Cavaliada Future 2017/18 I etap Poznań 2-3 grudnia 2017 

Patroni : Bank PKO Bank Polski i Torpol 

fot Ewa Imielska Hebda 

 

Marcelina Jackowiak i Karolina Miś - najlepsze w Finale w Poznaniu

Wiktoria Ryciak i Zuzanna Prymek - najlepsze w półfinale w Poznaniu

Cavaliada Future Poznań 2017 - RANKING 

Liderki po I etapie :

MINI - Wiktoria Ryciak  (Mł.2008) / SKJ Sopot  i  Karolina Miś UKJ Karmen Niekłonice - 17 pkt 

MIDI - Marcelina Jackowiak (Mł.2007)  / KJ Gronówka ) - 21 pkt 

 


 

Cavaliada Future

MTP Poznań, 2-3 grudnia 2017
Wydruk: 14-12-2017 21:18:37
1A/Mini
Start 11:00 Arena: A 
(02-12-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1A / Mini / Konkurs zwykły, wysokość 70 cm, art. 238.2.1
(Competition No: 1A / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 KLAUSINKA (605) Wiktoria RYCIAK (Mł.2008) 0 39,44  
   KUC / POL / Klacz / 1997 (20) / 07136 / kasztanowata / NN / NN
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
[A1] Sopocki Klub Jeżdziecki
2 FRANKENHOEH'S MYLORD (607) Kinga KOZBER (Mł.2008) 0 40,23  
   Kuc Walijski / NLD / Ogier / 2004 (13) / DE41010101890 / kasztanowata / Den Bramels Baye / Rowols Poko / Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
   - / Danuta Kozber
[] bpk
3 SZAMAN (613) Natalia GŁOWACZ (Mł.2008) 0 41,31  
   KUC / POL / Wałach / 2005 (12) / POL999610247005 / siwa / Billy / nn / Shira / nn
   
[] KJ Liljówka Stęszewko
4 ROCK (616) Karolina MIŚ (Mł.2006) 0 41,36  
   KUC / POL / Ogier / 2009 (8) / 616013670073409 / kara / Pietrek / Rachel v.d. Langenhorst
   I / Anna Dogadalska
[A1] UKJ Karmen Niekłonice
5 JUNIOR (603) Aleksandra PLIEM-PERKA (Mł.2006) 0 51,34  
   KUC / POL / Wałach / 2006 (11) / 616999590267306 / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
   - / Janusz Pliem-Perka
[B/A1] JKS Salio Besiekierz Rudny
6 RAMIRO (612) Martyna UFNAL (Mł.2007) 4 38,17  
   KUC / POL / Wałach / 2001 (16) / POL999580294301 / gniada / NN / NN
   nn / Emilia Ufnal
[A1] KJ Hippica Polonia Słupno
7 PASJONATA PARYS (611) Julia GANOWSKA (Mł.2008) 4 48,68  
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2007 (10) / POL013610145207 / kasztanowata / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Polly / Den Bramel's Baye
   - / Sylwia Kamińska
[B] KJ Ranczo Kołata
8 WOLLINGS LION KING (614) Matylda SZRAJER (Mł.2008) 4 56,00  
   Kuc Walijski / NLD / Wałach / 2004 (13) / 5280170401229 / siwa / Steehorst Celeration / Eyarth Harlequin / Horsegata Linett / Pendock Peregrine
   H. Bleker / Herbert Szrajer
[A1] Kielecki Klub Jeździecki

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
70
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
340
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
63 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
8
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
  Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)



 
Cavaliada Future

MTP Poznań, 2-3 grudnia 2017
Wydruk: 14-12-2017 21:18:40
1B/Midi
Start 10:45 Arena: A 
(02-12-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1B / Midi / Konkurs zwykły, wysokość 85 cm, art. 238.2.1
(Competition No: 1B / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 ARAGANO (606) Zuzanna PRYMEK (Mł.2006) 0 39,99  
   DRP / POL / Wałach / 2003 (14) / DE457000318603 / gniada / Aragon N / Aron N / Laura / Bouquet
   - / Miracle Sp. z o. o.
[D/A2] KJ Aromer Józefin
2 BARKAROLA (604) Marcelina JACKOWIAK (Mł.2007) 0 42,58  
   KUC / POL / Klacz / 1997 (20) / 616013670007397 / gniada / Nandy Man / Navajo / Balerina / Farah- Kajus
   - / Marcelina Jackowiak
[B/A] St. KJ Gronówka
3 CZANDRA (615) Natalia CZARNAK (Mł.2006) 0 44,55  
   Typ Szlach. / POL / Klacz / 2007 (10) / 616999690192507 / siwa / nn/nn / nn/nn
   Sylwia Szczęsna / Sylwia Szczęsna
[D/A2] KJ Dworek Okuniew
4 SULIMA (609) Marta KONARSKA (Mł.2006) 0 44,60  
   KUC / POL / Klacz / 1995 (22) / POL013660608095 / kara / Suseł / Panter / Płocha / Margiel
   - / Krzysztof Konarski
[C] KJ Podkowa Gruszczyn
5 ANNOUSCHKA 10 (610) Maria KARNABAL (Mł.2007) 0 49,45  
   KUC / POL / Klacz / 2000 (17) / NPA20011000 / kasztanowata / Carl / Casper / Patroeska / Condor
   - / Olga Barszewska
[D] KJ Podkowa Gruszczyn
6 PASJONATA AMIGO (602) Eliza ZAWADZKA (Mł.2006) 4 44,35  
   KUC / POL / Wałach / 2009 (8) / - / gniada / Nn / Nn
   Sylwia Kamińska / Sylwia Kamińska
[] KJ Golden Dream Łódź
7 DOMINO (608) Roksana NAUMIUK (Mł.2006) 4 50,12  
   MK / POL / Wałach / 2004 (13) / POL013530410304 / srokata / Arkan / Dora
   Jerzy Wysoczański / Agnieszka Kopacz
[C/A2] BPK - MAZ
8 JOWISZ (601) Amelia SZCZUPAKOWSKA (Mł.2006) 4 51,09  
   Kuc Wal / POL / Wałach / 2006 (11) / POL013670007906 / gniada / Strayers Samson / Wester Aikemas Nando / Koekoekshof Jannique / Corbyon
   Zdzisław Śniegucki / Amelia Szczupakowska
[C/A2] LKJ Hippologia Strzegom

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
85
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
340
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
63 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
8
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
  Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)



 
Cavaliada Future

MTP Poznań, 2-3 grudnia 2017
Wydruk: 14-12-2017 21:18:42
2/Sztafeta
Start 19:00 Arena: A 
(02-12-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / Sztafeta / Konkurs sztafet: mini, midi i duży koń, wysokość 70 cm,
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Czas Błędy Nagroda
Prize
1 SZAMAN (613) Natalia GŁOWACZ (Mł.2008) 58,63 0  
   KUC / POL / Wałach / 2005 (12) / POL999610247005 / siwa / Billy / nn / Shira / nn
   
[] KJ Liljówka Stęszewko
1 SULIMA (609) Marta KONARSKA (Mł.2006) 58,63 0  
   KUC / POL / Klacz / 1995 (22) / POL013660608095 / kara / Suseł / Panter / Płocha / Margiel
   - / Krzysztof Konarski
[C] KJ Podkowa Gruszczyn
1 FRONTIERA (815) Pawel WARSZAWSKI 58,63 0  
   SP / POL / Klacz / 2007 (10) / - / - / Pilet / / Ferrara /
   SK Walewice / Paweł Warszawski
[] POL
2 FRANKENHOEH'S MYLORD (607) Kinga KOZBER (Mł.2008) 59,67 0  
   Kuc Walijski / NLD / Ogier / 2004 (13) / DE41010101890 / kasztanowata / Den Bramels Baye / Rowols Poko / Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
   - / Danuta Kozber
[] bpk
2 DOMINO (608) Roksana NAUMIUK (Mł.2006) 59,67 0  
   MK / POL / Wałach / 2004 (13) / POL013530410304 / srokata / Arkan / Dora
   Jerzy Wysoczański / Agnieszka Kopacz
[C/A2] BPK - MAZ
2 CHE GUEVARA L (818) Msciwoj KIECON 59,67 0  
   HOLST / GER / Stallion / 2005 (12) / 421000633305 / Bay / CASSINI I / O-CONTENDRA/CONTENDER
   LUETKEMEIER FRIEDRICH, PADERBORN (GER) / Jan Ludwiczak
[] POL
3 KLAUSINKA (605) Wiktoria RYCIAK (Mł.2008) 63,48 0  
   KUC / POL / Klacz / 1997 (20) / 07136 / kasztanowata / NN / NN
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
[A1] Sopocki Klub Jeżdziecki
3 ARAGANO (606) Zuzanna PRYMEK (Mł.2006) 63,48 0  
   DRP / POL / Wałach / 2003 (14) / DE457000318603 / gniada / Aragon N / Aron N / Laura / Bouquet
   - / Miracle Sp. z o. o.
[D/A2] KJ Aromer Józefin
3 VALENCIA (813) Aleksandra KIERZNOWSKA (JM.2003) 63,48 0  
   AES / NED / Mare / 2002 (15) / 02008427 / Bay / DICK Z (AES) / SAFIER (AES)/OMNISTAR (AES)
   J Timmers / Hubert Kierznowski
[] POL
4 WOLLINGS LION KING (614) Matylda SZRAJER (Mł.2008) 67,14 0  
   Kuc Walijski / NLD / Wałach / 2004 (13) / 5280170401229 / siwa / Steehorst Celeration / Eyarth Harlequin / Horsegata Linett / Pendock Peregrine
   H. Bleker / Herbert Szrajer
[A1] Kielecki Klub Jeździecki
4 BARKAROLA (604) Marcelina JACKOWIAK (Mł.2007) 67,14 0  
   KUC / POL / Klacz / 1997 (20) / 616013670007397 / gniada / Nandy Man / Navajo / Balerina / Farah- Kajus
   - / Marcelina Jackowiak
[B/A] St. KJ Gronówka
4 CONAYERO NF (816) Michal KAZMIERCZAK 67,14 0  
   HOL / GER / Ogier / 2010 (7) / DE421000095510 / ciemnogniada / Connor / Casall / Toi Toi Sow / Cassini II
   - / Natalia Włodarczak-Kubiak
[] POL
5 RAMIRO (612) Martyna UFNAL (Mł.2007) 68,37 0  
   KUC / POL / Wałach / 2001 (16) / POL999580294301 / gniada / NN / NN
   nn / Emilia Ufnal
[A1] KJ Hippica Polonia Słupno
5 CZANDRA (615) Natalia CZARNAK (Mł.2006) 68,37 0  
   Typ Szlach. / POL / Klacz / 2007 (10) / 616999690192507 / siwa / nn/nn / nn/nn
   Sylwia Szczęsna / Sylwia Szczęsna
[D/A2] KJ Dworek Okuniew
5 BATIDA DE COCO 32 (814) Pawel JURKOWSKI 68,37 0  
   WESTF / GER / Mare / 2004 (13) / DE 276441411762204 / Bay / BALOUBET DU ROUET / PINA COLADA/PILOT
   Schürner, Dr. Axel / Winter-Schulze, Madeleine
[] POL
6 ROCK (616) Karolina MIŚ (Mł.2006) 72,90 0  
   KUC / POL / Ogier / 2009 (8) / 616013670073409 / kara / Pietrek / Rachel v.d. Langenhorst
   I / Anna Dogadalska
[A1] UKJ Karmen Niekłonice
6 ANNOUSCHKA 10 (610) Maria KARNABAL (Mł.2007) 72,90 0  
   KUC / POL / Klacz / 2000 (17) / NPA20011000 / kasztanowata / Carl / Casper / Patroeska / Condor
   - / Olga Barszewska
[D] KJ Podkowa Gruszczyn
6 ALEX (817) Maksymilian WECHTA 72,90 0  
   HOL / POL / Ogier / 2011 (6) / DE421000097011 / gniada / Acodetto / Acorado / Haamoon / Leonid
   - / Wechta Equestrian
[] POL
  JUNIOR (603) Aleksandra PLIEM-PERKA (Mł.2006) ELI    
   KUC / POL / Wałach / 2006 (11) / 616999590267306 / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
   - / Janusz Pliem-Perka
[B/A1] JKS Salio Besiekierz Rudny
  JOWISZ (601) Amelia SZCZUPAKOWSKA (Mł.2006) ELI    
   Kuc Wal / POL / Wałach / 2006 (11) / POL013670007906 / gniada / Strayers Samson / Wester Aikemas Nando / Koekoekshof Jannique / Corbyon
   Zdzisław Śniegucki / Amelia Szczupakowska
[C/A2] LKJ Hippologia Strzegom
  JERICO (98) Jaroslaw SKRZYCZYNSKI ELI    
   PZHK / POL / Gelding / 2008 (9) / 11946 / Grey / WIELAND / JENNIFER (SP)/EVER FOR PLEASURE (HANN)
   REMIGIUSZ MAKOWSKI, OPYPY (POL) / Remigiusz Makowski
[] POL

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height) Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m) Tempo (m/min) Norma czasu(Time allowed)
120 s
Startowało koni
21
Ukończyło koni
18
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
  Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)



 
Cavaliada Future

MTP Poznań, 2-3 grudnia 2017
Wydruk: 14-12-2017 21:18:45
3B/Midi
Start 10:15 Arena: A 
(03-12-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3B / Midi / Konkurs zwykły z rozgrywką, wysokość 90 cm, art. 238.2.2
(Competition No: 3B / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Rozgrywka Nagroda
Prize
Punkty Czas
1 BARKAROLA (604) Marcelina JACKOWIAK (Mł.2007) 0 46,40 0 33,10  
   KUC / POL / Klacz / 1997 (20) / 616013670007397 / gniada / Nandy Man / Navajo / Balerina / Farah- Kajus
   - / Marcelina Jackowiak
[B/A] St. KJ Gronówka
2 SULIMA (609) Marta KONARSKA (Mł.2006) 0 44,69 0 33,78  
   KUC / POL / Klacz / 1995 (22) / POL013660608095 / kara / Suseł / Panter / Płocha / Margiel
   - / Krzysztof Konarski
[C] KJ Podkowa Gruszczyn
3 CZANDRA (615) Natalia CZARNAK (Mł.2006) 0 53,11 0 35,98  
   Typ Szlach. / POL / Klacz / 2007 (10) / 616999690192507 / siwa / nn/nn / nn/nn
   Sylwia Szczęsna / Sylwia Szczęsna
[D/A2] KJ Dworek Okuniew
4 ANNOUSCHKA 10 (610) Maria KARNABAL (Mł.2007) 0 44,64 0 36,29  
   KUC / POL / Klacz / 2000 (17) / NPA20011000 / kasztanowata / Carl / Casper / Patroeska / Condor
   - / Olga Barszewska
[D] KJ Podkowa Gruszczyn
5 JOWISZ (601) Amelia SZCZUPAKOWSKA (Mł.2006) 0 52,99 4 35,65  
   Kuc Wal / POL / Wałach / 2006 (11) / POL013670007906 / gniada / Strayers Samson / Wester Aikemas Nando / Koekoekshof Jannique / Corbyon
   Zdzisław Śniegucki / Amelia Szczupakowska
[C/A2] LKJ Hippologia Strzegom
6 DOMINO (608) Roksana NAUMIUK (Mł.2006) 4 46,50      
   MK / POL / Wałach / 2004 (13) / POL013530410304 / srokata / Arkan / Dora
   Jerzy Wysoczański / Agnieszka Kopacz
[C/A2] BPK - MAZ
7 PASJONATA AMIGO (602) Eliza ZAWADZKA (Mł.2006) 8 49,81      
   KUC / POL / Wałach / 2009 (8) / - / gniada / Nn / Nn
   Sylwia Kamińska / Sylwia Kamińska
[] KJ Golden Dream Łódź
  ARAGANO (606) Zuzanna PRYMEK (Mł.2006) ELI        
   DRP / POL / Wałach / 2003 (14) / DE457000318603 / gniada / Aragon N / Aron N / Laura / Bouquet
   - / Miracle Sp. z o. o.
[D/A2] KJ Aromer Józefin

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
90/90
Liczba przeszkód(Obstacles)
10/7
Liczba skoków(Jumps)
12/8
Dystans (m)
340/250
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu(Time allowed)
63/47 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
7
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
  Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)



 
Cavaliada Future

MTP Poznań, 2-3 grudnia 2017
Wydruk: 14-12-2017 21:18:48
3A/Mini
Start 10:25 Arena: A 
(03-12-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3A / Mini / Konkurs zwykły z rozgrywką, wysokość 75 cm, art. 238.2.2
(Competition No: 3A / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Rozgrywka Nagroda
Prize
Punkty Czas
1 ROCK (616) Karolina MIŚ (Mł.2006) 0 52,66 0 30,19  
   KUC / POL / Ogier / 2009 (8) / 616013670073409 / kara / Pietrek / Rachel v.d. Langenhorst
   I / Anna Dogadalska
[A1] UKJ Karmen Niekłonice
2 WOLLINGS LION KING (614) Matylda SZRAJER (Mł.2008) 0 44,97 0 31,36  
   Kuc Walijski / NLD / Wałach / 2004 (13) / 5280170401229 / siwa / Steehorst Celeration / Eyarth Harlequin / Horsegata Linett / Pendock Peregrine
   H. Bleker / Herbert Szrajer
[A1] Kielecki Klub Jeździecki
3 SZAMAN (613) Natalia GŁOWACZ (Mł.2008) 0 44,75 0 31,50  
   KUC / POL / Wałach / 2005 (12) / POL999610247005 / siwa / Billy / nn / Shira / nn
   
[] KJ Liljówka Stęszewko
4 KLAUSINKA (605) Wiktoria RYCIAK (Mł.2008) 0 47,01 0 32,97  
   KUC / POL / Klacz / 1997 (20) / 07136 / kasztanowata / NN / NN
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
[A1] Sopocki Klub Jeżdziecki
5 FRANKENHOEH'S MYLORD (607) Kinga KOZBER (Mł.2008) 4 47,51      
   Kuc Walijski / NLD / Ogier / 2004 (13) / DE41010101890 / kasztanowata / Den Bramels Baye / Rowols Poko / Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
   - / Danuta Kozber
[] bpk
6 RAMIRO (612) Martyna UFNAL (Mł.2007) 4 48,31      
   KUC / POL / Wałach / 2001 (16) / POL999580294301 / gniada / NN / NN
   nn / Emilia Ufnal
[A1] KJ Hippica Polonia Słupno
7 PASJONATA PARYS (611) Julia GANOWSKA (Mł.2008) 4 51,89      
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2007 (10) / POL013610145207 / kasztanowata / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Polly / Den Bramel's Baye
   - / Sylwia Kamińska
[B] KJ Ranczo Kołata
8 JUNIOR (603) Aleksandra PLIEM-PERKA (Mł.2006) 4 52,24      
   KUC / POL / Wałach / 2006 (11) / 616999590267306 / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
   - / Janusz Pliem-Perka
[B/A1] JKS Salio Besiekierz Rudny

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
75/75
Liczba przeszkód(Obstacles)
10/7
Liczba skoków(Jumps)
12/8
Dystans (m)
340/250
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu(Time allowed)
63/47 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
8
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
  Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)

 

 

 

GALERIA EWA IMIELSKA HEBDA

 

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1431
2. Opłatek Andrzej  1358
3. Pawlicka Dajana 394
4. Matuszewska Magdalena 352
5. Szmytka Michalina  289
6. Rynkiewicz Martyna 285
7. Minkiewicz Weronika 190
8. Klein Olaf 189
9. Rozynek Martin 155
10. Seroka Anna 124

31/05/18

1. Milczarek Nina 356
2. Lewicki Filip    253
3. Bolko Aleksandra 249
4. Januszewska Zuzanna 208
5. Bado Gabriela 194
6. Suska Juliana  175
7. Głowacka Wiktoria  159
8. Lehmann Dalia 158
9. Baehr Maria  151
10. Dobkowska Milena 100

31/05/18

1. Marchwicka Maja  1147
2. Jannasz Wiktoria  922
3. Wawrzyniak Pola  689
4. Kłapińska Laura  680
5. Gola Katarzyna  665
6Barańska Laura  630
7. Stefańska Natalia 553
8. Krywult Amelia 460
9. Kucharska Zuzanna  445
10. Korek Dorota  384

05/06/18

1Jackowiak Marcelina  237
2.  Ganowska Julia  192
3. Śliwiński Antoni 174
4. Pięta Julia  169
5. Karnabal Maria  168
6. Piontek Barbara  166
Dąbrowska Agata   156
8.Ryciak Wiktoria  150
9. Skotarczak Nel  144
10. Głowacz Natalia   133

05/06/18

1. Kapel Julia   213
2. Konarska Marta 148
3. Derda Agata  135
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 68
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 26

05/06/18

1. Pietrzak Daria   221
2. Wypiór Marta 205
3. Walorek Julia  198
3. Banaszek Zofia  160
5. Wojtaś Julia  100
6. Konarska Marta 99
7. Zawadzka Eliza 98
8. Jarecka Lena  89
8. Grzymała Gabriela  87
10. Hałoń Katarzyna  84

05/06/18

1. Kamińska Agata  719
2. Derda Agata  538
3Henzel Dominika 344
4. Płatek Oliwia  325
5. Heydel Karolina  284
6. Osuch Aleksandra 276
7. Walorek Julia  259
8. Jurzak Franciszek   249
9. Jabłońska Julia  247
10. Oleszkiewicz Nina 244

05/06/18

1. Budzyńska Zofia 255
2. Golicka Zuzanna  192
2. Friedman Maja Bella  104
4. Kozłowska Maja 80
5. Jurzak Franciszek  75
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Olejnik Weronika  35
9. Zubrycka Małgorzata  25
10. Dubiniak Matylda 20

05/06/18