W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Krzysztof Ludwiczak najlepszy w konkursie otwarcia w Olomuńcu 22/06/17

CSI3-W Olomouc  Konkurs nr 1  130cm 

1m. Krzysztof Ludwiczak POL / Poli Loli L 


Laura Kłapińska na Santiago piąta w Grand Prix Dzieci w Hage 18/06/17


Grene Cup Konin 16-18.06.17 - WYNIKI ZO DiM

Zwycięzcy niedzielnych finałów : 

 

Finał Rundy Juniorskiej / MJ - 1m. Samanta Forlini / KJ Zbyszko / Kontendro

Grand Prix Dzieci I  - 1m. Aleksandra Osuch / Podkowa Gruszczyn / Roxana Z

Grand Prix gr D/E - 1m. Agata Kamińska / Ranczo Kołata / Czingis Chan 

Finał Dzieci II  - 1m. Stanisław Opielewicz / Cwał Poznań / Wianka 

Finał Dbis - 1m. Dominika Henzel / Podkowa Gruszczyn / Tiffany 

Finał gr C  - 1m. Julia Walorek / Podkowa Gruszczyn / Figaro 

Finał gr B - 1m. Anastazja Frołow / Cwał Pozań / Jula Musical Mystery 

Finał gr A2  - 1m. Maria Karnabal / Podkowa Gruszczyn / Anthony Hopkins 

Finał gr A1 -  1m Maria Karnabal / Podkowa Gruszczyn / Alf 

18/06/17

 

 


17.07.17 Hagen - Kadra Dzieci wywalczyła czwarte miejsce w PN, Filip Lewicki z 1 pkt w Grand Prix Juniorów

PUCHAR NARODÓW CSIOCh - Polska 4 miejsce 

Maksymilian Parkitny / Vorieta - najlepsza para PN 0 / 4

 

Puchar Narodów Indywidualnie -  Laura Kłapińska / Santiago - 5 miejsce  

 

Grand Prix Juniorów -  Filip Lewicki / Quirdos As  - 13 miejsce 

 

 


Juniorzy bez powodzenia w PN w Hagen, Szmytka szósta indywidualnie, Suska bez błędów - piątek 16/06/17 w Hagen

Future Champions 2017 - 16 czerwca 2017 

 

Puchar Narodów CSIOJ - Polska ekipa - 11 miejsce  

CSIOJ PN Ind - Marie Janekovic / Dianita H 16 miejsce

CSIOY PN IndMichalina Szmytka / Comet - 6 miejsce

CSIOCh  Juliana Suska / Tokajer 8  - 8 miejsce  ( na zdjęciu ) 

 

 

 

 


CSI4 Poznań 15-18 czerwca 2017

  

Najlepsze wyniki dla Polski :

niedziela 18 czerwca 2017 

Grand Prix LR 150cm     5m. Kamil Grzelczyk / Wibaro

Finał CSI4 135cm  2m. Nawojka Kiecoń / Charyzma W 

Last Chance CSI4 140cm  3m. Jarosław Skrzyczyński / Jerico 

Last Chance CSI4 130m  2m. Anna Lipińska / F.Adermie 

Grand Prix Amatorów 1m. Agata Derda JM05 / Lopik's Appie 

 

sobota 17 czerwca 2017 

Konkurs CS4 LR 145cm  Final MR    1m. Jarosław Skrzyczyński / Chacclana

Konkurs CSI4 130cm  2m. Marek Lewicki / Codetia VDL 

Konkurs CSIYH Final   1m. Łukasz Wasilewski / Golddigger GT 

Family Cup  1m. Aleksandra Kierznowska / Huber Kierznowski 

Konkurs dla Amatorów  1m. Julia Jabłońska JM05 / Bajley's RJT 

 

piątek 16 czerwca 2017 

Konkurs CSI4 LR 150cm   3m. Marek Lewicki / Abigej 

Konkurs CSI4 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński / Chacclana 

Konkurs CSI4 130cm  1m. Krzysztof Ludwiczak / Poli Loli L

Konkurs CSIYH 6y/o     1m. Marek Lewicki / Philadelphia 

Konkurs dla Amatorów    1m. Agata Derda JM05  / Loppik's Appie 

 

czwartek 15 czerwca 2017 

Konkurs  CSI4 LR 145cm   1m. Kamil Grzelczyk / Wibaro 

Konkurs   CSI4 140cm   2m. Maksymilian Wechta / Celtia 2

Konkurs   CSIYH 6y/o     2m. Małgorzata Koszucka / Fibonacci 

Konkurs PONY 70cm 1m. Kornelia Smura / Domingo 


Casandra Orschel wygrała Landeschampionate w Elmshorne 14/06/17

 

WYNIKI


Future Champions 2017 - Szmytka, Lewicki, Skrobacz - najlepsi w konkursach otwarcia w Hagen

 Future Champions 14/06//2017  


CSOIY Michalina Szmytka / Comet - 9 m  ( na zdjęciu ) 

CSIOJ Filip Lewicki / Quirados As - 38 m.

CSIOCh - Skrobacz Horses Team / Lili Marlene - 4m.

 

 


Future Champions 13-17 czerwca 2017 Hagen - program. zgłoszenia, podręczne linki

Trenerzy : Rudolf Mrugała, Tomasz Włodarski  

 

CSIOY -  Adam Grzegorzewski, Michalina Szmytka 

 

CSIOJ -  Dalia Lehmann, Julia Jaglarz, Oliwia Szustkowska, Marie Janekovic, Magdalena Matuszewska, Lewicki Filip 

 

CSIOCh -  Juliana Suska, Olga Skrobacz, Oliwia Kosmol, Laura Kłapińska, Zuzanna Jarocka, Maksymilian Parkitny

12/06/17

 

 


Grand Prix Salio dla Michała Lemańskiego 11/06/17

11/06/17 

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24