W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Agata Kamińska i Klara Kozioł - liderkami kwalifikacji do Cavaliada Future po dwóch turniejach - aktualny ranking / wyniki KJK SZARY Michałowice

25/10/15 

 

 

 

 

 


Maksymilian Wechta przebojem Finałów CSI3-W w Lesznie !

25/10/15 

 


Leszno - Jarosław Skrzyczyński drugi w FEI WC™ - LR !

 

24/10/15 g.19.00

WYNIKI


Msciwoj Kiecoń i Maksymilian Wechta

źródło YouTube

PIOTR MORSZTYN, MICHAEL WITHAKER w Sopocie video

MAREK LEWICKI , JOS LANSINK w Sopocie video


Sukces w Wr Neustadt ! hymn Polski dla Magdaleny Kozielskiej !

 23/10/15 

Reprezentantka Polski Magdalena Kozielska zwyciężyła w konkursie Elite Tour w Wr Neustadt. Gratulacje !!
 

WYNIKI KONKURSU

WYNIKI TURNIEJU


Piątek w Lesznie pod dyktando reprezentantów Polski !

Mściwoj Kiecoń w świetnym stylu wygrał na Urbane konkurs LR Diamond Tour, w pozostałych piątkowych konkursach w Lesznie triumfowali : Wojciech Wojcianiec, Marcin Bętkowski, Jacek Muraczewski,  Jarosław Skrzyczyński i Krzysztof Okła

23/10/15

 


HZO DiM Michalowice 23-25.10.15.2015 - II Kwalifikacja Cavaliada Future

22/10/15

 

Zgłoszenia, podręczne linki, ranking Cavaliada Future

 

 


CSI2 Wr Neustadt 22-25.10.15 - program, skład Reprezentacji Polski, wyniki

Reprezentacja Polski - CSI2 Lake Arena Wr Neustadt 22-25.10.15 

 

Paulina Wielgórska, Monika Grundkowska, Jarosław Koziarowski, Kamila Rokita, Natalia Koziarowska, Natalia Kościelniak, Agnieszka Kiewrel
 
 
 

Halowy Puchar Polski 2015/16 - kalendarz / pierwsze informacje

21/10/15 

Projekt kalendarza HPP 2015/16*

1 kwalifikacja: 6-8 listopada 2015 – Wrocław 

2 kwalifikacja:  13-15 listopada 2015 – Sopot

3 kwalifikacja: 27-29 listopada 2015 - Jaszkowo

4 kwalifikacja: 19-21 lutego 2016 – Dąbrówka Mała

5 kwalifikacja: 11-13 marca 2016 – Michałowice

6 kwalifikacja: 18-20 marca 2016 – Kalisz

Finał: 1-3 kwietnia 2016 – Dąbrówka Mała 

 


Wago CSN Wrocław 6-8.11.15 propozycje

21/10/15 

I Kwalifikacja HPP 2015/16 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24