W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

eOOm 2018 - kalendarz eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2018

06/03/18 

 


HZO Leszno 2 - 4 marca 2018 wyniki

04/03/18 

 

 


HZO DiM Michałowice 2-4 marca 2018 fot Przemysław Antosz


Jarosław Skrzyczyński najlepszy w Grand Prix Cavaliaday w Warszawie 04/03/18

Jarosław Skrzyczyński najlepszy w Warszawie, najlepszy w końcowym rankingu Cavaliada Tour sezonu 2017/18, najwyżej spośród reprezentantów Polski  w końcowym rankingu Ligi Europy Centralnej PŚ - 5 miejsce. Mistrz !

04/03/18

fot. Beata Wieczorkowska 

 


Cavaliada Warszawa - Finał Ligi Europy Centralnej PŚ 1-4 marca 2018

 

WYNIKI 

 

RANKING LIGI EUROPY CENTRALNE PŚ 04/03/18  

 

RANKING CAVALIADA  TOUR 

 

 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski - niedziela 03/03/18

Grand Prix LR CEL Final 155 cm   1m. Jarosław Skrzyczyński  CHACCLANA

Finał Małej Rundy 135cm  1m. Filip Lewicki MAROS 6

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski - sobota 03/03/18

Finał ŚR LR 145cm  1m. Jarosław Skrzyczyński CASQUELL

Konk. 130cm  2m. Marek Lewicki / PHILADELPHIA

Speed & Music  1m. Mściwoj Kiecoń / DIGISPORT SATISFACTION

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski - piątek 02/03/18

LR 150cm      1m. Adam Grzegorzewski ZAZOU SZUMAWA

Konk. 140cm  1m. Adam Grzegorzewski OKARINO

Venus vs Mars  1m. Mateusz Kiempa CATALAYA

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski - czwartek 01/03/18

Potęga Skoku - 1m. ex aequo Hubert Kierznowski i Jan Bobik

Konk. 145cm - 1m. Wojciech Wojcianiec NACCORD MELLONI  

Konk. 140cm  - 1m. Jan Bobik CHACCO AMICOR ZM 

Konk. 130cm - 1m. Adam Grzegorzewski  IRYDION L

 

 


Martyna Ufnal i Marcelina Jackowiak wygrały Tour Cavaliady Future w Warszawie 04/03/18

 

Cykl Cavaliady Future sezonu 2017/18 wygrały w kat MIMI Emilia Ufnal z KJ Hippica Polonia Słupno na Ramiro oraz  w kat MIDI Marcelina Jackowiak z KJ Gronówka na Barkarola.

 

fot Ewa Imielska Hebda   04/03/18 

 

 

 


Adam Grzegorzewski przebojem Cavaliady w Warszawie !!!

Galeria z wielkiego sukcesu  Adama Grzegorzewskiego podczas warszawskiej Cavaliaday autorstwa Beata Wieczorkowska - Equestrian Photography !

02/03/18

 


HZO DiM / HZR Michałowice 2-4 marca 2018

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM

 

zamówienia zdjęć Przemysław Antosz

 

 


Kubiak, Grundkowska, Suska i Wawrzyniak - najlepsi w 8 finałach HPP. Leszno 25.02.18

W dn 23-25 lutego  2018 w Lesznie odbyła się ostatnia kwalifikacja do Halowego Pucharu Polski. Finałowe konkursy w poszczególnych kategoriach wiekowych wygrali : Grzegorz Kubiak - seniorzy, Monika Grundkowska - MJ, Juliana Suska - juniorzy i Pola Wawrzyniak - open. 

 

Liderami rankingów HPP przed finałem w Sopocie są : Seweryn Murdzia, Nina Milczarek, Wiktoria Głowacka i Milena Dobkowska

 

 

Foto Primel 

 


R I P Crazy Quick 2005- 2018


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24