W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Danube Champions Tour Samorin I 9-12/03/2023

 

Agnieszka Olszewska fot. Lucie Grancova 

 

Reprezentacja PolskiAntoni Strzałkowski, Aleksander Lewandowski, Agnieszka Olszewska, Marta Piszczek, Natalia Koziarowska 

 

WYNIKI ZAWODÓW    ARCHIWUM VIDEO


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju : 

12/03  Grand Prix LR 145cm 4m. Antoni Strzałkowski CLAPTON  VIDEO

11/03  Finał YH 6 y/o  5mAleksander Lewandowski CRISTAL BLUE D'IVE Z

11/03 Finał 125 1m. Marta Piszczek  MAVANDER  VIDEO

10/03  LR 145cm - 10m. Natalia Koziarowska ANTINA   VIDEO 

10/03  CSIYH 6 y/o  - 1m. Aleksander LewandowskCRISTAL BLUE D'IVE Z  VIDEO

10/03  120cm - 1m. Marta Piszczek  MAVANDER  VIDEO 

10/03  115cm - 1m. Agnieszka Olszewska TAJNA  VIDEO

09/03  130cm  2m. Agnieszka Olszewska JAVENDA   VIDEO 


Andalucía Sunshine Tour V 08-12/03/2023

 

Maksymilian Wechta i CASSIOPEIA - GP MT LR 150cm 

 

Reprezentacja Polski:  Maksymilian Wechta, Mściwoj Kiecoń, Bartosz Adamus

WYNIKI ZAWODÓW     ARCHIWUM VIDEO


 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju : 

12/03 Grand Prix MT LR 150  6m. Maksymilian Wechta CASSIOPEIA VIDEO 

10/03  CSI4 130cm - 3m. Bartosz Adamus SIRE ONE

09/03  CSIYH 6yrs - 2m. Mściwoj Kiecoń  TROYA L

09/03  CSI4 130cm -7m. Mściwoj Kiecoń  CLEANY VD KATTEVENNEN Z

09/03  CSIYH 7yrs - 7m. Maksymilian Wechta ELDORADO

08/03  CSIYH 6yrs - 5m. Maksymilian Wechta NEXT ONE

07/03  CSIYH 6yrs - 4m. Mściwoj Kiecoń  TROYA L

07/03  CSIYH 5yrs - 1m. Mściwoj Kiecoń NEMERALD OP DEN HOUT CLIP


CSI Vidauban 08-12 marca 2023

Zuzanna Prymek 

Reprezentacja Polski : Dawid Kubiak, Zuzanna Prymek 

WYNIKI ZAWODÓW     ARCHIWUM VIDEO


 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach: 

11/03  LR 145cm 6m. Dawid Kubiak ANASTACIA III

11/03  Finał YH 5 y/o - 1m. Zuzanna Prymek DIARADO'S DIAMOND

10/03   CSIYH 7yrs  2m.  Dawid Kubiak LIKE A DIAMOND JR

10/03   CSIYH 6yrs  8m. Dawid Kubiak EDY M

09/03   CSIYH 5yrs  2m.  Zuzanna Prymek DIARADO'S DIAMOND

09/03   CSIYH 7yrs  9m. Dawid Kubiak LIKE A DIAMOND JR

08/03 - CSIYH 5yrs  1m.  Zuzanna Prymek DIARADO'S DIAMOND

08/03 - CSIYH 7yrs  1m. Dawid Kubiak LIKE A DIAMOND JR


CSI Riesenbeck 08-12 marca 2023

Leszek Gramza - 1 miejsce CSIYH 

 

Reprezentacja Polski : Leszek Gramza, Zuzanna Kucharska

WYNIKI ZAWODÓW     ARCHIWUM VIDEO


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach: 

10/03 -  CSIYH  1m. Leszek Gramza QANVAS ST. HUBERTUSHOEVE  VIDEO 

10/03 - 120cm  9m. Zuzanna Kucharska PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD

09/03 - 120cm  3m. Zuzanna Kucharska PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD VIDEO 

09/03 - CSIYH  5m. Leszek Gramza QANVAS ST. HUBERTUSHOEVE


Ogiery Wechta - Sezon 2023 - Pokryj w 2023, zapłać w 2024 roku.

Syn znakomitej  Boliwii La Paz HSDA (La Calidad x Elvis)  fot. Oliwia Chmielewska 

 

 


Finałowy ranking Cavaliada Tour 2022/23

Finałowe podium Cavaliada Tour sezon 2022/23 fot. Cavaliada  

 

KOŃCOWY RANKING  CAVALIADA TOUR 2022/23

1m. Jarosław Skrzyczyński POL   

2m. Tomasz Miśkiewicz POL

3m. Kamil Grzelczyk POL   

 

 


Szymon Weremczuk zwyciężył w Grand Prix zawodów CSN w Lesznie 05/03/23

 

 


HZO DiM Dąbrówka Mała 03-05/03/23

 

 


HZO DiM Becker Sport 03-05/03/23

 

 


Cavaliada Future Tour - sezon 2022/23 - końcowy ranking

fot. Red Camera - Wiktoria Milczarczyk

 

Finałowe Podium Cavaliada Future Tour sezon 2022/23


1 miejsce - Michalina Jach MINI,  Zofia Wierucka MIDI 
2 miejsce - Maja Głoskowska MINI, Zuzanna Byczkowska MIDI
3 miejsce - Anna Korus MINI, Alicja Marszałek Filipek MIDI

 

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24