W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Ranking do Cavaliada Future po zawodach w Jaszkowie 11/11/18

Natalia Głowacz z KJ Liljówka i Zofia Ćwik z Pałuckiego KJ - prowadzą w rankingu Cavaliady Future po V zawodach kwalifikacyjnych. 

RANKING CAVALIADA FUTURE po Jaszkowie 

REGULAMIN Cavaliada Future 2018/19

 


Mistrz Jarosław Skrzyczyński w rocznice 100 lecia Niepodległości Polski zwyciężył w 4* Grand Prix LR 160cm w Samorin 11/11/18


Michał Kaźmierczak siódmy w 3* Grand Prix w Opglabbeek 11/11/18

 

Michał Kaźmierczak z powodzeniem jeździł w zawodach CSI3 w Obglabbeek w Belgii - poniżej najlepsze wyniki:

Grand Prix LR 155 cm - Stakorado - 7 miejsce 

Finał LR 145cm - Que Pasa - 8 miejsce 

CSI3 140cm - Cisall FS - 4 miejsce 

WYNIKI ZAWODÓW

 

 


4 etap - Halowy Puchar Polski - Leszno 10/11/18

Zwycięzcy Finałów 4 etapu HPP w Lesznie :

HPP Seniorzy - Dawid Kubiak / Anastacia III / Sobieski Jumping Team Gdańsk

 

 

HPP MJ - Nina Milczarek / Cyandra / KJ Infernal Team 

HPP Juniorów - Aleksander Lewandowski / Jazzmir VHH / OSK Lipce

HPP Dzieci - Maja Marchwicka / Szafit M / KJ Zbyszko - video poniżej

HPP Open - Julia Jabłońska / Cahir / JUKS Mieczewo

 

RANKING HPP PO ZAWODACH w Lesznie 


Jacek Grzywacz najlepszy w Grand Prix Ciekocinka 11/11/18


Łukasz Troszczyński wygrywa Grand Prix Leszna 04/11/18

Łukasz Troszczyński z KS Nad Wigrami na DJARVI B zwyciężył w Grand Prix Leszna. W 

 

WYNIKI TURNIEJU   3-4/11/18

 

 


Daria Kobiernik najlepsza w Grand Prix Leszna 28/10/18

 

Daria Kobiernik na WINCHESTER zwyciężyła w Grand Prix Leszna  28/10/18

WYNIKI GRAND PRIX 

 

 


Halowy Puchar Polski - III kwalifikacja Poczernin 28/10/18

Zwycięzcy konkursów finałowych III etapu HPP w Poczerninie:

 

GP - Konrad Pawłowski LAUR  KJ Arpav

MJ - Nina Milczarek RISOTTO KJ Infernal 

Juniorzy - Aleksandra Kawa  WIENA  WLKS

Dzieci - Maja Marchwicka SZAFIR M KJ Zbyszko 

OPEN - Karolina Godoś COSA CHE KJ Royal

Konrad Pawłowski fot. Magda Pocztowska 

 

 


Jacek Zagor wygrwa Grand Prix w Ciekocinku

Jacek Zagor na NIRVARO zwyciężył w Grand Prix HZO w Ciekocinku. 

 

WYNIKI GRAND PRIX

 

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

 

 


Kwalifikacje do Cavaliada Future po 4 kwalifikacjach - Martyna Ufnal i Antoni Śliwiński prowadzą w rankingach 28/10/18

 

WYNIKI IV Kwalifikacji - Wolica 28/10/18 

RANKING PO 4 kwalifikacjach - Martyna Ufnal i Antoni Śliwiński - liderzy rankingów

Na zdjęciu - zwyciężczynie ostatniego konkursu kwalifikacyjnego w kat MINI - Martyna Ufnal, Matylda Głowacz i Matylda Szrajer. 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24