W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

13 Polskich par z kwalifikacjami na WEG

15/07/14 g.13.20

Lista 13 polskich par mających kwalifikacje do startu w Mistrzostwach Świata w Normandii !

 

 

 

 

 

 


Jarosław Skrzyczyński przebojem w Jakubowicach

Jarosław Skrzyczyński w niedzielę 13.07.14 wygrał w Jakubowicach Grand Prix, Finał Średniej Rundy, Finał dla koni 6 letnich. W konkursie Grand Prix triumfował na Inferno  Finał Średniej Rundy wygrał na Maestro Dive Z a finał dla 6 latków na Quitoki . Gratulacje !!

Końcowe wyniki ZO w Jarosław Skrzyczyński przebojem w Jakubowicach Jakubowicach

 


Mściwoj Kiecoń w 5* Grand Prix w Falsterbo

14/07/14 g.08.00

Video z 5* Grand Prix z Falsterbo z przejazdem Mściwoja Kieconia na Urbane. Reprezentant Polski ukończył ten trudny konkurs z dwoma błędami.

 

Video / wyniki

 

 


Oskar Murawski i Jacek Pacyński wygrywają w CSN Hambergen

12/07/14 g.19.50

Oskar Murawski i Jacek Pacyński wygrali podczas turnieju CSN w Hambergen dwa konkursy !

Gratulacje !!

Wyniki

 

 

 


Urbane w świetnej formie w Falsterbo

12/07/14 g.15.00

Mściwoj Kiecoń i Urbane dziś 8 miejsce w konkursie LR 150. Świetna forma tej pary w 5-gwiazdkowym turnieju w szwedzkim Falsterbo.

 

WYNIKI

 

 

 


Krzysztof Okła szósty w rankingu Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata

11/07/14 g.11.25

Krzysztof Okła najwyżej spośród polskich jeźdźców w rankingu Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata.

 

Aktualny Ranking LEC 

 

 

 


Mściwoj Kiecoń i Tomasz Miśkiewcz w dobrej formie na międzynarodowej arenie

11/07/14 g.10.50

Z powodzeniem rozpoczęli swoje starty na międzynarodowej arenie Mściwoj Kiecoń i Tomasz Miśkiewcz. Dziś do nich dołączą Maksymilian Wechta i Jakub Lis. Powodzenia !!

Podręczne linki do wyników.

 

 


Martyna Rynkiewicz i Julia Kania złotymi medalistkami XX OOM

10/07/14 g.18.00

Martyna Rynkiewicz i Julia Kania złotymi medalistkami XX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach Letnich Strzegom 9-10.07.14

WYNIKI KOŃCOWE

Klasyfikacje klubów i województw, galeria zdjęć.

 


Kaczyna Gold Cup 2014

Fundacja Kaczyna w dniu 19 lipca 2014 organizuje turniej KACZYNA GOLD CUP z pulą nagród 7700 zł oraz nagrodami rzeczowymi ( m.in. derka masująca HHP warta 12.000 zł )

Nie przegapcie !!

Organizator przyjmuje tylko 160 koni - zgłoszenia do 15.07. Propozycje

 

 

 


Gałkowo Masters 2014 - lista zawodników i koni

09/07/14 g.12.30

W dniach 11-13 lipca w Gałkowie po raz kolejny odbędzie się  jedna z najbardziej elektryzujących imprez w Polsce Gałkowo Masters organizowana przez Karolinę Ferenstain Kraśko. Nie przegapcie !

Program, lista zgłoszonych zawodników i koni

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24