Cavaliada Future 2017/18 I etap Poznań 2-3 grudnia 2017 

Patroni : Bank PKO Bank Polski i Torpol 

fot Ewa Imielska Hebda 

 

Marcelina Jackowiak i Karolina Miś - najlepsze w Finale w Poznaniu

Wiktoria Ryciak i Zuzanna Prymek - najlepsze w półfinale w Poznaniu

Cavaliada Future Poznań 2017 - RANKING 

Liderki po I etapie :

MINI - Wiktoria Ryciak  (Mł.2008) / SKJ Sopot  i  Karolina Miś UKJ Karmen Niekłonice - 17 pkt 

MIDI - Marcelina Jackowiak (Mł.2007)  / KJ Gronówka ) - 21 pkt 

 


 

Cavaliada Future

MTP Poznań, 2-3 grudnia 2017
Wydruk: 14-12-2017 21:18:37
1A/Mini
Start 11:00 Arena: A 
(02-12-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1A / Mini / Konkurs zwykły, wysokość 70 cm, art. 238.2.1
(Competition No: 1A / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 KLAUSINKA (605) Wiktoria RYCIAK (Mł.2008) 0 39,44  
   KUC / POL / Klacz / 1997 (20) / 07136 / kasztanowata / NN / NN
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
[A1] Sopocki Klub Jeżdziecki
2 FRANKENHOEH'S MYLORD (607) Kinga KOZBER (Mł.2008) 0 40,23  
   Kuc Walijski / NLD / Ogier / 2004 (13) / DE41010101890 / kasztanowata / Den Bramels Baye / Rowols Poko / Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
   - / Danuta Kozber
[] bpk
3 SZAMAN (613) Natalia GŁOWACZ (Mł.2008) 0 41,31  
   KUC / POL / Wałach / 2005 (12) / POL999610247005 / siwa / Billy / nn / Shira / nn
   
[] KJ Liljówka Stęszewko
4 ROCK (616) Karolina MIŚ (Mł.2006) 0 41,36  
   KUC / POL / Ogier / 2009 (8) / 616013670073409 / kara / Pietrek / Rachel v.d. Langenhorst
   I / Anna Dogadalska
[A1] UKJ Karmen Niekłonice
5 JUNIOR (603) Aleksandra PLIEM-PERKA (Mł.2006) 0 51,34  
   KUC / POL / Wałach / 2006 (11) / 616999590267306 / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
   - / Janusz Pliem-Perka
[B/A1] JKS Salio Besiekierz Rudny
6 RAMIRO (612) Martyna UFNAL (Mł.2007) 4 38,17  
   KUC / POL / Wałach / 2001 (16) / POL999580294301 / gniada / NN / NN
   nn / Emilia Ufnal
[A1] KJ Hippica Polonia Słupno
7 PASJONATA PARYS (611) Julia GANOWSKA (Mł.2008) 4 48,68  
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2007 (10) / POL013610145207 / kasztanowata / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Polly / Den Bramel's Baye
   - / Sylwia Kamińska
[B] KJ Ranczo Kołata
8 WOLLINGS LION KING (614) Matylda SZRAJER (Mł.2008) 4 56,00  
   Kuc Walijski / NLD / Wałach / 2004 (13) / 5280170401229 / siwa / Steehorst Celeration / Eyarth Harlequin / Horsegata Linett / Pendock Peregrine
   H. Bleker / Herbert Szrajer
[A1] Kielecki Klub Jeździecki

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
70
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
340
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
63 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
8
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
  Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)



 
Cavaliada Future

MTP Poznań, 2-3 grudnia 2017
Wydruk: 14-12-2017 21:18:40
1B/Midi
Start 10:45 Arena: A 
(02-12-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1B / Midi / Konkurs zwykły, wysokość 85 cm, art. 238.2.1
(Competition No: 1B / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 ARAGANO (606) Zuzanna PRYMEK (Mł.2006) 0 39,99  
   DRP / POL / Wałach / 2003 (14) / DE457000318603 / gniada / Aragon N / Aron N / Laura / Bouquet
   - / Miracle Sp. z o. o.
[D/A2] KJ Aromer Józefin
2 BARKAROLA (604) Marcelina JACKOWIAK (Mł.2007) 0 42,58  
   KUC / POL / Klacz / 1997 (20) / 616013670007397 / gniada / Nandy Man / Navajo / Balerina / Farah- Kajus
   - / Marcelina Jackowiak
[B/A] St. KJ Gronówka
3 CZANDRA (615) Natalia CZARNAK (Mł.2006) 0 44,55  
   Typ Szlach. / POL / Klacz / 2007 (10) / 616999690192507 / siwa / nn/nn / nn/nn
   Sylwia Szczęsna / Sylwia Szczęsna
[D/A2] KJ Dworek Okuniew
4 SULIMA (609) Marta KONARSKA (Mł.2006) 0 44,60  
   KUC / POL / Klacz / 1995 (22) / POL013660608095 / kara / Suseł / Panter / Płocha / Margiel
   - / Krzysztof Konarski
[C] KJ Podkowa Gruszczyn
5 ANNOUSCHKA 10 (610) Maria KARNABAL (Mł.2007) 0 49,45  
   KUC / POL / Klacz / 2000 (17) / NPA20011000 / kasztanowata / Carl / Casper / Patroeska / Condor
   - / Olga Barszewska
[D] KJ Podkowa Gruszczyn
6 PASJONATA AMIGO (602) Eliza ZAWADZKA (Mł.2006) 4 44,35  
   KUC / POL / Wałach / 2009 (8) / - / gniada / Nn / Nn
   Sylwia Kamińska / Sylwia Kamińska
[] KJ Golden Dream Łódź
7 DOMINO (608) Roksana NAUMIUK (Mł.2006) 4 50,12  
   MK / POL / Wałach / 2004 (13) / POL013530410304 / srokata / Arkan / Dora
   Jerzy Wysoczański / Agnieszka Kopacz
[C/A2] BPK - MAZ
8 JOWISZ (601) Amelia SZCZUPAKOWSKA (Mł.2006) 4 51,09  
   Kuc Wal / POL / Wałach / 2006 (11) / POL013670007906 / gniada / Strayers Samson / Wester Aikemas Nando / Koekoekshof Jannique / Corbyon
   Zdzisław Śniegucki / Amelia Szczupakowska
[C/A2] LKJ Hippologia Strzegom

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
85
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
340
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
63 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
8
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
  Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)



 
Cavaliada Future

MTP Poznań, 2-3 grudnia 2017
Wydruk: 14-12-2017 21:18:42
2/Sztafeta
Start 19:00 Arena: A 
(02-12-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / Sztafeta / Konkurs sztafet: mini, midi i duży koń, wysokość 70 cm,
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Czas Błędy Nagroda
Prize
1 SZAMAN (613) Natalia GŁOWACZ (Mł.2008) 58,63 0  
   KUC / POL / Wałach / 2005 (12) / POL999610247005 / siwa / Billy / nn / Shira / nn
   
[] KJ Liljówka Stęszewko
1 SULIMA (609) Marta KONARSKA (Mł.2006) 58,63 0  
   KUC / POL / Klacz / 1995 (22) / POL013660608095 / kara / Suseł / Panter / Płocha / Margiel
   - / Krzysztof Konarski
[C] KJ Podkowa Gruszczyn
1 FRONTIERA (815) Pawel WARSZAWSKI 58,63 0  
   SP / POL / Klacz / 2007 (10) / - / - / Pilet / / Ferrara /
   SK Walewice / Paweł Warszawski
[] POL
2 FRANKENHOEH'S MYLORD (607) Kinga KOZBER (Mł.2008) 59,67 0  
   Kuc Walijski / NLD / Ogier / 2004 (13) / DE41010101890 / kasztanowata / Den Bramels Baye / Rowols Poko / Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
   - / Danuta Kozber
[] bpk
2 DOMINO (608) Roksana NAUMIUK (Mł.2006) 59,67 0  
   MK / POL / Wałach / 2004 (13) / POL013530410304 / srokata / Arkan / Dora
   Jerzy Wysoczański / Agnieszka Kopacz
[C/A2] BPK - MAZ
2 CHE GUEVARA L (818) Msciwoj KIECON 59,67 0  
   HOLST / GER / Stallion / 2005 (12) / 421000633305 / Bay / CASSINI I / O-CONTENDRA/CONTENDER
   LUETKEMEIER FRIEDRICH, PADERBORN (GER) / Jan Ludwiczak
[] POL
3 KLAUSINKA (605) Wiktoria RYCIAK (Mł.2008) 63,48 0  
   KUC / POL / Klacz / 1997 (20) / 07136 / kasztanowata / NN / NN
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
[A1] Sopocki Klub Jeżdziecki
3 ARAGANO (606) Zuzanna PRYMEK (Mł.2006) 63,48 0  
   DRP / POL / Wałach / 2003 (14) / DE457000318603 / gniada / Aragon N / Aron N / Laura / Bouquet
   - / Miracle Sp. z o. o.
[D/A2] KJ Aromer Józefin
3 VALENCIA (813) Aleksandra KIERZNOWSKA (JM.2003) 63,48 0  
   AES / NED / Mare / 2002 (15) / 02008427 / Bay / DICK Z (AES) / SAFIER (AES)/OMNISTAR (AES)
   J Timmers / Hubert Kierznowski
[] POL
4 WOLLINGS LION KING (614) Matylda SZRAJER (Mł.2008) 67,14 0  
   Kuc Walijski / NLD / Wałach / 2004 (13) / 5280170401229 / siwa / Steehorst Celeration / Eyarth Harlequin / Horsegata Linett / Pendock Peregrine
   H. Bleker / Herbert Szrajer
[A1] Kielecki Klub Jeździecki
4 BARKAROLA (604) Marcelina JACKOWIAK (Mł.2007) 67,14 0  
   KUC / POL / Klacz / 1997 (20) / 616013670007397 / gniada / Nandy Man / Navajo / Balerina / Farah- Kajus
   - / Marcelina Jackowiak
[B/A] St. KJ Gronówka
4 CONAYERO NF (816) Michal KAZMIERCZAK 67,14 0  
   HOL / GER / Ogier / 2010 (7) / DE421000095510 / ciemnogniada / Connor / Casall / Toi Toi Sow / Cassini II
   - / Natalia Włodarczak-Kubiak
[] POL
5 RAMIRO (612) Martyna UFNAL (Mł.2007) 68,37 0  
   KUC / POL / Wałach / 2001 (16) / POL999580294301 / gniada / NN / NN
   nn / Emilia Ufnal
[A1] KJ Hippica Polonia Słupno
5 CZANDRA (615) Natalia CZARNAK (Mł.2006) 68,37 0  
   Typ Szlach. / POL / Klacz / 2007 (10) / 616999690192507 / siwa / nn/nn / nn/nn
   Sylwia Szczęsna / Sylwia Szczęsna
[D/A2] KJ Dworek Okuniew
5 BATIDA DE COCO 32 (814) Pawel JURKOWSKI 68,37 0  
   WESTF / GER / Mare / 2004 (13) / DE 276441411762204 / Bay / BALOUBET DU ROUET / PINA COLADA/PILOT
   Schürner, Dr. Axel / Winter-Schulze, Madeleine
[] POL
6 ROCK (616) Karolina MIŚ (Mł.2006) 72,90 0  
   KUC / POL / Ogier / 2009 (8) / 616013670073409 / kara / Pietrek / Rachel v.d. Langenhorst
   I / Anna Dogadalska
[A1] UKJ Karmen Niekłonice
6 ANNOUSCHKA 10 (610) Maria KARNABAL (Mł.2007) 72,90 0  
   KUC / POL / Klacz / 2000 (17) / NPA20011000 / kasztanowata / Carl / Casper / Patroeska / Condor
   - / Olga Barszewska
[D] KJ Podkowa Gruszczyn
6 ALEX (817) Maksymilian WECHTA 72,90 0  
   HOL / POL / Ogier / 2011 (6) / DE421000097011 / gniada / Acodetto / Acorado / Haamoon / Leonid
   - / Wechta Equestrian
[] POL
  JUNIOR (603) Aleksandra PLIEM-PERKA (Mł.2006) ELI    
   KUC / POL / Wałach / 2006 (11) / 616999590267306 / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
   - / Janusz Pliem-Perka
[B/A1] JKS Salio Besiekierz Rudny
  JOWISZ (601) Amelia SZCZUPAKOWSKA (Mł.2006) ELI    
   Kuc Wal / POL / Wałach / 2006 (11) / POL013670007906 / gniada / Strayers Samson / Wester Aikemas Nando / Koekoekshof Jannique / Corbyon
   Zdzisław Śniegucki / Amelia Szczupakowska
[C/A2] LKJ Hippologia Strzegom
  JERICO (98) Jaroslaw SKRZYCZYNSKI ELI    
   PZHK / POL / Gelding / 2008 (9) / 11946 / Grey / WIELAND / JENNIFER (SP)/EVER FOR PLEASURE (HANN)
   REMIGIUSZ MAKOWSKI, OPYPY (POL) / Remigiusz Makowski
[] POL

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height) Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m) Tempo (m/min) Norma czasu(Time allowed)
120 s
Startowało koni
21
Ukończyło koni
18
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
  Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)



 
Cavaliada Future

MTP Poznań, 2-3 grudnia 2017
Wydruk: 14-12-2017 21:18:45
3B/Midi
Start 10:15 Arena: A 
(03-12-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3B / Midi / Konkurs zwykły z rozgrywką, wysokość 90 cm, art. 238.2.2
(Competition No: 3B / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Rozgrywka Nagroda
Prize
Punkty Czas
1 BARKAROLA (604) Marcelina JACKOWIAK (Mł.2007) 0 46,40 0 33,10  
   KUC / POL / Klacz / 1997 (20) / 616013670007397 / gniada / Nandy Man / Navajo / Balerina / Farah- Kajus
   - / Marcelina Jackowiak
[B/A] St. KJ Gronówka
2 SULIMA (609) Marta KONARSKA (Mł.2006) 0 44,69 0 33,78  
   KUC / POL / Klacz / 1995 (22) / POL013660608095 / kara / Suseł / Panter / Płocha / Margiel
   - / Krzysztof Konarski
[C] KJ Podkowa Gruszczyn
3 CZANDRA (615) Natalia CZARNAK (Mł.2006) 0 53,11 0 35,98  
   Typ Szlach. / POL / Klacz / 2007 (10) / 616999690192507 / siwa / nn/nn / nn/nn
   Sylwia Szczęsna / Sylwia Szczęsna
[D/A2] KJ Dworek Okuniew
4 ANNOUSCHKA 10 (610) Maria KARNABAL (Mł.2007) 0 44,64 0 36,29  
   KUC / POL / Klacz / 2000 (17) / NPA20011000 / kasztanowata / Carl / Casper / Patroeska / Condor
   - / Olga Barszewska
[D] KJ Podkowa Gruszczyn
5 JOWISZ (601) Amelia SZCZUPAKOWSKA (Mł.2006) 0 52,99 4 35,65  
   Kuc Wal / POL / Wałach / 2006 (11) / POL013670007906 / gniada / Strayers Samson / Wester Aikemas Nando / Koekoekshof Jannique / Corbyon
   Zdzisław Śniegucki / Amelia Szczupakowska
[C/A2] LKJ Hippologia Strzegom
6 DOMINO (608) Roksana NAUMIUK (Mł.2006) 4 46,50      
   MK / POL / Wałach / 2004 (13) / POL013530410304 / srokata / Arkan / Dora
   Jerzy Wysoczański / Agnieszka Kopacz
[C/A2] BPK - MAZ
7 PASJONATA AMIGO (602) Eliza ZAWADZKA (Mł.2006) 8 49,81      
   KUC / POL / Wałach / 2009 (8) / - / gniada / Nn / Nn
   Sylwia Kamińska / Sylwia Kamińska
[] KJ Golden Dream Łódź
  ARAGANO (606) Zuzanna PRYMEK (Mł.2006) ELI        
   DRP / POL / Wałach / 2003 (14) / DE457000318603 / gniada / Aragon N / Aron N / Laura / Bouquet
   - / Miracle Sp. z o. o.
[D/A2] KJ Aromer Józefin

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
90/90
Liczba przeszkód(Obstacles)
10/7
Liczba skoków(Jumps)
12/8
Dystans (m)
340/250
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu(Time allowed)
63/47 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
7
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
  Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)



 
Cavaliada Future

MTP Poznań, 2-3 grudnia 2017
Wydruk: 14-12-2017 21:18:48
3A/Mini
Start 10:25 Arena: A 
(03-12-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3A / Mini / Konkurs zwykły z rozgrywką, wysokość 75 cm, art. 238.2.2
(Competition No: 3A / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Rozgrywka Nagroda
Prize
Punkty Czas
1 ROCK (616) Karolina MIŚ (Mł.2006) 0 52,66 0 30,19  
   KUC / POL / Ogier / 2009 (8) / 616013670073409 / kara / Pietrek / Rachel v.d. Langenhorst
   I / Anna Dogadalska
[A1] UKJ Karmen Niekłonice
2 WOLLINGS LION KING (614) Matylda SZRAJER (Mł.2008) 0 44,97 0 31,36  
   Kuc Walijski / NLD / Wałach / 2004 (13) / 5280170401229 / siwa / Steehorst Celeration / Eyarth Harlequin / Horsegata Linett / Pendock Peregrine
   H. Bleker / Herbert Szrajer
[A1] Kielecki Klub Jeździecki
3 SZAMAN (613) Natalia GŁOWACZ (Mł.2008) 0 44,75 0 31,50  
   KUC / POL / Wałach / 2005 (12) / POL999610247005 / siwa / Billy / nn / Shira / nn
   
[] KJ Liljówka Stęszewko
4 KLAUSINKA (605) Wiktoria RYCIAK (Mł.2008) 0 47,01 0 32,97  
   KUC / POL / Klacz / 1997 (20) / 07136 / kasztanowata / NN / NN
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
[A1] Sopocki Klub Jeżdziecki
5 FRANKENHOEH'S MYLORD (607) Kinga KOZBER (Mł.2008) 4 47,51      
   Kuc Walijski / NLD / Ogier / 2004 (13) / DE41010101890 / kasztanowata / Den Bramels Baye / Rowols Poko / Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
   - / Danuta Kozber
[] bpk
6 RAMIRO (612) Martyna UFNAL (Mł.2007) 4 48,31      
   KUC / POL / Wałach / 2001 (16) / POL999580294301 / gniada / NN / NN
   nn / Emilia Ufnal
[A1] KJ Hippica Polonia Słupno
7 PASJONATA PARYS (611) Julia GANOWSKA (Mł.2008) 4 51,89      
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2007 (10) / POL013610145207 / kasztanowata / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Polly / Den Bramel's Baye
   - / Sylwia Kamińska
[B] KJ Ranczo Kołata
8 JUNIOR (603) Aleksandra PLIEM-PERKA (Mł.2006) 4 52,24      
   KUC / POL / Wałach / 2006 (11) / 616999590267306 / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
   - / Janusz Pliem-Perka
[B/A1] JKS Salio Besiekierz Rudny

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
75/75
Liczba przeszkód(Obstacles)
10/7
Liczba skoków(Jumps)
12/8
Dystans (m)
340/250
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu(Time allowed)
63/47 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
8
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
  Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)

 

 

 

GALERIA EWA IMIELSKA HEBDA

 

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1815
2. Opłatek Andrzej  1088
3. Pawlicka Dajana 461
4. Szmytka Michalina  377
5. Minkiewicz Weronika  366
6. Grundkowska Monika  349
7. Klein Olaf 260
8. Matuszewska Magdalena  236
9. Rynkiewicz Martyna  225
10. Bogolecka Julia  130

31/10/18

1.  Milczarek Nina  369
2. Kierznowska Aleksandra  358
3. Lehmann Dalia 249
4. Suska Juliana 234
5. Bolko Aleksandra 230
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Lewicki Filip  180
8. Barański Mikołaj  176
9. Głowacka Wiktoria  143
10. Dobkowska Milena  135

31/10/18

1. Marchwicka Maja  2957
2. Jabłońska Julia 2026
3. Stefańska Natalia 1732
4. Jannasz Wiktoria 1590
5. Kłapińska Laura  1428
6. Zawadzka Eliza  1364
7. Kucharska Zuzanna  1025
8. Barańska Laura  969
8  Pietrzak Daria  915
10. Wawrzyniak Pola  890

19/11/18

1Śliwiński Antoni 580
2. Jackowiak Marcelina  427
3. Karnabal Maria  387
4. Skotarczak Nel  370
5. Piontek Barbara  365
6. Pięta Julia  362
7  Michalska Maria  348
8. Ufnal Martyna  321
9. Ganowska Julia  314
10. W. Von Mauberg  264

19/11/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
5. Grabowska Jagna  103
7. Tuliszkiewicz Olga  82
8Machniewicz Ewa 71
9. Padalak Maria 68
10. Ratajska Gabriela  56

19/11/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Piontek Helena  261
4. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta  249
6. Walorek Julia  198
7. Padalak Maria  182
8. Rynowiecki Olaf  155
9. Zwierzyńska Żaneta  109
10. Sobiecka Nadia  107

19/11/18

1. Kamińska Agata  1244
2. Derda Agata  902
3Osuch Aleksandra 816
4. Henzel Dominika 741
5. Płatek Oliwia 625
6. Heydel Karolina 498
7. Kołacka Marianna  471
8. Tralewicz-Pielak Laura 443
9. Walorek Julia  423
10. Bors Iga  405

19/11/18

1. Friedman Maja Bella 607
2. Jurzak Franciszek  545
2. Budzyńska Zofia 475
4. Golicka Zuzanna  250
5. Iwaszczuk Alicja  95
6. Kozłowska Maria 90
7. Łopucka Adrianna  71
8. Okupny Wiktoria  65
9. Pyrek Filip  60
10. Kręgielska Nikola 55

19/11/18