Cavaliada Future Tour 2017/18  

Warszawa 04 marca 2018 

 

Cykl Cavaliady Future sezonu 2017/18 wygrały w kat MIMI Emilia Ufnal z KJ Hippica Polonia Słupno na Ramiro oraz  w kat MIDI Marcelina Jackowiak z KJ Gronówka na Barkarola. 

 

 

Cavaliada Future Warszawa 4  marca 2018 - Finał 

 


3A - Mini - Konkurs z rozgrywką, art 238.2.2, wys. 75 cm (2018-03-04)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 RAMIRO Ufnal Martyna (Mł.2007) KJ Hippica Polonia Słupno 0 47,99 0 28,53  
2 ROCK Miś Karolina (JM.2006) Kj Koko Brzeźniki 0 59,25 0 30,26  
3 SZAMAN Głowacz Natalia (Mł.2008) KJ Liljówka Stęszewko 0 51,07 4 31,51  
4 DENIS Małek Julia (JM.2006) UKS Primo 0 53,96 4 32,48  
5 APASJONATA CON AMORE Kołacka Lena (Mł.2008) KJ Sokół Damasłwek 4 54,27      
6 FRANKENHOEH'S MYLORD Kozber Kinga (Mł.2008) bpk 4 58,49      
7 WOLLINGS LION KING Szrajer Matylda (Mł.2008) Kielecki Klub Jeździecki 8 61,99      
  JUNIOR Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006) JKS Salio Besiekierz Rudny ELI        


3B - Midi - Konkurs z rozgrywką, art 238.2.2, wys. 90 cm (2018-03-04)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 SULIMA Konarska Marta (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 0 53,57 0 31,78  
2 BARKAROLA Jackowiak Marcelina (Mł.2007) St. KJ Gronówka 0 55,80 0 32,10  
3 JOWISZ Szczupakowska Amelia (JM.2006) LKJ Hippologia Strzegom 0 57,41 0 32,25  
4 TREVOR H Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Aromer Józefin 0 57,88 0 32,61  
5 DOMINO Naumiuk Roksana (JM.2006) bpk 0 56,89 0 35,52  
6 TIGRA Padalak Maria (JM.2006) Otomiński KJ Tabun Otomin 4 53,54      
7 ANNOUSCHKA 10 Karnabal Maria (Mł.2007) KJ Podkowa Gruszczyn 4 55,62      
8 CZANDRA Czarnak Natalia (JM.2006) KJ Dworek Okuniew 4 59,86      

 

Cavaliada Future Warszawa 3 marca 2018

fot Ewa Imielska Hebda 

 

 

 

Najlepsze pary sobotniego konkursu otwarcia Cavaliady Future o nagrody PKO Banku Polskiego i firmy Torpol :

MINI - Martyna Ufnal / KJ Hippica Polonia /  RAMIRO     wyniki

MIDI - Marcelina Jackowiak / St. KJ Gronówka /   BARKAROLA wyniki  

 

Ranking Cavaliada Future Tour przed Finałem 

 

1A - Mini - Konkurs zwykły, art 238.2.1, wys. 70 cm (2018-03-03)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 RAMIRO Ufnal Martyna (Mł.2007) KJ Hippica Polonia Słupno 0 39,36  
2 SZAMAN Głowacz Natalia (Mł.2008) KJ Liljówka Stęszewko 0 40,67  
3 APASJONATA CON AMORE Kołacka Lena (Mł.2008) KJ Sokół Damasłwek 0 42,86  
4 ROCK Miś Karolina (JM.2006) Kj Koko Brzeźniki 0 45,14  
5 DENIS Małek Julia (JM.2006) UKS Primo 0 45,80  
6 FRANKENHOEH'S MYLORD Kozber Kinga (Mł.2008) bpk 4 40,74  
7 WOLLINGS LION KING Szrajer Matylda (Mł.2008) Kielecki Klub Jeździecki 4 43,37  
  JUNIOR Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006) JKS Salio Besiekierz Rudny ELI    


1B - Midi - Konkurs zwykły, art 238.2.1, wys. 85 cm (2018-03-03)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BARKAROLA Jackowiak Marcelina (Mł.2007) St. KJ Gronówka 0 44,72  
2 TREVOR H Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Aromer Józefin 0 44,91  
3 SULIMA Konarska Marta (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 0 45,10  
4 JOWISZ Szczupakowska Amelia (JM.2006) LKJ Hippologia Strzegom 0 46,07  
5 ANNOUSCHKA 10 Karnabal Maria (Mł.2007) KJ Podkowa Gruszczyn 4 42,20  
6 DOMINO Naumiuk Roksana (JM.2006) bpk 4 45,45  
7 TIGRA Padalak Maria (JM.2006) Otomiński KJ Tabun Otomin 4 46,72  
8 CZANDRA Czarnak Natalia (JM.2006) KJ Dworek Okuniew 4 59,45  

 

Sztafeta sobota 03 marca 2018 

 

2 - Sztafeta - Konkurs szybkości, wys. 70 cm (2018-03-03)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Czas Błędy Nagroda
1 TREVOR H Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Aromer Józefin 60,88 0  
1 RAMIRO Ufnal Martyna (Mł.2007) KJ Hippica Polonia Słupno 60,88 0  
1 VALENCIA Kierznowska Aleksandra (JM.2003) KJ Kietlów 60,88 0  
2 DENIS Małek Julia (JM.2006) UKS Primo 62,49 0  
2 DOMINO Naumiuk Roksana (JM.2006) bpk 62,49 0  
2 BATIDA DE COCO 32 Jurkowski Pawel POL 62,49 0  
3 FRANKENHOEH'S MYLORD Kozber Kinga (Mł.2008) bpk 63,66 0  
3 CZANDRA Czarnak Natalia (JM.2006) KJ Dworek Okuniew 63,66 0  
3 CASABLANCA Pawlicka Dajana (MJ.1998) KJ Agro-Handel Śrem 63,66 0  
4 WOLLINGS LION KING Szrajer Matylda (Mł.2008) Kielecki Klub Jeździecki 65,56 0  
4 JOWISZ Szczupakowska Amelia (JM.2006) LKJ Hippologia Strzegom 65,56 0  
4 JAMAICA VAN'T VALKENHOF Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 65,56 4  
5 APASJONATA CON AMORE Kołacka Lena (Mł.2008) KJ Sokół Damasłwek 67,66 4  
5 BARKAROLA Jackowiak Marcelina (Mł.2007) St. KJ Gronówka 67,66 0  
5 IDARIO VAN HET NETEHOF Opatrny Ales CZE 67,66 0  
6 SZAMAN Głowacz Natalia (Mł.2008) KJ Liljówka Stęszewko 69,04 0  
6 ANNOUSCHKA 10 Karnabal Maria (Mł.2007) KJ Podkowa Gruszczyn 69,04 0  
6 ARISTO AZ Warszawski Paweł St. J Baborówko 69,04 4  
7 ROCK Miś Karolina (JM.2006) Kj Koko Brzeźniki 69,26 4  
7 SULIMA Konarska Marta (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 69,26 0  
7 LASSBAN RADOVIX Kiempa Mateusz POL 69,26 4  
8 JUNIOR Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006) JKS Salio Besiekierz Rudny 77,94 0  
8 TIGRA Padalak Maria (JM.2006) Otomiński KJ Tabun Otomin 77,94 0  
8 CARINJO Kiełbasa Borgström Karolina

 

Cavaliada Future Warszawa 3- 4 marca 2018

 

REGULAMIN    pobierz 

 

PROGRAM / WYNIKI / PROPOZYCJE 

 

zamówienia zdjęć  Ewa Imielska-Hebda Photography

 

 

 

ZGŁOSZENIA 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1899
2. Dajana Pawlicka   404
3. Szmytka Michalina 355
4. Grundkowska Monika  325
5. Milczarek Nina 235
6. Najdzionek Szymon 226
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  171
9. Pisarska Zuzanna  127
10.  Rynkiewicz Martyna 113

 30/04/19

1. Lewicki Filip 475
2. Kierznowska Aleksandra   440
3. Lehmann Dalia 305
4. Suska Juliana 241
5. Barański Mikołaj  212
6. Kawa Aleksandra 208
7. Bedyńska Wiktoria  202
8. Dobkowska Milena 135
9. Bado Gabriela 130
10. Baehr Maria 109

 30/04/19 

1. Kucharska Zuzanna  1418
2. Jabłońska Julia   1272
3. Biegalska Iga 1190
4. Pietrzak Daria  935
5. Zawadzka Eliza  860
6. Jannasz Wiktoria  787
7. Marchwicka Maja 752
8. Wypiór Marta 599
9. Brańka Borja Maria 534
10.  Kozioł Klara  420

13/05/19

1. Pliem Perka Martyna  276
2. Śliwiński Antoni  252
3. Pięta Julia  237
4. Skotarczak Nel  235
5. Sówka Nell 226
6. Ganowska Julia 209
7  Piontek Barbara  179
7. Pellowska Paulina 179
9. Pawłowska Kornelia  163
10. Ryciak Wiktoria  145

13/05/19

1. Szeszuła Zuzanna 257
2. Piontek Helena 245
3. Bednarczyk Julia  190
4. Bar Karolina 135
5. Żuk Kaja 129
6. Padalak Maria 89
7. Naumiuk Roksana  81
8. Mycio Oliwia  63
8.  Jach Oliwia  63
10. Misztal Maggie  50

 13/05/19

1. Kamińska Agata  491
2. Henzel Dominika  490
3. Płatek Oliwia  457
4. Derda Agata 449
5. Heydel Karolina  368
6. Osuch Aleksandra  292
7. Piontek Helena 233
8. Tralewicz Pielak Laura  226
9.   Konarska Marta  224
10.  Styła Olga  220

  13/05/19

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  111
5. Budzyńska Zofia  45
6.  Jędrychowska Aleksandra  35
7.  Bar Karolina  25
8.  Dubiniak Matylda 15
8.  Pieta Julia Okupny Wiktoria  15
8  Okupny Wiktoria  15

  13/05/19