W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Polska Liga Jeździecka - sezon 2016 - regulamin, kalendarz

18/04/16 

 

 

 


Rozkład Jazdy 14-17.04.2016

CSI3 Escheweiler GER  / Mściwoj Kiecoń

wyniki / listy / program        livestream

 


 

CSI3 Lummen BELŁukasz Troszczyński, Adam Grzegorzewski, Aleksandra Lusina 

 

LIVEstreamGarden Arena http://livestream.com/accounts/18395671/events/5122931

 

LIVEstream Derby Arena http://livestream.com/accounts/18395607/events/5123007

 

wyniki / listy / program        strona oficjalna 

 

Najlepsze wyniki  :

2 m. Łukasz Troszczyński / La Plata / CSI3 130 / 13/04/16


1 m. Adam Grzegorzewski / Arabesque de Ravel / CSIYH 6 latki 12/04/16

2 m.  Łukasz Troszczyński / Catlin / CSIYH 7 latki / 12/04/16


 

 

CSI1 Oliva Nova ESP / Bartosz Adamus 

wyniki / listy / program           livestream

 


ZO Strzegom - Hipodrom Morawa    wyniki / listy / program 

ZO Jaszkowo  wyniki / listy / program 

 


ZO Strzegom 15-17.04.16 - zgłoszenia, podręczne linki

13/04/16

Świetny początek sezonu otwrtego na Hipodromie w Morawie w Strzegomiu ! Na starcie m.in. Jarosław Skrzyczński, Łukasz Koza, Maksymilian Wechta, Piotr Morsztyn czy Łukasz Wasilewski .

ZGŁOSZENIA / podręczne linki / program 

 

 


Mazovia Cup 2016 Sielanka Warka - kalendarz - regulamin

13/04/16

 

 

 


CSI4 Poznań 2-5 czerwca 2016 - zgłoszenia otwarte

13/04/16

Pula Nagród -  816 000 PLN 

4 konkursy zaliczane będą do światowego rankingu w tym Grand Prix do LR grupy B  (100 punktów za 1 miejsce)

 

 


XII Halowe Akademickie MP Leszno 2016 dla Piotra Kaliszuka i Adrianny Wiśniewskiej

10/04/16 

 

Piotr Kaliszuk z Uniwersytetu Zielonogórskiego i Adrianna Wiśniewska z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu wygrali XII Halowe Akademickie  Mistrzostwa Polski w Lesznie, rozegrane w dniach 8-10.04.16. Gratulacje !! 

fot. Primel.pl

 

 


Ranking PZJ na koniec 31.03.16 - Polacy w rankingu FEI na koniec marca - Ranking Dzieci / K / MK - 04.04.16

10/04/16 

Aktualni Liderzy Rankingu PZJ :

Jarosław Skrzyczyński - Ranking Ogólny, najwyżej w rankingu FEI spośród polskich jeźdzców  

Andrzej Opłatek - Ranking MJ

Adam Grzegorzewski - Ranking Juniorów

Aleksandra Kierznowska - Ranking Dzieci

 

 

 


Wiktoria Głowacka powołana do Kadra Narodowej Juniorów

10/04/16

Na wniosek menadżera dyscypliny, Zarząd PZJ powołała Wiktorię Głowacką do Kadry Narodowej Juniorów w Skokach Przez Przeszkody. źródło www.pzj.pl Uchwała U/930/5/E/2016 z dnia 3.03.2016  

 


Regulamin PZJ - skoki - update 06.04.16

10/04/16 

Uchwałą nr U/499/6/E/2016 z dnia 6 kwietnia 2016r. Zarząd Polskiego Związku Jeździeckiego zaakceptował Regulamin rozgrywania zawodów krajowych w konkurencji skoków przez przeszkody.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią Regulaminu B 2016

źródło www.pzj.pl


Rozkład Jazdy 7-10.04.2016

CSI3 San Giovanni  ITA     wyniki / listy                  livestream

Krzysztof Ludwiczak / Wojciech Wojcieniec /  Sandra Piwowarczyk Bałuk , Paulina Rybarczyk 

 

CSI3 Lanaken   BEL    wyniki / listy / program              livestream

Maksymilian Wechta 

 

CSI3 Lummen BEL      wyniki / listy / program                livestream

Mściwoj Kiecoń, Łukasz Troszczyński, Aleksandra Lusina

 

Toscana Tour Arezzo ITA   wyniki / listy / program 

Agnieszka Cecuga, Marcin Pakuła, Paweł Piątkowski 

XII Akademickie Halowe Mistrzostwa Polski Leszno 

wyniki / listy / program

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24