Cavaliada Future sezon 2019 /2020  

 

 

 

 

Zakwalifikowane pary :

 

MIDI
NR IMIĘ NAZWISKO KLUB KOŃ
1  Lena Czeszejko-Sochacka   JKS u Robsonów MIŁEK PONYSPORT
2 Irena Bigaj KS FARUK LOTOS
3 Julia Ganowska KJ Ranczo Kołata TIFFANY
4 Martyna Pliem-Perka Tuszyński KJ Garbówek     NANCY PONYSPORT
5 Luna Kowalonek JUKS Abakus Kaczyna BORSALINO
6 Kornelia Jurasz KJ Podkowa Gruszczyn ROLEX 2
7 Paulina Pellowska JKS Barłomino JOWISZ
8  Hanna Kuczkowiak JKS Farma Modrzewie WRANGLER FOREST
MINI
1 Natalia Głowacz KJ Liljówka Stęszewko SZAMAN
2 Nel Skotarczak KJ Podkowa Gruszczyn FRANKENHOEH`S MYLORD
3  Kornelia Pawłowska KJ Aromer Józefin AT LAST RAVISHING RUBY
4  Nell Sówka KJ Podkowa Gruszczyn S-PIORUN
5 Berenika Biela KJ CH Jaszkowo HALNY
6 Natalia Kręgielska Tuszyński KJ Garbówek SANTA
7 Matylda Szrajer Kielecki Klub Jeździecki WOLLINGS LION KING
8  Paulina Słoniec KJ Trachy Sośnicowice PYSIA

 

RANKING KONCOWY KWALIFIKACJI DO CAVALIADA FUTURE 

 

Przedstawiamy Wam sylwetki zawodniczek tegorocznej Cavaliady Future  :

NEL SKOTARCZAK  MŁ 2009 

 

KJ Podkowa Gruszczyn / FRANKENHOEH`S MYLORD

 

Trener - Joanna Stołowska 

 

W Poznaniu Nel Skotarczak wystartuje na FRANKENHOEH`S MYLORD, w stawce swoich koni ma jeszcze kucyki Wiking PP, Brave Heart 8, Barkarola i Pasjonata Parys.  Na codzień   uczęszcza do SP w Sulęcinie. Nel jest złotą medalistką tegorocznego PP w Jakubowicach oraz srebrną medalistką HPP z Leszna. Wygrała też końcowy ranking kwalifikacji do Cavaliada Future, mimo, że nie musiała jeździć tych zawodów, wygrywając Puchar Polski - start w Cavaliadzie zapewniła sobie automatycznie. 

Jeździeccy Idole - Laura Kłapińska, Maja Marchwicka, Ola Osuch i Daria Pietrzak.

 

fot. Facebook NS 

KORNELIA PAWŁOWSKA  JM 2007

 

KJ Aromer Józefin  / AT LAST RAVISHING RUBY 

 

Trener - Magdalena Bukała 

Kornelia i klacz T LAST RAVISHING RUBY startują wspólnie od ponad roku.  Ruby jest bardzo waleczna, w każdy skok wkłada całe swoje serce, uwielbia skakać i jeździć na zawody - twierdzi jej zawodniczka. Kornelia jest uczennicą SP w Wiązownie im. Bohaterskich Lotników Polski. Jeździeccy Idole - Ola Kierznowska, Zoe Lia i Simone Blum. 

 

IRENA BIGAJ  Mł 2009 

 

KS Faruk / LOTOS 

Trenerzy - rodzice mama Marta i tata Maciej.  Podstawowy kuc Ireny na którym pojedzie Cavaliada to 16 letni  Lotos. Lotos jest bardzo energetyczny, oddaje też emocje jeźdźca, co sprzyja gdy jest walka o zwycięstwo, utrudnia przy negatywnych emocjach lub łzach bo  bardzo rozprasza i trudno się wtedy skoncentrować na jeździe. Lubi tez brykać i niestety się brudzić.  Irena jest uczennicą SP nr w Proszowicach a sportowym idolem jest tata Maciej, ponieważ startował już na Cavaliadzie o czym Irena zawsze marzyła. 

fot. Przemysław Antosz 

MATYLDA SZRAJER Mł 2008 

Kielecki Klub Jeździecki / WOLLINGS LION KING 

 

Trener - Herbert Szrajer ,  WOLLINGS LION KING  w opinii Matyldy jest najlepszy, słodki i kochany. Sportową idolkę - uczennicy szóstej klasy SP w Kielcach jest Dalia Lehmann. 

 

 

fot. Przemysław Antosz

PAULINA SŁONIEC  MŁ 2010 

 

KJ Trachy Sośnicowice / PYSIA 

 

Trener - Kajetan Wałecki. Pysia to 20 letnia bardzo doświadczona klacz, mimo małego wzrostu ( 118cm ) ma potężne serce do skakania i jest niezwykle energiczna, wspólnie startują od 2 miesięcy. Paulina jest uczennicą międzynarodowej szkoły w Katowicach do której dojeżdża codziennie 30 km i wszystkie lekcje ma w języku angielskim. Sportowi idole to Edwina Tops Alexander, Ben Maher, bracia Philipaerts i Dani Goldstein, których ma okazję podziwiać z bliska podczas zawodów GCT na które bardzo lubi jeździć.  Marzy też aby poznać Adama Grzegorzewskiego. 

NELL SÓWKA  MŁ 2008 

KJ  Podkowa Gruszczyn  / S-PIORUN

 

Trener - Marta Stołowska - Lubońska 

 

Trudną decyzję musiała podjąć Nell Sówka przed tegoroczną Cavaliadą, ponieważ do zawodów zakwalifikowała się w obydwu kategoriach MINI i MIDI. Wraz ze swoją trenerką,  podjęły decyzję o starcie w zawodach w  kategorii MINI. Będzie to piękne zakończenie przygody z jej  ukochanym kucem S-PIORUN. Nell z wdzięcznością opowiada o współpracy z trener Martą Stołowską - Lubońska, dzięki której startuje ponownie w Cavaliadzie uważa, że miała wielkie szczęście, że trafiła pod jej opiekę. S PIORUN to 10 letni siwy kuc walijski o przemiłym usposobieniu, uwielbiający się przytulać, jest bardzo odważny, szybki, zwrotny i kocha wygrywać. Jest prawdziwym celebrytą, przed publicznością czuje się doskonale. Jest wymarzonym kucykiem dla każdego dziecka, które oczywiście nie boi się prędkości. Nell mieszka  w Poznaniu, jest uczennicą piątej klasy SP. Mimo że, czasem jej ciężko łączyć szkołę z treningami,  ponieważ brakuje czasu na odrabianie lekcji nie wyobraża sobie już życia bez jeździectwa. Bardzo kocha swoje kucyki, trenuje pilnie, uczy się coraz trudniejszych rzeczy. Planują z panią trener stale się rozwijać i skakać coraz wyżej. Jest wiele jeźdźców,  których podziwia i jej marzeniem jest kiedyś z nimi wspólnie startować.  Nell Sówka w sezonie 2019 wygrała brązowy medal HPP w Lesznie. 

 

BERENIKA BIELA  MŁ 2008  

 

CH Jaszkowo / HALNY 

 

Trener - Joanna Stołowska

 

Podstawowym kucykiem Bereniki  jest Denis, który niestety aktualnie ma kontuzje i na Cavaliadzie zobaczymy ją na kucyku o imieniu Halny, którego do startu udostępniła jej Klaudia Kostrzewska.  Berenika jest uczennicą SP Eureka w Poznaniu  a jej sportowy Idol to Martin Fuchs

 

 

LUNA KAWALONEK  JM 2007  

 

JUKS Abakus Kaczyna / BORSOLINO 

 

Trenerzy - Małgorzata  Pięta oraz Franek Kurek ( prywatnie dziadek zawodniczki ). Borsolino na którym wystartuje na Cavaliadzie ma 19 lal, pracują wspólnie dopiero od sierpnia b.r. Luna twierdzi, że jest naprawdę kochanym kucykiem, i jak tylko czuje, że  poświęcam  mu  czas, zrobi dla mnie wszystko. Na szczęście, Luna ma szkołę koło domu,  co ułatwia jej    przebywanie z Borsolino. Idole jeździeccy to  Ben Maher i jego koń Explosion W oraz Jarosław Skrzyczynski, Krzysztof Ludwiczak i Marcus Ehning. 

NATALIA KRĘGIELSKA  MŁ 2009 

 

TKJ Garbówek / SANTA

 

Trenerzy Aleksandra Sluszniak-Marchwicka i Stanisław Marchwicki

Santa to 8 letnia klacz o wielkim i walecznym sercu,  która do tego jest bardzo  zwinna, szybka i kochana. Natalia uczy się w piątej  klasie SP w Łodzi, popołudniami uczęszcza do Państwowej Szkoły Muzycznej pierwszego stopnia w Łodzi, gdzie gra na gitarze i pianinie. Idole jeździeccy to  Jessica Springsteen oraz Aleksandra Kierznowska.

 

MARTYNA PLIEM PERKA  Mł 2009 

 

TKJ Garbówek / NANCY PONYSPORT  

 

Trener - Kajetan Wałecki

Nancy PonySport to ukochany kucyk na którym wystartuje na Cavaliadzie.  Martyna jest uczennicą SP  w Dobrej koło Łodzi a jej największym jeździeckim idolem jest Edwina Tops-Alexander.  W tegorocznym HPP wywalczyła srebrny medal. 

 

 

fot. @kh__photography3 

KORNELIA JURASZ  MŁ 2008 

 

KJ Podkowa Gruszczyn /  ROLEX 2 

 

Trener - Stanisław Stołowski

W stawce koni Kornelii są dwa kucyki: Rolex 2 i Bator. Na Cavaliadzie wystartuje na Rolexie. Kornelia jet uczennicą szkoły muzycznej w Poznaniu, gra na skrzypcach i na fortepianie a Ola Kierznowska jest jej jeździeckim idolem.

 

fot. @kh__photography3

LENA CZESZEJKO - SOCHACKA  Mł 2008 

 

JKS u Robsonów  / MIŁEK PONYSPORT 

 

Trener - Antoni Pacyński  

Lena w stawce swoich koni ma dwa kucyki Miłek Ponysport i Sweet Emma, jest uczennicą SP w Barczewie. Do startu w Cavaliadzie zakwalifikowała się wygrywając Mistrzostwa Polski Młodzików w Jakubowicach, jej sportowym idolem jest McLain Ward. 

 

Lena Czeszejko - Sochacka i Julia Ganowska - podium MP

 

 

JULIA GANOWSKA  MŁ 2008 

 

KJ Ranczo Kołata / TIFFANY 

Trener - Sylwia Kamińska 

Julia Ganowska wywalczyła w tym roku brązowy medal MP Młodzików  w Jakubowicach i była czwarta w HPP w Lesznie, dosiada 15 letniej doświadczonej klaczy Tiffany, która jest  bardzo szybka i skoczna. Julia Jest uczennicą SP w  Zalasewie. 

PAULINA PELLOWSKA  Mł 2008

JKS Barłomino / JOWISZ 

 

Trener - Bogdan Bujak ze stajni Rancho Banderoza


Paulina dosiada 13 letniego gniadego kucyka walijskiego Jowisz, starty na nim rozpoczęła w tym roku i od razy  zdobyli razem brązowy medal  tegorocznego HPP w Lesznie, złoty medal na Halowych Mistrzostwach Pomorza ,wygrała  rundę białą w cyklicznych zawodach Jump off w Sopocie, srebro na MP amatorów w Toruniu, srebro na Mistrzostwach   Polski Północnej w Solcu Kujawskim, złoto na Mistrzostwach Amazonek w Kwidzyniu. Paulina jest uczennicą  SP nr 8 w Wejherowie - klasa sportowa.
Idolem sportowym jest Jarosław  Skrzyczyński.

NATALIA GŁOWACZ  MŁ 2008 

KJ Liliówka Stęszewko /  SZAMAN 
 
Trenerzy  Grzegorz Jachimowicz - skoki  oraz Liliana Jachimowicz - ujeżdżenie.
 
Natalia Głowacz w świetnym stylu wygrała Halowy Puchar Polski w Lesznie i już w kwietniu b.r. była pewna startu w Cavaliada Future. Od 3 lat dosiada doświadczonego kuca Szaman. Szaman jest pełnym pełnym werwy i energii koniem. Jest stworzony do skoków i zrobi wszystko, żeby być po drugiej stronie przeszkody. Bardzo dobrze  dogadują się również na zawodach. Natalia jest bardzo szczęśliwa, że ma możliwość startów na tak 
wspaniałym koniu oraz, że od samego początku jej przygody z jeździectwem ( od 6 roku życia ) ma przyjemność pracować ze swoimi trenerami, jest bardzo wdzięczna, że tak duża ją nauczyli. Na codzień jest uczennicą 6 klasy SP w Poznaniu. Jej jeździeccy idole to m.in Nicola i Olivier Philippaerts oraz Mściwoj Kiecon i Paweł Warszawski, którymi miała przyjemność wystartować w sztafecie na dwóch poprzednich Cavaliadach.  
 

HANNA KUCZKOWIAK   JM 2007

 

JKS Farma Modrzewie WRANGLER FOREST 

 

Trener- Marzena Chociej 

Wrangler Forest to 12 letni, kasztanowaty wałach o wielkim sercu do skoków. Jest kochanym i utytułowanym kucykiem. Hania jest uczennica SP nr 8 w Goleniowie. Do stajni dojeżdża ok 30 km cztery razy w tygodniu. Dwukrotnie wywalczyła tytułu Mistrzyni Okręgu Zachodniopomorskiego w skokach w kategoria młodzik. Dwukrotnie została powołana do Kadry Województwa, wywalczyła tytuł -  Stylowy Jeździec  2019 roku. Dwa lata temu postanowiła, że wystartuje na arenie Cavaliady i  bieżącym roku spełna swoje marzenie. Idole jeździeccy - Jarosław Skrzyczyński,  Dalia Lehmann i Maja Marchwicka.

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20