HZO Leszno 2 - 4 marca 2018

HZO-B1*
Leszno, 2-4 marzec 2018

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - P - Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 (2018-03-02)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LEDA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 0 62,68 200 PLN
2 CHARLETTA Ebel-Jürgens Anna Polzow 0 65,11 175 PLN
3 TRITOP 2 Kosmol Oliwia (JM.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 67,63 150 PLN
4 LANDARCO Porzuckowiak Karolina (J.2000) BPK 0 68,43 125 PLN
5 DROBINKA Prasek Magdalena Koniński KJ Sawanna 0 69,31 100 PLN
6 ALHAMBRA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 72,43 50 PLN
7 CHAKARIA Ebel Ulf RSV Polzow 1 74,65 50 PLN
8 CORRADINO Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna 1 75,89 50 PLN
9 BRENDAN Wojciechowski Mateusz KJ Agro-Handel Śrem 1 76,14  
10 FILOUCHA PS Stude Henry __ 4 66,46  
11 CLARIMA LADY PS Stude Henry __ 4 72,44  
12 CZEKOLADA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 5 76,42  
13 ESSEX Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 6 79,45  
14 QUICKY DU VERGER Moksiewicz Kacper (J.2002) JKS Przybyszewo 7 85,46  
15 ORDYNAT Gontowiuk Katja (J.2001) Zielonogórski KS Drzonków 8 65,51  
16 OLIWIER Kędzierska Julia (JM.2003) KJ Olmet Ost-Sped Ostrów Wielkopolski 8 68,02  
17 DURAVELLA Rękosiewicz Aleksandra (MJ.1997) Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY 9 76,12  
18 ROYBOSS Korzeniewska Anna (JM.2005) Koniński KJ Sawanna 9 77,31  
19 ELENZA Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 9 91,80  
  LEMART Gneiting Maria (J.2001) RSV Polzow ELI    


 

2 - N - Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 (2018-03-02)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DANY SAHNE Stude Henry __ 0 58,95 250 PLN
2 COCO CHANEL Kozakiewicz Paulina (MJ.1997) Karkonoski KJ 0 62,52 200 PLN
3 FILOUCHA PS Stude Henry __ 0 63,51 175 PLN
4 DIARANO Ebel-Jürgens Anna Polzow 0 64,63 150 PLN
5 CALIGOR Ebel-Jürgens Anna Polzow 0 65,20 125 PLN
6 WINNING MOOD Jaglarz Julia (MJ.1999) Vanto Jumping Team 0 66,39 100 PLN
7 FERREOLUS INTERKONIX Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno 0 66,44 50 PLN
8 DROBINKA Prasek Magdalena Koniński KJ Sawanna 0 68,22 50 PLN
9 MIDNIGHT STAR Kozakiewicz Paulina (MJ.1997) Karkonoski KJ 0 68,55 30 PLN
10 CALUPO Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno 0 68,70 30 PLN
11 LASER Piksa Łukasz Kraju Jumping Team 0 68,99  
12 ROSSA Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole 0 70,15  
13 LANDARCO Porzuckowiak Karolina (J.2000) BPK 0 70,17  
14 CLARIMA LADY PS Stude Henry __ 0 72,98  
15 CONFUSION 2 Ostrega Damian KJ JAN Kosicki 0 74,10  
16 NUMERUS Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna 1 76,11  
17 COCO ALBORADA Z Kozakiewicz Paulina (MJ.1997) Karkonoski KJ 1 76,72  
18 CHARLIE 254 Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group 1 77,15  
19 BRENDAN Wojciechowski Mateusz KJ Agro-Handel Śrem 1 77,74  
20 CHUCK NORRIS Bembenik Olimpia (MJ.1998) JKS Przybyszewo 2 81,57  
21 VINO 26 Murawski Oskar ZKJ Przylep-Lotnisko 3 85,24  
22 CALANTINO Mudry Aleksandra WTK Hermanów 4 58,41  
23 CARJONKER Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group 4 60,99  
24 CANTANIS Ferdyn Magdalena Klub Jeździecki Zbrosławice 4 65,03  
25 ELENZA Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 4 68,51  
26 ORDYNAT Gontowiuk Katja (J.2001) Zielonogórski KS Drzonków 4 68,92  
27 TBI DÜSSELDORF Arendt Agata (MJ.1998) LKJ Ochaby 4 69,15  
28 TRITOP 2 Kosmol Oliwia (JM.2003) St. KJ Preria Wilkowice 4 70,55  
29 OLGIN Połap Barbara (J.2000) Vanto Jumping Team 4 70,84  
30 DURAVELLA Rękosiewicz Aleksandra (MJ.1997) Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY 4 71,85  
31 CHAKARIA Ebel Ulf RSV Polzow 4 89,81  
32 ZARIN Ebel Ulf RSV Polzow 5 79,30  
33 DAME DE PIQUE Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole 6 82,19  
34 LEDA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 8 63,85  
35 TOP JUS D'EUSKADI Frąckowiak Martyna (JM.2003) JKS Hanna 8 74,39  
36 EKWADOR Jankowska Joanna (MJ.1997) Klub Jeździecki Ślęża Wrocław 8 89,07  
37 CORRADINO Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna 9 77,95  
38 ESSEX Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 9 95,48  
39 GAMBIT-O Jankowska Joanna (MJ.1997) Klub Jeździecki Ślęża Wrocław 31 103,03  
  QUICKY DU VERGER Moksiewicz Kacper (J.2002) JKS Przybyszewo REZ    


 

3 - C - Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 (2018-03-02)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SILKANNA Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno 0 58,39 325 PLN
2 COLORADO Stude Henry __ 0 60,14 275 PLN
3 PTYŚ Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 63,46 225 PLN
4 LEVADO Ebel-Jürgens Anna Polzow 0 63,72 200 PLN
5 ROSSA Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole 0 65,30 150 PLN
6 DANY SAHNE Stude Henry __ 0 65,62 100 PLN
7 LIBELIUS Murawski Oskar Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 65,86 75 PLN
8 ATIQUA Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna 0 66,16 50 PLN
9 COCO CHANEL Kozakiewicz Paulina (MJ.1997) Karkonoski KJ 0 67,85  
10 CALIGOR Ebel-Jürgens Anna Polzow 0 68,69  
11 CHUCK NORRIS Bembenik Olimpia (MJ.1998) JKS Przybyszewo 0 69,54  
12 DAME DE PIQUE Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole 0 69,90  
13 QUINTUS Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole 0 70,11  
14 CALUPO Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno 0 70,83  
15 LASER Piksa Łukasz Kraju Jumping Team 0 71,77  
16 WUNSCHTRAUM 88 Jaglarz Julia (MJ.1999) Vanto Jumping Team 0 74,80  
17 HEROS Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group 4 63,35  
18 CONFUSION 2 Ostrega Damian KJ JAN Kosicki 4 67,53  
19 WINNING MOOD Jaglarz Julia (MJ.1999) Vanto Jumping Team 4 67,74  
20 TBI DÜSSELDORF Arendt Agata (MJ.1998) LKJ Ochaby 4 69,24  
21 URBANE Moksiewicz Kacper (J.2002) JKS Przybyszewo 4 70,29  
22 NUMERUS Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna 4 72,76  
23 CON JUAN Kaliszuk Piotr Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 73,89  
24 DIARANO Ebel-Jürgens Anna Polzow 7 86,98  
25 FERREOLUS INTERKONIX Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno 8 69,99  
26 VINO 26 Murawski Oskar ZKJ Przylep-Lotnisko 9 77,09  
27 CALANTINO Mudry Aleksandra WTK Hermanów 11 86,73  
28 COCO ALBORADA Z Kozakiewicz Paulina (MJ.1997) Karkonoski KJ 12 73,53  
29 ZARIN Ebel Ulf RSV Polzow 14 96,45  
30 CECE B Z Stude Henry __ 21 110,86  


 

4 - CC - Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 (2018-03-02)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CON JUAN Kaliszuk Piotr Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 51,07 0 33,99 750 PLN
2 CASALLY Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno 0 54,88 0 36,52 550 PLN
3 QUINTUS Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole 0 48,20 0 37,67 450 PLN
4 ATIQUA Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna 0 49,05 4 36,54 350 PLN
5 COLORADO Stude Henry __ 0 47,53 12 40,95 250 PLN
6 CLEAR JOLIE Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno 4 52,23     175 PLN
7 LIBELIUS Murawski Oskar Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 52,55     100 PLN
8 WUNSCHTRAUM 88 Jaglarz Julia (MJ.1999) Vanto Jumping Team 4 55,06     75 PLN
9 CECE B Z Stude Henry __ 8 49,01      


 

5 - P - Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1 (2018-03-03)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DROBINKA Prasek Magdalena Koniński KJ Sawanna 0 67,00 200 PLN
2 CHARLETTA Ebel-Jürgens Anna Polzow 0 67,62 175 PLN
3 MIDNIGHT STAR Kozakiewicz Paulina (MJ.1997) Karkonoski KJ 0 70,16 150 PLN
4 DESKANA Kosmol Oliwia (JM.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 72,12 125 PLN
5 CELEBRITY Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 73,58 100 PLN
6 IDRYS Kaźmierczak Julia (J.2001) WTK Hermanów 0 73,93 50 PLN
7 LANDARCO Porzuckowiak Karolina (J.2000) BPK 4 69,36 50 PLN
8 FILOUCHA PS Stude Henry __ 4 71,08 50 PLN
9 CLARIMA LADY PS Stude Henry __ 4 71,64  
10 CORRADINO Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna 4 73,80  
11 ARCHIMEDES Luty Dominika SK Kruszyńscy 8 65,86  
12 OLIWIER Kędzierska Julia (JM.2003) KJ Olmet Ost-Sped Ostrów Wielkopolski 8 67,60  
13 DURAVELLA Rękosiewicz Aleksandra (MJ.1997) Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY 8 71,79  
14 ORDYNAT Gontowiuk Katja (J.2001) Zielonogórski KS Drzonków 8 73,82  
15 QUICKY DU VERGER Moksiewicz Kacper (J.2002) JKS Przybyszewo 8 89,28  
  CHRISTOBALDI Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice ELI    
  ROYBOSS Korzeniewska Anna (JM.2005) Koniński KJ Sawanna ELI    
  CZEKOLADA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica ELI    
  ELENZA Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno REZ    


 

6 - N - Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3 (2018-03-03)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CARJONKER Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group 0 54,27 0 31,14 250 PLN
2 DANY SAHNE Stude Henry __ 0 54,14 0 31,27 200 PLN
3 CANTANIS Ferdyn Magdalena Klub Jeździecki Zbrosławice 0 50,68 0 31,36 175 PLN
4 CHUCK NORRIS Bembenik Olimpia (MJ.1998) JKS Przybyszewo 0 56,61 0 31,54 150 PLN
5 LANDARCO Porzuckowiak Karolina (J.2000) BPK 0 55,00 0 34,80 125 PLN
6 CHARLIE 254 Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group 0 58,44 0 34,93 100 PLN
7 ESSEX Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 58,53 0 37,34 50 PLN
8 ZARIN Ebel Ulf RSV Polzow 0 60,17 0 41,13 50 PLN
9 CHAKARIA Ebel Ulf RSV Polzow 0 59,63 1 46,18  
10 FERREOLUS INTERKONIX Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno 0 55,76 4 31,88  
11 FILOUCHA PS Stude Henry __ 0 55,76 4 34,59  
12 CORRADINO Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna 0 57,09 4 34,60  
13 DURAVELLA Rękosiewicz Aleksandra (MJ.1997) Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY 0 53,35 4 36,53  
14 QUICKY DU VERGER Moksiewicz Kacper (J.2002) JKS Przybyszewo 1 61,64      
15 TOP JUS D'EUSKADI Frąckowiak Martyna (JM.2003) JKS Hanna 4 52,06      
16 DROBINKA Prasek Magdalena Koniński KJ Sawanna 4 52,95      
17 IDRYS Kaźmierczak Julia (J.2001) WTK Hermanów 4 54,51      
18 ORDYNAT Gontowiuk Katja (J.2001) Zielonogórski KS Drzonków 4 54,75      
19 TRITOP 2 Kosmol Oliwia (JM.2003) St. KJ Preria Wilkowice 4 55,38      
20 GAMBIT-O Jankowska Joanna (MJ.1997) Klub Jeździecki Ślęża Wrocław 4 55,44      
21 VINO 26 Murawski Oskar ZKJ Przylep-Lotnisko 4 58,53      
22 EKWADOR Jankowska Joanna (MJ.1997) Klub Jeździecki Ślęża Wrocław 4 60,42      
23 LEDA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 8 48,26      
24 TBI DÜSSELDORF Arendt Agata (MJ.1998) LKJ Ochaby 8 53,13      
25 CLARIMA LADY PS Stude Henry __ 8 58,24      
26 CHARLETTA Ebel-Jürgens Anna Polzow 8 73,29      
27 OLGIN Połap Barbara (J.2000) Vanto Jumping Team 10 65,56      
28 ALHAMBRA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 12 60,11      
29 CALANTINO Mudry Aleksandra WTK Hermanów 12 74,02      
  DIARANO Ebel-Jürgens Anna Polzow ELI        
  ELENZA Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno REZ        


 

7 - C - Średnia Runda - zwykły 238.2.1 (2018-03-03)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HEROS Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group 0 58,99 325 PLN
2 SILKANNA Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno 0 64,13 275 PLN
3 WINNING MOOD Jaglarz Julia (MJ.1999) Vanto Jumping Team 0 65,52 225 PLN
4 KARDO VAN'T STEENPUTJE Luty Dominika SK Kruszyńscy 0 65,54 200 PLN
5 DANY SAHNE Stude Henry __ 0 67,74 150 PLN
6 CHAKARIA Ebel Ulf RSV Polzow 0 77,14 100 PLN
7 CECE B Z Stude Henry __ 4 70,53 70 PLN
7 CALANTINO Mudry Aleksandra WTK Hermanów 4 70,53 70 PLN
9 ROSSA Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole 4 70,89  
10 CALUPO Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno 4 71,78  
11 LEVADO Ebel-Jürgens Anna Polzow 4 72,54  
12 DAME DE PIQUE Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole 4 74,14  
13 NUMERUS Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna 4 74,60  
14 DIARANO Ebel-Jürgens Anna Polzow 4 75,20  
15 VINO 26 Murawski Oskar ZKJ Przylep-Lotnisko 5 78,66  
16 LASER Piksa Łukasz Kraju Jumping Team 11 88,50  
17 TBI DÜSSELDORF Arendt Agata (MJ.1998) LKJ Ochaby 13 81,77  
  CHUCK NORRIS Bembenik Olimpia (MJ.1998) JKS Przybyszewo REZ    
  PTYŚ Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty REZ    
  BRENDAN Wojciechowski Mateusz KJ Agro-Handel Śrem REZ    


 

8 - CC - Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 (2018-03-03)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LIBELIUS Murawski Oskar Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 71,28 750 PLN
2 CLEAR JOLIE Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno 4 72,51 550 PLN
3 ATIQUA Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna 4 72,92 450 PLN
4 CASALLY Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno 5 75,55 350 PLN
5 CALIGOR Ebel-Jürgens Anna Polzow 5 76,80 250 PLN
6 CECE B Z Stude Henry __ 12 65,22 175 PLN
7 COLORADO Stude Henry __ 12 71,43 100 PLN
8 WUNSCHTRAUM 88 Jaglarz Julia (MJ.1999) Vanto Jumping Team 12 86,91 75 PLN
9 CON JUAN Kaliszuk Piotr Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 13 92,78  
10 QUINTUS Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole 14 94,82  


 

9 - P - Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1 (2018-03-04)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CALISTO Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 62,97 250 PLN
2 CHRISTOBALDI Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 66,76 200 PLN
3 OLIWIER Kędzierska Julia (JM.2003) KJ Olmet Ost-Sped Ostrów Wielkopolski 0 68,32 175 PLN
4 CELEBRITY Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 69,10 150 PLN
5 CLARIMA LADY PS Stude Henry __ 0 69,92 125 PLN
6 ESSEX Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 72,58 100 PLN
7 IDRYS Kaźmierczak Julia (J.2001) WTK Hermanów 0 73,04 50 PLN
8 DESKANA Kosmol Oliwia (JM.2003) St. KJ Preria Wilkowice 4 73,94 50 PLN
9 Aperitif Kucias Andżelika   6 80,26  
10 CHARLETTA Ebel-Jürgens Anna Polzow 8 68,67  
11 FLINTSTONE 3 Frąckowiak Martyna (JM.2003) JKS Hanna 8 73,26  
12 CHIQUITA Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 9 77,42  
13 LEMART Gneiting Maria (J.2001) RSV Polzow 13 92,13  
14 SELENA Dreger Magdalena (JM.2003) KJ Stajnia z Kopytem 20 65,67  
  CZEKOLADA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica ELI    


 

10 - N - Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1 (2018-03-04)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CARJONKER Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group 0 58,62 300 PLN
2 PTYŚ Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 60,47 250 PLN
3 LEDA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 0 64,16 200 PLN
4 LANDARCO Porzuckowiak Karolina (J.2000) BPK 0 65,61 175 PLN
5 MIDNIGHT STAR Kozakiewicz Paulina (MJ.1997) Karkonoski KJ 0 67,49 150 PLN
6 ORDYNAT Gontowiuk Katja (J.2001) Zielonogórski KS Drzonków 0 68,58 100 PLN
7 OLGIN Połap Barbara (J.2000) Vanto Jumping Team 0 69,31 75 PLN
8 ARCHIMEDES Luty Dominika SK Kruszyńscy 0 69,34 50 PLN
9 CANTANIS Ferdyn Magdalena Klub Jeździecki Zbrosławice 4 62,65  
10 TRITOP 2 Kosmol Oliwia (JM.2003) St. KJ Preria Wilkowice 4 62,96  
11 EKWADOR Jankowska Joanna (MJ.1997) Klub Jeździecki Ślęża Wrocław 4 70,86  
12 FERREOLUS INTERKONIX Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno 4 71,80  
13 ALHAMBRA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 4 73,70  
14 DIARANO Ebel-Jürgens Anna Polzow 5 74,11  
15 CHAKARIA Ebel Ulf RSV Polzow 5 74,33  
16 CHARLIE 254 Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group 5 77,64  
17 TOP JUS D'EUSKADI Frąckowiak Martyna (JM.2003) JKS Hanna 8 67,14  
18 RAPSODIA Szczotka Kinga (MJ.1999) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 8 68,81  
19 ELENZA Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 8 72,27  
20 BRENDAN Wojciechowski Mateusz KJ Agro-Handel Śrem 12 71,99  
21 CORRADINO Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna 15 82,22  
22 DROBINKA Prasek Magdalena Koniński KJ Sawanna 17 91,24  
  FILOUCHA PS Stude Henry __ ELI    
  GAMBIT-O Jankowska Joanna (MJ.1997) Klub Jeździecki Ślęża Wrocław REZ    
  QUICKY DU VERGER Moksiewicz Kacper (J.2002) JKS Przybyszewo REZ    


 

11 - C - Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3 (2018-03-04)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 SILKANNA Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno 0 53,01 0 29,12  
2 DANY SAHNE Stude Henry __ 0 51,46 0 30,18  
3 LASER Piksa Łukasz Kraju Jumping Team 0 55,24 0 30,35  
4 NUMERUS Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna 0 55,44 0 30,43  
5 WINNING MOOD Jaglarz Julia (MJ.1999) Vanto Jumping Team 0 51,22 0 30,74  
6 DAME DE PIQUE Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole 0 54,92 0 30,81  
7 CHUCK NORRIS Bembenik Olimpia (MJ.1998) JKS Przybyszewo 0 56,72 0 31,17  
8 CALUPO Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno 0 57,52 0 31,21  
9 COCO CHANEL Kozakiewicz Paulina (MJ.1997) Karkonoski KJ 0 51,36 0 32,90  
10 CALIGOR Ebel-Jürgens Anna Polzow 0 54,72 0 34,45  
11 ROSSA Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole 0 55,10 0 34,74  
12 HEROS Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group 0 52,00 4 30,39  
13 COCO ALBORADA Z Kozakiewicz Paulina (MJ.1997) Karkonoski KJ 0 53,02 4 34,72  
14 ZARIN Ebel Ulf RSV Polzow 0 55,33 4 36,53  
15 CALANTINO Mudry Aleksandra WTK Hermanów 0 54,55 8 36,81  
16 KARDO VAN'T STEENPUTJE Luty Dominika SK Kruszyńscy 4 50,19      
17 URBANE Moksiewicz Kacper (J.2002) JKS Przybyszewo 7 71,55      
18 TBI DÜSSELDORF Arendt Agata (MJ.1998) LKJ Ochaby 8 49,43      
19 CONFUSION 2 Ostrega Damian KJ JAN Kosicki 8 49,58      
20 VINO 26 Murawski Oskar ZKJ Przylep-Lotnisko 12 62,11      


 

12 - CC - Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (2018-03-04)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CLEAR JOLIE Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno 0 81,89      
2 WUNSCHTRAUM 88 Jaglarz Julia (MJ.1999) Vanto Jumping Team 1 86,22      
3 LIBELIUS Murawski Oskar Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 79,04      
4 CON JUAN Kaliszuk Piotr Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 80,77      
5 QUINTUS Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole 4 82,73      
6 CASALLY Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno 4 83,96      
7 CECE B Z Stude Henry __ 8 76,90      
8 ATIQUA Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna 8 79,67      
9 COLORADO Stude Henry __ 16 80,50      



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1431
2. Opłatek Andrzej  1358
3. Pawlicka Dajana 394
4. Matuszewska Magdalena 352
5. Szmytka Michalina  289
6. Rynkiewicz Martyna 285
7. Minkiewicz Weronika 190
8. Klein Olaf 189
9. Rozynek Martin 155
10. Seroka Anna 124

31/05/18

1. Milczarek Nina 356
2. Lewicki Filip    253
3. Bolko Aleksandra 249
4. Januszewska Zuzanna 208
5. Bado Gabriela 194
6. Suska Juliana  175
7. Głowacka Wiktoria  159
8. Lehmann Dalia 158
9. Baehr Maria  151
10. Dobkowska Milena 100

31/05/18

1. Marchwicka Maja  1147
2. Jannasz Wiktoria  922
3. Wawrzyniak Pola  689
4. Kłapińska Laura  680
5. Gola Katarzyna  665
6Barańska Laura  630
7. Stefańska Natalia 553
8. Krywult Amelia 460
9. Kucharska Zuzanna  445
10. Korek Dorota  384

05/06/18

1Jackowiak Marcelina  237
2.  Ganowska Julia  192
3. Śliwiński Antoni 174
4. Pięta Julia  169
5. Karnabal Maria  168
6. Piontek Barbara  166
Dąbrowska Agata   156
8.Ryciak Wiktoria  150
9. Skotarczak Nel  144
10. Głowacz Natalia   133

05/06/18

1. Kapel Julia   213
2. Konarska Marta 148
3. Derda Agata  135
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 68
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 26

05/06/18

1. Pietrzak Daria   221
2. Wypiór Marta 205
3. Walorek Julia  198
3. Banaszek Zofia  160
5. Wojtaś Julia  100
6. Konarska Marta 99
7. Zawadzka Eliza 98
8. Jarecka Lena  89
8. Grzymała Gabriela  87
10. Hałoń Katarzyna  84

05/06/18

1. Kamińska Agata  719
2. Derda Agata  538
3Henzel Dominika 344
4. Płatek Oliwia  325
5. Heydel Karolina  284
6. Osuch Aleksandra 276
7. Walorek Julia  259
8. Jurzak Franciszek   249
9. Jabłońska Julia  247
10. Oleszkiewicz Nina 244

05/06/18

1. Budzyńska Zofia 255
2. Golicka Zuzanna  192
2. Friedman Maja Bella  104
4. Kozłowska Maja 80
5. Jurzak Franciszek  75
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Olejnik Weronika  35
9. Zubrycka Małgorzata  25
10. Dubiniak Matylda 20

05/06/18