W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Maria Padalak najlepsza w Grand Prix Kołobrzegu 12/05/24

Maria Padalak &  CHERRY CORVUS D hod. Stefan Domienikowski  fot. Leszczynskaa_foto

 

Grand Prix CSN Kołobrzeg 12/05/24

 

1m. Maria Padalak  CHERRY CORVUS D  SKJ Sopot  0/0 46,33

2m. Zuzanna Nadolny-Zawadowicz  LOS ANGELES   KJ Arpav   0/0  48,40s 

3m. Ewelina Kowalczyk  OMAHA BEACH DE GOEDEREEDE  Ranczo Rubin   0/12 pkt 

 

WYNIKI GRAND PRIX   

 

 


CSI3-W CSI1 CSIYH Szilvásvárad 09-12/05/24

 

Reprezentacja Polski:  Marek Lewicki,   Andrzej Opłatek, Michał Tyszko, Michał Kaźmierczak, Dawid Skiba, Dawid Kubiak, Marek Wacławik, Krzysztof Ludwiczak, Małgorzata Ciszek- Lewicka,  Agnieszka Olszewska, Antoni Strzałkowski, Joanna Cebulak, Grzegorz Nowak, Damian Ostręga, Olga Pawłowska, Tomasz Plewa, Krzysztof Złocki.

 

WYNIKI ZAWODÓW     ARCHIWUM VIDEO


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w konkursach turnieju : 

12/05  World Cup LR 155 - 5m. Andrzej Opłatek ZERO K

12/05  CSI1 130 - 4m. Michał Kaźmierczak LUIS NAZARIO DE LIMA ZW Z

11/05  LR 145 - 3m. Marek Lewicki  LA PEZI

11/05  CSI3-W 135  4m. Krzysztof Ludwiczak CANAN PLUS-S

11/05  CSI1 125 -  7m. Michał Kaźmierczak LUIS NAZARIO DE LIMA ZW Z

11/05  Finał CSIYH - 6m. Krzysztof Ludwiczak  SILVER DRACO

10/05  GP LR 155 - 4m. Marek Wacławik  KATHMANDAU

10/05  CSI3-W 140 - 5m. Andrzej Opłatek CHACCOSSINI

10/05  CSIYH - 8m. Marek Wacławik CASCADERO   

10/05  CSI1 130 - 4m. Damian Ostręga FELINE

09/05  CSI3-W 145 - 4m. Marek Lewicki COME

09/05  CSI3-W 140 - 6m. Antoni Strzałkowski CLAPTON

09/05  CSI1 130 - 10m. Grzegorz Nowak LET'S GO


CSI2 Kronenberg Peelbergen 08-12/05/2024

Przemysław Konopacki & No Limit 67 fot. Sportfot

Reprezentacja Polski : Przemysław Konopacki, Aleksandra Lusina Gołaś  

 

WYNIKI ZAWODÓW    ARCHIWUM VIDEO


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach : 

11/05  CSI2 145 - 7m. Przemysław Konopacki  EXPRESSION'QUILL

10/05  CSIYH  5/6 yr - 4m. Przemysław Konopacki Z B FENIX Z

09/05  CSI2 140 - 2m. Przemysław Konopacki NO LIMIT 67

08/05  CSIYH 5/6yr  - 6m. Przemysław Konopacki Z B FENIX Z  


St Tropez - Grimaud FRA 08-12/05/24

Reprezentacja Polski:  Mikołaj Barański, Jacek Polikowski 

 

WYNIKI ZAWODÓW        ARCHIWUM VIDEO 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach : 

12/05  Grand Prix CSI3 LR 155 - 11m. Jacek Polikowski  LECTOR

12/05  Grand Prix CSI2 LR 145 - 13m. Mikołaj Barański JUGGLE BARAKA   

12/05  CSI1 125 - 10m. Jacek Polikowski AGANDOR Z

11/05  CSIYH 6yr - 1m. Mikołaj Barański  SAVANTHA VAN 'T GOOVAHOF

10/05  CSI2 LR 145 - 4m. Mikołaj Barański JUGGLE BARAKA  

10/05  CSI3 145 -10m. Mikołaj Barański CORNNAN

10/05  CSIYH 6yr - 3m. Sławomir Polikowski DEFENDER Z  

08/05  CSIYH 6yr - 3m.  Mikołaj Barański SAVANTHA VAN 'T GOOVAHOF


CSI3 Redefin 03-05/05/2024

 

Reprezentacja Polski : Mściwój Kiecoń, Krzysztof Ludwiczak, Cassandra Orschel 

 

WYNIKI ZAWODÓW      ARCHIWUM VIDEO


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach : 

05/05  Grand Prix LR 155 - 12m. Cassandra Orschel DACARA E

05/05  LR 145 - 2m. Krzysztof Ludwiczak MISS KANILVIA PS

05/05 135cm - 8m. Krzysztof Ludwiczak CROSLOVE

04/05  130cm - 9m. Krzysztof Ludwiczak CROSLOVE

03/05 140cm - 3m. Mściwoj Kiecoń CICERO


Polska Liga Jeździecka - CSN Jakubowice - VIII Memoriał Marcina Klupsia 2024

fot. Foto KaHa Kamila Frąckowiak

Podium VIII Memoriału Marcina Klupsia Grand Prix PLJ CSN Jakubowice 02-05.05.2024 

1m. Mateusz Tyszko LACRIMA TKJ Garbówek 

2m. Jiri Hruska  REIKY  CZE

3m. Piotr Morsztyn QUIDAM’S JOKER  KJ Kietlów 

 

 

 

Zwycięzcy Konkursów Finałowych I etapu  PLJ  Jakubowice 2024

Grand Prix Memoriał Marcina Klusia  1m. Mateusz Tyszko LACRIMA  TKJ Garbówek 

Runda Młodzieżowa U15  - 1m. Hanna Pazera  A GOLDEN TRUUS HZ   LZJ Drama 

Runda Open - 1m. Wiktor Larkowski  AMAT M  LKJ Moszna

-------------------------------------

Zwycięzcy Konkursów Finałowych CSN Jakubowice 2024

​Runda Srebrna 135cm - 1m. Magda Kamińska Kumorek  CHAVIVA SR  KJ Preria  

Runda Brązowa 125cm - 1m. Filip Lewicki  MAMBO VDL  KJ Czahary Pogorzelica

Runda Młodych Koni - rocznik 2019 - 1m. Tomasz Kumorek  OLENA / Elvis Ter Putte BWP  x Numeri Uno / wł. Roland Kosmo


CSI4 Montefalco 03-05/05/2024

 

Andrzej Opłatek na koniu LE CORDIAL zajął drugie miejsce w konkursie rankingowym LR 145  04/05/24

WYNIKI ZAWODÓW 


CSI2 Bogusławice 03-05/05/2024

Dawid Skiba fot.  Red Camera - Wiktoria Milczarczyk

CSI2 / CSI1 / CSIYH Bogusławice 03-05/05/24 

 

WYNIKI ZAWODÓW   ARCHIWUM VIDEO 

 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

Niedziela 05/05/24

Grand Prix LR 145 - 1m. Dawid Skiba LA VULKANO L  VIDEO

Finał ŚR 140 - 2m. Michał Kaźmierczak  CLASSIC

Last Chance CSI2 130cm - 1m. Dawid Skiba GOLDSTAR W  VIDEO 

Finał CSI1 115 - 1m. Dominik Słodczyk SEQUIN Z   VIDEO 

Finał CSI1 125 - 3m.  Magdalena Szczechura  ASTI SPUMANTE L

Finał CSIYH - 1m. Adam Nicpoń EROS VAN DE KATTEVENNEN Z  VIDEO

Sobota 04/05/24

CSI2 140 - 1m. Michał Kaźmierczak ESKOBAR  VIDEO 

CSI2 135 - 2m. Jakub Kubiak CORIWAY

​CSI1 120 - 1m. Natalia Urbańska ESCANANA VRS  

CSI1 110 - 2m. Zofia Kozłowska FINLANDIA  

CSIYH 5/6 yr - 1m. Dominik Słodczyk  SEVEN VALEYS 111

Piątek 03/05/24

CSI2 LR 145 - 1m. Michał Tyszko COLINERO   VIDEO jo   VIDEO

CSI2 130 - 1m. Jakub Kubiak CORIWAY  VIDEO

CSI1 120 - 1m. Dominik Słodczyk SEQUIN Z   VIDEO 

CSI1 110 - 1m. Zofia Kozłowska FINLANDIA   VIDEO

CSIYH 5/6yr - 1m. Adrianna Ostrowska STORMER VAN HET BEVRIJDTHOF   VIDEO 


CSI3 Opglabbeek 02-05/05/2024

Jarosław Skrzyczyński 

 

Sentower Park - CSI3/CSI1/CSIYH - EASTER TOUR 

Reprezentacja Polski - Jarosław Skrzyczyński, Krzysztof Okła, Maria Branka - Borja, Anna Szary Ziębicka, Michał Ziębicki, Eliza Zawadzka, Mikołaj Ziębicki

WYNIKI ZAWODÓW

 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w konkursach turnieju :

04/05  CSI3 LR 150 - 3m. Jarosław Skrzyczyński KOMBOY VIDEO 

04/05  CSI1 120 - 5m. Eliza Zawadzka LEMONADE TN

04/05  CSI1 115 - 6m. Mikołaj Ziębicki MAGNIFICENT Z

03/05  CSI3 140 - 1m. Jarosław Skrzyczyński BALOU H  

03/05  CSIYH 5/6yr   1m. Jarosław Skrzyczyński CONSTABLE

03/05  CSIYH 7/8yr - 4m. Jarosław Skrzyczyński SOLARIS BLUE

02/05  CSI3 140 - 1m. Jarosław Skrzyczyński BALOU H

02/05  CSIYH 5/6yr - 2m. Jarosław Skrzyczyński CONSTABLE

02/05  CSI3 135 - 3m. Eliza Zawadzka VALKIRIA

02/05  CSIYH 7/8yr -8m. Anna Szary ZIębicka BIMBER BOY


CSIO Youth Linz 01-05/05/2024

Reprezentacja Polski : Mikołaj Barański, Aleksandra Kierznowska, Lena Maruszak, Zuzanna Niziołek, Natalia Sydow, Patryk Skrzyczyński, Daria Pietrzak, Nell Sówka,  Julia Ganowska, Jakub Hudzik, Ewa Macieszczak, Jagoda Kierznowska, Paulina Pellowska,  Amelia Zięba, Alicja  Kosmol,  Paulina Słoniec, Helena Gola, Lila Kulesza, Hanna Pis, Zuzanna Kuczerawy, Adam Goszczyński, Klara Grzęda, Zofia Kamińska, Olga Patecka.

 

WYNIKI TURNIEJU    FEI YOUTH NATIONS CUP   ARCHIWUM VIDEO


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :
05/05 Grand Prix CSIOJ - 4m. Paulina Pellowska MY BLUE PLEASURE D'IVE Z  VIDEO
05/05 Grand Prix CSIOCh - 10m. Lila Kulesza SHERLOCK
 
04/05 EY CUP Grand Prix 145 - 5m. Lena Maruszak VHS QUADRO
04/05 CSIOCh 120 - 5m.  Lila Kulesza UNBELIEVABLE
04/05 CSIOJ 125 - 5m. Paulina Pellowska MY BLUE PLEASURE D'IVE Z
 
03/05 EY Cup 140 - 6m. Julia Ganowska JORNIAN BLUE F
03/05 CSIOCh 120 - 1m. Lila Kulesza UNBELIEVABLE  VIDEO 
03/05 Puchar Narodów CSIOJ - Polska 5 miejsce 
03/05 Puchar Narodów CSIOY -  Polska 5 miejsce
 
 
02/05 EY Cup 135 - 2m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE
02/05 Puchar Narodów CSIOCh - Polska 5 miejsce 
02/05 Puchar Narodów CSIOCH IND - 2m. Lila Kulesza SHERLOCK
02/05 Puchar Narodów CSIOP IND - 3m. Olga Patecka BOCO AN MHUILEANN
02/05 CSIOJ 125 - 10m. Nell Sówka DIGISPORT MALIK
 
01/05 CSIOY 130 - 1m. Aleksandra Kierznowska IRONMAN
01/05 CSIOJ 125 - 6m. Nell Sówka DIGISPORT MALIK
01/05 CSIOCH 115 - 8m. Hanna Pis REBELIANT
01/05 CSIOCH 125 - 5m. Alicja Kosmol  FEREUSA
01/05 CSIOJ 135 - 10m. Ewa Macieszczak SECRET WEAPON L

Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24