W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

CSI2 Peelbergen 25-28.01.2024

 

Reprezentacja Polski : Przemysław Konopacki, Adrianna Ostrowska, Maria Noga, Anna Siwicka

WYNIKI ZAWODÓW    ARCHIWUM VIDEO 


Bardzo udane starty mają za sobą reprezentanci Polski w 2* turnieju w holenderskim Kronenberg. Przemysław Konopacki na kl. EXPRESSION'QUILL wygrał dwa konkury 140. Adrianna Ostrowska w rundzie CSIYH na 6 letnim og. STORMER VAN HET BEVRIJDTHOF zajęła trzy razy drugie miejsca. Maria Noga na kl. CABANNA 2 w finale 125 zajęła trzecie miejsce. 


Cavaliada Future Poznań 09-10/12/23

 

Ignacy Luboński i Aleksandra Lewicka fot FotoAli

 

RANKING CAVALIADA FUTURE  1m. Ignacy Luboński i Anna Korus 

 

Finał Cavaliada Futura 10/12/23

MINI - 1m. Ignacy Luboński S-PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn

MIDI - 1m. Aleksandra Lewicka  BUBBA ZAGORKA KJ Czahary Pogorzelica 

 

Konkurs  otwarcia  Cavaliada Future 09/12/23 

MINI - 1m. Ignacy Luboński S-PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn

MIDI - 1m. Anna Korus BALLYSEEDY JACKO  KJ Przylesie Borzęta 

 

SZTAFETA - 1m. Maja Głoskowska - Anna Romanowska - Bartłomiej Kwiatek 


CSI4-W CSI1 CSIYH CSIAm Cavaliada Poznań 07-10/12/2023

 

PROGRAM / WYNIKI     ZGŁOSZENIA 

Ranking Cavaliada Tour 2023/24 - 1m.  Emma Emanuelsson SWE

 

Ranking Cavaliada Open Tour Gold - 1m. Julia Koszuta  POL

Ranking Cavaliada Open Tour Silver - 1m. Zofia Trela  POL 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju : 

Niedziela 10/12/2023

Grand Prix LR 155 - 16m. Dawid Skiba ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF

Last Chance 140 - 1m. Adam Nicpoń ZERO Z

Finał CSIYH 6/7 yr1m. Grzegorz Nowak KASKADA    

Finał CSIYH 5yr - 2m.  Anna Stasiak CON SHAPO BA

Finał CSIAm 125 - 1m. Lena Kołacka SUEDWIND 9

Finał CSIAm 115 - 1m. Amelia Lewkowicz CEREMBER ME M

Sobota 09/12/2023

​CSI4-W LR 145 - 1m. Jarosław Skrzyczyński KOMBOY 

CSI4-W 135 - 2m. Dawid Skiba KASPER

Six Bar - 1m. Adam Nicpoń COUNTER

CSI1 130 - 1m. Zuzanna Kucharska PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD

CSI1 140 - 4m.  Daria Kobiernik  OGANO'S BOY Z

CSIYH 6/7 yrs1m. Grzegorz Nowak KASKADA   

CSIYH 5yr - 2m. Robert Wilczewski CORNET'S COOKIE Z

Piątek 08/12/2023

CSI4-W LR 150  9m. Andrzej Opłatek DIAROUBET

CSI4-W 140 - 1m. Hubert Polowczyk K'ERMITAGE PREMICES Z

CSI4-W 135 - 1m. Roksana Nawrocka  PENNY LANE

Speed & Music - 4m. Michał Kaźmierczak WHOOPY BOY

CSI1 135 - 4m. Julia Biskup JAMES B

CSI1 130 - 1m. Marek Wacławik COMME SI

CSIAm 125 - 1m. Lena Kołacka SUEDWIND 9

CSIAm 110 - 1m. Hanna Kosińska MEANDRO VAN DE PAARDEN HOEVEN

Czwartek 07/12/23

CSI4-W LR 145 - 8m. Andrzej Opłatek LE CORDIAL  

CSI4-W 140 - 2m. Adam Nicpoń COUNTER

CSI4-W 135 - 6m. Eliza Zawadzka INA

CSI1 135 - 1m. Antonina Kucharska CHICHA MINT

CSI1 130 - 2m. Daria Kobiernik OGANO'S BOY Z

CSIYH 6/7yrs - 1m. Grzegorz Nowak KASKADA  

CSIYH 5yrs - 2m. Anna Stasiak CON SHAPO BA

CSIAm 110 - 1m. Julia Tubulczuk CASPAR MS

CSIAm 120 - 1m. Lena Kołacka SUEDWIND 9

Talent WLKP - 1m. Zuzanna Dąbrowska CONTHAGRA


Dawid Kubik najlepszy w Grand Prix Leszna 03/12/23

 

Podium konkursu Grand Prix 03/12/2023
 
1m. Dawid Kubiak SZULER  KJ Sielanka Warka    0/0  32,21s 
2m. Jan Vinckier  CONTHAKKATO  JKS Melloni Horses  0/0  33,38s 
3m. Jakub Krzyżosiak JUVENTUS Stajnia Small Cherry  4 pkt 
 

CSI Riesenbeck 30.11-02.12/23

Daria Kobiernik 

Reprezentantka Polski  Daria Kobiernik wygrała w Riesenbeck dwa konkursu 130 na klaczyVENUS i była czwarta na koniu WINCHESTER w konkursie 125. 

WYNIKI ZAWODÓW          ARCHIWUM VIDEO 


HZO Dabrówka Mała 24-26/11/2023

 

Podium Grand Prix HZO JKS U Robsonów 26/11/23

 

 

1m. Klaudia Siarkiewicz  JACKPOT B  KS Verso La Natura  0/0 37,44s 

2m. Tomasz Miśkiewicz  VHS BASTION  LKS Nadwiślanin Kwidzyn  0/0  39,14s

3m. Łukasz Jończyk  GINO N.D.  LKS Nadwiślanin Kwidzyn  0/0  29,16s

 

WYNIKI GRAND PRIX


VIII Memoriał Generała Michała Gutowskiego 2023

Podium VIII Memoriał Generała Michała Gutowskiego 2023 

 

1m. Łukasz Troszczyński  KS Nad Wigrami

2m. Tomasz  Plewa  KJ Leśna Wola 

3m. Magda Kamińska - Kumorek  KJ Preria

 

 

 

 

fot. Paula Bartkowiak 

24-26/11/2023 


HZO DiM BeckerSport 24-26/11/2023

 

 


HZO DiM KJ Wolica 24-26/11/2023

 

 


CSI J/U25/Ch/P/ Lichtenvoorde 23-26/11/2023

Aleksandra Kierznowska & Badorette fot. digishots.nl / Jumping de Achterhoek

 

WYNIKI ZAWODÓW 

Reprezentacja Polski - Aleksandra Kierznowska, Wiktoria Bedyńska, Maria Branka - Borja, Aleksandra Brzozowska, Wiktoria Cwalina, Zuzanna Dąbrowska, Zofia Epting, Julia Ganowska, Helena Gola, Adam Goszczyński, Wiktoria Kaźmierska, Jagoda Kierznowska, Zuzanna Kuczerawy, Roksana Nawrocka, Olga Pawłowska, Hanna Pis, Kevin Pszowski, Marcel Soforek, Nina Sućko, Natalia Sydow, Amelia Zięba. 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

Niedziela 26/11/23

Grand Prix CSIJ   2m. Julia Ganowska  NUMBER ONE 28  VIDOE

Grand Prix CSICh   2m. Helena Gola CARBONARA MK  VIDEO

Grand Prix Pony - 10m. Wiktoria Cwalina LEXUS

CSICh 110 - 4m. Helena Gola DIGISPORT CODEINA

Sobota 25/11/23

CSICh 120  6m. Wiktoria Cwalina  DIAMOND W  VIDEO 

CSIU25YJ 135  2m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE

CSIU25YJ 125   5m Olga Pawłowska  CAPUERA

Piątek 24/11/23

U25 140   3m. Aleksandra Kierznowska WESTFALIA L

U25 135   1m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE  VIDEO

CSIJ 135  2m. Zuzanna Dąbrowska CONTHAGRA

CSIJ 130  2m. Natalia Sydow NICO GOLD

CSICH 120  1m. Helena Gola CARBONARA MK  VIDEO 

CSIU25YJ 120  6m. Nina Sućko BERLIN BLUE  VIDEO  

Czwartek 23/11/23

U25 135   3m. Maria Brańka Borja DIAMOND 2000 Z  VIDEO

CSIJ 135  1m. Julia Ganowska NUMBER ONE 28

CSIJ 130  1m. Zuzanna Dąbrowska CONTHAGRA   VIDEO 

CSIU25YJ 120 - 3m. Roksana Nawrocka GENF  VIDEO


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24