HZO Leszno 2 - 4 marca 2018

HZO-B1*
Leszno, 2-4 marzec 2018

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - P - Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 (2018-03-02)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LEDA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 0 62,68 200 PLN
2 CHARLETTA Ebel-Jürgens Anna Polzow 0 65,11 175 PLN
3 TRITOP 2 Kosmol Oliwia (JM.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 67,63 150 PLN
4 LANDARCO Porzuckowiak Karolina (J.2000) BPK 0 68,43 125 PLN
5 DROBINKA Prasek Magdalena Koniński KJ Sawanna 0 69,31 100 PLN
6 ALHAMBRA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 72,43 50 PLN
7 CHAKARIA Ebel Ulf RSV Polzow 1 74,65 50 PLN
8 CORRADINO Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna 1 75,89 50 PLN
9 BRENDAN Wojciechowski Mateusz KJ Agro-Handel Śrem 1 76,14  
10 FILOUCHA PS Stude Henry __ 4 66,46  
11 CLARIMA LADY PS Stude Henry __ 4 72,44  
12 CZEKOLADA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 5 76,42  
13 ESSEX Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 6 79,45  
14 QUICKY DU VERGER Moksiewicz Kacper (J.2002) JKS Przybyszewo 7 85,46  
15 ORDYNAT Gontowiuk Katja (J.2001) Zielonogórski KS Drzonków 8 65,51  
16 OLIWIER Kędzierska Julia (JM.2003) KJ Olmet Ost-Sped Ostrów Wielkopolski 8 68,02  
17 DURAVELLA Rękosiewicz Aleksandra (MJ.1997) Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY 9 76,12  
18 ROYBOSS Korzeniewska Anna (JM.2005) Koniński KJ Sawanna 9 77,31  
19 ELENZA Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 9 91,80  
  LEMART Gneiting Maria (J.2001) RSV Polzow ELI    


 

2 - N - Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 (2018-03-02)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DANY SAHNE Stude Henry __ 0 58,95 250 PLN
2 COCO CHANEL Kozakiewicz Paulina (MJ.1997) Karkonoski KJ 0 62,52 200 PLN
3 FILOUCHA PS Stude Henry __ 0 63,51 175 PLN
4 DIARANO Ebel-Jürgens Anna Polzow 0 64,63 150 PLN
5 CALIGOR Ebel-Jürgens Anna Polzow 0 65,20 125 PLN
6 WINNING MOOD Jaglarz Julia (MJ.1999) Vanto Jumping Team 0 66,39 100 PLN
7 FERREOLUS INTERKONIX Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno 0 66,44 50 PLN
8 DROBINKA Prasek Magdalena Koniński KJ Sawanna 0 68,22 50 PLN
9 MIDNIGHT STAR Kozakiewicz Paulina (MJ.1997) Karkonoski KJ 0 68,55 30 PLN
10 CALUPO Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno 0 68,70 30 PLN
11 LASER Piksa Łukasz Kraju Jumping Team 0 68,99  
12 ROSSA Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole 0 70,15  
13 LANDARCO Porzuckowiak Karolina (J.2000) BPK 0 70,17  
14 CLARIMA LADY PS Stude Henry __ 0 72,98  
15 CONFUSION 2 Ostrega Damian KJ JAN Kosicki 0 74,10  
16 NUMERUS Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna 1 76,11  
17 COCO ALBORADA Z Kozakiewicz Paulina (MJ.1997) Karkonoski KJ 1 76,72  
18 CHARLIE 254 Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group 1 77,15  
19 BRENDAN Wojciechowski Mateusz KJ Agro-Handel Śrem 1 77,74  
20 CHUCK NORRIS Bembenik Olimpia (MJ.1998) JKS Przybyszewo 2 81,57  
21 VINO 26 Murawski Oskar ZKJ Przylep-Lotnisko 3 85,24  
22 CALANTINO Mudry Aleksandra WTK Hermanów 4 58,41  
23 CARJONKER Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group 4 60,99  
24 CANTANIS Ferdyn Magdalena Klub Jeździecki Zbrosławice 4 65,03  
25 ELENZA Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 4 68,51  
26 ORDYNAT Gontowiuk Katja (J.2001) Zielonogórski KS Drzonków 4 68,92  
27 TBI DÜSSELDORF Arendt Agata (MJ.1998) LKJ Ochaby 4 69,15  
28 TRITOP 2 Kosmol Oliwia (JM.2003) St. KJ Preria Wilkowice 4 70,55  
29 OLGIN Połap Barbara (J.2000) Vanto Jumping Team 4 70,84  
30 DURAVELLA Rękosiewicz Aleksandra (MJ.1997) Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY 4 71,85  
31 CHAKARIA Ebel Ulf RSV Polzow 4 89,81  
32 ZARIN Ebel Ulf RSV Polzow 5 79,30  
33 DAME DE PIQUE Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole 6 82,19  
34 LEDA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 8 63,85  
35 TOP JUS D'EUSKADI Frąckowiak Martyna (JM.2003) JKS Hanna 8 74,39  
36 EKWADOR Jankowska Joanna (MJ.1997) Klub Jeździecki Ślęża Wrocław 8 89,07  
37 CORRADINO Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna 9 77,95  
38 ESSEX Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 9 95,48  
39 GAMBIT-O Jankowska Joanna (MJ.1997) Klub Jeździecki Ślęża Wrocław 31 103,03  
  QUICKY DU VERGER Moksiewicz Kacper (J.2002) JKS Przybyszewo REZ    


 

3 - C - Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 (2018-03-02)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SILKANNA Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno 0 58,39 325 PLN
2 COLORADO Stude Henry __ 0 60,14 275 PLN
3 PTYŚ Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 63,46 225 PLN
4 LEVADO Ebel-Jürgens Anna Polzow 0 63,72 200 PLN
5 ROSSA Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole 0 65,30 150 PLN
6 DANY SAHNE Stude Henry __ 0 65,62 100 PLN
7 LIBELIUS Murawski Oskar Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 65,86 75 PLN
8 ATIQUA Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna 0 66,16 50 PLN
9 COCO CHANEL Kozakiewicz Paulina (MJ.1997) Karkonoski KJ 0 67,85  
10 CALIGOR Ebel-Jürgens Anna Polzow 0 68,69  
11 CHUCK NORRIS Bembenik Olimpia (MJ.1998) JKS Przybyszewo 0 69,54  
12 DAME DE PIQUE Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole 0 69,90  
13 QUINTUS Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole 0 70,11  
14 CALUPO Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno 0 70,83  
15 LASER Piksa Łukasz Kraju Jumping Team 0 71,77  
16 WUNSCHTRAUM 88 Jaglarz Julia (MJ.1999) Vanto Jumping Team 0 74,80  
17 HEROS Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group 4 63,35  
18 CONFUSION 2 Ostrega Damian KJ JAN Kosicki 4 67,53  
19 WINNING MOOD Jaglarz Julia (MJ.1999) Vanto Jumping Team 4 67,74  
20 TBI DÜSSELDORF Arendt Agata (MJ.1998) LKJ Ochaby 4 69,24  
21 URBANE Moksiewicz Kacper (J.2002) JKS Przybyszewo 4 70,29  
22 NUMERUS Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna 4 72,76  
23 CON JUAN Kaliszuk Piotr Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 73,89  
24 DIARANO Ebel-Jürgens Anna Polzow 7 86,98  
25 FERREOLUS INTERKONIX Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno 8 69,99  
26 VINO 26 Murawski Oskar ZKJ Przylep-Lotnisko 9 77,09  
27 CALANTINO Mudry Aleksandra WTK Hermanów 11 86,73  
28 COCO ALBORADA Z Kozakiewicz Paulina (MJ.1997) Karkonoski KJ 12 73,53  
29 ZARIN Ebel Ulf RSV Polzow 14 96,45  
30 CECE B Z Stude Henry __ 21 110,86  


 

4 - CC - Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 (2018-03-02)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CON JUAN Kaliszuk Piotr Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 51,07 0 33,99 750 PLN
2 CASALLY Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno 0 54,88 0 36,52 550 PLN
3 QUINTUS Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole 0 48,20 0 37,67 450 PLN
4 ATIQUA Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna 0 49,05 4 36,54 350 PLN
5 COLORADO Stude Henry __ 0 47,53 12 40,95 250 PLN
6 CLEAR JOLIE Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno 4 52,23     175 PLN
7 LIBELIUS Murawski Oskar Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 52,55     100 PLN
8 WUNSCHTRAUM 88 Jaglarz Julia (MJ.1999) Vanto Jumping Team 4 55,06     75 PLN
9 CECE B Z Stude Henry __ 8 49,01      


 

5 - P - Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1 (2018-03-03)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DROBINKA Prasek Magdalena Koniński KJ Sawanna 0 67,00 200 PLN
2 CHARLETTA Ebel-Jürgens Anna Polzow 0 67,62 175 PLN
3 MIDNIGHT STAR Kozakiewicz Paulina (MJ.1997) Karkonoski KJ 0 70,16 150 PLN
4 DESKANA Kosmol Oliwia (JM.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 72,12 125 PLN
5 CELEBRITY Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 73,58 100 PLN
6 IDRYS Kaźmierczak Julia (J.2001) WTK Hermanów 0 73,93 50 PLN
7 LANDARCO Porzuckowiak Karolina (J.2000) BPK 4 69,36 50 PLN
8 FILOUCHA PS Stude Henry __ 4 71,08 50 PLN
9 CLARIMA LADY PS Stude Henry __ 4 71,64  
10 CORRADINO Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna 4 73,80  
11 ARCHIMEDES Luty Dominika SK Kruszyńscy 8 65,86  
12 OLIWIER Kędzierska Julia (JM.2003) KJ Olmet Ost-Sped Ostrów Wielkopolski 8 67,60  
13 DURAVELLA Rękosiewicz Aleksandra (MJ.1997) Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY 8 71,79  
14 ORDYNAT Gontowiuk Katja (J.2001) Zielonogórski KS Drzonków 8 73,82  
15 QUICKY DU VERGER Moksiewicz Kacper (J.2002) JKS Przybyszewo 8 89,28  
  CHRISTOBALDI Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice ELI    
  ROYBOSS Korzeniewska Anna (JM.2005) Koniński KJ Sawanna ELI    
  CZEKOLADA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica ELI    
  ELENZA Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno REZ    


 

6 - N - Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3 (2018-03-03)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CARJONKER Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group 0 54,27 0 31,14 250 PLN
2 DANY SAHNE Stude Henry __ 0 54,14 0 31,27 200 PLN
3 CANTANIS Ferdyn Magdalena Klub Jeździecki Zbrosławice 0 50,68 0 31,36 175 PLN
4 CHUCK NORRIS Bembenik Olimpia (MJ.1998) JKS Przybyszewo 0 56,61 0 31,54 150 PLN
5 LANDARCO Porzuckowiak Karolina (J.2000) BPK 0 55,00 0 34,80 125 PLN
6 CHARLIE 254 Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group 0 58,44 0 34,93 100 PLN
7 ESSEX Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 58,53 0 37,34 50 PLN
8 ZARIN Ebel Ulf RSV Polzow 0 60,17 0 41,13 50 PLN
9 CHAKARIA Ebel Ulf RSV Polzow 0 59,63 1 46,18  
10 FERREOLUS INTERKONIX Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno 0 55,76 4 31,88  
11 FILOUCHA PS Stude Henry __ 0 55,76 4 34,59  
12 CORRADINO Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna 0 57,09 4 34,60  
13 DURAVELLA Rękosiewicz Aleksandra (MJ.1997) Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY 0 53,35 4 36,53  
14 QUICKY DU VERGER Moksiewicz Kacper (J.2002) JKS Przybyszewo 1 61,64      
15 TOP JUS D'EUSKADI Frąckowiak Martyna (JM.2003) JKS Hanna 4 52,06      
16 DROBINKA Prasek Magdalena Koniński KJ Sawanna 4 52,95      
17 IDRYS Kaźmierczak Julia (J.2001) WTK Hermanów 4 54,51      
18 ORDYNAT Gontowiuk Katja (J.2001) Zielonogórski KS Drzonków 4 54,75      
19 TRITOP 2 Kosmol Oliwia (JM.2003) St. KJ Preria Wilkowice 4 55,38      
20 GAMBIT-O Jankowska Joanna (MJ.1997) Klub Jeździecki Ślęża Wrocław 4 55,44      
21 VINO 26 Murawski Oskar ZKJ Przylep-Lotnisko 4 58,53      
22 EKWADOR Jankowska Joanna (MJ.1997) Klub Jeździecki Ślęża Wrocław 4 60,42      
23 LEDA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 8 48,26      
24 TBI DÜSSELDORF Arendt Agata (MJ.1998) LKJ Ochaby 8 53,13      
25 CLARIMA LADY PS Stude Henry __ 8 58,24      
26 CHARLETTA Ebel-Jürgens Anna Polzow 8 73,29      
27 OLGIN Połap Barbara (J.2000) Vanto Jumping Team 10 65,56      
28 ALHAMBRA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 12 60,11      
29 CALANTINO Mudry Aleksandra WTK Hermanów 12 74,02      
  DIARANO Ebel-Jürgens Anna Polzow ELI        
  ELENZA Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno REZ        


 

7 - C - Średnia Runda - zwykły 238.2.1 (2018-03-03)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HEROS Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group 0 58,99 325 PLN
2 SILKANNA Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno 0 64,13 275 PLN
3 WINNING MOOD Jaglarz Julia (MJ.1999) Vanto Jumping Team 0 65,52 225 PLN
4 KARDO VAN'T STEENPUTJE Luty Dominika SK Kruszyńscy 0 65,54 200 PLN
5 DANY SAHNE Stude Henry __ 0 67,74 150 PLN
6 CHAKARIA Ebel Ulf RSV Polzow 0 77,14 100 PLN
7 CECE B Z Stude Henry __ 4 70,53 70 PLN
7 CALANTINO Mudry Aleksandra WTK Hermanów 4 70,53 70 PLN
9 ROSSA Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole 4 70,89  
10 CALUPO Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno 4 71,78  
11 LEVADO Ebel-Jürgens Anna Polzow 4 72,54  
12 DAME DE PIQUE Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole 4 74,14  
13 NUMERUS Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna 4 74,60  
14 DIARANO Ebel-Jürgens Anna Polzow 4 75,20  
15 VINO 26 Murawski Oskar ZKJ Przylep-Lotnisko 5 78,66  
16 LASER Piksa Łukasz Kraju Jumping Team 11 88,50  
17 TBI DÜSSELDORF Arendt Agata (MJ.1998) LKJ Ochaby 13 81,77  
  CHUCK NORRIS Bembenik Olimpia (MJ.1998) JKS Przybyszewo REZ    
  PTYŚ Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty REZ    
  BRENDAN Wojciechowski Mateusz KJ Agro-Handel Śrem REZ    


 

8 - CC - Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 (2018-03-03)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LIBELIUS Murawski Oskar Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 71,28 750 PLN
2 CLEAR JOLIE Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno 4 72,51 550 PLN
3 ATIQUA Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna 4 72,92 450 PLN
4 CASALLY Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno 5 75,55 350 PLN
5 CALIGOR Ebel-Jürgens Anna Polzow 5 76,80 250 PLN
6 CECE B Z Stude Henry __ 12 65,22 175 PLN
7 COLORADO Stude Henry __ 12 71,43 100 PLN
8 WUNSCHTRAUM 88 Jaglarz Julia (MJ.1999) Vanto Jumping Team 12 86,91 75 PLN
9 CON JUAN Kaliszuk Piotr Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 13 92,78  
10 QUINTUS Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole 14 94,82  


 

9 - P - Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1 (2018-03-04)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CALISTO Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 62,97 250 PLN
2 CHRISTOBALDI Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 66,76 200 PLN
3 OLIWIER Kędzierska Julia (JM.2003) KJ Olmet Ost-Sped Ostrów Wielkopolski 0 68,32 175 PLN
4 CELEBRITY Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 69,10 150 PLN
5 CLARIMA LADY PS Stude Henry __ 0 69,92 125 PLN
6 ESSEX Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 72,58 100 PLN
7 IDRYS Kaźmierczak Julia (J.2001) WTK Hermanów 0 73,04 50 PLN
8 DESKANA Kosmol Oliwia (JM.2003) St. KJ Preria Wilkowice 4 73,94 50 PLN
9 Aperitif Kucias Andżelika   6 80,26  
10 CHARLETTA Ebel-Jürgens Anna Polzow 8 68,67  
11 FLINTSTONE 3 Frąckowiak Martyna (JM.2003) JKS Hanna 8 73,26  
12 CHIQUITA Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 9 77,42  
13 LEMART Gneiting Maria (J.2001) RSV Polzow 13 92,13  
14 SELENA Dreger Magdalena (JM.2003) KJ Stajnia z Kopytem 20 65,67  
  CZEKOLADA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica ELI    


 

10 - N - Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1 (2018-03-04)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CARJONKER Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group 0 58,62 300 PLN
2 PTYŚ Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 60,47 250 PLN
3 LEDA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 0 64,16 200 PLN
4 LANDARCO Porzuckowiak Karolina (J.2000) BPK 0 65,61 175 PLN
5 MIDNIGHT STAR Kozakiewicz Paulina (MJ.1997) Karkonoski KJ 0 67,49 150 PLN
6 ORDYNAT Gontowiuk Katja (J.2001) Zielonogórski KS Drzonków 0 68,58 100 PLN
7 OLGIN Połap Barbara (J.2000) Vanto Jumping Team 0 69,31 75 PLN
8 ARCHIMEDES Luty Dominika SK Kruszyńscy 0 69,34 50 PLN
9 CANTANIS Ferdyn Magdalena Klub Jeździecki Zbrosławice 4 62,65  
10 TRITOP 2 Kosmol Oliwia (JM.2003) St. KJ Preria Wilkowice 4 62,96  
11 EKWADOR Jankowska Joanna (MJ.1997) Klub Jeździecki Ślęża Wrocław 4 70,86  
12 FERREOLUS INTERKONIX Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno 4 71,80  
13 ALHAMBRA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 4 73,70  
14 DIARANO Ebel-Jürgens Anna Polzow 5 74,11  
15 CHAKARIA Ebel Ulf RSV Polzow 5 74,33  
16 CHARLIE 254 Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group 5 77,64  
17 TOP JUS D'EUSKADI Frąckowiak Martyna (JM.2003) JKS Hanna 8 67,14  
18 RAPSODIA Szczotka Kinga (MJ.1999) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 8 68,81  
19 ELENZA Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 8 72,27  
20 BRENDAN Wojciechowski Mateusz KJ Agro-Handel Śrem 12 71,99  
21 CORRADINO Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna 15 82,22  
22 DROBINKA Prasek Magdalena Koniński KJ Sawanna 17 91,24  
  FILOUCHA PS Stude Henry __ ELI    
  GAMBIT-O Jankowska Joanna (MJ.1997) Klub Jeździecki Ślęża Wrocław REZ    
  QUICKY DU VERGER Moksiewicz Kacper (J.2002) JKS Przybyszewo REZ    


 

11 - C - Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3 (2018-03-04)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 SILKANNA Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno 0 53,01 0 29,12  
2 DANY SAHNE Stude Henry __ 0 51,46 0 30,18  
3 LASER Piksa Łukasz Kraju Jumping Team 0 55,24 0 30,35  
4 NUMERUS Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna 0 55,44 0 30,43  
5 WINNING MOOD Jaglarz Julia (MJ.1999) Vanto Jumping Team 0 51,22 0 30,74  
6 DAME DE PIQUE Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole 0 54,92 0 30,81  
7 CHUCK NORRIS Bembenik Olimpia (MJ.1998) JKS Przybyszewo 0 56,72 0 31,17  
8 CALUPO Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno 0 57,52 0 31,21  
9 COCO CHANEL Kozakiewicz Paulina (MJ.1997) Karkonoski KJ 0 51,36 0 32,90  
10 CALIGOR Ebel-Jürgens Anna Polzow 0 54,72 0 34,45  
11 ROSSA Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole 0 55,10 0 34,74  
12 HEROS Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group 0 52,00 4 30,39  
13 COCO ALBORADA Z Kozakiewicz Paulina (MJ.1997) Karkonoski KJ 0 53,02 4 34,72  
14 ZARIN Ebel Ulf RSV Polzow 0 55,33 4 36,53  
15 CALANTINO Mudry Aleksandra WTK Hermanów 0 54,55 8 36,81  
16 KARDO VAN'T STEENPUTJE Luty Dominika SK Kruszyńscy 4 50,19      
17 URBANE Moksiewicz Kacper (J.2002) JKS Przybyszewo 7 71,55      
18 TBI DÜSSELDORF Arendt Agata (MJ.1998) LKJ Ochaby 8 49,43      
19 CONFUSION 2 Ostrega Damian KJ JAN Kosicki 8 49,58      
20 VINO 26 Murawski Oskar ZKJ Przylep-Lotnisko 12 62,11      


 

12 - CC - Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (2018-03-04)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CLEAR JOLIE Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno 0 81,89      
2 WUNSCHTRAUM 88 Jaglarz Julia (MJ.1999) Vanto Jumping Team 1 86,22      
3 LIBELIUS Murawski Oskar Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 79,04      
4 CON JUAN Kaliszuk Piotr Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 80,77      
5 QUINTUS Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole 4 82,73      
6 CASALLY Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno 4 83,96      
7 CECE B Z Stude Henry __ 8 76,90      
8 ATIQUA Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna 8 79,67      
9 COLORADO Stude Henry __ 16 80,50      



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1536
2. Opłatek Andrzej  1214
3. Pawlicka Dajana 458
4. Szmytka Michalina  377
5. Minkiewicz Weronika  363
6. Grundkowska Monika  283
7. Matuszewska Magdalena 275
8 .Klein Olaf 254
9. Rynkiewicz Martyna  217
10. Bogolecka Julia  150

31/08/18

1. Kierznowska Aleksandra 369
2. Milczarek Nina   364
3. Suska Juliana  249
4. Bolko Aleksandra 234
5. Lehmann Dalia 230
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  180
8. Lewicki Filip  179
9. Głowacka Wiktoria  143
10. Bado Gabriela   140

31/08/18

1. Marchwicka Maja  2577
2. Jabłońska Julia 1596
3. Jannasz Wiktoria  1592
4. Kłapińska Laura 1510
5. Stefańska Natalia 1428
6. Zawadzka Eliza  1364
7. Gola Katarzyna  915
8. Wawrzyniak Pola  909
9. Barańska Laura  890
10. Krywult Amelia  730

06/09/18

1Jackowiak Marcelina  393
2. Śliwiński Antoni 361
3. Karnabal Maria  277
4. Ganowska Julia  270
5. Piontek Barbara  262
6. Skotarczak Nel  256
7  Ryciak Wiktoria  247
8. Von Mauberg  217
9. Ufnal Martyna  211
10. Michalska Maria  203

06/09/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
6. Tuliszkiewicz Olga 82
7. Grabowska Jagna  79
8Padalak Maria  68
9. Ratajska Gabriela  56
10. Machniewicz Ewa 52

06/09/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta 219
5. Walorek Julia 198
6. Padalak Maria 182
7. Rynowiecki Olaf  130
8. Zwierzyńska Żaneta  109
9. Sobiecka Nadia   107
10. Wojtaś Julia  100

06/09/18

1. Kamińska Agata  1244
2. Derda Agata  717
3Henzel Dominika 626
4. Osuch Aleksandra 596
5. Walorek Julia 423
6. Płatek Oliwia 355
7. Jabłońska Julia  347
8. Heydel Karolina 343
9. Kołacka Marianna  300
9. Oleszkiewicz Nina 300

06/09/18

1. Budzyńska Zofia 400
2. Jurzak Franciszek  287
2. Golicka Zuzanna 250
4. Friedman Maja Bella 208
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Kręgielska Nikola 55
9. Leszek Karwańska Wiktoria  50
10. Olejnik Weronika 35

06/09/18