Cavaliada Future 2019/20  fot. Magda Pocztowska

KOŃCOWE RANKINGI 

KATEGORIA MINI 

 

Miejsce

Zawodnik

 Klub

Poznań sobota

Poznań niedzila

Lublin niedziela

Lublin niedziela

Kraków sobota 

 Kraków niedziela

Finał

 

1

Głowacz Natalia

KJ Liljówka Stęszewko

9*

12

12

12

7*

9

45

1

Pawłowska Kornelia

KJ Aromer Józefin

12

5*

9

3*

12

12

45

3

Biela Berenika

KJ CH Jaszkowo

2*

2*

5

9

9

3

26

4

Sówka Nell

KJ Podkowa Gruszczyn

7

7

7

4

2*

1*

25

5

Skotarczak Nel

KJ Podkowa Gruszczyn

1*

9

1*

5

4

4

22

6

Szrajer Matylda

Kielecki Klub Jeździecki

5

3

3

2*

1*

7

18

6

Słoniec Paulina

KJ Trachy Sośnicowice

3

1*

2*

7

3

5

18

8

Kręgielska Natalia 

Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek

4

4

4

0*

5

2*

17

 

 *liczą się 4 najlepsze wyniki z kwalifikacji

  

Natalia Głowacz                                                                           `Kornelia Pawłowska 

 

KATEGORIA MIDI

 Miejsc

Zawodnik

Klub

Poznań sobota

Poznań niedziela

Lublin sobota

Lublin niedziela

Kraków sobota

Kraków niedziela

Final 

 

 

1

Ganowska Julia

KJ Ranczo Kołata

7

1*

12

12

9

1*

40

2

Kowalonek Luna

JUKS Abakus Kaczyna

9

12

3*

9

3*

9

39

3

Pellowska Paulina

JKS Barłomino

12

4

7

2*

12

2*

35

4

Czeszejko-Sochacka Lena

JKS u Robsonów

4*

7

5*

7

7

12

33

5

Pliem-Perka Martyna

KS Jumping Events Poznań

1*

2*

9

5

5

4

23

5

Kuczkowiak Hanna

Ks Forest Pony club

5

9

1*

4

2*

5

23

7

Jurasz Kornelia

KJ Podkowa Gruszczyn

3*

5

4

0*

4

7

20

8

Bigaj Irena

KS FARUK

2

3

2*

3

1*

3

11

 

 *liczą się 4 najlepsze wyniki z kwalifikacji

 

Julia Ganowska 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

ZAWODNICY Cavaliada Future sezon 2019/20 

ARCHIWUM

Cavaliada Future 2018/19    1m MINI Emilia Ufnal KJ Hippica Polonia  1m. MIDI Marcelina Jackowiak  KJ Gronówka

Cavaliada Future 2017/18     1m MINI Emilia Ufnal KJ Hippica Polonia  1m. MIDI Marcelina Jackowiak  KJ Gronówka

Cavaliada Future 2016/17     1m MINI  Alicja Markiewicz UKS Primo    1m. MIDI  Klara Kozioł  TKJ Garbówek 

Cavaliada Future 2015/16    1m. MINI  Dominika Henzel KJ Podkowa Gruszczyn  1m. MIDI Aleksandra Osuch KJ Podkowa  

Cavaliada Future 2014/15    1m. Julia Janku  KJ Ranczo Kołata

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20