W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

CSI3 San Giovanni 16-19/02/2023

Andrzej Opłatek i Le Cordial 

 

Andrzej Opłatek w 3* turnieju we włoskim San Giovanni zajął piąte miejsce w konkursie rankingowym 145cm na koniu LE CORDIAL i był trzeci w konkursie 140cm z rozgrywką na koniu NORDSTURM 15

WYNIKI TURNIEJU


CSI2 Lier Azelhof 16-19/02/2023

 

Reprezentacja Polski : Michał Tyszko, Aleksandra Kierznowska, Paulina Słoniec

WYNIKI TURNIEJU            ARCHIWUM VIDEO


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

19/02   CSI2 135cm - 1m. Michał Tyszko MARCO POLO VIDEO 

19/02   CSI1 120cm - 1m. Paulina Słoniec  DIE KLEINE LADY  VIDEO

18/02   CSI2 135cm - 3m. Aleksandra Kierznowska AMERIQUE LANDAIS  VIDEO 

17/02   CSI2 LR 145cm   12m. Michał Tyszko COLINERO  VIDEO 

17/02  CSI2 140cm - 4m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE

17/02   CSI1 120cm - 4m. Paulina Słoniec  DIE KLEINE LADY  VIDEO

17/02   CSIYH - 5m. Aleksandra Kierznowska KLASSE ONE

16/02  CSI2 140cm - 4m. Michał Tyszko COLINERO

16/02  CSI2 135cm - 6m. Aleksandra Kierznowska AMERIQUE LANDAIS

16/02  CSIYH - 6m. Aleksandra Kierznowska KLASSE ONE


Andalucia Sunshine Tour II 14-19/02/2023

 

Reprezentacja Polski :  Maksymilian Wechta, Maria Brańka-Borja 

WYNIKI TURNIEJU       ARCHIWUM VIDEO


 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

18/02   CSI4 135cm - 3m. Maksymilian Wechta CHEPETTANO  VIDEO

18/02   CSI4 130cm - 3m. Maksymilian Wechta CLEAR ONE   VIDEO 

16/02   CSI4 150cm - 10m. Maksymilian Wechta CASSIOPEIA   VIDEO

16/02   CSIYH - 5m. Maksymilian Wechta ELDORADO


HZO DiM Leszno 10-12/02/2023

 

 


CSI2 Riesenbeck 09-11/02/2023

 

Reprezentacja Polski : Anna Szary Ziębicka, Michał Ziębicki, Kamil Grzelczyk, Maciej Handzlik 

 

WYNIKI TURNIEJU                           ARCHIWUM VIDEO


 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach : 

11/02 -  CSI2 140cm - 4m. Kamil Grzelczyk WIBARO

11/02 -  CSIYH -  11m. Anna Szary Zięcicka BIMBER BOY

10/02 -  CSI2 145cm - 3m. Kamil Grzelczyk MISTER DR HEIGL

09/02 -  CSI1 120cm - 14m. Anna Szary Ziębicka LUCIANO


CES Valencia Tour 09-12/02/2023

 

 

Adam Grzegorzewski  zwyciężył w konkursie otwarcia rundy CSIYH na 7 letnim koniu DARK FIRE będącym wł.  Heleny Orkisz oraz zajął ósme miejsce w konkursie Grand Prix na kl. STAKATA wł. Katarzyna Woźna. 

 

WYNIKI TURNIEJU 


Vitali Charadnik z KJ Heaa Turek zwyciężył w Grand Prix Leszna 05/02/23

 

Podium Grand Prix HZO Leszno 05/02/23

1m. Vitali Charadnik   SWEET HARRY POTTER  KJ Heaa Turek 0/0 35,76s 

2m. Damian Ostręga   FELINE  KS Jumping Team Wiercany 0/0 36,25s

3m. Łukasz Troszczyński  CORDOBA KS Nad Wigrami 0/0 37,83s

 

WYNIKI GRAND PRIX      WYNIKI ZAWODÓW   

 


CSI2 Riesenbeck 2-4 lutego 2023

 

Michał Tyszko z powodzeniem jeździł w 2* turnieju w Riesenbeck w Niemczech. Reprezentant Polski  na koniu DIARADO'S DREAM był czwarty i ósmy w konkursach 140-145 cm, a na koniu COLINERO z 1 pkt pokonał konkurs Grand Prix i był szósty w jednym z konkursów 140cm. Oba konie należą do pani Marzeny Falarz.

WYNIKI ZAWODÓW        


Cavaliada Future Ergo Arena 4-5/02/23

Anna Korus i Lila Kulesze najlepsze w finałowym konkursie na Ergo Arenie fot. Red Camera - Wiktoria Milczarczyk

 

Finał  MINI   1m. Anna Korus  LASEK  KJ Stajnia Przylesie Borzęta  VIDEO

Finał  MIDI   1m. Lila Kulesza  JOWISZ   KJ Podkowa Gruszczyn  VIDEO

 

Konkurs otwarcia MINI   1m. Ignacy Luboński S PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn  VIDEO

Konkurs otwarcia MIDI   1m. Jakub Mroczek  VULCANO JKS U Robsonów  VIDEO

 

Sztafeta 1m. Michalina Jach - Ignacy Luboński - Matas Petraitis  VIDEO

 

 RANKING CAVALIADA FUTURE TOUR 2022/23

 

 


Cavaliada Ergo Arena Sopot 2-5 lutego 2023

Jarosław Skrzyczyński  fot. Aleksandra Ziętak 

 

PROGRAM / WYNIKI       ZGŁOSZENIA      RANKING CAVALIADA TOUR 2022/23


 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

Niedziela 05/02/23

Grand Prix LR 145  1m Jarosław Skrzyczyński  INTURIDO  VIDEO

Finał 125cm - 1m. Andrzej Głoskowski MONTENEA Z    VIDEO 

Last Chance - 1m.  Lena Oleszkiewicz  QUALILAS  VIDEO

 

Sobota 04/02/23

Speed & Music  1m. Zuzanna Niziołek  DIAMANTA BALOUBET  VIDEO 

CSI2 140cm - 2m. Natalia Palmowska   LVIV PKZ  VIDEO

CSI1 125cm - 1m. Lena Kołacka SUEDWIND 9    VIDEO

CSIAm Finał - 1m. Oliwia Stronczyńska LORDANA K  VIDEO

 

Piątek 03/02/23

CSI2 LR 145cm - 1m. Jarosław Skrzyczyński  INTURIDO VIDEO 

CSI2 135cm  1m. Iga Biegalska  DORAVELLA  VIDEO 

CSIAm 1m. Roksana Frączkowska VENEZIA VIDEO 

Potęga Skoku  1m. Marek Lewicki ITOULON B  VIDEO

 

Czwartek 02/02/23

CSI2 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński SANTOS HIPPICA VIDEO

CSI2 135cm - 1m. Zuzanna Niziołek DIAMANTA BALOUBET  VIDEO

CSI1 125cm - 1m. Jan Bobik HASALA   VIDEO 

CSIAm - 1m. Zosia Lewandowska  CASALI   VIDEO 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24