Grand Prix Leszna dla Krzysztofa Ludwiczaka

CSN  Leszno 9-11 marca 2018 

 

Krzysztof Ludwiczak z KJ Heaa Turek wygrał finałowy konkurs Grand Prix w Lesznie na 8 letniej klaczy Sandra Blue (Sandro Boy - Chacco Blue). Krzysztof Ludwiczak pokonał rozgrywkę w najlepszym czasie 37,99s., wyprzedzając reprezentanta Niemiec  Phillipa Schobera dosiadającego 14 letniego  Zandigo TS (Lupicor - Libero H), który uzyskał w rozgrywce czas 39,98s. Trzeci w Grand Prix był Tomasz Gogołek z Melloni Horses, który na 9 letniej klaczy Coronita 4 (Colbert GTI - Baloubet Du Rouet) pokonał rozgrywkę w czasie  40,65s

 

 

Krzysztof Ludwiczak i Sandra Blue 

fot Paula Bartkowiak 

 

 

 

WYNIKI CSN https://zawodykonne.com/zawody/jksprzybyszewo/326

WYNIKI HZR  https://zawodykonne.com/zawody/jksprzybyszewo/327


HZO-B1*
Leszno, 9-11 marzec 2018

WYNIKI KOŃCOWE



1 - P - Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 (2018-03-09)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HOLLISTER Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 54,40 200 PLN
2 CYRANKA Berdowska Aleksandra (J.2001) LKS Dragon Nowielice 0 55,60 175 PLN
3 HILBERT Z Kierznowska Aleksandra (JM.2003) KJ Kietlów 0 56,26 150 PLN
4 ROSA BELLA Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 58,44 125 PLN
5 CLARIMA LADY Stude Henry __ 0 60,08 100 PLN
6 CZACZA Wieczorek Pauline (J.2002) LKS Dragon Nowielice 0 60,38 50 PLN
7 NESMA Szponarska Nikola (J.2002) KJ Kietlów 0 62,04 50 PLN
8 EFRON Malepszy Matylda (JM.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 63,87 50 PLN
9 CIRO DI BRICONCELLO Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 64,95  
10 DESPINA Kiszkurno Dominika ZKJ Przylep Lotnisko 0 65,94  
11 D. ZOLTAN Kłapińska Laura (JM.2005) KS Pegaz Chwałowice 0 66,43  
12 FILOUCHA PS Zocher Charlott bpk 0 66,54  
13 CHECKPOINT CHARLY 6 Von Werner Sophie (J.2001) KJ Aldragho Piaseczno 0 67,39  
14 COX 15 Kloy Julia __ 4 54,85  
15 CHONZ'O ROSE Zawadzka Eliza (JM.2006) KJ Golden Dream Łódź 4 59,90  
16 CONTIFEX 2 Schober Philipp RSV Rothenburg O.L. 6 73,26  
17 FRUCHTZWERG Stude Henry __ 17 70,63  


2 - N - Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 (2018-03-09)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CYRANKA Berdowska Aleksandra (J.2001) LKS Dragon Nowielice 0 53,03 250 PLN
2 GOLDEN Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice 0 53,70 200 PLN
3 DANY SAHNE Zocher Charlott bpk 0 53,89 175 PLN
4 HILBERT Z Kierznowska Aleksandra (JM.2003) KJ Kietlów 0 56,62 150 PLN
5 COX 15 Kloy Julia __ 0 57,57 125 PLN
6 ROSA BELLA Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 58,07 100 PLN
7 COLETTE 101 Libera Aleksander (MJ.1998) KJ Sokół Damasławek 0 58,42 50 PLN
8 LUNA MELLONI Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses 0 58,63 50 PLN
9 NESMA Szponarska Nikola (J.2002) KJ Kietlów 0 59,02 30 PLN
10 SAN REMO Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew 0 59,68 30 PLN
11 SZAFIR "M" Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 59,90 30 PLN
12 C-KARAT CARTE D'OR Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (J.2000) KS Centaurus 0 59,94  
13 CHONZ'O ROSE Zawadzka Eliza (JM.2006) KJ Golden Dream Łódź 0 60,12  
14 AMERIQUE LANDAIS Kierznowska Aleksandra (JM.2003) KJ Kietlów 0 60,45  
15 KIDIBUL "V" Świca Maciej (J.2001) KS Cortina Kaczenice 0 60,88  
16 CICERO Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska 0 61,00  
17 CAPT'N KOKOSNUSS Schober Philipp RSV Rothenburg O.L. 0 61,36  
18 WINDY BOY Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz 0 62,20  
19 FREYA Zagdańska Julia (J.2001) Klub Sportowy Cortina Kaczenice 0 62,22  
20 SAVOY 51 Kąkol Mariusz KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 62,84  
21 BASMA Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą 0 64,32  
22 ALO-VARO P Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 65,01  
23 UNGARO DE LA POMME Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew 0 66,82  
24 QUALITO Z Kierznowski Hubert KJ Kietlów 4 54,34  
25 JANGCY L Maciejewska Paulina (MJ.1998) ZKS Drzonków 4 55,94  
26 EFRON Malepszy Matylda (JM.2003) KJ Agro-Handel Śrem 4 57,11  
27 LAYRO STW Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice 4 57,69  
28 ATŁAS Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska 4 57,98  
29 CHATERFLY G Fritsch Michael __ 4 59,02  
30 HOLLYWOOD STAR W Dziemidowicz Wiktor (MJ.1999) LUKS Nysa Gubin 4 60,83  
31 CZACZA Wieczorek Pauline (J.2002) LKS Dragon Nowielice 4 62,15  
32 CORVALL Von Werner Sophie (J.2001) KJ Aldragho Piaseczno 4 63,24  
33 DESPINA Kiszkurno Dominika ZKJ Przylep Lotnisko 4 63,43  
34 HOLLISTER Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 4 64,10  
35 FRUCHTZWERG Stude Henry __ 4 65,69  
36 STAKKALUNA Schober Philipp RSV Rothenburg O.L. 4 66,69  
37 FILOUCHA PS Zocher Charlott bpk 4 66,75  
38 CLARIMA LADY Stude Henry __ 4 67,16  
39 D. ZOLTAN Kłapińska Laura (JM.2005) KS Pegaz Chwałowice 5 70,06  
40 CHECKPOINT CHARLY 6 Von Werner Sophie (J.2001) KJ Aldragho Piaseczno 8 62,23  
41 CIRO DI BRICONCELLO Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 18 73,87  
42 ASHFORD Kąkol Mariusz KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 22 92,51  


3 - C - Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 (2018-03-09)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GOLDDIGGER GR Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 45,65 325 PLN
2 EL QUANDO Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 47,61 275 PLN
3 COURTNEY 11 Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 0 47,64 225 PLN
4 ALLILAH Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska 0 49,62 200 PLN
5 SZYMON Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 50,70 150 PLN
6 GOLDEN Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice 0 53,53 100 PLN
7 WINDY BOY Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz 0 54,00 75 PLN
8 COLETTE 101 Libera Aleksander (MJ.1998) KJ Sokół Damasławek 0 54,02 50 PLN
9 KIDIBUL "V" Świca Maciej (J.2001) KS Cortina Kaczenice 0 54,03 50 PLN
10 ALO-VARO P Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 56,49  
11 CROS BLUE Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska 0 58,10  
12 COLORADO Stude Henry __ 0 62,23  
13 FLEETWOOD Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses 0 62,38  
14 CAREWICZ Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice 4 49,40  
15 TBI DÜSSELDORF Arendt Agata (MJ.1998) LKJ Ochaby 4 50,12  
16 OLIMP FLY Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice 4 50,76  
17 CAPT'N KOKOSNUSS Schober Philipp RSV Rothenburg O.L. 4 51,11  
18 LAYRO STW Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice 4 51,63  
19 LITTLE SPEZI Fritsch Sylvia ___ 4 52,76  
20 CARTINA L Łukasik Sandra (MJ.1998) Zielonogórski Klub Sportowy 4 52,92  
21 SAN REMO Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew 4 53,23  
22 URBANE Moksiewicz Kacper (J.2002) JKS Przybyszewo 4 53,37  
23 BASMA Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą 4 54,66  
24 QUALITO Z Kierznowski Hubert KJ Kietlów 4 55,23  
25 FREYA Zagdańska Julia (J.2001) Klub Sportowy Cortina Kaczenice 4 55,57  
26 UNGARO DE LA POMME Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew 4 56,06  
27 KING OF QUEENS Schober Philipp RSV Rothenburg O.L. 4 56,90  
28 M. BLUE'S BOY Z Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 57,80  
29 FA FIE AGAIN Schober Philipp RSV Rothenburg O.L. 4 61,05  
30 JANGCY L Maciejewska Paulina (MJ.1998) ZKS Drzonków 8 53,95  
31 CARUNO 3 Ciarczyńska Alicja (MJ.1997) KJ Aromer Józefin 8 54,35  
32 CORVALL Von Werner Sophie (J.2001) KJ Aldragho Piaseczno 8 55,84  
33 SAVOY 51 Kąkol Mariusz KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 8 59,01  
34 DANY SAHNE Zocher Charlott bpk 12 55,48  
  AMERIQUE LANDAIS Kierznowska Aleksandra (JM.2003) KJ Kietlów ELI    
  CABONA Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska REZ    


4 - CC - Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 (2018-03-09)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 ZANDIGO TS Schober Philipp RSV Rothenburg O.L. 0 40,78 0 30,74 750 PLN
2 FULL PLEASURE Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 0 40,97 0 33,20 550 PLN
3 KING OF QUEENS Schober Philipp RSV Rothenburg O.L. 0 44,80 0 34,10 450 PLN
4 BALISTO 43 Fritsch Michael __ 0 42,27 4 30,61 350 PLN
5 EL QUANDO Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 41,80 4 32,93 250 PLN
6 CORONITA 4 Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses 0 44,66 5 46,08 175 PLN
7 CE'CE' BZ Stude Henry __ 4 38,66     100 PLN
8 COURTNEY 11 Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 4 41,85     75 PLN
9 FA FIE AGAIN Schober Philipp RSV Rothenburg O.L. 4 43,14      
10 CROS BLUE Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska 4 45,92      
11 GOLDDIGGER GR Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 8 41,11      
12 SZYMON Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 8 45,82      
13 CARTINA L Łukasik Sandra (MJ.1998) Zielonogórski Klub Sportowy 13 50,05      
  TBI DÜSSELDORF Arendt Agata (MJ.1998) LKJ Ochaby ELI        


5 - P - Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1 (2018-03-10)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 COX 15 Kloy Julia __ 0 56,71 200 PLN
2 HOLLISTER Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 56,77 175 PLN
3 BIJZONDER S Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych 0 59,22 150 PLN
4 FILOUCHA PS Zocher Charlott bpk 0 59,59 125 PLN
5 FRUCHTZWERG Stude Henry __ 0 60,99 100 PLN
6 CONTIFEX 2 Schober Philipp RSV Rothenburg O.L. 0 69,22 50 PLN
7 CYRANKA Berdowska Aleksandra (J.2001) LKS Dragon Nowielice 4 56,79 50 PLN
8 CHECKPOINT CHARLY 6 Von Werner Sophie (J.2001) KJ Aldragho Piaseczno 4 60,17 50 PLN
9 WILIANA Wrzosek Matylda Olga (JM.2003) KJ Abrasives Group 4 64,05  
10 CIRO DI BRICONCELLO Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 65,65  
11 STAKKALUNA Schober Philipp RSV Rothenburg O.L. 4 66,07  
12 CHONZ'O ROSE Zawadzka Eliza (JM.2006) KJ Golden Dream Łódź 4 68,36  
13 CLARIMA LADY Stude Henry __ 4 68,69  
14 ROSA BELLA Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Zbyszko Wiączyń Dolny 4 72,09  
15 EFRON Malepszy Matylda (JM.2003) KJ Agro-Handel Śrem 8 57,44  
16 D. ZOLTAN Kłapińska Laura (JM.2005) KS Pegaz Chwałowice 8 68,95  


6 - N - Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3 (2018-03-10)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 DANY SAHNE Zocher Charlott bpk 0 47,51 0 22,45 250 PLN
2 HILBERT Z Kierznowska Aleksandra (JM.2003) KJ Kietlów 0 50,36 0 23,97 200 PLN
3 OLIMP FLY Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice 0 48,43 0 24,19 175 PLN
4 INTELIGO Gauza Bartosz Sokół Damasławek 0 48,12 0 24,37 150 PLN
5 CAPT'N KOKOSNUSS Schober Philipp RSV Rothenburg O.L. 0 51,75 0 24,42 125 PLN
6 STAKKALUNA Schober Philipp RSV Rothenburg O.L. 0 54,01 0 25,13 100 PLN
7 EFRON Malepszy Matylda (JM.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 47,44 0 25,75 50 PLN
8 CABONA Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska 0 52,34 0 25,82 50 PLN
9 FILOUCHA PS Zocher Charlott bpk 0 50,49 0 25,95 50 PLN
10 CORVALL Von Werner Sophie (J.2001) KJ Aldragho Piaseczno 0 50,40 0 25,99 50 PLN
11 CHONZ'O ROSE Zawadzka Eliza (JM.2006) KJ Golden Dream Łódź 0 46,22 0 26,27  
12 NESMA Szponarska Nikola (J.2002) KJ Kietlów 0 51,45 0 26,31  
13 COX 15 Kloy Julia __ 0 45,85 0 26,43  
14 CICERO Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska 0 55,37 0 27,92  
15 CARETANA Pisarska Zuzanna (J.2000) KJ Partynice Wrocław 0 53,14 0 29,09  
16 CERTINA Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych 0 47,91 4 22,12  
17 CHATERFLY G Fritsch Michael __ 0 48,76 4 25,06  
18 CLARIMA LADY Stude Henry __ 0 52,08 4 25,55  
19 C-KARAT CARTE D'OR Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (J.2000) KS Centaurus 0 50,33 4 26,61  
20 DESPINA Kiszkurno Dominika ZKJ Przylep Lotnisko 0 53,97 4 26,98  
21 WINDY BOY Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz 0 51,20 4 27,64  
22 SAVOY 51 Kąkol Mariusz KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 52,66 6 38,78  
23 CYRANKA Berdowska Aleksandra (J.2001) LKS Dragon Nowielice 4 43,27      
24 SAN REMO Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew 4 48,85      
25 CHECKPOINT CHARLY 6 Von Werner Sophie (J.2001) KJ Aldragho Piaseczno 4 49,66      
26 ROSA BELLA Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Zbyszko Wiączyń Dolny 4 50,08      
27 CLOUD 27 Gauza Bartosz Sokół Damasławek 4 53,49      
28 COSTACALVO Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA 4 53,52      
29 D. ZOLTAN Kłapińska Laura (JM.2005) KS Pegaz Chwałowice 4 54,09      
30 SZAFIR "M" Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Zbyszko Wiączyń Dolny 7 71,54      
31 ROSA Osuch Aleksandra (JM.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 8 43,59      
32 HOLLYWOOD STAR W Dziemidowicz Wiktor (MJ.1999) LUKS Nysa Gubin 8 47,27      
33 HOLLISTER Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 8 52,17      
34 UNGARO DE LA POMME Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew 8 74,97      
35 AMERIQUE LANDAIS Kierznowska Aleksandra (JM.2003) KJ Kietlów 9 61,10      
36 CZACZA Wieczorek Pauline (J.2002) LKS Dragon Nowielice 12 48,45      
37 FRUCHTZWERG Stude Henry __ 16 74,76      
38 CAHIR Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 26 97,38      
39 ASHFORD Kąkol Mariusz KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 32 105,28      
  JANGCY L Maciejewska Paulina (MJ.1998) ZKS Drzonków ELI        
  LAYRO STW Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice ELI        
  ROXANA Z Osuch Aleksandra (JM.2004) KJ Podkowa Gruszczyn ELI        


7 - C - Średnia Runda - zwykły 238.2.1 (2018-03-10)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 COLORADO Stude Henry __ 0 47,25 325 PLN
2 EL QUANDO Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 47,33 275 PLN
3 DANY SAHNE Zocher Charlott bpk 0 49,86 225 PLN
4 ALLILAH Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska 0 51,15 200 PLN
5 CERTINA Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych 0 51,98 150 PLN
6 M. BLUE'S BOY Z Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 54,57 100 PLN
7 NESMA Szponarska Nikola (J.2002) KJ Kietlów 0 54,89 75 PLN
8 SZAFIR "M" Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 54,95 50 PLN
9 ALO-VARO P Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 56,09 50 PLN
10 FREYA Zagdańska Julia (J.2001) Klub Sportowy Cortina Kaczenice 0 56,76 50 PLN
11 AMERIQUE LANDAIS Kierznowska Aleksandra (JM.2003) KJ Kietlów 0 56,87  
12 QUALITO Z Kierznowski Hubert KJ Kietlów 0 57,43  
13 CAHIR Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 0 58,28  
14 STAKKATAN Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA 0 58,41  
15 LITTLE SPEZI Fritsch Sylvia ___ 4 47,48  
16 GOLDEN Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice 4 47,55  
17 CAREWICZ Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice 4 50,93  
18 CAPT'N KOKOSNUSS Schober Philipp RSV Rothenburg O.L. 4 51,52  
19 URBANE Moksiewicz Kacper (J.2002) JKS Przybyszewo 4 55,73  
20 COSTACALVO Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA 4 55,83  
21 KIDIBUL "V" Świca Maciej (J.2001) KS Cortina Kaczenice 4 57,53  
22 HILBERT Z Kierznowska Aleksandra (JM.2003) KJ Kietlów 4 58,06  
23 UNGARO DE LA POMME Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew 4 58,81  
24 A NEW PRESIDENT Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA 4 59,38  
25 INTELIGO Gauza Bartosz Sokół Damasławek 8 52,14  
26 WINDY BOY Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz 8 54,29  
27 CARUNO 3 Ciarczyńska Alicja (MJ.1997) KJ Aromer Józefin 8 61,24  
28 GOLDDIGGER GR Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 8 61,36  
29 ATŁAS Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska 11 72,45  
30 LUNA MELLONI Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses 11 74,92  
31 BASMA Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą 12 55,42  
32 CLOUD 27 Gauza Bartosz Sokół Damasławek 12 76,19  
33 CHATERFLY G Fritsch Michael __ 12 77,61  
34 FLEETWOOD Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses 13 66,90  
35 TBI DÜSSELDORF Arendt Agata (MJ.1998) LKJ Ochaby 14 70,38  
36 OLIMP FLY Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice 16 55,76  
37 SAVOY 51 Kąkol Mariusz KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 17 79,45  
  ROXANA Z Osuch Aleksandra (JM.2004) KJ Podkowa Gruszczyn ELI    
  LAYRO STW Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice ELI    
  CARTINA L Łukasik Sandra (MJ.1998) Zielonogórski Klub Sportowy REZ    


8 - CC - Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 (2018-03-10)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FULL PLEASURE Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 0 49,21 750 PLN
2 FA FIE AGAIN Schober Philipp RSV Rothenburg O.L. 0 49,70 550 PLN
3 EL QUANDO Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 50,34 450 PLN
4 SANDRA BLUE Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA 0 50,95 350 PLN
5 CORONITA 4 Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses 0 53,98 250 PLN
6 ZANDIGO TS Schober Philipp RSV Rothenburg O.L. 4 47,84 175 PLN
7 SZYMON Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 52,07 100 PLN
8 COLETTE 101 Libera Aleksander (MJ.1998) KJ Sokół Damasławek 4 54,55 75 PLN
9 CROS BLUE Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska 4 56,21  
10 QUALITO Z Kierznowski Hubert KJ Kietlów 4 58,04  
11 BALISTO 43 Fritsch Michael __ 8 49,95  
12 CE'CE' BZ Stude Henry __ 8 51,83  
13 A NEW PRESIDENT Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA 8 53,06  
14 ZOWEJA Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA 8 56,66  
15 KING OF QUEENS Schober Philipp RSV Rothenburg O.L. 11 69,67  
16 TBI DÜSSELDORF Arendt Agata (MJ.1998) LKJ Ochaby 16 49,57  
17 GOLDDIGGER GR Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 21 64,80  
  COURTNEY 11 Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice REZ    
  CARUNO 3 Ciarczyńska Alicja (MJ.1997) KJ Aromer Józefin REZ    


9 - P - Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1 (2018-03-11)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 JANGCY L Maciejewska Paulina (MJ.1998) ZKS Drzonków 0 53,80  
2 FRUCHTZWERG Stude Henry __ 0 56,23  
3 HOLLISTER Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 58,15  
4 WILIANA Wrzosek Matylda Olga (JM.2003) KJ Abrasives Group 0 67,81  
5 DIADER DEVIL DIAMOND Mierzwiński Jacek Klub Sportowy Pegaz 0 71,90  
6 CALVADOS Mierzwiński Jacek Klub Sportowy Pegaz 4 72,62  
7 ROSA GP Z Kuliszewska Zofia (MJ.1999) BPK (MAZ) 8 72,17  
8 CONTIFEX 2 Schober Philipp RSV Rothenburg O.L. 8 88,17  
9 DUCIANO Połczyńska Zofia KJ "Sokół" Damasławek 11 82,73  
10 CIRO DI BRICONCELLO Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 13 91,21  
  ROXANA Z Osuch Aleksandra (JM.2004) KJ Podkowa Gruszczyn ELI    
  LAYRO STW Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice REZ    


10 - N - Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1 (2018-03-11)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SZAFIR "M" Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 51,15  
2 LUNA MELLONI Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses 0 52,61  
3 ALO-VARO P Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 52,71  
4 EFRON Malepszy Matylda (JM.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 53,17  
5 CABONA Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska 0 54,66  
6 CHECKPOINT CHARLY 6 Von Werner Sophie (J.2001) KJ Aldragho Piaseczno 0 56,91  
7 ROSA BELLA Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 56,95  
8 CLOUD 27 Gauza Bartosz Sokół Damasławek 0 57,20  
9 COLETTE 101 Libera Aleksander (MJ.1998) KJ Sokół Damasławek 0 61,17  
10 FILOUCHA PS Zocher Charlott bpk 0 62,48  
11 FLEETWOOD Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses 0 62,73  
12 DESPINA Kiszkurno Dominika ZKJ Przylep Lotnisko 0 63,78  
13 CARETANA Pisarska Zuzanna (J.2000) KJ Partynice Wrocław 0 69,46  
14 CHONZ'O ROSE Zawadzka Eliza (JM.2006) KJ Golden Dream Łódź 4 53,49  
15 COX 15 Kloy Julia __ 4 56,26  
16 CORVALL Von Werner Sophie (J.2001) KJ Aldragho Piaseczno 4 56,91  
17 SAN REMO Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew 4 58,56  
18 CLARIMA LADY Stude Henry __ 4 60,34  
19 BIJZONDER S Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych 4 63,05  
20 CICERO Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska 4 66,97  
21 M. BLUE'S BOY Z Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 67,59  
22 ROSA Osuch Aleksandra (JM.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 8 54,64  
23 CZACZA Wieczorek Pauline (J.2002) LKS Dragon Nowielice 8 61,80  
24 HOLLYWOOD STAR W Dziemidowicz Wiktor (MJ.1999) LUKS Nysa Gubin 8 65,78  
25 D. ZOLTAN Kłapińska Laura (JM.2005) KS Pegaz Chwałowice 8 67,36  
26 STAKKALUNA Schober Philipp RSV Rothenburg O.L. 11 82,38  
27 CYRANKA Berdowska Aleksandra (J.2001) LKS Dragon Nowielice 14 80,32  
28 C-KARAT CARTE D'OR Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (J.2000) KS Centaurus 17 91,91  
29 ASHFORD Kąkol Mariusz KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 20 70,47  


11 - C - Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3 (2018-03-11)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CERTINA Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych 0 45,84 0 28,19  
2 COSTACALVO Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA 0 50,61 0 28,68  
3 CAREWICZ Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice 0 45,05 0 29,33  
4 ALLILAH Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska 0 47,58 0 29,76  
5 COURTNEY 11 Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 0 49,15 0 30,18  
6 FA FIE AGAIN Schober Philipp RSV Rothenburg O.L. 0 49,79 0 30,52  
7 KIDIBUL "V" Świca Maciej (J.2001) KS Cortina Kaczenice 0 47,88 0 32,24  
8 STAKKATAN Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA 0 51,88 0 34,13  
9 NESMA Szponarska Nikola (J.2002) KJ Kietlów 0 46,32 0 35,57  
10 URBANE Moksiewicz Kacper (J.2002) JKS Przybyszewo 0 49,09 4 28,21  
11 GOLDEN Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice 0 48,65 4 30,83  
12 HILBERT Z Kierznowska Aleksandra (JM.2003) KJ Kietlów 0 49,68 4 32,81  
13 A NEW PRESIDENT Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA 0 50,62 4 35,34  
14 WINDY BOY Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz 4 45,92      
15 TBI DÜSSELDORF Arendt Agata (MJ.1998) LKJ Ochaby 4 46,62      
16 DANY SAHNE Zocher Charlott bpk 4 46,73      
17 OLIMP FLY Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice 4 47,66      
18 AMERIQUE LANDAIS Kierznowska Aleksandra (JM.2003) KJ Kietlów 4 48,18      
19 CAPT'N KOKOSNUSS Schober Philipp RSV Rothenburg O.L. 4 49,86      
20 CHATERFLY G Fritsch Michael __ 4 51,01      
21 SAVOY 51 Kąkol Mariusz KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 51,08      
22 ATŁAS Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska 4 51,10      
23 INTELIGO Gauza Bartosz Sokół Damasławek 4 51,66      
24 COLORADO Stude Henry __ 4 57,28      
25 CARUNO 3 Ciarczyńska Alicja (MJ.1997) KJ Aromer Józefin 4 59,15      
26 LITTLE SPEZI Fritsch Sylvia ___ 5 62,50      
27 FREYA Zagdańska Julia (J.2001) Klub Sportowy Cortina Kaczenice 7 69,64      
28 BASMA Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą 8 49,56      
29 UNGARO DE LA POMME Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew 8 50,43      
30 CARTINA L Łukasik Sandra (MJ.1998) Zielonogórski Klub Sportowy 12 46,16      
31 GOLDDIGGER GR Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 12 50,69      
  CAHIR Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo ELI        


12 - CC - Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (2018-03-11)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 SANDRA BLUE Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA 0 68,43 0 37,99  
2 ZANDIGO TS Schober Philipp RSV Rothenburg O.L. 0 63,34 0 39,98  
3 CORONITA 4 Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses 0 67,73 0 40,65  
4 KING OF QUEENS Schober Philipp RSV Rothenburg O.L. 0 67,05 0 44,53  
5 BALISTO 43 Fritsch Michael __ 0 70,63 4 45,24  
6 EL QUANDO Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 66,50 12 40,07  
7 ZOWEJA Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA 0 73,09      
8 CE'CE' BZ Stude Henry __ 4 62,21      
9 FULL PLEASURE Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 4 66,03      
10 CROS BLUE Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska 4 69,96      
  SZYMON Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice REZ        
  QUALITO Z Kierznowski Hubert KJ Kietlów REZ        



HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1)

HZR
Leszno, 9-11 marzec 2018

WYNIKI KOŃCOWE
 

2 - LL - dokładności bez rozgrywki (2018-03-09)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ZORKA Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses 0 71,91  
1 RASZKA Sydow Natalia (JM.2005) St. KJ Gronówka 0 69,81  
1 WITO CORLEONE Nazar Aleksandra (JM.2003) OJK Michałówka 0 60,96  
1 RASZKA Sydow Natalia (JM.2005) St. KJ Gronówka 0 69,06  
1 EGZORCYSTA Zawadzka Eliza (JM.2006) KJ Golden Dream Łódź 0 63,55  
1 EGZORCYSTA Zawadzka Eliza (JM.2006) KJ Golden Dream Łódź 0 62,02  
6 ZORKA Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses 7 86,93  


 

3 - L - dokładności bez rozgrywki (2018-03-09)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CAŁKA Słuszniak-Marchwicka Aleksandra KJ Zbyszko Nowosolna 0 71,47  
1 NECANTO LSH Charadnik Vitalii bpk 0 77,76  
1 SOLALI Ueberhan Patrycja (J.2000) WTK Hermanów 0 73,03  
1 SOLALI Ueberhan Patrycja (J.2000) WTK Hermanów 0 73,24  
1 BULWAR Stawińska Amelia (J.2002) Posadowskie TJ 0 76,71  
1 ROSA GP Z Kuliszewska Zofia (MJ.1999) BPK (MAZ) 0 69,89  
1 ROSA GP Z Kuliszewska Zofia (MJ.1999) BPK (MAZ) 0 70,98  
8 U-COFFI Romankiewicz Hanna (J.2002) KS Centaurus 1 78,95  
8 MICHAEL ANGELO F Sukiennik Joanna (J.2000) SKJ Beckersport Raszyn 1 79,93  
10 CAŁKA Słuszniak-Marchwicka Aleksandra KJ Zbyszko Nowosolna 4 69,24  
11 U-COFFI Romankiewicz Hanna (J.2002) KS Centaurus 7 87,76  


 

4 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2018-03-09)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SPEED Andrzejewska Wiktoria (J.2002) KJ Kietlów 0 68,49  
1 CZUDYNO DE REM Z Ueberhan Patrycja (J.2000) WTK Hermanów 0 65,93  
1 STALUE Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań 0 69,88  
1 QUICK STEP Charadnik Vitalii bpk 0 76,90  
5 CALVADOS Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice 1 79,06  
5 DIAMOND TAQUITTA Charadnik Vitalii bpk 1 79,62  
5 CONDI Andrzejewska Wiktoria (J.2002) KJ Kietlów 1 81,06  
8 QUICKY DU VERGER Moksiewicz Kacper (J.2002) JKS Przybyszewo 2 84,90  
9 STALUE Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań 5 78,43  
10 CZARNINA Wieczorek Pauline (J.2002) LKS Dragon Nowielice 7 89,36  
11 BULWAR Stawińska Amelia (J.2002) Posadowskie TJ 8 77,67  


 

5 - L - licencyjny na styl jeźdźca (2018-03-09)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 WITO CORLEONE Nazar Aleksandra (JM.2003) OJK Michałówka 2,5 68,51  
2 JASYR Augustyniak Zuzanna (J.2002) KJ Michałówka 2,5 75,19  
3 JASYR Augustyniak Zuzanna (J.2002) KJ Michałówka b.o    


 

6 - P - zwykły 238.2.1 (2018-03-09)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SPEED Andrzejewska Wiktoria (J.2002) KJ Kietlów 0 48,26 100 PLN
2 MARIKA Maczuga Joanna KS Cortina Kaczenice 0 49,85 75 PLN
3 CZUDYNO DE REM Z Ueberhan Patrycja (J.2000) WTK Hermanów 0 53,69 50 PLN
4 IRONMAN MELLONI Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses 0 57,40  
5 CZARNINA Wieczorek Pauline (J.2002) LKS Dragon Nowielice 0 59,48  
6 CORNET'S CESAR Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses 0 63,72  
7 DIADER DEVIL DIAMOND Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice 0 64,90  
8 BADOLAN Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań 0 65,81  
9 DIAMOND TAQUITTA Charadnik Vitalii bpk 0 66,20  
10 CONDI Andrzejewska Wiktoria (J.2002) KJ Kietlów 0 66,60  
11 NECANTO LSH Charadnik Vitalii bpk 0 66,61  
12 QUICKY DU VERGER Moksiewicz Kacper (J.2002) JKS Przybyszewo 0 67,05  
13 COMODEUS P Kierznowski Hubert KJ Kietlów 4 56,43  
14 MASIMO Kuwik Karolina (JM.2003) KJ Ślęża 8 55,90  


 

7 - N - zwykły 238.2.1 (2018-03-09)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 COCO GOLD Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań 0 58,84 150 PLN
2 BADOLAN Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań 0 62,28 100 PLN
3 COMODEUS P Kierznowski Hubert KJ Kietlów 4 68,81 50 PLN
4 HOLLYWOOD STAR W Dziemidowicz Wiktor (MJ.1999) LUKS Nysa Gubin 4 70,48  
5 MARIKA Maczuga Joanna KS Cortina Kaczenice 8 52,89  
6 MASIMO Kuwik Karolina (JM.2003) KJ Ślęża 16 69,21  


 

8 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (2018-03-10)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 S-PIORUN Sówka Nell (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 60,37  
1 S-PIORUN Sówka Nell (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 55,69  


 

9 - LL - dokładności bez rozgrywki (2018-03-10)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GULIWER Smaza Klaudia JKS Jaroszówka 0 65,97  
1 LADY LUKRECJA EWITA Dubiniak Matylda (JM.2003) JKS Jaroszówka 0 63,75  
1 GULIWER Smaza Klaudia JKS Jaroszówka 0 71,19  
1 CRUMBLE Gniazdowska Maja (MJ.1999) JKS Tornado Szczecin 0 61,86  
1 CRUMBLE Gniazdowska Maja (MJ.1999) JKS Tornado Szczecin 0 58,23  
1 NEVILLE II S Połczyńska Zofia SJ Turzyn 0 66,61  
1 NEVILLE II S Połczyńska Zofia SJ Turzyn 0 71,39  
1 GENEVA Pacała Aleksandra (JM.2005) Pałucki KJ w Górkach Zagajnych 0 55,47  
1 GENEVA Pacała Aleksandra (JM.2005) Pałucki KJ w Górkach Zagajnych 0 58,15  
1 ULIWI Gauza Bartosz Klub jeździecki ,, sokół" Damasławek 0 65,08  
1 CAMP NOU Tauchert Oliwia (JM.2003) SJ Baborówko 0 59,68  
1 CZANOS Mikołajczak Weronika (MJ.1999) Racocki KJ 0 64,11  
1 ZIG ZAC Nowacki Michał Racocki KJ 0 65,59  
1 GRAN CHACO Liszkowska Zuzanna (JM.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 0 54,92  
1 RASZKA Sydow Natalia (JM.2005) St. KJ Gronówka 0 62,63  
1 LUISSONE D/ESPOIRE Smaza Klaudia JKS Jaroszówka 0 59,19  
1 LUISSONE D/ESPOIRE Smaza Klaudia JKS Jaroszówka 0 64,64  
1 EGZORCYSTA Zawadzka Eliza (JM.2006) KJ Golden Dream Łódź 0 55,87  
1 EGZORCYSTA Zawadzka Eliza (JM.2006) KJ Golden Dream Łódź 0 57,87  
1 FIGARO Walorek Julia (JM.2005) KJ Podkowa Gruszczyn 0 59,62  
1 PLASTYK Pawelczak Zofia (JM.2005) JUKS Mieczewo Borkowice 0 59,03  
1 FIGARO Walorek Julia (JM.2005) KJ Podkowa Gruszczyn 0 60,41  
1 PLASTYK Pawelczak Zofia (JM.2005) JUKS Mieczewo Borkowice 0 57,89  
24 SPARKLING DARK KNIGHT Dubiniak Matylda (JM.2003) JKS Jaroszówka 4 69,31  
25 ULIWI Gauza Bartosz Klub jeździecki ,, sokół" Damasławek 8 64,88  
25 SILA-W Patora Nikol (JM.2005) MUKJ Kosówka 8 64,93  
  GRAN CHACO Liszkowska Zuzanna (JM.2004) KJ Podkowa Gruszczyn ELI    
  SPARKLING DARK KNIGHT Dubiniak Matylda (JM.2003) JKS Jaroszówka ELI    
  SILA-W Patora Nikol (JM.2005) MUKJ Kosówka ELI    


 

10 - L - dokładności bez rozgrywki (2018-03-10)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 TETI Ćwik Zofia (Mł.2007) Pałucki KJ w Górkach Zagajnych 0 59,21  
1 FALCO Walorek Julia (JM.2005) KJ Podkowa Gruszczyn 0 64,09  
1 TETI Ćwik Zofia (Mł.2007) Pałucki KJ w Górkach Zagajnych 0 58,41  
1 FALCO Walorek Julia (JM.2005) KJ Podkowa Gruszczyn 0 61,40  
1 ZIG ZAC Nowacki Michał Racocki KJ 0 68,75  
1 RASZKA Sydow Natalia (JM.2005) St. KJ Gronówka 0 58,69  
1 CIRA W Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo 0 64,40  
1 CIRA W Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo 0 63,29  
1 CONN RUBINA Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 0 61,13  
1 CENTADA Łozowska Wiktoria TRADYCJA SIEDLNICA 0 64,79  
1 COUNTRYMAN Charadnik Vitalii bpk 0 68,53  
1 U-COFFI Romankiewicz Hanna (J.2002) KS Centaurus 0 63,08  
1 VITALIS Pawelczak Zofia (JM.2005) JUKS Mieczewo Borkowice 0 58,08  
1 BULWAR Stawińska Amelia (J.2002) Posadowskie TJ 0 61,10  
1 QUINTESCENCE RED WINE Nowacki Michał Racocki KJ 0 69,58  
1 CELEBRA Tauchert Oliwia (JM.2003) SJ Baborówko 0 55,80  
1 KHARISMA Mikołajczak Weronika (MJ.1999) Racocki KJ 0 63,45  
1 CHODÓW Tęcza Sara (J.2001) Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 59,27  
1 Crown DU BIZON Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 63,34  
20 CZANOS Mikołajczak Weronika (MJ.1999) Racocki KJ 4 59,34  
20 CAMP NOU Tauchert Oliwia (JM.2003) SJ Baborówko 4 56,76  
20 SOFKA Malicka-Nowacka Aleksandra Racocki KJ 4 67,80  
20 SOFKA Malicka-Nowacka Aleksandra Racocki KJ 4 67,26  
20 COUNTRYMAN Charadnik Vitalii bpk 4 70,48  
20 UPSILON VAN LIMERICK Lehmann Laura (J.2000) BPK 4 56,22  
20 SOLALI Ueberhan Patrycja (J.2000) WTK Hermanów 4 61,82  
20 QUINTESCENCE RED WINE Nowacki Michał Racocki KJ 4 68,00  
20 CELEBRA Tauchert Oliwia (JM.2003) SJ Baborówko 4 56,48  
20 CHODÓW Tęcza Sara (J.2001) Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 61,52  
20 ZORKA Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses 4 73,13  
20 Crown DU BIZON Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 4 67,32  
32 U-COFFI Romankiewicz Hanna (J.2002) KS Centaurus 8 71,04  
32 LADY LUKRECJA EWITA Dubiniak Matylda (JM.2003) JKS Jaroszówka 8 61,73  
  DIMO Lehmann Konstancja (MJ.1999) BPK ELI    
  KHARISMA Mikołajczak Weronika (MJ.1999) Racocki KJ ELI    


 

11 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2018-03-10)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 UPSILON VAN LIMERICK Lehmann Laura (J.2000) BPK 0 56,87  
1 CONCERTO R.Z Tauchert Oliwia (JM.2003) SJ Baborówko 0 57,57  
1 LORDANA K Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 0 63,80  
1 HUSH HUSH Jóskowiak Michał (MJ.1998) KJ Tradycja Siedlnica 0 63,38  
1 STALUE Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań 0 71,23  
1 CAŁKA Słuszniak-Marchwicka Aleksandra KJ Zbyszko Nowosolna 0 67,68  
1 STALUE Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań 0 69,55  
1 CZARNINA Wieczorek Pauline (J.2002) LKS Dragon Nowielice 0 62,53  
1 WILD HUNTER Charadnik Vitalii bpk 0 76,11  
1 QUITO Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 68,47  
1 CONDI Andrzejewska Wiktoria (J.2002) KJ Kietlów 0 66,52  
12 ONAGADORI RED WINE Charadnik Vitalii bpk 4 71,90  
12 SOLALI Ueberhan Patrycja (J.2000) WTK Hermanów 4 73,61  
12 BULWAR Stawińska Amelia (J.2002) Posadowskie TJ 4 59,52  
12 VITALIS Pawelczak Zofia (JM.2005) JUKS Mieczewo Borkowice 4 61,41  
12 DUCIANO Połczyńska Zofia SJ Turzyn 4 71,51  
12 EVITA 11 Janusová Kateřina Jezdecký klub FOR-HORSES z.s. 4 56,96  
12 KOSOW AMANDA H Dytko Martyna (JM.2004) MUKJ Kosówka 4 74,01  
19 ROSA GP Z Kuliszewska Zofia (MJ.1999) BPK (MAZ) 8 58,44  
  DIMO Lehmann Konstancja (MJ.1999) BPK ELI    


 

12 - L - licencyjny na styl jeźdźca (2018-03-10)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LORETTA B Kasprzak Emilia (MJ.1999) bpk 3.5 61,76  
  IMPERO Kasprzak Emilia (MJ.1999) bpk BO 60,55  


 

13 - P - zwykły 238.2.1 (2018-03-10)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 WENECJA Jóskowiak Michał (MJ.1998) KJ Tradycja Siedlnica 0 50,57 100 PLN
2 SPEED Andrzejewska Wiktoria (J.2002) KJ Kietlów 0 50,87 75 PLN
3 BAILEY'S RJT Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 0 54,59 50 PLN
4 ELIOT Sebastian Katarzyna (MJ.1999) St. KJ Tradycja Siedlnica 0 55,81  
5 SORAYA Gauza Bartosz Sokół Damasławek 0 56,34  
6 TIRAMISU Zapotoczna Gabriela St. KJ Tradycja Siedlnica 0 57,80  
7 COMODEUS P Kierznowski Hubert KJ Kietlów 0 58,21  
8 CORSA Zasadziński Łukasz JKS FER Więckowice 0 59,58  
9 CAŁKA Słuszniak-Marchwicka Aleksandra KJ Zbyszko Nowosolna 0 60,71  
10 CZARNINA Wieczorek Pauline (J.2002) LKS Dragon Nowielice 0 62,05  
11 QUALITY STAR Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 62,77  
12 BADOLAN Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań 0 63,14  
13 CONN RUBINA Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 0 63,17  
14 CONDI Andrzejewska Wiktoria (J.2002) KJ Kietlów 0 64,16  
15 HUSH HUSH Jóskowiak Michał (MJ.1998) KJ Tradycja Siedlnica 0 64,20  
16 IRONMAN MELLONI Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses 0 65,40  
17 LA SCALA Charadnik Vitalii bpk 0 65,97  
18 DUCIANO Połczyńska Zofia SJ Turzyn 0 66,63  
19 CASCALO Charadnik Vitalii bpk 0 68,36  
20 CORNET'S CESAR Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses 0 69,15  
21 WILD HUNTER Charadnik Vitalii bpk 0 70,65  
22 QUICKY DU VERGER Moksiewicz Kacper (J.2002) JKS Przybyszewo 1 72,11  
23 MARIKA Maczuga Joanna KS Cortina Kaczenice 4 53,05  
24 WILIANA Wrzosek Matylda Olga (JM.2003) KJ Abrasives Group 4 65,15  
25 CALVADOS Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice 4 66,76  
26 LAMBIK Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo 4 67,27  
27 CENTADA Łozowska Wiktoria TRADYCJA SIEDLNICA 4 68,50  
28 ONAGADORI RED WINE Charadnik Vitalii bpk 4 68,82  
29 QUITO Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 4 69,13  
30 DIADER DEVIL DIAMOND Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice 4 70,27  
31 KOSOW AMANDA H Dytko Martyna (JM.2004) MUKJ Kosówka 6 76,81  
32 EVITA 11 Janusová Kateřina Jezdecký klub FOR-HORSES z.s. 8 56,33  
33 LORDANA K Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 8 64,44  
34 ROSA GP Z Kuliszewska Zofia (MJ.1999) BPK (MAZ) 8 70,68  
35 CONCERTO R.Z Tauchert Oliwia (JM.2003) SJ Baborówko 10 94,33  
36 CZUDYNO DE REM Z Ueberhan Patrycja (J.2000) WTK Hermanów 21 74,78  


 

14 - N - zwykły 238.2.1 (2018-03-10)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MARIKA Maczuga Joanna KS Cortina Kaczenice 0 49,07 150 PLN
2 CORSA Zasadziński Łukasz JKS FER Więckowice 0 52,63 100 PLN
3 WENECJA Jóskowiak Michał (MJ.1998) KJ Tradycja Siedlnica 0 55,52 50 PLN
4 COCO GOLD Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań 0 56,22  
5 QUALITY STAR Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 56,90  
6 CARETANA Pisarska Zuzanna (J.2000) KJ Partynice Wrocław 0 67,81  
7 CASCALO Charadnik Vitalii bpk 0 70,92  
8 SPEED Andrzejewska Wiktoria (J.2002) KJ Kietlów 4 56,41  
9 BADOLAN Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań 4 61,49  
10 DESPINA Kiszkurno Dominika ZKJ Przylep Lotnisko 4 67,72  
11 LA SCALA Charadnik Vitalii bpk 4 68,48  
12 COMODEUS P Kierznowski Hubert KJ Kietlów 8 56,12  
13 BAILEY'S RJT Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 8 56,80  
14 HOLLYWOOD STAR W Dziemidowicz Wiktor (MJ.1999) LUKS Nysa Gubin 8 59,53  
15 ELIOT Sebastian Katarzyna (MJ.1999) St. KJ Tradycja Siedlnica 8 61,98  
16 ICE AGE H Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 8 62,50  
17 LAMBIK Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo 8 63,21  
18 QUICKY DU VERGER Moksiewicz Kacper (J.2002) JKS Przybyszewo 14 91,03  
19 TIRAMISU Zapotoczna Gabriela St. KJ Tradycja Siedlnica 16 60,63  
20 SORAYA Gauza Bartosz Sokół Damasławek 19 79,57  
21 CZUDYNO DE REM Z Ueberhan Patrycja (J.2000) WTK Hermanów 20 64,61  


 

15 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (2018-03-11)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 S-PIORUN Sówka Nell (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 52,13  
1 FIESTA EWITA Dubiniak Michał (Mł.2007) jks jaroszówka 0 55,39  
1 S-PIORUN Sówka Nell (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 47,06  


 

16 - LL - dokładności bez rozgrywki (2018-03-11)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CRUMBLE Gniazdowska Maja (MJ.1999) JKS Tornado Szczecin 0 59,73  
1 ULIWI Gauza Bartosz Klub jeździecki ,, sokół" Damasławek 0 63,72  
1 GENEVA Pacała Aleksandra (JM.2005) Pałucki KJ w Górkach Zagajnych 0 53,11  
1 LADY LUKRECJA EWITA Dubiniak Matylda (JM.2003) JKS Jaroszówka 0 54,48  
1 GENEVA Pacała Aleksandra (JM.2005) Pałucki KJ w Górkach Zagajnych 0 56,31  
1 FIGARO Walorek Julia (JM.2005) KJ Podkowa Gruszczyn 0 59,49  
1 GRAN CHACO Liszkowska Zuzanna (JM.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 0 55,53  
1 FIGARO Walorek Julia (JM.2005) KJ Podkowa Gruszczyn 0 63,24  
1 PLASTYK Pawelczak Zofia (JM.2005) JUKS Mieczewo Borkowice 0 58,25  
1 SPARKLING DARK KNIGHT Dubiniak Matylda (JM.2003) JKS Jaroszówka 0 49,46  
11 Friston Michael Dubiniak Matylda (JM.2003) JKS Jaroszówka 4 56,10  
11 FIESTA EWITA Dubiniak Michał (Mł.2007) jks jaroszówka 4 53,05  
11 GRAN CHACO Liszkowska Zuzanna (JM.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 4 75,49  
11 PLASTYK Pawelczak Zofia (JM.2005) JUKS Mieczewo Borkowice 4 55,27  
15 Friston Michael Dubiniak Matylda (JM.2003) JKS Jaroszówka 8 55,84  
16 ULIWI Gauza Bartosz Klub jeździecki ,, sokół" Damasławek 12 61,44  
17 CRUMBLE Gniazdowska Maja (MJ.1999) JKS Tornado Szczecin 17 94,99  


 

17 - L - dokładności bez rozgrywki (2018-03-11)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SPARKLING DARK KNIGHT Dubiniak Matylda (JM.2003) JKS Jaroszówka 0 49,89  
1 KHARISMA Mikołajczak Weronika (MJ.1999) Racocki KJ 0 62,80  
1 ZIG ZAC Nowacki Michał Racocki KJ 0 65,38  
1 KHARISMA Mikołajczak Weronika (MJ.1999) Racocki KJ 0 63,68  
1 ZIG ZAC Nowacki Michał Racocki KJ 0 63,50  
1 CAMP NOU Tauchert Oliwia (JM.2003) SJ Baborówko 0 57,64  
1 U-COFFI Romankiewicz Hanna (J.2002) KS Centaurus 0 66,82  
1 SOFKA Malicka-Nowacka Aleksandra Racocki KJ 0 58,51  
1 NEVILLE II S Połczyńska Zofia SJ Turzyn 0 66,44  
1 SOFKA Malicka-Nowacka Aleksandra Racocki KJ 0 59,00  
1 NEVILLE II S Połczyńska Zofia SJ Turzyn 0 67,17  
1 RASZKA Sydow Natalia (JM.2005) St. KJ Gronówka 0 57,05  
1 VITALIS Pawelczak Zofia (JM.2005) JUKS Mieczewo Borkowice 0 57,89  
1 UPSILON VAN LIMERICK Lehmann Laura (J.2000) BPK 0 53,97  
1 LADY LUKRECJA EWITA Dubiniak Matylda (JM.2003) JKS Jaroszówka 0 58,04  
1 CZANOS Mikołajczak Weronika (MJ.1999) Racocki KJ 0 59,91  
1 ZORKA Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses 0 69,51  
1 CZANOS Mikołajczak Weronika (MJ.1999) Racocki KJ 0 56,72  
1 FALCO Walorek Julia (JM.2005) KJ Podkowa Gruszczyn 0 59,71  
1 TETI Ćwik Zofia (Mł.2007) Pałucki KJ w Górkach Zagajnych 0 55,81  
1 TETI Ćwik Zofia (Mł.2007) Pałucki KJ w Górkach Zagajnych 0 60,05  
22 CAMP NOU Tauchert Oliwia (JM.2003) SJ Baborówko 4 59,72  
22 QUINTESCENCE RED WINE Nowacki Michał Racocki KJ 4 68,21  
22 FALCO Walorek Julia (JM.2005) KJ Podkowa Gruszczyn 4 62,29  
25 DIMO Lehmann Konstancja (MJ.1999) BPK 8 60,54  
25 DIMO Lehmann Konstancja (MJ.1999) BPK 8 49,90  
25 CELEBRA Tauchert Oliwia (JM.2003) SJ Baborówko 8 56,93  
25 CELEBRA Tauchert Oliwia (JM.2003) SJ Baborówko 8 56,51  


 

18 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2018-03-11)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Crown DU BIZON Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 59,56  
1 QUINTESCENCE RED WINE Nowacki Michał Racocki KJ 0 67,11  
1 UPSILON VAN LIMERICK Lehmann Laura (J.2000) BPK 0 53,32  
1 SORAYA Gauza Bartosz Sokół Damasławek 0 59,10  
1 CIRA W Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo 0 62,84  
1 CIRA W Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo 0 59,56  
1 CONCERTO R.Z Tauchert Oliwia (JM.2003) SJ Baborówko 0 55,64  
1 QUITO Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 65,75  
9 VITALIS Pawelczak Zofia (JM.2005) JUKS Mieczewo Borkowice 4 60,51  
10 BULWAR Stawińska Amelia (J.2002) Posadowskie TJ 8 58,02  


 

19 - L - licencyjny na styl jeźdźca (2018-03-11)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
  SESILA G Walkiewicz Wiktoria (J.2000) Racocki Klub Jeździecki BO    
  SESILA G Walkiewicz Wiktoria (J.2000) Racocki Klub Jeździecki BO    


 

20 - P - zwykły 238.2.1 (2018-03-11)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SORAYA Gauza Bartosz Sokół Damasławek 0 54,69  
2 CONN RUBINA Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 0 62,19  
3 LAMBIK Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo 0 62,85  
4 CORNET'S CESAR Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses 0 64,78  
5 IRONMAN MELLONI Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses 0 65,13  
6 Crown DU BIZON Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 4 64,14  
7 WILIANA Wrzosek Matylda Olga (JM.2003) KJ Abrasives Group 4 65,60  
8 CONDI Andrzejewska Wiktoria (J.2002) KJ Kietlów 8 64,13  
9 QUITO Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 8 67,47  
10 JAMAYKA Starczak Eliza KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 18 74,52  


 

21 - N - zwykły 238.2.1 (2018-03-11)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BAILEY'S RJT Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 0 51,88  
2 SPEED Andrzejewska Wiktoria (J.2002) KJ Kietlów 0 55,27  
3 JAMAYKA Starczak Eliza KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 57,10  
4 EVITA 11 Janusová Kateřina Jezdecký klub FOR-HORSES z.s. 0 62,80  
5 QUALITY STAR Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 63,33  
6 CONN RUBINA Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 0 64,11  
7 CORSA Zasadziński Łukasz JKS FER Więckowice 4 59,53  
8 COMODEUS P Kierznowski Hubert KJ Kietlów 4 60,48  
9 LAMBIK Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo 4 64,55  
10 ICE AGE H Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 4 65,88  
11 MARIKA Maczuga Joanna KS Cortina Kaczenice 8 52,98  



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1734
2. Opłatek Andrzej  948
3. Dajana Pawlicka  432
4. Minkiewicz Weronika  361
5. Grundkowska Monika  349
6. Szmytka Michalina  335
7. Klein Olaf 260
8. Matuszewska Magdalena  221
9. Rynkiewicz Martyna  209
10. Bogolecka Julia  103

30/11/18

1.  Milczarek Nina  371
2. Kierznowska Aleksandra  351
3. Lehmann Dalia 259
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 229
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  193
8. Lewicki Filip  170
9. Dobkowska Milena 133
10. Głowacka Wiktoria  131

30/11/18

1. Marchwicka Maja  3097
2. Stefańska Natalia 2103
3. Jannasz Wiktoria 2052
4. Jabłońska Julia  2036
5. Kłapińska Laura  1815
6. Zawadzka Eliza  1739
7. Kucharska Zuzanna  1625
8. Barańska Laura  1365
8 Wawrzyniak Pola  1229
10.  Pietrzak Daria   1206

13/12/18

1Śliwiński Antoni 580
2. Jackowiak Marcelina  427
3. Karnabal Maria  387
4. Skotarczak Nel  370
5. Piontek Barbara  365
6. Pięta Julia  362
7  Michalska Maria  348
8. Ganowska Julia   333
9. Ufnal Martyna  321
10. W. Von Mauberg  264

13/12/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
5. Grabowska Jagna  103
7. Tuliszkiewicz Olga  82
8Machniewicz Ewa 71
9. Padalak Maria 68
10. Ratajska Gabriela  56

13/12/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Piontek Helena  261
4. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta  249
6. Walorek Julia  198
7. Padalak Maria  182
8. Rynowiecki Olaf  155
9. Zwierzyńska Żaneta  109
10. Sobiecka Nadia  107

13/12/18

1. Kamińska Agata  1399
2. Derda Agata  902
3Osuch Aleksandra 816
4. Henzel Dominika 801
5. Płatek Oliwia 715
6. Heydel Karolina 498
7. Kołacka Marianna  471
8. Tralewicz-Pielak Laura 443
9. Walorek Julia  423
10. Bors Iga  405

13/12/18

1. Friedman Maja Bella 687
2. Jurzak Franciszek  545
2. Budzyńska Zofia 475
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maria 145
6. Iwaszczuk Alicja 95
7. Łopucka Adrianna  71
8. Okupny Wiktoria  65
9. Pyrek Filip  60
10. Kręgielska Nikola 55

13/12/18