Cavaliada Lublin 2020  fot. Magda Pocztowska 

Aleksandra Kierznowska - zwyciężczyni pierwszego w swoje karierze 2* konkursu Grand Prix 

 

 

RANKING CAVALIADA TOUR 2019/20 po zawodach w Lublinie  1m Seweryn Murdzia 

RANKING CAVALIADA FUTURE 2019/20 po zawodach w Lublinie

 

ZGŁOSZENIA      WYNIKI / PROGRAM        

 

30.01-02.02.2020 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

 

Niedziela 02/02/20 

 

 

 

CSI2 LR Grand Prix 1m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE VIDEO   

 

CSI2 125cm 1m. Kamil Grzelczyk SENIOR VIDEO 

 

Finał Cavaliada Future MINI  1m. Natalia Głowacz  SZAMAN VIDEO  

 

Finał Cavaliada Future MIDI  1m. Julia Ganowska  TIFFANY  VIDEO 

 

 

 

 

  Kamil Grzelczyk 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Julia Ganowska  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Natalia Głowacz

 

Sobota 01/02/20 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marek Lewicki 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mściwoj Kiecoń 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Natalia Stevnert 

 

 

 

 

 

 

 

 

Speed & Music 1m. Marek LewickCORNET'S SUNSHINE

CSI2 135cm 1m. Mściwoj Kiecoń LUETT BEEK AKKITA VIDEO

CSI2 120cm 1m. Natalia Stevnert HAZELHORSTS DIAMO

Cavaliada Future MINI 1m Natalia Głowacz SZAMAN

Cavaliada Future MIDI 1m. Julia Ganowska  TIFFANY

 

 

Piątek 31/01/20 

 

Seweryn Murdzia 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Antoni Strzałkowski 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. Cavaliada Łukasz Brzóska i Mateusz Kiempa 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CSI2 LR 145cm 1m. Seweryn Murdzia ULA BAJOU K VIDEO 31/01/20 

CSI2 130cm 1m. Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF

Potęga SKoku 1m ex aequo Mateusz Kiempa oraz  Łukasz Brzóska 

Czwartek 30/01/20 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maksymilian Wechta i Quinchella - 2m. 140cm - konkurs otwarcia 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CSI2 140cm - 2m. Maksymilian Wechta QUINCHELLA  VIDEO 30/01/20 

CSI2 130cm - 2m. Dominika Słodczyk ROSSA VIDEO 

CSI2 120cm - 1m. Dawid Kubiak CHAMPION 127

 

 

 

 

 

Dawid Kubiak 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dominik Słodczyk 

Galeria Cavaliada Lublin - Magda Pocztowska 

 

Grand Prix - Krzysztof Ludwiczak - rozgrywka 2 miejsce / Cros Blue 

 

Grand Prix - Seweryn Murdzia - rozgrywka - 3 miejsce / ULA Balou K 

 

Grand Prix - Mateusz Tyszko - rozgrywka - 5 miejsce / Zirocco Air 

 

Cavaliada Future Final Lublin - Natalia Głowacz / Szaman - 1 miejsce MINI 

 

Cavaliada Future Final Lublin - Berenika Biela / Halny - 2 miejsce MINI 

 

Cavaliada Future Final Lublin - Paulina Słoniec / Pysia - 3 miejsce MINI 

 

Cavaliada Future Final Lublin - Julia Ganowska / Tiffany - 1 miejsce MIDI 

 

Cavaliada Future Final Lublin - Luna Kowalonek / Borsolino - 2 miejsce MIDI 

 

Cavaliada Future Final Lublin - Lena Czeszejko - Sochacka / Miłek Ponysport  - 3 miejsce MIDI 

 

 

Kamil Grzelczyk i Senior - 1 miejsce Finał 125cm 

 

Andrzej Opłatek i Odile du Soufflet - 3 miejsce Speed & Music 

 

Mściwoj Kiecoń i  LB Akita - najlepsza para finału ŚR 135cm 

 

Seweryn Murdzia - 1 miejsce LR 145cm - rozgrywka 

 

Aleksander Lewandowski - 2 miejsce LR 145 - rozgrywka 

 

 

Maksymilian Wechta i Quinchella - 1 miejsce konkurs otwarcia 140cm 

 

Dominik Słodczyk i Rossa 

 

Dawid Kubiak i Maestro 

 

Łukasz Brzóska i Casaletto 

 

Antoni Strzałkowski i U2 

 

Wywiad z Maksymilianem Wechta po zwycięstwie w konkursie otwarcia 

 

Wywiad z Łukaszem Brzóska i Mateuszem Kiempa po sukcesie w Potędze Skoku 

 

Cavaliada Lublin 2020  1m. Grand Prix Aleksandra Kierznowska POL Badorette 

Cavaliada Lublin 2019  1m. Grand Prix Krzysztof Ludwiczak POL Nordwind 

Cavaliada Lublin 2018  1m. Grand Prix Jarosław Skrzyczyński POL Silver Shine 

Cavaliada Lublin 2017  1m. Grand Prix Ales Opatrny CZE Balguero 

Cavaliada Lublin 2016  1m. Grand Prix Łukasz Koza POL Chito Blue 

Cavaliada Lublin 2015  1m. Grand Prix Andis Varna LAT  KSCorradina 

Cavaliada Lublin 2014  1m. Grand Prix Jarosław Skrzyczyński POL  Crazy Quick 

Cavaliada Lublin 2013  1m. Grand Prix Marek Lewicki POL  Abigejl 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Lewicki Filip 341
3. Jaglarz Julia  294
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Bado Gabriela 261
6. Milczarek Nina  197
7. Błaszczak Julia 178
8. Babiak Filip  153
9. Januszewska Zuzanna  147
9. Najdzionek Szymon 147

 30/09/20

1. Kierznowska Aleksandra 904
2. Suska Juliana  617
3. Lewandowski Aleksander 419
4. Zybała Aleksandra  164
4. Wilczewska Weronika  164
6. Wypiór Marta  160
7. Baehr Maria  126
8. Skrobacz Olga  153
9. Wypchło Aleksandra  148
10.Kłapińska Laura 93

 30/09/20

1 Zawadzka Eliza 1830
2  Pietrzak Daria  1420
3. Iga Biegalska 1305
4. Pymek Zuzanna 690
5. Sówka Nell 495
6 Dziuba Anna 460
7. Kraśko Kuba 435
8. Ryciak Wiktoria   385
9. Nawrocka Roksana  390
10. Sijka Olivia 385

08/10/20

1.  Kłodowska Aleksandra 200
2.  Grobelny Martyna  192
2.  Kulesza Lila  192
4. Kamińska Lena 178
5. Wożniak Stanisław 158
6. Mroczek Jakub 100
7. Słoniec Paulina  96
8. Zawadzka Katarzyna  72
9  Sobura Weronika 50
10. Czarnecka Adriana 46

 08/10/20

1   Cwalina Wiktoria  305
2.  Skotarczak Nel 227
3.  Słoniec Paulina   206
4.  Wierucka Zofia 160
4.  Wawrzkiewicz Tola 143
6. Jurasz Kornelia  139
7.  Kręgielska Natalia  131
7.  Kierznowski Radosław  131
9   Ciszek Zofia   124
10. Karasińska Olga  109

 08/10/20

1.  Babczyńska Małgorzata  415
2.  Skotarczak Nel   410
3.  Jurasz Kornelia 305
4.  Cwalina Wiktoria   239
5.  Przybylska Zuzanna  214
6   Naumiuk Kornelia  193
7.  Pellowska Paulina  178
8.  Biel Zofia   173
9.  Frączkowska Roksana  165
10. Nawrocka Roksana  142

 08/10/20

1.  Panarowicz Nikola  506    
2.  Pliem Perka Martyna  204
3.  Jaworska Antonina  199
4.  Aniołek Hubert 194
5.  Pszowski Kevin  189 
6.  Sondej Zofia  174
7.  Szeszuła Zuzanna   154
8   Von Mauberg Wiktoria  145
9.  Kierznowska Jagoda   125
10. Ludwicka Karina  122

08/10/20

1.  Zubczyńska Amelia  460
2.  Sówka Nell  420
3.  Tuliszkiewicz Olga 275
4.  Płatek Oliwia  260
5.  Poleszak Dagmara  205
6.  Jackowiak Marcelina  200
7.  Derda Agata  180
8.  Ambroziak Nadia   125
9.  Knopkiewicz Natalia  85
10. Naumiuk Roksana  55

 08/10/20

1.  Ganowska Julia  728
2.  Kowalonek Lena  350
3.  Lehmann Nadia   348
4.  Arkuszewska Daria  311
5.  Wojda Magdalena  226
6.  Górnicka Kornelia  225
7.  Kierznowska Jagoda  224
8.  Badura Matylda  224
9. Rybak Masalska Lena   208 
10. Maćkowska Agata  190

 08/10/20

1.  Sydow Natalia  347
2.  Biskup Julia  299
2.  Pietrzak Emilia  207
4   Andrzejewska Wiktoria  84
5   Kaczmarek Mikołaj  66
6.  Bytner Wiktoria  55
7.  Kozłowska Maria  35
8.  Bar Karolina  30
9.  Kozakiewicz Paulina  25
10 Robak Wiktoria   20

 08/10/20