LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH ZAWODNIKÓW pobierz   źródło  www.pzj.pl

Finał OOM Poczernin - 26-27 lipca 2017 - propozycje, program 

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2017 - kwalifikacje

 

 

Ogólnopolska Olimpiada Młodziey jest jednoczenie Mistrzostwami Polski Juniorów Młodszych tj. zawodników w wieku od 12 do 15 lat. 

 

 

REGULAMIN  OOM - PZJ 

 

 

strona oficjalna OOM www.sportmlodziezowy.pl 

 

 

Zawody eliminacyjne, które wyłonią 70 finałowych par,  muszą być rozegrane wg regulaminu PZJ w terminie od 15 maja do 9 lipca 2017 w 4 regionach : 

 

Region I: 

page4image3432

Pomorskie*;
Kujawsko – Pomorskie; Warmi
sko – Mazurskie;. 

Region II: 

Mazowieckie*;
Lubelskie; 
Łódzkie; Podlaskie. 

Region III: 

Małopolskie*;
Opolskie; Podkarpackie; 
lskie; witokrzyskie. 

page4image13160 page4image13320

Region IV: 

Wielkopolskie*;
Dolno
lskie; Lubuskie; Zachodnio - Pomorskie. 

 

 

 

Finał OOM 2017 - zaplanowano na 26 - 27 lipca 2017 w Poczerninie koło Warszawy.

 

 

Zawody eliminacyjne w regionach :

 

REGION I  - Pomorskie   24 - 25 czerwca 2017 - Solec Kujawski

REGION  II - Mazowieckie  17-18 czerwca 2017  - Gajewniki

REGION  III -  Małopolskie  27-29 czerwca 2017 - Glinik Zaborowski 

REGION IV - Wielkopolski  - 03-04 czerwca  2017 -  Barlinek 

 

 


OOM 2016

 

OOM 2015 

 

OOM 2014

 

OOM 2013

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
  
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1251
2. Grzegorzewski Adam  1166
3. Szmytka Michalina  531
4. Pawlicka Dajana  437
5. Marciniak Joanna  265
6. Seroka Anna  209
7. Rozynek Martin   166
8. Żołądkiewicz Maciej  162
9. Ostrowska Adrianna  111
10.Grochowina Izabela 54

30/10/17

1. Rynkiewicz Martyna 266
2. Baehr Maria   224
3. Lehmann Dalia  213
3. Lewicki Filip 213
5. Januszewska Zuzanna   192
5. Matuszewska Magdalena 192
7. Bolko Aleksandra  158
8. Bado Gabriela   154
9. Szustkowska Oliwia 89
9. Wilczewska Weronika 89

30/10/17

1. Kierznowska Aleksandra  3738
2. Suska Juliana   2862
3. Dobkowska Milena  2247
4. Skrobacz Olga   1886
5. Kłapińska Laura 1587
6. Chmielowska Emilia 1222
7. Barański Mikołaj 1162
8. Malepszy Matylda  1148
9. Jarocka Zuzanna  914
10. Kosmol Oliwia 897

30/10/17

1.  Zawadzka Eliza  608
2.  Konarska Marta 532
3.Pliem-PerkaAleksandra  466
4. Rynowiecki Olaf  374
5. Tuliszkiewicz Olga 372
6.Karnabal Maria  312
7. Jackowiak Marcelina 308
8. Ufnal Martyna  300
9. Misztal Maggie 297,5
10. Ganowska Julia  2265

30/10/17

1. Kapel Julia   187,5
2. Derda Agata 157
3. Markiewicz Alicja 130
4. Siudzińska Dominika 72
5. Frołow Anastazja 62
5. Ratajska Gabriela  58
7. Chrzanowski Hubert 33
8. Kaługa Aleksandra   31
9. Kotkiewicz Edyta 25
9. Oleszkiewicz Lena  19

30/10/17

1. Walorek Julia   362
2  Banaszek Zofia 326
3.  Von Mauberg Aurelia   182
4. Henzel Dominika  160
5. Bieńkowska Anna  158
6. Grzymała Gabriela  134
7. Sydow Natalia  133
8. Bednarczyk Julia  126
8. Kozioł Klara  126
10. Król Wiktoria  107

30/10/17

1. Kamińska Agata 1358
2. Osuch Aleksandra  1124
3. Derda Agata  497
4. Stefańska Natalia  450
5. Płatek Oliwia 407
6. Henzel Dominika 390
7.  Walorek Julia 363
8. Wągrodzka Róża 336
9. Dubiniak Matylda  297
10. Bors Iga  275

30/10/17

1. Budzyńska Zofia  418
2. Jurzak Franciszek 255
3. Badowska Maria  235
4. Golicka Zuzanna  224
5. Okupny Wiktoria 119
6. Osuch Aleksandra 113
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

30/10/17