W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Galeria www.primel.pl Finały CSI2-W Leszno 23/10/16


Andrzej Opłatek wywalczył z ekipą dla Europy srebrny medal w Chinach !


Grand Prix CSI-W Leszna dla Jarosława Skrzyczyńskiego !!

23/10/16  foto@primel.pl 

Jarosław Skrzyczyński na fenomenalnej Quintelli wygrał Grand Prix CSI-W w Lesznie. W niedzielnych finałach najlepiej dla Polski jeździli Dajana Pawlicka, Adam Grzegorzewski, Małgorzata Koszucka i 14 letnia Aleksandra Zybala. 

 

WYNIKI TURNIEJU  

 


Rozkład Jazdy 21-23.10.16 WYNIKI

CSI2-W Leszno  1m Grand Prix Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella 

 

HZO Michałowice    1m. Grand Prix Zdeněk Žíla  / Dominika B / SVK

 

HZO Łąck    1m. Grand Prix  Dawid Rakoczy / Conraldik IV / KJ Profil Piła 

 

HZO Jaszkowo  1m.  GP Jacek Kuśnierczak / Coco Chanel K / JUKS Mieczewo Borkowice

 

CSI2 Manerbio ITA / 34m Grand Prix Jan Chrzanowski  POL / Portland du Ter 

 


CSI2-W Leszno 21-23.10.2016 - zgłoszenia, program,

19/10/16

 

Zgłoszenia, program - CSI2-W / CSI1 

zamówienia zdjęć Katarzyna Primel   foto@primel.pl

 

 

 


Rankingi PZJ w kat Dzieci i Kuców na dzień 16/10/16

19/10/16

RANKING PZJ w kat Dzieci 16/10/16

1m. Aleksandra Kierznowska KJ Kietlów ( na zdjęciu )

 

RANKING PZJ Kuców i MK 13/10/16 

1m Gr A - Eliza Zawadzka KJ Zbyszko

1m. Gr B - Agata Kamińska Ranczo Kołata 

1m. Gr C - Karolina Łaszkiewicz BPK

1m Gr D - Franciszek Jurzak Ponylandia 

1m. Gr E - Wiktoria Stanisławska CH Jaszkowo 

 


Polacy w Top formie w Magna Racino - Ludwiczak, Opłatek, Szustkowska w czołówkach wyników.

16/10/16 

Na zdjęciu : Krzysztof Ludwiczak i wspaniała 7 letnia klacz Queen La Balou 


Grand Prix Leszna dla Marka Lewickiego ! Wyniki HPLMK 14-16.10.16

16/10/16

Grand Prix Leszna 16/10/16

1m. Marek Lewicki 

2m. Adam Grzegorzewski 

3m. Małgorzata Koszucka 

 

 

 


Dawid Kubiak drugi w konkursie do Pucharu Świata w Siauliai 15/10/16

 

VIDEO www.swiatkoni.pl

WYNIKI


Rozkład Jazdy 13-16 października 2016

CSI2 Magna Racino AUT  / Krzysztof Ludwiczak / Andrzej Opłatek / Zuzanna Gowin / Kozanecka Aleksandra / Oliwia Szustkowska, Sophie Von Werner / 

listy / wyniki               LIVESTREAM

 

CSI2-W Siauliai  LAT  / Dawid Kubiak 

listy / wyniki 

 

CSI2 Asten NED / Michał Ziębicki , Anna Szary Ziębicka / 

listy / wyniki 

 


CSI2 Villamoura POR / Bartosz Adamus, Adam Nicpoń /

listy / wyniki               LIVESTREAM

 

 

CSI2 Cagnes-sur-Mer FRA  / Jan Chrzanowski

listy / wyniki

 

HPLMK   Leszno 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24