W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Leszno. Łukasz Koza wygrywa pierwsze w 2022 krajowe Grand Prix 30/01/22

Łukasz Koza fot. Paula Bartkowiak

Podium Grand Prix CSN Leszno 30/01/22

1m. Łukasz Koza KONTADOR VD MOOLENDREF  KJ Trachy Gliwice  0/0 37,52s

2m. Łukasz Brzóska  CHARLIE 254 KJ Brzóska Sport Horses  0/0 39,91s

3m. Daria Kobiernik COLETTE Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0/rez 

WYNIKI Grand Prix     WYNIKI TURNIEJU  


HZO DiM Sopot 28-30 stycznia 2022- Kwalifikacja CSIO Sopot Young Stars

Nell Sówka i Ben Gun 

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM 30/01/22

Gr A0  Milena Rąbca LITTLE BEAUTY  JKS Niestępowo VIDEO

Gr A1  Nela Dampc BATOR  JKS Barłomino  VIDEO

Gr A2  Mia Moczkowska MILAGROSS  KS AZS UW  VIDEO

Gr C   Zofia Janusz JAGIENKA Akademia Kucania  VIDEO

Gr Dbis   Zuzanna Kaleta  FLAYIMNG DREAM Akademia Kucania  VIDEO 

GP D/E  Nell Sówka BEN GUN KJ Podkowa Gruszczyn - na zdjęciu 

Finał Mł / JM  Wiktoria Cwalina ULILEN KJ Podkowa Gruszczyn  VIDEO 

Finał Jun / MJ Nell Sówka OSADKOWSKI SATINO KJ Podkowa Gruszczyn  VIDEO 


Ergo Arena. Katarzyna Zawadzka i Gabriela Romanowska najlepsze w finałowych konkursach Cavaliady Future 23/01/22

Gabrysia Romanowska i Kasia Zawadzka fot Angelika Grabowska photography

 

FINAŁ MINI   1m, Katarzyna Zawadzka WEDOG PRIDE N JOY SKJ Beckersport  VIDEO 

FINIAŁ MIDI  1m. Gabriela Romanowska HAPPY DAY UKS Primo Kozery VIDEO


Ergo Arena. Maja Nagła i Julia Peszek wygrywają w stylowych konkursach otwarcia Cavaliady Future 22/01/22

 

Julia Peszek                                                                        Maja Nagła 

WYNIKI MINI  1m. Maja Nagła WALNUT SAMSON Stajnia Adamus VIDEO 

WYNIKI MIDI  1m. Julia Peszek  LUNA SKJ Beckersport   VIDEO

SZTAFETA 1m. Mateusz Kiempa - Julia Peszek - Wiktoria Cwalina 


Cavaliada CSI2 CSIAm ERGO ARENA Gdańsk 20-23 stycznia 2022

 

Jarosław Skrzyczyński 

 

Cavaliada Ergo Arena Gdańsk 20-23 stycznia 2022

ZGŁOSZENIA     PROPOZYCJE

PROGRAM / WYNIKI    LIVESTREAM

ranking Cavaliada Tour 23/01/22

zamówienia zdjęć  Angelika Grabowska photography

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

23/01/22

Grand Prix LR 145cm  1m. Jarosław Skrzyczyński  INTURIDO  VIDEO 

Finał CSI2 125cm 1m. Filip Lewicki KELDITA VIDEO

 

22/01/22

Finał CSI2 140cm  1m. Aleksandra Kierznowska CORLEANO VIDEO

Speed & Music 2m. Adam Nicpoń CYCERA  VIDEO 

CSI2 120cm 1m. Kuba Kraśko OSI VIDEO

Finał CSIAm  115cm 1m. Roksana Naumiuk STARLIGHT   VIDEO 

 

21/01/22

CSI2 LR 145cm 1m. Kamil Grzelczyk WIBARO VIDEO 

CSI2 135cm A  1m. Mściwoj Kiecoń SIR SAPPORO MK  VIDEO

CSI2 135cm B 1m. Marek Lewicki COME

CSIAm 1m. Lena Róża Rybak Massalska HASSAN VAN DE WITTEMOERE VIDEO

Potęga Skoku 1m. Marek Lewicki ITOULON B VIDEO

 

20/01/22

CSi2 140cm  1m. Marek LewickLA PEZI  VIDEO 

CSI2 130cm A   2m. Daria Kobiernik OGANO'S BOY Z

CSI2 130cm B   1m. Stanisław PrzedpełskESKOBAR

CSI2 120cm 3m. Nadia Lehmann  SILVER STAR  VIDEO

Venus vs Mars  2m. Łukasz Brzóska QUICKLENSKY

CSIAm 110cm 1m. Lena Róża Rybak Massalska HASSAN VAN DE WITTEMOERE  VIDEO 


Amelia Mościce trzecia w Abu Dhabi 15/01/22

 

Sukces w 9th FBMA International Showjumping Cup w Abu Dhabi !! Amelia Mościka trzecia w konkursie 135cm CSIL2 na wałachu CONTENDRIX. Wielkie brawa Amelia !!

WYNIKI 


Zwycięzcy rankingów PZJ 2021

Ranking ogólny zawodników - Andrzej Opłatek

Ranking Klubowy - KJ Agro Handel 

Ranking MJ U21 - Julia Błaszczak 

Ranking Juniorów - Aleksander Lewandowski 

Ranking Dzieci - Nell Sówka 

 

Ranking Kuców - Maria Wierucka, Wiktoria Cwalina, Maja Nagła, Nikola Panarowicz, Nell Sówka, Lena Rybak Massalska, Paulina Sawicka  

 

źródło www.pzj.pl


Andrzej Opłatek najwyżej spośród polskich jeźdźców w rankingu FEI na koniec 2021 roku

Andrzej Opłatek fot. Photo Monskoo

RANKING FEI na koniec 2021 

1m. Peder Fredricson SWE  3030 pkt 

2m. Martin Fuchs SUI   2730 pkt

3m. Daniel Deusser GER   2685  pkt 

​139m. Andrzej Opłatek POL  1023 pkt 

165m. Jarosław Skrzyczyński POL  923 pkt 

POLACY W RANKINGU FEI na koniec 2021


Finały poznańskiej Cavaliady Future dla Katarzyny Zawadzkiej i Julii Peszek 19/12/21

 

Zawodniczki SKJ Beckersport  wygrały finały Cavaliady Future !! Katarzyna Zawadzka na WEDOG PRIDE N JOY była najlepsza w kat MINI a Julia Peszek na LUNIE w kat MIDI. Wielkie brawa !!!

Finał MINI  1m. Katarzyna Zawadzka WEDOG PRIDE N JOY 

FINAŁ MIDI  1m. Julia Peszek LUNA VIDEO  

 


Radosław Zalewski zwyciężył w Finale CSIYH w Lier 18/12/21

 

Sukces w Lier ! Radosław Zalewski wygrywa finał rundy CSIYH na 6 letnim og. FABULEUX DIAMANT / Diamant de Semilly x Corrado I/ i jest piaty na FANCIFUL / Kannan x Corrado/.

WYNIKI Finału       WYNIKI TURNIEJU

VIDEO FABULEUX DIAMANT 

VIDEO FANCIFUL 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24