W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

ZO DiM Gałkowo 26-29 maja 2022

 

 


ZO DiM Jaszkowo 20-22 maja 2022

 

 


CSI2 CSI1 CSIYH CSICh Olsza 19-22 maja 2022

 

Dawid Kubiak i Anastacia III - zwycięzcy konkursu Grand Prix fot. Paula Bartkowiak 

 

 

 

WYNIKI / PROGRAM    ARCHIWUM VIDEO    ZGŁOSZENIA

zdjęcia Paula Bartkowiak Fotografia

 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

niedziela 22/05/22

LR 145cm  1m. Dawid Kubiak ANASTACIA III

MTF 135cm  2m. Leszek Gramza JACKPOT A

STF 125cm 1m. Marta Konarska LILI MARLENE  VIDEO 

Finał CSICh 1m. Paulina Pellowska LA COCO 3 VIDEO  

Finał 115cm  1m. Lena Kołacka JUNIOR 152  VIDEO

 

sobota 21/05/22

CSI2 130cm  1m. Zofia Gintowt Juchniewicz SKLADNIA VIDEO 

Final CSIYH  1m. Dawid Skiba LAPSUS L

CSI1 120cm  1m. Nadia Lehmann SILVER STAR  VIDEO

CSI1 110cm  2m. Olga Styła FIJI

CSICh  1m. Kevin Pszowski JACOBSON

 

piątek 20/05/22

LR 145cm 1m. Kamil Grzelczyk MISTER DR HEIGL VIDEO

CSI2 130cm  1m. Antoni Strzałkowski JAMINKA P  VIDEO 

CSI1 120cm 1m. Anna Stasiak CASCADA VIDEO  

CSIYH 3m. Jakub Krzyżosiak CORNETO PLUS-S  VIDEO

 

czwartek 19/05/22

CSI2 140cm  1m. Klara Kozioł ROCKY

CSIYH - 1m. Dawid Skiba LAPSUS L VIDEO

CSICH - 1m. Paulina Słoniec DIE KLEINE LADY VIDEO

CSI1 110cm - 1m. Lena Kołacka JUNIOR 152


CSIO3 EEF NC Q Aalborg Uggerhalne 19-22 maja 2022

Puchar Narodów - 6 miejsce fot. Annette Boe Østergaard 

 

Reprezentacja Polski : Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta, Przemysław Konopacki, Michał Kaźmierczak, Adam Grzegorzewski, szef ekipy Jan Vinckier  

 

PROGRAM / WYNIKI 


 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

22/05/22  CSIO3 Grand Prix 150  16m. Jarosław Skrzyczyński JERICO

22.05.22  CSI2 Grand Prix  4m. Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP

22.05.22  CSIO3 MTF 145cm  5m. Michał Kaźmierczak   ZIROCCO AIR

21/05/22  CSIO3 LR 150 cm  2m. Jarosław Skrzyczyński JERICO  VIDEO 

21/05//22 CSIO3 LR 150 cm  3m. Michał Kaźmierczak NOTIS  VIDEO

21/05/22  CSI2 140cm  5m. Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE

20/05/22  Puchar Narodów CSIO3 NC EEF Q - Polska 6 miejsce 

20/05/22 CSI2 140cm.  2m. Adam Grzegorzewski FANFRELUCHE DE RIALFO Z VIDEO 

19/05/22 CSIO 145cm  3m. Michał Kaźmierczak   ZIROCCO AIR  VIDEO


CSI2 CSI1 CSIYH Kronenberg 19-22 maja 2022

Paulina Sawicka - 1 miejsce 120cm 

 

Reprezentacja Polski :Michał ZIębicki, Anna Szary Ziębicka, Hubert Kierznowski, Aleksandra Kierznowska, Daria Kobiernik, Paulina Sawicka. 

 

WYNIKI / PROGRAM       ARCHIWUM VIDEO


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

sobota 21/05/22

LR GP 145cm  9m. Aleksandra Kierznowska LOUIS VAN HET KLUIZEBOS

CSI1 125cm  1m. Daria Kobiernik VENUS

CSI1 115cm  1m. Anna Szary ZIębicka ANTHONOV  VIDEO 

​MT Finał 1345cm 12m.  Michał Ziębicki IGOR E

 

piątek20/05/22

CSI2 140cm - 4m. Aleksandra Kierznowska  ATOMIUM L

CSI2 135cm - 12m. Michał ZIębicki O'LORD DB

CSI1 120cm - 1m. Paulina Sawicka CHIMEQUYL VIDEO 

CSI1 110cm - 6m. Anna Szary Ziębicka ANTHONOV

CSIYH 6yrs - 7m Hubert Kierznowski DIAMENT

CSIYH 7yrs - 4m. Daria Kobierki DONNA NEVA S

 

czwartek 19/05/22

CSI2 135cm - 3m. Daria Kobiernik COLETTE VIDEO

CSIYH 7yrs - 2m. Daria Kobierki DONNA NEVA S

CSIYH 6yrs - 3m. Hubert Kierznowski DIAMENT

CSI1 110cm - 10m. Paulina Sawicka CHIMEQUYL


Danube Champions Tour I - Šamorín 15/05/22

Maksymilian Wechta - 3 miejsce Grand Prix LR 145 fot. Lucię Grancova

Reprezentacja Polski : Krzysztof Ludwiczak, Maksymilian Wechta, Michał Kaźmierczak, Agnieszka Olszewską, Antoni Strzałkowski, Bartosz Adamus, Małgorzata Koszucka, Daria Pietrzak, Eryka Mikołajczyk, 

 

WYNIKI       ARCHIWUM VIDEO 


 
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :
 
niedziela 15/05/22  
GP LR 145 cm   3m. Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA
Finał YH 7 yrs    2m. Daria Pietrzak UNICA-K  VIDEO
Finał YH 6 yrs    8m. Antoni Strzałkowski CASTELLO
 
sobota 14/05/22
World Cup CSI-W LR 150cm 9m. Krzysztof Ludwiczak NIKO
Grand Prix U25 LR 140cm 15cm Daria Pietrzak  MONSUN  VIDEO   
Grand Prix CSI1 135cm 20m. Agnieszka Olszewska WESTFALIA L
Finał Bronze Tour 130cm  20m. Bartosz Adamus  SIRE ONE  VIDEO
 
piątek 13/05/22
CSI2 135cm  3m. Maksymilian Wechta QUINCHELLA
CSIU25 140cm 5m. Daria Pietrzak  MONSUN VIDEO 
CSI1 135cm 9m. Małgorzata Koszucka INOUT W
CSIYH 6yrs  5m. Maksymilian Wechta WIMSTER
 
czwartek 12/05/22
CSIYH 7yrs   1m. Krzysztof Ludwiczak KWOAJONG
CSI2 140cm  4m. Michał Kaźmierczak  MERLIN VAN'T HEIKE
 

ZO DiM Budzistowo 13-15 maja 2022

 

 


ZO DiM Barłomino - kwalifikacja CSIO Young Stars Sopot 13-15/05/22

 

 


Joanna Rosicka Tyszko najlepsza w Grand Prix Michałowic 15/05/22

Joanna Rosicka Tyszko i CARIBOU - najlepsza para konkursu Grand Prix fot. Przemysław Antosz

 

Podium konkursu Grand Prix ZO KJK Szary Michałowice 

1m. Joanna Rosicka - Tyszko CARIBOU  TKJ Garbówek  0/0   37,30s 

2m. Jakub Krzyżosiak ILASCHA V&V  Stajnia Small Sherry  0/0 37,49s 

3m. Łukasz Przybylski  KEIRA HIPPICA  BPK 0/0  39,83s

WYNIKI GP   WYNIKI ZAWODÓW 

 


Izabela Vinckier na podium w Peelbergen 11-14/05/22

 

Reprezentantka Polski, na co dzień zawodniczka JKS Melloni Horses, Izabela Vinckier podczas zawodów CSI1 w Peelbergen w Holandii w dn. 11-14 maja 2022 wygrała dwa konkursy 120cm na koniu SALVE i zajęła drugie miejsce w finałowym konkursie 125cm na klaczy SEVILLA. Właścicielem obu koni jest Stadnina Koni Kunowo.

WYNIKI ZAWODÓW 

Video finał 125 Sevilla 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24