W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

4 Foulee CSI4 CSI1 CSIYH Poznań 2-6/06/2021

 

 Wojciech Wojcianiec i Chintablue fot. Wiktoria Milczarczyk 

LISTA ZAWODNIKÓW  3-6 czerwca 2021

PROGRAM / WYNIKI 

BILETY / STRONA OFICJALNA / LIVESTREAM 

zdjęcia  Paula Bartkowiak Fotografia  Red Camera - Wiktoria Milczarczyk

 

Najlepsze wyniki dla Polski w turnieju :

 

Niedziela 06/06/21

Grand Prix LR 160cm 1m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE  VIDEO 

CSI4 LR 145cm 6m. Wojciech Wojcianiec NACCORD MELLONI  VIDEO 

CSI4 140cm 2m. Marek Lewicki ITOULON B

Finał YH  1m. Filip Lewicki KELDITA  VIDEO 

 

Sobota 05/06/21

CSI4 LR 145  9m. Monika Grundowska DHAHA

CSI4 140cm  1m. Kamil Grzelczyk WIBARO VIDEO

CSI1 135cm 3m. Małgorzata Ciszek - Lewicka DAISY VIDEO 

CSI1 115cm  1m. Paulina Sawicka TYPIER VIDEO

 

Piątek 04/06/21

CSI4 LR 150cm  1m. Jarosław Skrzyczyński CHACCO AMICOR

CSI4 140cm 4m. Maksymilian Wechta FIBONACCI S VIDEO 

CSI1 130cm  2m. Krzysztof Ludwiczak CONFUA

CSI1 110cm 1m. Jagoda Kierznowska BENJA LUNA

CSIYH 1m. Jarosław Skrzyczyński KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR

 

Czwartek 03/06/21

CSIYH 1m. Filip LewickKELDITA

CSI1 110cm  1m. Zuzanna Dąbrowska ORINOKO  VIDEO

CSI1 130cm  4m. Krzysztof Ludwiczak CONFUA


CSI2 CSI1 CSIYH Zduchovice 3-6/06/2021

Reprezentacja Polski CSI Zduchowice 2021

Paulina Koza, Łukasz Koza, Jakub Krzyżosiak, Tomasz Miśkiewicz, Sławomir Hartman, Julia Jaglarz, Adrianna Ostrowska, Olwier Bule, Paulina Bule, Oliwia Kosmos, Amelia Krywult, Barbara Krywult, Nasza Galocz, Natalia Kluska, Magdalena Piksa 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

Niedziela 06/06/21

CSI2 Grand Prix LR 145 3m. Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR VIDEO

​CSI2 130cm 9m. Oliwia Kosmol LILLY LE

CSI1 125cm 2m. Amelia Krywult QUALITO Z VIDEO 

 

Sobota 05/06/21

CSI2 140cm 3m. Łukasz Koza BALLANTINA  VIDEO 

CSI2 140cm 2m. Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR

CSI1 120cm 3m. Amelia Krywult QUALITO Z VIDEO

 

Piątek 04/06/21

CSI2 130cm 3m. Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR VIDEO 

CSIYH 7yrs   3m. Adrianna Ostrowska KAROLA BS

CSIYH  5/6yrs

 

Czwartek 03/06/21

CSI2 130cm 2m. Jakub Krzyżosiak CHAMPION 127  VIDEO;

CSI1 125cm 3m. Magdalena Piksa AZAR STE HERMELLE VIDEO 

CSIYH 7yrs  5m. Adrianna Ostrowska KAROLA BS VIDEO

CSITH 5/6yrs 

 

WYNIKI ZAWODÓW


Andrzej Opłatek w St Tropez 27-29 maja 2021

Andrzej Opłatek i Stakkatan fot. LGCT 

 

Andrzej Opłatek kolejny, drugi raz w sezonie 2021, wystąpił w zawodach z cyklu Longines Global Champions Tour. Tym razem wystartował w St Tropez na koniach Stakkatan i Conthinder.  Na 10 letnim wł. Conthinder, reprezentant Polski, zawodnik KJ HEAA, pierwszy raz we wspólnej karierze pojechał konkurs 160cm i od razu był to konkurs Grand Prix, który para pokonała z 9 pkt i zajęła 23 miejsce. W kwalifikacji do Grand Prix 160cm Andrzej Opłatek na Stakkatanie wywalczył czwarte miejsce. 

 

W rozgrywkach Global Champions League, w których Andrzej Opłatek startuje w barwach Miami Celtics, pierwszy konkurs pokonał z 4 pkt a w drugim był bezbłędny. Miami Celtics w St Tropez wywalczyli 15 pkt i aktualnie w rankingu rozgrywek, po 3 etapach  zajmują 11 miejsce. 

 

 

 

 

STRONA OFICJALNA  LGCT i GCL https://www.gcglobalchampions.com 

 


ZO DIM Łąck 28-30/05/2021 - ostatnia kwalifikacja CSIO Sopot Young Stars

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów 30/05/21 

Gr A0 - Maria Koperska - Pacyńska TOSKANIA JKS u Robsonów Dąbrówka Mała

Gr A1 - Wiktoria Cwalina  RAMIRO  KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr A2 - Marcel Wiśniewski  TOUAREG  SKJ Golden Dream 

Gr C - Kornelia Jurasz ROLEX 2 KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr Dbis - Zofia Gendera ORCHID'S HIGHLAND SURPRICE KJ Podkowa Gruszczyn 

Finał Mł i JM Lena Czeszejko - Sochacka SONATA W  JKS u Robsonów

GP D/E - Maggie Misztal DIABLO LAZAR SKJ Sopot 

GP Dzieci - Amelia Lewkowicz CAREMBER ME M  KJ Podkowa Gruszczyn 

Finał Jun / Mł - Kuba Kraśko DON ESPADRON LKJ Gałkowo 

WYNIKI TURNIEJU 

Końcowy RANKING CSIO YOUNG STARS 

 


Dawid Kubiak podwójnym zwycięzcą Grand Prix CSN Leśna Wola 30/05/21

Dawid Kubiak i ANASTACIA III fot. Przemysław Antosz 

 

Podium konkursu Grand Prix CSN Leśna Wola 30/05/21

1m. Dawid Kubiak  ANASTACIA III Sobieski Jumping Team Gdańsk  0/0 41,48 s

2m. Dawid Kubiak SZULER Sobieski Jumping Team Gdańsk 0/0 42,47 s

3m. Anna Szary ZIębicka LUCIANO KJK Szary Michałowice 0/0  43,81 s 

 

WYNIKI GRAND PRIX          WYNIKI TURNIEJU 


Polska Liga Jeździecka - 2 etap JKS Przybyszewo Leszno 28-30/05/21

miejsce DPP - Fimmel Team - Marianna Stawicka - Arkadiusz Fimmel - Maja Hendrys fot. Paula Bartkowiak 

 

ZWYCIĘZCY FINAŁÓW II etapu PLJ w Lesznie ;

II etap DPP - 1m. FIMMEL TEAM ( na zdjęciu ) 

Runda Złota Gramd Prix 1m. Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA VIDEO 

Runda Srebrna -  1m. Jakub Krzyżosiak CALERO Z KS Small Cherry   VIDEO 

Runda Brązowa  1m. Mściwoj Kiecoń POMMERY V O V KJ Agro Handel  VIDEO

 

RANKINGI PLJ  www.plj.pzj.pl       WYNIKI ZAWODÓW

 


Polska juniorka Róża Konieczna trzecia w krajowym Grand Prix zawodów w Bojourishte w Bułgarii 23/05/21

 

Polska juniorka Róża Konieczna w krajowym turnieju w Bojourishte w Bułgarii wywalczyła trzecie miejsce w konkursie Grand Prix 135cm dosiadając nowego 8 letniego konia DARIDO B / Diarado x Contender/.

VIDEO przejazd podstawowy   23/05/21


Mateusz Tyszko wygrywa Grand Prix CSN w Kołobrzegu 23/05/21

 

Grand Prix CSN Kołobrzeg Budzistowo 23/05/21

1m. Mateusz Tyszko FOREST TKJ Garbówek 0/0 38,98s

2m. Adam Nicpoń COUNTER JKS Barłomino 0/0  40,73s 

3m. Agata Dahlke Burda IELVE KJ Sokół Damasławek 0/0 41,43s 

 

WYNIKI GRAND PRIX  

WYNIKI TURNIEJU 

 


ZO DiM Jaszkowo - kwalifikacja CSIO Sopot Young Stars 21-23/05/21

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów ZO DIM Jaszkowo 23/05/21

Gr Ao - Zofia Reimann RIKARD UKS Petrico Pony Karlino

Gr A1 - Maja Nagła PASJONATA PARYS  KJ Stajnia Adamus Rogusko

Gr A2 - Michalina Łącka TETI KJ Aromer Józefin 

Gr C -  Zofia Biel D'APRIL KJ Leńcze

Gr D bis  - Olga Patecka BOCO AN MHUILEANN KJ Ranczo Kołata 

GP D/E - Jagoda Kierznowska BENJA LUNA KJ Sokół Damasławek. 

GP Dzieci - Maja Goncerzewicz VERONA KJ Atena Ostrzeszów 

Finał Mł i JM - Amelia Bąba FOR PASSION JKS Tornado Szczecin 

Finał Jun MJ - Jakub Hudzik ;OUTLANDER KJ Atena Ostrzeszów 

 

WYNIKI ZAWODÓW   RANKING CSIO SOPOT YOUNG STARS

 


CSN Michałowice 14-16 maja 2021

Damian Ostręga i FELINE fot. Przemysław Antosz

 

GRAND PRIX CSN KJK Michałowice 16/05/21

1m. Damian Ostręga FELINE KS Jumping Team Wiercany 0/0  32,30s

2m. Veronika Jelínková CZE JESPE  KJ Sever Brno 0/0  34,21s

3m. Małgorzata Koszucka STAKORADO  KS Verso Ła Natura  0/4

 

WYNIKI GRAND PRIX 

WYNIKI TURNIEJU  

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24