W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Kalendarz Centralny na 2015 rok PZJ zatwierdzony 15.11.2014

Kalendarz Centralny PZJ na rok 2015 zatwierdzony w dniu 15.11.2014. PZJ wciąż nie wybrał organizatora Halowego Pucharu Polski w 2015 roku. 

Legenda:

Kolor czerwony – zawody międzynarodowe, Kolor niebieski – polskie imprezy mistrzowskie, Kolor czarny – zawody ogólnopolskie, Podkreślenie zielone – kolejki i finał  Polskiej Ligi Jeździeckiej, JGPWP – Etap Jeździeckiego Grand Prix Wolnej Polski

KALENDARZ CENTRALNY 2015 pobierz

 


HZO / HPLMK wyniki 14-16/11/14

16/11/14 g.21,00

 

 

 

 


Grand Prix CSN Sopot autor Magdalena Gill

 GALERIA Magdalena Gill   zamówienia zdjęć gill.magdalena@gmail.com

 


CSN Sopot 14-16/11/14 wyniki

16/11/14

  aktualizacja g. 16.30

Grand Prix CSN Sopot wygrał Grzegorz Psiuk na Aresie ! 2m. Krzysztof Ludwiczak na Belycette K , 3m Weronika Wilska na Cassatto 

Gratulacje !!!


Marek Lewicki w świetnej formie w Tortonie

16/11/14

Marek Lewicki w świetnej formie w Tortonie. W sobotnim konkursie DR był drugi , tracąc jedynie 0,03 s do zwycięzcy.

 

 

 

 


Maja Popiół i Anna Szary Ziębicka najlepsze w Magna Racino

16/11/14

W sobotnich konkursach ( 15/11/14 ) w Magna Racino najlepiej spisały się Maja Popiół i Anna Szary Ziębicka. W konkursie DR najlepszą polska parą była Marika Słowińska na Zagato .

 

 

 


Broniatowska i Gowin na topie w Magna Racino

15/11/14

 

 


Marek Lewicki w dobrej formie w Tortonie, piąty w konkursie otwarcia

15/11/14

Marek Lewicki dobrze rozpoczął starty w Tortonie, na Abigej był piąty w pierwszym konkursie 140cm.

 

 

 

 


Oskar Murawski drugi w Oldenburgu

14/11/14 g. 11.50 W porannym konkursie otwarcia turnieju CSI2 w Oldenburgu Oskar Murawski wywalczył drugie miejsce ustępując jedynie Hugo Simonowi z Austrii. Wyniki turnieju możecie śledzić  tu  VIDEO z przejazdu poniżej;

 


Rozkład jazdy 14-16 listopada 2014

Najbliższy weekend dostarczy nam wielu sportowych wrażeń. W Sopocie i w Lesznie odbędą się dwa licznie obsadzone turnieje w których nie zabraknie kadrowiczów. Za granicą, liczna reprezentacja Polski  wystartuje w Austrii, Marek Lewicki we Włoszech, Oskar Murawski w Oldenburgu, Sandra Piwowarczyk Bałuk i Maciej Chomiak w Ising,  Powodzenia !!!

Podręczne linki do wyników / transmisji

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24