CAVALIADA FUTURE 2016/17 - Końcowy Ranking 

pobierz

 

 

Alicja Markiewicz i Klara Kozioł - najlepsze w Cavaliada Tour 2016/17 podczas dekoracji.

Rozgrywkom Cavaliady Future patronuje Bank PKO i firma Torpol.

 

WYNIKI  FINAŁOWEGO TURNIEJU Cavaliada Future  Warszawa Torwar 25-26 lutego 2017 

 

Cavaliada Future Warszawa 2017 wyniki 25-26 lutego 2017 

Konkurs nr 1A  / MINI

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 DENIS (409) Alicja MARKIEWICZ (JM.2005) 0 39,06  
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2005 / POL013660381205 / kasztanowata / Santara Danny's Boy / Markoak Adante / Pamina / Vechtzicht's Never Mind
   Rafał Markiewicz / Rafał Markiewicz
UKS Primo Warszawa
2 APASJONATA CON AMORE (412) Marianna KOŁACKA (JM.2004) 0 40,34  
   Kuc Wal / POR / Wałach / 2008 / POL013610111106 / gniada / Casperhof's Freddy / / Bokkesprong Camelia /
   Alina Kujawa Kroll / Ryszard Kołacki
KJ Sokół Damaslawek
3 ALBERT (404) Anna KORZENIEWSKA (JM.2005) 0 46,42  
   KUC / POL / Wałach / 2010 / 616999610281910 / dereszowata / nn / nn / nn / nn
   Marek Kasperski / Ewa Korzeniewska
St. Rodan Club
4 JUNIOR (410) Aleksandra PLIEM-PERKA (Mł.2006) 0 50,39  
   KUC / POL / Wałach / 2006 / 616999590267306 / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
   - / Janusz Pliem-Perka
JKS Salio
5 TESSA (407) Tamara FERENC (JM.2005) 0 53,71  
   Kuc Walijski / NLD / Klacz / 1993 / POL013520018693 / gniada / nn / nn / nn / nn
   - / Kinga Leszek-Karwńska
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
6 PASJONATA AMIGO (413) Olga TULISZKIEWICZ (Mł.2006) 4 42,87  
   Kuc Wal / POL / Wałach / 2009 / POL013610020809 / gniada / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Anja / Tijd Vlijt's Survival
   Sylwia Kamińska / Sylwia Kamińska
KJ Sokół Damasławek
7 FILIP (414) Jagna GRABOWSKA (JM.2004) 4 59,52  
   Kuc Felliński / POL / Ogier / 1992 / POL013590015292 / izabelowata / Epos / Szarak Coney / Filia / Kolebiak
   AR Lublin / Beata Grabowska
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
8 HELGA (405) Gabriela RATAJSKA (JM.2005) 13 76,60  
   KUC / POL / Klacz / 2005 / 999590180102 / siwa / nn / nn / nn / nn
   - / Sebastian Bąk
bpk

 

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
8
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
  Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

 

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
 

Konkurs nr 1B  / MIDI

 

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 WIKING PP (415) Dominika HENZEL (JM.2004) 0 41,74  
   DRP / POL / Wałach / 2006 / POL013670112006 / gniada / V I P / Visconti / Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
   Piątkowscy / Iwona Henzel
KJ Podkowa Gruszczyn
2 FIGARO (416) Julia WALOREK (JM.2005) 0 47,26  
   Kuc Feliński / POL / Ogier / 2006 / POL013610260906 / tarantowata / Topaz / Styl / Fauna / Grey
   
KJ Podkowa Gruszczyn
3 GRAN CHACO (411) Aleksandra OSUCH (JM.2004) 0 47,99  
   KUC / POL / Ogier / 2008 / POL013610240908 / bułana / Duero PP / Der Feine Lord / Grecja / Split
   Jerzy Łukomski / Waldemar Osuch
KJ Podkowa Gruszczyn
4 ROLEX 2 (406) Klara KOZIOŁ (JM.2005) 4 40,83  
   DRP / POL / Ogier / 2004 / POL013540072804 / siwa / Martell / / Rita /
   Krzysztof Klimczak / Emilia Olczak-Kozioł
Tuszyński KJ Garbówek
5 EROZJA (402) Natalia SYDOW (JM.2005) 4 49,33  
   KUC / POL / Klacz / 2005 / POL013680042705 / gniada / Jambo / Wolfs Hamway - R / Eroika / Dżagar
   Tomasz Kowala / Marcelina Jackowiak
St. KJ Gronówka
6 DOMINO (403) Zuzanna PRYMEK (Mł.2006) 12 49,15  
   KM / POL / Wałach / 2004 / POL013530410304 / srokata / Arkan / Pers / Dora / nn
   - / Klaudia Prymek
KJ Aromer Józefin
7 ISKRA (408) Karolina KLUSEK (JM.2005) 12 51,99  
   KUC / POL / Klacz / 2007 / POL009680059507 / ciemnogniada / Lord / Zefir / Iza / Bibosz
   Marta Weran / Karolina Klusek
KJ Akademia Kucania
  ANTONY HOPKINS (401) Maria KARNABAL (Mł.2007) ELI    
   DRP / POL / Wałach / 2000 / DE435350274200 / ciemnogniada / Apslau / Kaiseradler / Candy / Heros
   - / Jan Behr
KJ Podkowa Gruszczyn

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
85
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
7
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
  Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
 

FINAŁ CAVALIADA FUTURE MINI 

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Rozgrywka Nagroda
Prize
Punkty Czas
1 PASJONATA AMIGO (413) Olga TULISZKIEWICZ (Mł.2006) 0 61,99 4 26,99  
   Kuc Wal / POL / Wałach / 2009 / POL013610020809 / gniada / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Anja / Tijd Vlijt's Survival
   Sylwia Kamińska / Sylwia Kamińska
KJ Sokół Damasławek
2 FILIP (414) Jagna GRABOWSKA (JM.2004) 0 69,97 4 29,89  
   Kuc Felliński / POL / Ogier / 1992 / POL013590015292 / izabelowata / Epos / Szarak Coney / Filia / Kolebiak
   AR Lublin / Beata Grabowska
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
3 DENIS (409) Alicja MARKIEWICZ (JM.2005) 0 55,17 8 27,54  
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2005 / POL013660381205 / kasztanowata / Santara Danny's Boy / Markoak Adante / Pamina / Vechtzicht's Never Mind
   Rafał Markiewicz / Rafał Markiewicz
UKS Primo Warszawa
4 APASJONATA CON AMORE (412) Marianna KOŁACKA (JM.2004) 4 63,77      
   Kuc Wal / POR / Wałach / 2008 / POL013610111106 / gniada / Casperhof's Freddy / / Bokkesprong Camelia /
   Alina Kujawa Kroll / Ryszard Kołacki
KJ Sokół Damaslawek
5 HELGA (405) Gabriela RATAJSKA (JM.2005) 8 60,66      
   KUC / POL / Klacz / 2005 / 999590180102 / siwa / nn / nn / nn / nn
   - / Sebastian Bąk
bpk
6 ALBERT (404) Anna KORZENIEWSKA (JM.2005) 12 58,88      
   KUC / POL / Wałach / 2010 / 616999610281910 / dereszowata / nn / nn / nn / nn
   Marek Kasperski / Ewa Korzeniewska
St. Rodan Club
  JUNIOR (410) Aleksandra PLIEM-PERKA (Mł.2006) ELI        
   KUC / POL / Wałach / 2006 / 616999590267306 / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
   - / Janusz Pliem-Perka
JKS Salio
  TESSA (407) Tamara FERENC (JM.2005) ELI        
   Kuc Walijski / NLD / Klacz / 1993 / POL013520018693 / gniada / nn / nn / nn / nn
   - / Kinga Leszek-Karwńska
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
75/75
Liczba przeszkód (Obstacles)
10/6
Liczba skoków (Jumps)
12/7
Dystans (m)
410/240
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
76/45 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
6
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
  Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
 

FINAŁ CAVALIADA FUTURE MIDI 

 

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Rozgrywka Nagroda
Prize
Punkty Czas
1 ROLEX 2 (406) Klara KOZIOŁ (JM.2005) 0 65,61 4 28,76  
   DRP / POL / Ogier / 2004 / POL013540072804 / siwa / Martell / / Rita /
   Krzysztof Klimczak / Emilia Olczak-Kozioł
Tuszyński KJ Garbówek
2 DOMINO (403) Zuzanna PRYMEK (Mł.2006) 0 66,87 4 31,41  
   KM / POL / Wałach / 2004 / POL013530410304 / srokata / Arkan / Pers / Dora / nn
   - / Klaudia Prymek
KJ Aromer Józefin
3 EROZJA (402) Natalia SYDOW (JM.2005) 0 57,48 8 36,12  
   KUC / POL / Klacz / 2005 / POL013680042705 / gniada / Jambo / Wolfs Hamway - R / Eroika / Dżagar
   Tomasz Kowala / Marcelina Jackowiak
St. KJ Gronówka
4 WIKING PP (415) Dominika HENZEL (JM.2004) 4 52,83      
   DRP / POL / Wałach / 2006 / POL013670112006 / gniada / V I P / Visconti / Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
   Piątkowscy / Iwona Henzel
KJ Podkowa Gruszczyn
5 GRAN CHACO (411) Aleksandra OSUCH (JM.2004) 4 57,53      
   KUC / POL / Ogier / 2008 / POL013610240908 / bułana / Duero PP / Der Feine Lord / Grecja / Split
   Jerzy Łukomski / Waldemar Osuch
KJ Podkowa Gruszczyn
6 ISKRA (408) Karolina KLUSEK (JM.2005) 4 60,31      
   KUC / POL / Klacz / 2007 / POL009680059507 / ciemnogniada / Lord / Zefir / Iza / Bibosz
   Marta Weran / Karolina Klusek
KJ Akademia Kucania
7 FIGARO (416) Julia WALOREK (JM.2005) 4 66,31      
   Kuc Feliński / POL / Ogier / 2006 / POL013610260906 / tarantowata / Topaz / Styl / Fauna / Grey
   
KJ Podkowa Gruszczyn
  ANTONY HOPKINS (401) Maria KARNABAL (Mł.2007) ELI        
   DRP / POL / Wałach / 2000 / DE435350274200 / ciemnogniada / Apslau / Kaiseradler / Candy / Heros
   - / Jan Behr
KJ Podkowa Gruszczyn

 

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90/90
Liczba przeszkód (Obstacles)
10/6
Liczba skoków (Jumps)
12/7
Dystans (m)
410/240
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
76/45 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
7
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
  Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

 

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
 

SZTAFETA 

 

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Czas Błędy Nagroda
Prize
1 PASJONATA AMIGO (413) Olga TULISZKIEWICZ (Mł.2006) 65,97 4  
   Kuc Wal / POL / Wałach / 2009 / POL013610020809 / gniada / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Anja / Tijd Vlijt's Survival
   Sylwia Kamińska / Sylwia Kamińska
KJ Sokół Damasławek
1 GRAN CHACO (411) Aleksandra OSUCH (JM.2004) 65,97 4  
   KUC / POL / Ogier / 2008 / POL013610240908 / bułana / Duero PP / Der Feine Lord / Grecja / Split
   Jerzy Łukomski / Waldemar Osuch
KJ Podkowa Gruszczyn
1 SIR KISSOVO (21) Kamil GRZELCZYK 65,97 4  
   PZHK / POL / Stallion / 2008 / 616009540123508 / Bay / KISSOVO (SF) / SALWA (SP)/LANDO (HOLST)
   STADNINA KONI OCHABY SP. Z O.O., OCHABY WIELKIE (POL) / Kamil Grzelczyk
POL
2 ALBERT (404) Anna KORZENIEWSKA (JM.2005) 70,18 4  
   KUC / POL / Wałach / 2010 / 616999610281910 / dereszowata / nn / nn / nn / nn
   Marek Kasperski / Ewa Korzeniewska
St. Rodan Club
2 WIKING PP (415) Dominika HENZEL (JM.2004) 70,18 4  
   DRP / POL / Wałach / 2006 / POL013670112006 / gniada / V I P / Visconti / Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
   Piątkowscy / Iwona Henzel
KJ Podkowa Gruszczyn
2 DARINOSA C (162) Aleksandra KIERZNOWSKA (JM.2003) 70,18 4  
   KWPN / NED / Mare / 2008 / 528003000807588 / Bay / CON AIR (HOLST) / TINOSA C (KWPN)/ANIMO (KWPN)
   Stoeterij't Centrum / Hubert Kierznowski
POL
3 APASJONATA CON AMORE (412) Marianna KOŁACKA (JM.2004) 73,99 8  
   Kuc Wal / POR / Wałach / 2008 / POL013610111106 / gniada / Casperhof's Freddy / / Bokkesprong Camelia /
   Alina Kujawa Kroll / Ryszard Kołacki
KJ Sokół Damaslawek
3 ROLEX 2 (406) Klara KOZIOŁ (JM.2005) 73,99 8  
   DRP / POL / Ogier / 2004 / POL013540072804 / siwa / Martell / / Rita /
   Krzysztof Klimczak / Emilia Olczak-Kozioł
Tuszyński KJ Garbówek
3 ROSALIE (302) Katarzyna KOKOWSKA 73,99 8  
   OLD / GER / Klacz / 2008 / DE433331649308 / gniada / Rush-Hour / Rubicon / Cantate / Cassius Clay
   - / Katarzyna Kokowska
Sopocki KJ
4 FILIP (414) Jagna GRABOWSKA (JM.2004) 74,94 12  
   Kuc Felliński / POL / Ogier / 1992 / POL013590015292 / izabelowata / Epos / Szarak Coney / Filia / Kolebiak
   AR Lublin / Beata Grabowska
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
4 FIGARO (416) Julia WALOREK (JM.2005) 74,94 12  
   Kuc Feliński / POL / Ogier / 2006 / POL013610260906 / tarantowata / Topaz / Styl / Fauna / Grey
   
KJ Podkowa Gruszczyn
4 ARISTO AZ (307) Paweł WARSZAWSKI 74,94 12  
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009600307410 / gniada / Lordanos / Landos / Artemida / Reval
   - / Zuzanna Burkert
St. J Baborówko
5 HELGA (405) Gabriela RATAJSKA (JM.2005) 79,05 0  
   KUC / POL / Klacz / 2005 / 999590180102 / siwa / nn / nn / nn / nn
   - / Sebastian Bąk
bpk
5 ISKRA (408) Karolina KLUSEK (JM.2005) 79,05 0  
   KUC / POL / Klacz / 2007 / POL009680059507 / ciemnogniada / Lord / Zefir / Iza / Bibosz
   Marta Weran / Karolina Klusek
KJ Akademia Kucania
5 FOR ME 18 (172) Pawel JURKOWSKI 79,05 0  
   HANN / GER / Gelding / 2005 / DE 431310202705 / Other / FOR PLEASURE / ITS ME DU SARTAY/FEO
   Schulze, Dietrich / Winter-Schulze, Madeleine
POL
6 DENIS (409) Alicja MARKIEWICZ (JM.2005) 80,33 4  
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2005 / POL013660381205 / kasztanowata / Santara Danny's Boy / Markoak Adante / Pamina / Vechtzicht's Never Mind
   Rafał Markiewicz / Rafał Markiewicz
UKS Primo Warszawa
6 DOMINO (403) Zuzanna PRYMEK (Mł.2006) 80,33 4  
   KM / POL / Wałach / 2004 / POL013530410304 / srokata / Arkan / Pers / Dora / nn
   - / Klaudia Prymek
KJ Aromer Józefin
6 PEAL OF PASSION (2) Jaroslaw SKRZYCZYNSKI 80,33 4  
   HANN / GER / Gelding / 2009 / DE431315404009 / Chestnut / PERIGUEUX / CHAKIRA/CHASSEUR I
   Dieter Wetjen / Jakub Lis
POL
7 TESSA (407) Tamara FERENC (JM.2005) 89,12 8  
   Kuc Walijski / NLD / Klacz / 1993 / POL013520018693 / gniada / nn / nn / nn / nn
   - / Kinga Leszek-Karwńska
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
7 ANTONY HOPKINS (401) Maria KARNABAL (Mł.2007) 89,12 8  
   DRP / POL / Wałach / 2000 / DE435350274200 / ciemnogniada / Apslau / Kaiseradler / Candy / Heros
   - / Jan Behr
KJ Podkowa Gruszczyn
7 CASTELLO (138) Karolina KIELBASA BORGSTRÖM 89,12 8  
   SWB / SWE / Gelding / 1999 / 04992681 / Grey / CARDENTO / LEWADA/ARLEKIN
   JERZY KIELBASA (SWE) / Jerzy Kielbasa
SWE
  JUNIOR (410) Aleksandra PLIEM-PERKA (Mł.2006) ELI    
   KUC / POL / Wałach / 2006 / 616999590267306 / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
   - / Janusz Pliem-Perka
JKS Salio
  EROZJA (402) Natalia SYDOW (JM.2005) ELI    
   KUC / POL / Klacz / 2005 / POL013680042705 / gniada / Jambo / Wolfs Hamway - R / Eroika / Dżagar
   Tomasz Kowala / Marcelina Jackowiak
St. KJ Gronówka
  LASSBAN RADOVIX (112) Mateusz KIEMPA ELI    
   ISH / IRL / Gelding / 2003 / 4093028 / Black / RADOLIN / AHERLOW VIXEN (ISH)/CASTLE FOX (ISH)
   Messrs B&S Merrigan & L.Maloney / Anna Manczak
POL

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
15
Liczba skoków (Jumps)
15
Dystans (m) Tempo (m/min) Norma czasu (Time allowed)
180 s
Startowało koni
24
Ukończyło koni
21
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
  Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  692
2. Lewandowski Aleksander 616
3Błaszczak Julia  350
4. Skrobacz Olga  262
5. Barański Mikołaj    217
6. Parkitny Maximilian  185
7. Bule Oliwier 156
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Wilczewska Weronika  115

30/06/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     241
3. Zawadzka Eliza 224
4. Kozioł Klara     214
5. Konieczna Róża  189
6. Jannasz Wiktoria   161
7. Pietrzak Daria   119
7. Prymek Zuzanna   119
9. Wypchło Aleksandra  118
10. Oleszkiewicz Lena  105

30/06/22

1  Sówka Nell  1515
2  Ganowska Julia    1085
3. Nawrocka Roksana  1035
3. Goszczyński Adam    1010
5. Słoniec Paulina   925
6. Kucharska Antonina     900
7  Lewkowicz Amelia  835
8. Piszczek Marta   805
9. Babczyńska Małgorzata   760
10. Przybylska Zuzanna   720

30/06/22

1. Rąbca Milena  268
2. Layer Blanka   208
3. Cicha Zofia  188
4. Michalak Helena      152
5. Wierucka Maria      146
6  Maj Natalia    96
6. Cytarska Hanna     96
8. Głoskowska Maja    82
9  Luboński Ignacy    84
10. Janaszczyk L., Błądek M.  80

30/06/22

1  Lewandowska Gabriela   400
2. Wnuczko Sara  238
3. Goszczyński Tomasz 237
4. Luboński Ignacy   212
5. Kamińska Zofia 200
6. Reimann Zofia  191
7  Rąbca Milena 161
8. Starostka Maja  158
8  Czarnecka Adrianna  151
10. Wiśniewska Zofia  150

30/06/22

1.  Wierucka Zofia 409
2.  Brzykcy Liliana     279
2.  Kulesza Lila  279
4.  Drozd Michalina  236
5.  Hamerska Ewa 227
6   Krzeszewska Zofia  220
7.  Zawadzka Katarzyna  208
8.  Lewandowska Michalina 202
9.  Woźniak Piotr   197
10. Jach Michalina  194

30/06/22

1. Buczek Agata   320    
2. Pasternak Julia    303
3. Stasiak Agata     276
4. Cwalina Wiktoria   267
5. Tymieniecka Wiktiria    264 
6. Fediow Daria  244
6. Grobelny Martyna     244
8. Mucha Weronika   166
9. Dana Karolina   162
10. Czeszejko Sochacki Filip  146

30/06/22

1.  Kierznowska Jagoda   530
2.  Aniołek Hubert 470
3.  Ganowska Julia  380
4.  Patecka Olga       305
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

30/06/22

1.  Hart Dyke Zofia       492
2.  Cwalina Wiktoria  422
3.  Pazur Zofia    352
4.  Frączkowska Roksana 283
5.  Janiszewska Lena   277
6.  Kępka Aleksandra    255
7. Wiśniewski Marcel   235
8. Moczkowska Carla   230
9. Romanowska Gabriela    209 
10. Ciszek Maria   200

30/06/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Kozakiewicz  Paulina  60
5  Leszek Karwańska  Wiktoria  55
6. Sawicka Paulina 50
7. Kaczmarek Mikołaj    40
8. Biskup Julia   35
9.     0
10    0

30/06/22