W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Rozkład Jazdy 10-13 listopada 2016

HPP Wago Wrocław   1m. Grand Prix Katy Lekander GER / Cannary 

 

HZO Leszno   1m. Grand Prix Joanna Marciniak / Chelsea Blue / KJ Metpol Grodziec 

 

HZO DiM Michałowice 

 

CSI2 Wr Neustadt  AUT / Cassandra Orschel 

 

CSI1 Oliva Nova ESP / Agnieszka Byrczek 


HZO DiM Jaszkowo 04-06.11.16 WYNIKI

07/11/16 

 

 

 

 


Grand Prix Leszna dla Dawida Rakoczy ! HPLMK 4-6.11.16

06/11/16

 

 

 

 

 


Galeria www.Primel.pl Cracovia Szary Equestrian Show Michałowice 05/11/16


Cracovia Szary Equestrian Show 3-6 listopada 2016

 

02/11/16

 

WYNIKI KOŃCOWE

ZGŁOSZENIA 

LIVEstream www.swiatkoni.pl 

 

Najlepsze wyniki Reprezentantów Polski w zawodach : 

 

Niedziela 06.11.16

Grand Prix CSI2 3m. Adam Grzegorzewski POL / Zazou Szumawa 

Final CSI2 135 cm 1m. Dajana Pawlicka POL / Camparii 

Finał CSIYH 6/7 l 1m. Msciwoj Kiecoń POL / Digisport Contendrix 

Finał CSIYH 5l  1m. Łukasz Appel POL / Gibanta 

 

Sobota 05.11.16

CSI2 140 cm Finał Gold 1m. Michał Kaźmierczak POL / Helia Van De Heihoek

CSI2 130 cm 1m. Agnieszka Olszewska POL / Skarbiec

Final CSI1 125 cm  1m. Wojciech Wojcianiec POL / Chivas 58

CSIYH 5l 

 

Piątek 04.11.16

CSI3 LR 145cm 1m. Dajana Pawlicka POL / Bebeto

CSI2 135 cm 1m. Andrzej Opłatek POL / Light My Fire 

CSI1 120cm  1m. Jakub Lis POL / Peel Of Passion 

CSIYH 6/7l 1m. Dalia Lehmann POL / Silver Star

CSIYH 5l 

 

Czwartek 03.11.16

CSI2 140 cm 1m. Leszek Gramza POL / Badorette

CSI2 135cm 2m. Dajana Pawlicka POL / Campari 

CSI2 130cm 2m. Krzysztof Ludwiczak POL / Queen La Balou 

CSI1 120 cm 1m. Jan Bobik POL / Czabra 

CSIYH 6/7  1m. Dalia Lehmann POL / Silver Star 


Christian Hess z powrotem z Wechta Team


Halowy Puchar Polski sezon 2016/17 rozpoczęty ! Podsumowanie I kwalifikacji w Dąbrówce Małej 30.10.16


HPP u Robsonów galeria Izabela Ciepła


Grzelczyk, Szmytka, Lehmann, Badowska - pierwsi liderzy rankingu HPP 2016/17 po zawodach w Dąbrówce Małej

30/10/16 

Kamil Grzelczyk, Michalina Szmytka , Dalia Lehmann i Maria Badowska  to pierwsi liderzy  rozgrywek Halowego Pucharu Polski 2016/17. 

Wyniki, rankingi, regulamin HPP 

 

 

 

 


Rozkład Jazdy 27-30.10.16

CSI1 / CSIP  Neumunste GER  / Cassandra Orschel, Mikołaj Barański, Franciszek Jurzak, Wiktoria Leszek Karwańska, Oliwia Platek / 

wyniki / listy / LIVEstream

 

 

CSI1 Oliva Nova ESP / Agnieszka Byrczek

wyniki / listy                            LIVEstream

 

 

HPP 2016/17 I el JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 

 

HZODiM / HZO / el Cavaliada Future Kalisz Wolica 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24