W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Maja Nagła i Michalina Jach najlepsze w Cavaliada Future sezon 2021/22

Podium Cavaliada Future sezon 2021/22 fot.  Red Camera - Wiktoria Milczarczyk

 

 Finałowe podium Cavaliady Future 2021/22

1m. Maja Nagła i Michalina Jach 

2m. Julia Nazarewicz i Zofia Janusz 

3m. Katarzyna Zawadzka i Julia Peszek 

KOŃCOWY RANKING Cavaliada Future 2021/22


Julia Nazarewicz i Michalina Jach wygrywają finałowy konkurs Cavaliady Future w Krakowie 20/02/22

Julia Nazarewicz i Michalina Jach fot Red Camera - Wiktoria Milczarczyk

Finałowy konkurs Cavaliady Future wygrały: 

MINI  Julia Nazarewicz TANGO SKJ Sopot  VIDEO 

MIDI  Michalina Jach KRESKA KJ Herkules Wapno  VIDEO


Hymn Polski w Hiszpanii !! Laura Barańska triumfuje w Olivie !! 19/02/22

 

Sukces w Hiszpanii !!! Juniorka Laura Barańska w świetnym stylu wygrała licznie obsadzony konkurs 130cm w Olivie na wł. KAZAN VAN DE PITSEMBURG. Fantastyczna forma tej pary w Hiszpanii!! Wielkie brawa !! Gratulacje Laura !!

WYNIKI TURNIEJU   19/02/22


Wiktoria Cwalina i Zosia Janusz wygrały stylowy konkurs otwarcia Cavaliady Future w Krakowie 19/02/22

Zosia Janusz i Wiktoria Cwalina  fot Red Camera - Wiktoria Milczarczyk

 

 

Konkurs otwarcia Cavaliady Future na Tauron Arenie wygrały w poszczególnych kategoriach :

MINI  Wiktoria Cwalina S-PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn  VIDEO

MIDI  Zofia Janusz JAGIENKA Akademia Kucania Dawidy   VIDEO 


Maksymilian Wechta punktuje w Hiszpanii !! 18/02/22

 

Maksymilian Wechta na ogierze CHEPETTANO wywalczył trzecie miejsce w 4*  konkursie LR 150 podczas Andalucia Sunshine Tour w Vejer de la Frontera. Konkurs wygrał Gregory Wathelet z Belgii na klaczy ARGENTINA DE LA MARCHETTE . 

WYNIKI TURNIEJU


CSI3-W CSI1 CSIAm Tauron Arena Kraków Cavaliada 17-20/02/22

Jarosław Skrzyczyński przebojem krakowskiej Cavaliady fot. Wiktoria Milczarczyk 

 

 

Finał Ligi Europy Centralnej PŚ 

RANKING LEC 20/02/22  RANKING CAVALIADA TOUR 2021/22    

 

WYNIKI PDF CSI3-W    WYNIKI PDF CSI1    WYNIKI PDF CSIAm

WYNIKI / PROGRAM 

zdjęcia  Przemysław Antosz Photography Red Camera - Wiktoria Milczarczyk


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

20/02/22

CSI3-W 155cm GP 2m. Jarosław Skrzyczyński INTURIDO VIDEO

CSI1 125 1m. Jarosław Skrzyczyński KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR  VIDEO 

CSIAm 1m. Elżbieta Jodłowska RUBIN VIDEO 

19/02/22

CSI3 LR 145  1m. Michał Kaźmierczak WHOOPY BOY VIDEO 

Speed & Music  1m. Małgorzata Koszucka KEIRA HIPPICA  VIDEO 

CSI1 125cm 1m. Jarosław Skrzyczyński KENTUCKY VIDEO 

18/02/22 

CSI3 LR 150cm 1m. Krzysztof Ludwiczak CROS BLUE  VIDEO

CSI3 140cm 1m. Dawid Skiba LA VULKANO L  VIDEO

CSIAm 1m. Lena Rybak-Massalska HASSAN VAN DE WITTEMOERE VIDEO

Potęga Skoku 1m. Marek Lewicki VIDEO

17/02/22

CSI3 145cm 1m. Jarosław Skrzyczyński INTURIDO VIDEO

CSI3 135cm 1m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR VIDEO

CSI1 125cm 3m. Maciej Handzlik FIORA SUNRISE VIDEO

CSIAm 1m. Alina Sitek KAREZZO WP VIDEO 

Venus vs Mars 1m. Agnieszka Olszewska JASON VDL VIDEO 


Mikołaj Barański trzeci w Olivie 17/02/22

 

Mikołaj Barański na 8 letnim wł. JUGGLE BARAKA / Etoulon VDL x Concorde/ w jednym z konkursów 140cm wywalczył trzecie miejsce. Konkurs wygrał reprezentacji Francji Julien Epaillard na klaczy CARACOLE DE LA ROQUE

WYNIKI ZAWODÓW 


Mateusz Tyszko wygrywa Grand Prix Michałowic 13/02/22

Mateusz Tyszko 

Podium konkursu Grand Prix HZO Michałowice 13/12/22

1m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR TKJ Garbówek 0/0 43,46s

2m. Grzegorz Nowak CASSILLAND CR KJK Zatoka 0/4 48,92s

3m. Sławomir Szlachta JUST RIDING CALIFORNIA BS JKS Pogórze 4 pkt 

WYNIKI GRAND PRIX    WYNIKI TURNIEJU


HZO DiM Beckersport 11-13/02/22 II Kwalifikacja CSIO Sopot Young Stars

Marcel Wiśniewski 

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM :

Gr A0 1m. Milena Rąbca LITTLE BEAUTY JKS Niestępowo 

Gr A1 1m. Adrianna Czarnecka PASJONATA LISA KJ Jolly Jumper  

Gr A2  1m. Liwia Nowak BRAVE HEART JKS Przybyszewo 

Gr C 1m. Zofia Janusz JAGIENKA KJ Akademia Kucania Dawidy

Gr D bis 1m. Marcel Wiśniewski TOUAREG SKJ Golden Dream

GP D/E  1m. Hubert Aniołek OISIN BIOR DUBH SKJ Pony Power

​Finał MŁ / JM 1m. Martyna Obrocka  DON VITO KJK Solka Międzyrzecze

GP Dzieci 1m. Nina Cieślińska DIANDRO RED WINE JKS Fer Więckowice

Finał J / M 1m. Karolina Bar EVER SO CLEVER KU AZS UW


HZO DiM Leszno 11-13/02/22

Wiktoria Płuciennik 

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM : 

Gr A0  1m. Lena Janaszczyk AJSZA  KJ Ranczo Kołata

Gr A1  1m. Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO KJ Ranczo Kołata 

Gr A2  1m. Lilianna Brzykcy GOLDEN MOMENT KJ Podkowa Gruszczyn

Gr C 1m. Weronika Mucha DEMON DEL JKS Hanna 

Gr D bis  1m. Wiktoria Płuciennik  MOREPARK AD ALTA  KJ Small Cherry 

GP D/E 1m. Jagoda Kierznowska BENJA LUNA KJ Sokół Damasławek 

Finał Mł JM 1m. Wiktoria Płuciennik  VITAMINE DW Z KJ Small Cherry

GP Dzieci  1m. Nina Sućko CORMITELLO KS Jumping Events

Finał J / M 1m. Agata Derda GELESTA KJ Michałówka


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24