W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

CSI2 Arena Nova 3-6 października 2019 - Kamil Grzelczyk wygrywa Grand Prix !

 

Kamil Grzelczyk i Wibaro - najlpesza para Grand Prix w Arena Nova fot CSI Arena Nova

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

CSI2 Grand Prix LR 145cm  1m. Kamil Grzelczyk WIBARO 06/10

CSIU25 Final  8m. Adam Grzegorzewski HEARTCOR F

CSI2 140cm   7m. Kamil Grzelczyk MISTER DR HEIGL 05/10

CSIU25  - 8m. Adam Grzegorzewski HEARTCOR F

CSIYH Final 1m. Adam Grzegorzewski HANKY PANKY ST GHYVAN  

CSI2 LR 145cm 1m. Maksymilian Wechta QUINCHELLA 04/10 

CSIU25 - 9m. Adam Grzegorzewski HEARTCOR F

CSIYH 1m. Maksymilian Wechta  CASSIOPEIA / Adam Grzegorzewski HANKY PANKY ST GHYVAN

CSI2 140cm 7m Kamil Grzelczyk WIBARO

CSIYH 1m. Maksymilian Wechta  CASSIOPEIA / MYSTIQUE

 

 


FEI Ranking 30/09/19

FEI RANK 30/09/19

 

1m. Steve Guerdat SUI   3457 

2m. Martin Fuchs SUI  3248

3m. Daniel Deusser GER   3187 

114m. Jarosław Skrzyczyński POL  1290

143m. Wojciech Wojcianiec POL  1175

200m. Krzysztof Ludwiczak i Andrzej Opłatek POL   935

POLACY W RANK FEI na 30/09/19 

 


Morocco Royal Tour 3-6 października 2019 CSI4-W Tetouan

 

REPREZENTACJA POLSKI

Wojciech Wojcianiec, Jan Bobik, Andrzej Opłatek, Natalia Czernik,  Grzegorz Kubiak  

 


 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach CSI4*Totouan :

06/10  Grand Prix 160cm 20m. Andrzej Opłatek Stakkatan 

06/10  LR 145cm  9m Andrzej Opłatek Stalando 2  

05/10  4m. LR 150cm   Andrzej Opłatek Stakkatan VIDEO

04/10  2m. LR 145cm   Andrzej Opłatek Stalando 2    VIDEO

04/10  2m 135/140cm.  Jan Bobik Chacco Amicor ZM   VIDEO 

03/10  11m 135/140cm  Natalia Czernik Abigej  135cm VIDEO

 

 

 


Polska Liga Jeździecka sezon 2020 z pulą 155.000 PLN i nowym organizatorem - KS Verso La Natura !!

01/10/19 

 


Jarosław Skrzyczyński, Dawid Skiba i Karolina Godoś triumfują w Finale Polskiej Ligi Jeździeckiej 2019 w Olszy 29/09/19

 

Podium Rundy Złotej PLJ dla Kj Agro-Handel Śrem !!  Fot Paula Bartkowiak Fotografia

1m. Jarosław Skrzyczyński
2m  Msciwoj Kiecon
3m. Dawid Skiba

WYNIKI KOŃCOWE 
 


 

Podium Rundy Srebrnej Polska Liga Jeździecka 2019  Fot Paula Bartkowiak Fotografia

1m  Dawid Skiba KJ Agro-Handel Śrem  
2m  Daria Kobiernik Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 
3m  Jarosław Skrzyczyński  KJ Agro Handel Śrem

WYNIKI KOŃCOWE


 

Podium Rundy Brązowej Polska Liga Jeździecka 2019 

1m Karolina Godoś   KJ Royal Opole
2m Anna Białas  KJ Infernal Team  
3m Szymon Tęcza  KJ Agro-Handel Śrem

WYNIKI KOŃCOWE 


PLJ Drużynowy Puchar Polski dla KJ Trachy Gliwice

 

Podium Drużynowego Pucharu Polski 2019 - Polska Liga Jeździecka 

1m. KJ Trachy Gliwice

2m. KJ Agro Handel Śrem

3m. KJ Kraju Jumping Team 

 

WYNIKI KOŃCOWE 


FEI YOUTH NATIONS CUP Opglabbeek 2019

WYNIKI TURNIEJU 

RANKINGI  FEI YOUTH NATIONS CUP 

 


 

Wiktoria Bedyńska wygrywa juniorskie Grand Prix CSIOJ !

WYNIKI GRAND PRIX CSIOJ 


 

Polska Kadra Dzieci druga w Challange Cup CSIOCh 

Kadra Dzieci - Anna Dziuba - Julia Jabłońska, Daria Pietrzak, Iga Biegalska, Eliza Zawadzka 

WYNIKI CHALLANGE CUP 

VIDEO RELACJA 


 

 

Polska Kadra Juniorów czwarta w Finale FEI Youth Nations Cup. Najlepiej w ekipie z 1 pkt pojechał Filip Lewicki na Corrado X, po jednym błędzie mieli: Wiktoria Bedynska na LacosteMikołaj Barański na Do It ( 5pkt) Aleksandra Kierznowska i Badorette (8pkt). Złoto wywalczyli Niemcy, srebro Wielka Brytania, brąz Belgia.
 

 


Finał Polskiej Ligi Jeździeckiej Olsza 27-29/09/19


Mistrzostwa Polski Młodych Koni w skokach przez przeszkody Strzegom 22/09/19

 

ZWYCIĘZCY  MPMK 2019 

 

KONIE 4 letnie rocznik 2015

hodowla polska - klacz DONNA NEVA S / MJT Nevados S x Weltstein / zawodnik Daria Kobiernik hodowca Stanisław Szurik właściciel Eliza Chylińska-Karpus 

hodowla zagraniczna - ogier KWPN  KIRYMANJARO FORTUNA / Grand Slam VDL BWP x Canturano hol. / zawodnik Marek Lewicki  - video powyżej 


 

KONIE 5 letnie rocznik 2014

hodowla polska -   ogier ALO SILIO P / Cassilio hol. x Avero / zawodnik Krzysztof Retka hodowca Witold Polowczyk  właściciel Anna Kiełb 

hodowla zagraniczna -  holsztyńska klacz CASCADEUCE / Cascadello hol x  Corrado I hol./  zawodnik Michał Tyszko wł. Kajetan Wałecki


 

KONIE 6 letnie rocznik 2013

hodowla polska - klacz FLANDRIA / Chacco-Fly OS x Czad SP /  zawodnik Jan Bobik

wł i hodowca Stadnina Koni Nowielice

hodowla zagraniczna -  oldenburska klacz VELVET LAZAR / Verdi KWPN x Numero Uno KWPN / zawodnik Tomasz Miśkiewicz  hodowca i wł. Edmund Lazarewicz


 

KONIE 7 letnie rocznik 2012

hodowla polska - klacz CORDOBA / Spartacus han x Corino Z hol. / zawodnik Łukasz Troszczyński hodowca Eco-Abi Ewa Fabińska właściciel Stadnina Koni Nad Wigrami 

hodowla zagraniczna - OLD klacz CASINA 20 / Casino Berlin old  x Quintender hol/  zawodnik Mateusz Tyszko wł. Tomasz Nowak 


Andrzej Opłatek z powodzeniem podczas zawodów CSI2 Gorla Minore 22/09/19

 

Reprezentant Polski Andrzej Opłatek w dn 19-22.09.19 startował w zawodach CSI2/YH w Gorla Minore we Włoszech na koniach CONTHINDER , ELANNA PS  i ODILE DU SOUFFLET. Poniżej najlepsze wyniki zawodów w wykonaniu polskiego zawodnika.  

 

Grand Prix LR    CONTHINDER - 12 miejsce / 1 pkt  22/09 - video powyżej

CSI2 140cm       ODILE DU SOUFFELT - 9 miejsce  21/09 

CSI2 140cm       ODILE DU SOUFFELT - 2 miejsce  22/09 

 

WYNIKI ZAWODÓW

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24