Cavaliada Future Tour 2017/18  

Warszawa 04 marca 2018 

 

Cykl Cavaliady Future sezonu 2017/18 wygrały w kat MIMI Emilia Ufnal z KJ Hippica Polonia Słupno na Ramiro oraz  w kat MIDI Marcelina Jackowiak z KJ Gronówka na Barkarola. 

 

 

Cavaliada Future Warszawa 4  marca 2018 - Finał 

 


3A - Mini - Konkurs z rozgrywką, art 238.2.2, wys. 75 cm (2018-03-04)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 RAMIRO Ufnal Martyna (Mł.2007) KJ Hippica Polonia Słupno 0 47,99 0 28,53  
2 ROCK Miś Karolina (JM.2006) Kj Koko Brzeźniki 0 59,25 0 30,26  
3 SZAMAN Głowacz Natalia (Mł.2008) KJ Liljówka Stęszewko 0 51,07 4 31,51  
4 DENIS Małek Julia (JM.2006) UKS Primo 0 53,96 4 32,48  
5 APASJONATA CON AMORE Kołacka Lena (Mł.2008) KJ Sokół Damasłwek 4 54,27      
6 FRANKENHOEH'S MYLORD Kozber Kinga (Mł.2008) bpk 4 58,49      
7 WOLLINGS LION KING Szrajer Matylda (Mł.2008) Kielecki Klub Jeździecki 8 61,99      
  JUNIOR Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006) JKS Salio Besiekierz Rudny ELI        


3B - Midi - Konkurs z rozgrywką, art 238.2.2, wys. 90 cm (2018-03-04)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 SULIMA Konarska Marta (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 0 53,57 0 31,78  
2 BARKAROLA Jackowiak Marcelina (Mł.2007) St. KJ Gronówka 0 55,80 0 32,10  
3 JOWISZ Szczupakowska Amelia (JM.2006) LKJ Hippologia Strzegom 0 57,41 0 32,25  
4 TREVOR H Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Aromer Józefin 0 57,88 0 32,61  
5 DOMINO Naumiuk Roksana (JM.2006) bpk 0 56,89 0 35,52  
6 TIGRA Padalak Maria (JM.2006) Otomiński KJ Tabun Otomin 4 53,54      
7 ANNOUSCHKA 10 Karnabal Maria (Mł.2007) KJ Podkowa Gruszczyn 4 55,62      
8 CZANDRA Czarnak Natalia (JM.2006) KJ Dworek Okuniew 4 59,86      

 

Cavaliada Future Warszawa 3 marca 2018

fot Ewa Imielska Hebda 

 

 

 

Najlepsze pary sobotniego konkursu otwarcia Cavaliady Future o nagrody PKO Banku Polskiego i firmy Torpol :

MINI - Martyna Ufnal / KJ Hippica Polonia /  RAMIRO     wyniki

MIDI - Marcelina Jackowiak / St. KJ Gronówka /   BARKAROLA wyniki  

 

Ranking Cavaliada Future Tour przed Finałem 

 

1A - Mini - Konkurs zwykły, art 238.2.1, wys. 70 cm (2018-03-03)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 RAMIRO Ufnal Martyna (Mł.2007) KJ Hippica Polonia Słupno 0 39,36  
2 SZAMAN Głowacz Natalia (Mł.2008) KJ Liljówka Stęszewko 0 40,67  
3 APASJONATA CON AMORE Kołacka Lena (Mł.2008) KJ Sokół Damasłwek 0 42,86  
4 ROCK Miś Karolina (JM.2006) Kj Koko Brzeźniki 0 45,14  
5 DENIS Małek Julia (JM.2006) UKS Primo 0 45,80  
6 FRANKENHOEH'S MYLORD Kozber Kinga (Mł.2008) bpk 4 40,74  
7 WOLLINGS LION KING Szrajer Matylda (Mł.2008) Kielecki Klub Jeździecki 4 43,37  
  JUNIOR Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006) JKS Salio Besiekierz Rudny ELI    


1B - Midi - Konkurs zwykły, art 238.2.1, wys. 85 cm (2018-03-03)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BARKAROLA Jackowiak Marcelina (Mł.2007) St. KJ Gronówka 0 44,72  
2 TREVOR H Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Aromer Józefin 0 44,91  
3 SULIMA Konarska Marta (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 0 45,10  
4 JOWISZ Szczupakowska Amelia (JM.2006) LKJ Hippologia Strzegom 0 46,07  
5 ANNOUSCHKA 10 Karnabal Maria (Mł.2007) KJ Podkowa Gruszczyn 4 42,20  
6 DOMINO Naumiuk Roksana (JM.2006) bpk 4 45,45  
7 TIGRA Padalak Maria (JM.2006) Otomiński KJ Tabun Otomin 4 46,72  
8 CZANDRA Czarnak Natalia (JM.2006) KJ Dworek Okuniew 4 59,45  

 

Sztafeta sobota 03 marca 2018 

 

2 - Sztafeta - Konkurs szybkości, wys. 70 cm (2018-03-03)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Czas Błędy Nagroda
1 TREVOR H Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Aromer Józefin 60,88 0  
1 RAMIRO Ufnal Martyna (Mł.2007) KJ Hippica Polonia Słupno 60,88 0  
1 VALENCIA Kierznowska Aleksandra (JM.2003) KJ Kietlów 60,88 0  
2 DENIS Małek Julia (JM.2006) UKS Primo 62,49 0  
2 DOMINO Naumiuk Roksana (JM.2006) bpk 62,49 0  
2 BATIDA DE COCO 32 Jurkowski Pawel POL 62,49 0  
3 FRANKENHOEH'S MYLORD Kozber Kinga (Mł.2008) bpk 63,66 0  
3 CZANDRA Czarnak Natalia (JM.2006) KJ Dworek Okuniew 63,66 0  
3 CASABLANCA Pawlicka Dajana (MJ.1998) KJ Agro-Handel Śrem 63,66 0  
4 WOLLINGS LION KING Szrajer Matylda (Mł.2008) Kielecki Klub Jeździecki 65,56 0  
4 JOWISZ Szczupakowska Amelia (JM.2006) LKJ Hippologia Strzegom 65,56 0  
4 JAMAICA VAN'T VALKENHOF Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 65,56 4  
5 APASJONATA CON AMORE Kołacka Lena (Mł.2008) KJ Sokół Damasłwek 67,66 4  
5 BARKAROLA Jackowiak Marcelina (Mł.2007) St. KJ Gronówka 67,66 0  
5 IDARIO VAN HET NETEHOF Opatrny Ales CZE 67,66 0  
6 SZAMAN Głowacz Natalia (Mł.2008) KJ Liljówka Stęszewko 69,04 0  
6 ANNOUSCHKA 10 Karnabal Maria (Mł.2007) KJ Podkowa Gruszczyn 69,04 0  
6 ARISTO AZ Warszawski Paweł St. J Baborówko 69,04 4  
7 ROCK Miś Karolina (JM.2006) Kj Koko Brzeźniki 69,26 4  
7 SULIMA Konarska Marta (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 69,26 0  
7 LASSBAN RADOVIX Kiempa Mateusz POL 69,26 4  
8 JUNIOR Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006) JKS Salio Besiekierz Rudny 77,94 0  
8 TIGRA Padalak Maria (JM.2006) Otomiński KJ Tabun Otomin 77,94 0  
8 CARINJO Kiełbasa Borgström Karolina

 

Cavaliada Future Warszawa 3- 4 marca 2018

 

REGULAMIN    pobierz 

 

PROGRAM / WYNIKI / PROPOZYCJE 

 

zamówienia zdjęć  Ewa Imielska-Hebda Photography

 

 

 

ZGŁOSZENIA 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1431
2. Opłatek Andrzej  1358
3. Pawlicka Dajana 394
4. Matuszewska Magdalena 352
5. Szmytka Michalina  289
6. Rynkiewicz Martyna 285
7. Minkiewicz Weronika 190
8. Klein Olaf 189
9. Rozynek Martin 155
10. Seroka Anna 124

31/05/18

1. Milczarek Nina 356
2. Lewicki Filip    253
3. Bolko Aleksandra 249
4. Januszewska Zuzanna 208
5. Bado Gabriela 194
6. Suska Juliana  175
7. Głowacka Wiktoria  159
8. Lehmann Dalia 158
9. Baehr Maria  151
10. Dobkowska Milena 100

31/05/18

1. Marchwicka Maja  1147
2. Jannasz Wiktoria  922
3. Wawrzyniak Pola  689
4. Kłapińska Laura  680
5. Gola Katarzyna  665
6Barańska Laura  630
7. Stefańska Natalia 553
8. Krywult Amelia 460
9. Kucharska Zuzanna  445
10. Korek Dorota  384

05/06/18

1Jackowiak Marcelina  237
2.  Ganowska Julia  192
3. Śliwiński Antoni 174
4. Pięta Julia  169
5. Karnabal Maria  168
6. Piontek Barbara  166
Dąbrowska Agata   156
8.Ryciak Wiktoria  150
9. Skotarczak Nel  144
10. Głowacz Natalia   133

05/06/18

1. Kapel Julia   213
2. Konarska Marta 148
3. Derda Agata  135
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 68
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 26

05/06/18

1. Pietrzak Daria   221
2. Wypiór Marta 205
3. Walorek Julia  198
3. Banaszek Zofia  160
5. Wojtaś Julia  100
6. Konarska Marta 99
7. Zawadzka Eliza 98
8. Jarecka Lena  89
8. Grzymała Gabriela  87
10. Hałoń Katarzyna  84

05/06/18

1. Kamińska Agata  719
2. Derda Agata  538
3Henzel Dominika 344
4. Płatek Oliwia  325
5. Heydel Karolina  284
6. Osuch Aleksandra 276
7. Walorek Julia  259
8. Jurzak Franciszek   249
9. Jabłońska Julia  247
10. Oleszkiewicz Nina 244

05/06/18

1. Budzyńska Zofia 255
2. Golicka Zuzanna  192
2. Friedman Maja Bella  104
4. Kozłowska Maja 80
5. Jurzak Franciszek  75
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Olejnik Weronika  35
9. Zubrycka Małgorzata  25
10. Dubiniak Matylda 20

05/06/18