CSI2 CSI1 CSIYH Olsza 13-16 maja 2021
Msciwoj Kiecoń i DIGOSPORT CODEINA - najlepsza para konkursu Grand Prix LR 145
Natalia Koziarowska i Antina - najlepsza para sobotniego konkursu LR 145
LIVESTREAM sobota i niedziela
zamówienia zdjęć Paula Bartkowiak Fotografia
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :
Niedziela 16/05/21
Grand Prix LR 145 1m. Mściwoj Kiecoń DIGISPORT CODEINA VIDEO
CSI2 135cm 1m. Michał Kaźmierczak WHOOPY BOY
CSI1 125cm 1m. Lena Kołacka JUNIOR 152 VIDEO
CSI1 115cm 1m. Paulina Sawicka TYPIER
Sobota 15/05/21
LR 145cm 1m. Natalia Koziarowska ANTINA VIDEO PP VIDEO rozgrywka
CSI2 130cm 1m. Tomasz Miśkiewicz STAKKATO LAZAR VIDEO
Finał CSIYH 1m. Jarosław Skrzyczyński KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR
CSI1 120cm 1m. Karolina Godoś COSA CHE VIDEO
CSI1 110cm 1m. Marcelina Jackowiak COAST PLAYER SEGURET VIDEO
Piątek 14/05/21
CSI2 140cm - 1m. Klara Kozioł ROCKY VIDEO VIDEO
CSI2 130cm - 1m. Jarosław Skrzyczyński INTURIDO
CSIYH 1m, Filip Lewicki KELDITA
CSI1 120cm - 1m. Marta Konarska LILI MARLENE VIDEO
CSI1 110cm - 1m. Paulina Sawicka TYPIER VIDEO
Czwartek 13/05/21
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |