Panattoni Mistrzostwa Wielkopolski Racot 2023
8-10 września 2023
WYNIKI ZAWODÓW ARCHIWUM VIDEO fot Paula Bartkowiak Fotografia
Zwycięzcy Panattoni Mistrzostw Wielkopolski 2023
Seniorzy - 1m. Martin Rozynek KAMIR RED WINE KJ Profil Piła
Juniorzy - 1m. Emilia Skrzeczkowska M BALU CAT ZR KJ Stajnia Nowina
Dzieci - 1m. Hanna Pszkit CONTINA ELIZAR KJ Herkules Wapno
Open - 1m. Marcin Maćkowiak HENYA DE L'ESPOIR St. Kraju Jumping Team
Kuce Maxi - 1m. Michalina Jach STARPOWER CAPTAIN KJ Herkules Wapno
Kuce Midi - 1m. Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO KJ Ranczo Kołata
SENIORZY
Podium Mistrzostwa Wielkopolski Seniorów fot Paula Bartkowiak Fotografia
Podium Seniorzy - Panattoni Mistrzostwa Wielkopolski w skokach przez przeszkody 2023
1m. Martin Rozynek KAMIR RED WINE KJ Profil Piła
2m. Dawid SKiba KASPER KJ Agro Handel Śrem
3m. Alicja Maślana HIOYALINE SKJ Leśna Podkowa
JUNIORZY
Podium Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów fot Paula Bartkowiak Fotografia
Podium Juniorzy - Panattoni Mistrzostwa Wielkopolski w skokach przez przeszkody 2023
1m. Emilia Skrzeczkowska M BALU CAT ZR KJ Stajnia Nowina
2m. Olga Tuliszkiewicz LASHROOS KJ Sokół Damasławek
3m. Zuzanna Dąbrowska CONTHAGRA KJ Podkowa Gruszczyn
DZIECI
Podium Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci fot Paula Bartkowiak Fotografia
Podium Dzieci - Panattoni Mistrzostwa Wielkopolski w skokach przez przeszkody 2023
1m. Hanna Pszkit CONTINA ELIZAR KJ Herkules Wapno
2m. Zuzanna Przybylska CONNY 391 BPK
3m. Wiktoria Cwalina ULILEN KJ Podkowa Gruszczyn
OPEN
Podium Mistrzostwa Wielkopolski w kat OPEN fot Paula Bartkowiak Fotografia
Podium Open - Panattoni Mistrzostwa Wielkopolski w skokach przez przeszkody 2023
1m. Marcin Maćkowiak HENYA DE L'ESPOIR St. Kraju Jumping Team
2m. Joanna Tomaszewska VIVA LA FIESTA Rodan Club
3m. Damian Krajewski LULATSCH St. Kraju Jumping Team
KUCE MAXI
Podium Mistrzostwa Wielkopolski w kat Kuców MAXI fot Paula Bartkowiak Fotografia
Podium Kuce Maxi - Panattoni Mistrzostwa Wielkopolski w skokach przez przeszkody 2023
1m. Michalina Jach STARPOWER CAPTAIN KJ Herkules Wapno
2m. Zuzanna Sołtysiak MELODY'S STAR St. Kraju Jumping Team
3m. Pola Szulczyńska RIVER LILLY Centrum Hipiki Jaszkowo
KUCE MIDI
Podium Mistrzostwa Wielkopolski w kat Kuców MIDI fot Paula Bartkowiak Fotografia
Podium Kuce Midi - Panattoni Mistrzostwa Wielkopolski w skokach przez przeszkody 2023
1m. Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO KJ Ranczo Kołata
2m. Ignacy Luboński S-PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn
3m. Lena Janaszczyk PASJONATA PARYS KJ Ranczo Kołata
KUCE MINI
Podium Mistrzostwa Wielkopolski w kat Kuców MINI fot Paula Bartkowiak Fotografia
Podium Kuce Mini - Panattoni Mistrzostwa Wielkopolski w skokach przez przeszkody 2023
1m. Zofia Cicha FERRARI BPK
2m. Nina Naumann LEON KJ Podkowa Gruszczyn
3m. Weronika Ziółek POCAHONTAS Cwał Zakrzewko
POWIĄZNANE LINKI
Martin Rozenek - Mistrz Wielkopolski 2023 fot Paula Bartkowiak Fotografia
1. Barański Mikołaj | 607 |
2. Kierznowska Aleksandra | 476 |
3. Maruszak Lena | 412 |
4. Suska Juliana | 410 |
5. Sydow Natalia | 255 |
6. Wypchło Aleksandra | 217 |
7. Kłapińska Laura | 197 |
8. Lewandowski Aleksander | 180 |
9. Stefańska Natalia | 176 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 662 |
2. Ganowska Julia | 374 |
3. Skrzyczyński Patryk | 339 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 281 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 178 |
8. Kucharska Antonina | 127 |
9. Nawrocka Roksana | 121 |
10. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |