LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH ZAWODNIKÓW pobierz   źródło  www.pzj.pl

Finał OOM Poczernin - 26-27 lipca 2017 - propozycje, program 

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2017 - kwalifikacje

 

 

Ogólnopolska Olimpiada Młodziey jest jednoczenie Mistrzostwami Polski Juniorów Młodszych tj. zawodników w wieku od 12 do 15 lat. 

 

 

REGULAMIN  OOM - PZJ 

 

 

strona oficjalna OOM www.sportmlodziezowy.pl 

 

 

Zawody eliminacyjne, które wyłonią 70 finałowych par,  muszą być rozegrane wg regulaminu PZJ w terminie od 15 maja do 9 lipca 2017 w 4 regionach : 

 

Region I: 

page4image3432

Pomorskie*;
Kujawsko – Pomorskie; Warmi
sko – Mazurskie;. 

Region II: 

Mazowieckie*;
Lubelskie; 
Łódzkie; Podlaskie. 

Region III: 

Małopolskie*;
Opolskie; Podkarpackie; 
lskie; witokrzyskie. 

page4image13160 page4image13320

Region IV: 

Wielkopolskie*;
Dolno
lskie; Lubuskie; Zachodnio - Pomorskie. 

 

 

 

Finał OOM 2017 - zaplanowano na 26 - 27 lipca 2017 w Poczerninie koło Warszawy.

 

 

Zawody eliminacyjne w regionach :

 

REGION I  - Pomorskie   24 - 25 czerwca 2017 - Solec Kujawski

REGION  II - Mazowieckie  17-18 czerwca 2017  - Gajewniki

REGION  III -  Małopolskie  27-29 czerwca 2017 - Glinik Zaborowski 

REGION IV - Wielkopolski  - 03-04 czerwca  2017 -  Barlinek 

 

 


OOM 2016

 

OOM 2015 

 

OOM 2014

 

OOM 2013

Wrzuć na Facebooka
 
 

 

 

  
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1256
2. Opłatek Andrzej   966
3. Pawlicka Dajana  519
4. Szmytka Michalina  428
5. Marciniak Joanna  412
6. Grundkowska Monika  238
7. Rozynek Martin 190
8. Grochowina Izabela 171
9. Żołądkiewicz Maciej  164
10.Seroka Anna  127

30/06/17

1. Lehmann Dalia  167
2. Rynkiewicz Martyna  128
3. Baehr Maria  120
4. Bolko Aleksandra  111
5. Korbalewska Kaja 89
6. Piatkowski Stanisław 82
6. Lewicki Filip 74
8. Sawicka Marta 72
9. Kawa Aleksandra  65
10.Wilczewska Weronika  59

30/06/17

1. Kierznowska Aleksandra  1498
2. Skrobacz Olga  1365
3. Suska Juliana  1312
4. Kosmol Oliwia  797
5. Kłapińska Laura 717
6. Dobkowska Milena  677
7. Parkitny Maksymilian 672
8. Malepszy Matylda 666
9. Chielowska Emilia 662
10. Barański Mikołaj  597

19/06/17

1.  Pliem-Perka Aleksandra  362
2.  Zawadzka Eliza 349
3. Rynowiecki Olaf  245
4. Tuliszkiewicz Olga 215
5. Konarska Marta 200
6. Karnabal Maria   194
7. Ufnal Martyna  190
8. Jackowiak Marcelina  166
9. Misztal Maggie  165,5
10. Ganowska Julia  1117

19/06/17

1. Siudzińska Dominika  72
2. Derda Agata  54
3. Frołow Anastazja   51
4. Markiewicz Alicja  38
4. Ratajska Gabriela  38
6. Kotkiewicz Edyta 25
7. Kaługa Aleksandra  21
8. Oleszkiewicz Lena  19
9. Gumienna Pola  16
9.  Owczarz Mateusz  16

19/06/17

1. Banaszek Zofia  214
2  Von Mauberg Aurelia  172
3. Henzel Dominika  160
4. Walorek Julia  113
5. Hołoń Katarzyna  91
6. Łaszkiewicz Karolina 87
7. Boryna Maja   86
8. Król Wiktoria  79
9. Hendrys Maja  77
10. Bieńkowska Anna  74

19/06/17

1. Kamińska Agata 1068
2. Osuch Aleksandra  612
3. Wągrodzka Róża  326
4. Walorek Julia   268
5. Płatek Oliwia  227
6. Derda Agata  207
7. Dubiniak Matylda  193
8. Stefańska Natalia   180
9. Barański Mikołaj 156
10. Hendrys Maja  151

19/06/17

1. Budzyńska Zofia  165
2. Golicka Zuzanna  161
3. Okupny Wiktoria   119
4. Jurzak Franciszek 110
5. Janku Julia  80
6. Stanisławska Wiktoria  70
7. Wągrodzka Róża 58
8. Andrzejewska Wiktoria  52
9. Olejnik Weronika  30
10. Łopucka Adrianna  15

19/06/17