W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Zwycięzcy Mistrzostw Polski Młodych Konie - Drzonków 2017

 

fot. Primel.pl  Drzonków 11-13 sierpnia 2017 

 


Wojciech Wojcianiec piąty w Grand Prix CSI3 155cm w Opglabbeek 13/08/17


Krzysztof Retka najlepszy w Grand Prix w Stajni Bobrowy Staw 13/08/17

Rozgrywka Krzysztof Retka i Everdi 

WYNIKI TURNIEJU


Mistrzostwa Europy Seniorów 2017 Geteborg - Michał Kaźmierczak jedynym Polski reprezentantem

14/08/17 

 

 


Skrzyczyński, Grzegorzewski, Lehmann - liderami rankingu PZJ na koniec lipca 2017

15/08/17 

 


Andrzej Opłatek 12 - tym młodzieżowcem Europy !

 

FINAŁ INDYWIDUALNY ME MJ   - Andrzej Opłatek / Copperfield - 12 miejsce

video - II nawrót Finału 

video - I nawrót Finału 


Aleksandra Kierznowska ósma w Finale Mistrzostw Europy Dzieci w Samorin 12/08/17

WYNIKI ME DZIECI ranking INDYWIDUALNY

 

 8m. Aleksandra Kierznowska / Dior V     video I nawrót      video II nawrót  

15m. Juliana Suska / Tokajer                    video I nawrót       video II nawrót 

29m. Laura Kłapińska / Santiago             video I nawrót        video II nawrót

53m. Olga Skrobacz / Lili Marlene            

12/08/17 

 


Michalina Szmytka trzecia w Finale B ME MJ w Samorin 12/08/17

 

 

WYNIKI KONKURSU   13/08/17


Piątek w Samorin. Andrzej Opłatek w Finale ! 11/08/17

 

 

 

WYNIKI INDYWIDUALNE ME MJ po 3 kwalifikacjach 

13m. Andrzej Opłatek / Copperfield  10,83 pkt - awans do ścisłego Finału ( 30 najlepszych par )

45m. Adam Grzegorzewski / Torpedo des Forets  25,30 pkt

52m. Michalina Szmytka / Comet 30,34pkt 

 

WYNIKI ZESPOŁOWE  ME MJ 

złoto - Wielka Brytania 

srebro - Belgia 

brąz - Włochy 

12 miejsce - Polska 

 

WYNIKI INDYWIDUALNE ME JUNIORÓW po 3 kwalifikacjach 

37m Dalia Lehmann / Casanova 16,77 pkt

62m Filip Lewicki / Quirados As  25,83 pkt

72m Magdalena Matuszewska / Campino 30,51 pkt

82m Oliwia Szustkowska / Caronette 37,43 pkt

92m Julia Jaglarz 

 

WYNIKI ZESPOŁOWE ME Juniorów 

złoto - Włochy

srebro - Wielka Brytania

brąz  - Niemcy

19 miejsce - Polska 

 

 


Reprezentacja Polski z brązowym medalem Mistrzostw Europy Dzieci Samorin 2017 !

TEAM BRONZE :

Aleksandra Kierznowska - Laura Kłapińska - Olga Skrobacz - Juliana Suska

trener - Tomasz Włodarski 

 

Finał zespołowy Mistrzostw Europy Dzieci Samorin 2017 

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA 

złoto - Wielka Brytanie   0 / 0 / 0 / 0 / 112,50s 

srebro - Belgia  0 / 0 / 0 / 8 / 107,08s

brąz - Polska  0 / 4 / 0 / 0 / 109,64s

4 miejsce - Dania  0 / 0 / 4 / 8 / 107,20s

10/08/17


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24