W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Oliva Nova 2014 galeria i video

 18/02/14 g.08.25

Galeria zdjęć autorstwa  Hervé Bonnaud i sIBIL sLEJKO z pierwszego tygodnia zmagań z hiszpańskiego kurortu Oliva Nova.. 

A już dziś rozpoczyna się kolejny tydzień startów dla Aleksandry Lusiny, Sandry Piwowarczyk Bałuk i Jana Chrzanowskiego. Trzymamy kciuki !! Powodzenia !! wyniki możecie śledzić tu   LIVE tu   

 


Zuzanna Gowin Gwiazdą Grand Prix w Jaszkowie

16/02/14 g.18.10

Pierwsze w Polsce Grand Prix w 2014 w świetnym stylu wygrała Zuzanna Gowin dosiadając swojego konia nr jeden Emporio Vant Roosakker . Gratulacje !!

Wyniki zawodów i galeria zwycięzców. 

 

 

 

 

 


Łukasz Koza drugi w Magna Racino

16/02/14 g.14.50

Sukcesem Łukasza Kozy na Chillando Blue zakończył się finałowy konkurs dla Młodych Koni w Magna Racino. Para uplasowała się na drugim miejscu tuż za reprezentantką Niemiec  Jörne Sprehe na Cardinal De L'air.

W Finałowym konkursie startowało 50 par. WYNIKI     VIDEO 


Piotr Morsztyn na fali w Neumunster

15/02/14 g.21.15

Publiczność sobotniego konkursu LR 150 cm o puchar Mercedes Benz w Neumunster owacyjnie nagradzała przejazdy Piotra Morsztyna i będącego w świetniej formie Osadkowski Van Halen.  Sobotni konkurs zaliczany do rankingu Longines wygrał reprezentant Niemiec Tim Rieskamp-Goedeking na 10 letniej klaczy rasy SF Quapitola de Beaufour ( Diamant De Semilly x Kannan ). Piotr Morsztyn  po jednym błędzie w finałowej rundzie uplasował się na 14 miejscu.  Video relacja z konkursu, wyniki końcowe 

 


Dobry początek w Neumunster

15/02/14 g.08.10

Reprezentanci Polski Piotr Morsztyn i Radosław Zalewski z bardzo dobrej strony pokazali się w pierwszym konkursie 150 zaliczanym do rankingu Longines w prestiżowym turnieju organizowanym przez Paula Schockemöhle w Neumunster. Wyniki konkursu, relacja video 

 

 


Piotr Morsztyn i Radosław Zalewski w Neumunster

14/02/14 g.06.00

Piotr Morsztyn i Radosław Zalewski dzięki staraniom naszej redakcji wystartują w prestiżowym turnieju VR Classics w Neumünster w dniach 14-16 lutego Powodzenia !!

Podręczne linki : wyniki , live 

 


Sukces Michała Kaźmierczaka w Austrii

13/02/14 g.17.55

Świetny początek w Magna Racino. Michał Kaźmierczk w dwufazowym konkursie otwarcia 130 cm wywalczył drugie miejsce na Aparcie i szóste na Woody , Gratulacje !!

WYNIKI 

 


Top zawodnicy w Jaszkowie

13/02/14 g.17.35

W czasie pierwszych ogólnopolskich zawodów w Centrum Hipiki w Jaszkowie w dniach 14-16 lutego licznie wystartują kadrowicze. Na starcie nie zabraknie Zuzanny Gowin, Andrzeja Głoskowskiego, Krzysztofa Ludwiczaka, Maksymiliana Wechty, Łukasza Wasilewskiego,  Adama Grzegorzewskiego.  

Po raz pierwszy na koniach państwa Anny i Dariusza Michalak wystartuje Sebastian Bąk.  Powodzenia ! Listy startowe piątek, listy zgłoszeń 

 

 


Oliva Nova 2014 galeria

   13/02/14 g.06.00

 

 


Rankingi PZJ na dzień 31.01.14

13/02/14 g.02.30

Jarosław Skrzyczyński, Ewa Mazurowska, Maksymilian Wechta, Andrzej Opłatek liderami rankingów Polskiego Związku  Jeździeckiego na koniec stycznia 2014. Gratulacje !!

Zobacz rankingi 

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24