 23/06/22 

pobierz  22/06/22

 

http://olimpiada.malopolska.pl


Cavaliada Future sezon 2022/23 - regulamin i kalendarz kwalifikacji 21/06/22

21/06/22

 

Kalendarz  zawodów kwalifikacyjnych:

1)       ZO DiM Solec Kujawski       8-10.07.2022 r.

2)       ZO DiM Dąbrówka Mała   15-17.07.2022 r.

3)       ZO DiM Sopot                      4-7.08.2022 r.

4)       MPM i PPK Jakubowice      24-28.08.2022 r.

5)       ZO DiM Kwieki                    16-18.09.2022 r.

6)       HZO DiM Jaszkowo           30.09-02.10.2022 r.

7)       HZO DiM Sowia Wola                7-9.10.2022 r.

8)       HZO DiM Besiekierz Rudny   21–23.10.2022 r.


Kwieki. Wiktoria Ryciak i Nina Głogowska zwyciężyły w eliminacjach do OOM 19/06/22

 

 


ZO DiM BeckerSport 17-19/06/22

 

 


CSI4 CSI1 CSIYH Poznań 16-19 czerwca 2022

 

Marek Lewicki i LA PEZI - najlepsza polska para 4Foulee w Poznaniu !  fot FotoAli

 

 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w konkursach turnieju 4 Foulee w Poznaniu :

 

niedziela 19 czerwca 2022

LR Grand Prix 160cm   4m. Marek Lewicki LA PEZI  VIDEO jo     

CSI4 140cm   1m. Marek LewickCORNET'S SUNSHINE    VIDEO 

CSI1 135cm   1m. Antoni Strzałkowski JAMINKA P  VIDEO 

 

sobota 18 czerwca 2022

CSI4 LR 145cm Memoriał Macieja Frnakiewicza 1m. Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP

CSI4 140cm  1m. Adam Nicpoń CYCERA   VIDEO 

CSI1 130cm 1m. Jarosław Skrzyczyński SANTOS HIPPICA

CSI1 115cm 1m. Zuzanna Bukowska UCCELLA Z

Finał CSIYH  2m. Sławomir Uchwat  LORELEY EXPRESS J.P.P.

 

piątek 17 czerwca 2022

CSI4 LR 150cm   6m. Łukasz Piksa BENEFIS   VIDEO

CSI4 140cm  5m. Kamil Grzelczyk MISTER DR HEIGL

CSI1 130cm  1m. Daria KobierniVENUS

CSIYH  1m. Dawid Skiba GOLDSTAR W

CSI1 110cm 1m. Wiktoria Zujewska CAPRICCIO

 

czwartek 16 czerwca 2022

CSI4 LR 145  2m. Marek Lewicki LA PEZI   VIDEO 

CSIYH 1m. Wojciech Wojcianiec AYLEEN D'IVE Z  VIDEO

CSI1 110cm  1m. Izabela Vinckier SEVILLA  VIDEO  


BeckerSport - III etap Polskiej Ligi Jeździeckiej 10-12/06/22

Podium finału Rundy Złotej fot Elissa Photography

 

Zwycięzcy finałowych konkursów 11-12/06/22

 

Finał Rundy Złotej - Stanisław Przedpełski WKJ Warszawa

Finał Rundy Srebrnej - Marcin Matelski  SK Olimpia Nowe Dąbie 

Finał Rundy Brązowej - Jakub Dolhun KJ Infernal Team

Finał Rundy Młodzieżowej - Nikola Gasik  JKS Equita 

DPP - OZJ Łódź 

 

 


Leszek Gramza najlepszy w Grand Prix Olszy 12/06/22

Leszek Gramza fot. Paula Bartkowiak 

 

Podium  Grand Prix Olszy 12/06/22

1m. Leszek Gramza CLEARROUND KJ Rodan Club  0/0 43,71s 

2m. Szymon Tęcza ANGARA L  KJ Agro Handel Śrem 0/0 46,04s 

3m. Zuzanna Januszewska  DEEP PURPLE RED WINE  KS Small Cherry  0/0 46,47s 

 

WYNIKI GRAND PRIX     WYNIKI ZAWODÓW   

 


Maja Kliś i Alicja Jagusuak zwyciężyły w eOOM w Gliniku Zaborowskim 12/06/22

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24