W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Cavaliada 2016 GALERIA (c) Ewa Imielska Hebda


Cavaliada 2016 GALERIA


Jarosław Skrzyczyński najwyżej spośród reprezentantów Polski w Longines Rank FEI

05/12/16

Jarosław Skrzyczyński z 913 punktami zajmuje w aktualnym rankingu FEI  168 lokatę i tym samym jest najwyżej sklasyfikowanym w rankingu FEI Polskim zawodnikiem na koniec listopada 2016. Liderem światowego rankingu jest reprezentant Niemiec Christian Ahlmann z 3076 punktami. 

fot (c) Cavaliada

POLACY w rankingu FEI 30/11/16

 


CAVAliada Poznan 2016

  

 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM

 

 

Najlepsze wyniki Reprezentantów Polski :

 

 

NIEDZIELA  04/12/16

Grand Prix  10m. Kamil Grzelczyk POL / Wibaro 

CSI3 135cm Final 3m. Wojciech Wojcianiec POL / Quasi de Kargane 

CSI1 135cm Final 4m. Paulina Endraszka POL / Zemelus 

Cavaliada Future Mini  1m. Alicja Markiewicz / Denis

Cavaliada Future Midi  1m. Dominika Hendzel / Wiking PP

CSI3 140cm Last Chance 4m. Marcin Bętkowski POL / Savoy 51

 

 

SOBOTA  03/12/16

 

CSI3 LR 145cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Chacclana

CSI3 135cm 1m. Jarosław Skrzyczynski POL / Monsun

Speed & Music  4m. Wojciech Wojcianiec POL / Naccord Melloni

CSIYH Final  1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Cassia de Lys L 

CSI1 125cm Final   2m. Anna Seroka POL / Phenix

Cavaliada Future Mini 1m. Alicja Markiewicz / Denis / BPK 

Cavaliada Future Midi 1m. Klara Kozioł / Rolex 2 / TKJ Garbówek 

Sztafeta  1m. Łukasz Brzóska - Dominika Henzel - Marianna Kołecka 

 

 

PIĄTEK 02/12/16

 

CSI3 LR 150cm - 3m Cassandra Orschel POL / Acanthya 

CSI3 140cm 1m. Dajana Pawlicka POL / Campari 

CSIYH - 2m Dajana Pawlicka POL / Carmen P

Wenus vs Mars - 3m. Izabela Grochowina POL / Cartier 

CSI1 130cm - 1m. Julia Klinge POL / Lili Marlene 

CSI1 120cm - 1m. Łukasz Brzóska POL / Granada 

 

CZWARTEK 01/12/16

 

CSI3 135cm  4m. Adam Grzegorzewski POL / Centroplast Dinar

CSI3 140cm  1m. Łukasz Koza POL / Chito Blue

CSI3 145cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella 

Potęga Skoku 1m Jan Bobik POL / Marek Lewicki POL 

CSIYH  1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Cassia de Lys 

CSI1 120cm 1m. Paulina Gryciak POL / Czarnula

CSI1 135cm 1m. Nawojka Kiecoń POL / Charyzma W


 

PROGRAM relacji TV NC+ / nsport+ , canal+sport / 

BILETY www.tixer.pl 

 

zamówienia zdjęć  EWA IMIELSKA HEBDA ewa.imielska@gmail.com  

 

zamówienia zdjęć KATARZYNA PRIMEL foto@primel.pl

                                            


 MAPKA     www.cavaliada.pl

 

 


Aleksandra Kierznowska przebojem turnieju w Lesznie CSI2 / CSI1 / Dzieci 25-27.11.16

27/11/16 

Reprezentantka Polski - 13 letnia Aleksandra Kierznowska wygrała pięć konkursów podczas turnieju w Lesznie, trzy konkursy Małej Rundy CSI1 na klaczy Valencia i dwa dodatkowe konkursy rundy Dzieci na Landarco. W konkursie Memoriałowym Pamięci Generała Michała Gutowskiego zaliczanym do Longines Ranking, który wygrał reprezentant Niemiec Philipp Schober na Zandigo GT, najlepiej spośród reprezentantów Polski spisał się Wojciech Wojcianiec na Cassio Melloni zajmując 5 miejsce. W niedzielnych Finałach CSI2  triumfowali - Krzysztof Ludwiczak na Quinn 17 ( CSI2 ŚR )  i Dawid Skiba na Amarillus ( CSI2 MR ).

 

 


Evolution Of Equestrian at the Olympics


Rozkład Jazdy 24-27 listopada 2016

CSI2 / CSI1 Leszno   Memoriał Generała Michała Gutowskiego

zgłoszenia / program         listy / wyniki  CSI       listy / wyniki KUCE / DZIECI 

 

 

HZO Michałowice  - 1m. Grand Prix - Natalia Koziarowska / Antina / WLKS Krakus

 

 


Cavaliada Future 2016/17 - kwalifikacje

22/11/1

LISTA zakwalifikowanych zawodników, lista rezerwowa, regulamin rozgrywek i propozycje zawodów w Poznaniu

 

 


Grand Prix Łącka dla Beniamina Tomaszewskiego ! HZO Łąck 18-20.11.16

21/11/16

 

 

 


Casandra Orschel w dobrej formie w Lake Arena w Wr Neustadt

20/11/16

Reprezentantka Polski Cassandra Orschel z powodzeniem jeździła w II tygodniu dwugwiazdkowego turnieju w austriackim Wr Neustadt. 

 

WYNIKI TURNIEJU

 

 

 

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24