Mściwoj Kiecoń wygrywa Grand Prix Leszno na Digisport Codeina 08/03/20

 

 

 

Mściwoj Kiecoń na DIGISPORT CODEINA / Cassini II x Quidam De Revel / zwyciężył w Grand Prix Leszna 08/03/20 

WYNIKI GRAND PRIX       WYNIKI ZAWODÓW

 

HZO-B1*
Leszno, 6-8 marzec 2020

WYNIKI KOŃCOWE   PDF
 

1 - P - Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 (06-03-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DRAHMA Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 46,88 200 PLN
2 NICOLET 2 Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 47,92 175 PLN
3 AVALETTO Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko 0 48,79 150 PLN
4 MOSSA Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko 0 49,51 125 PLN
5 CANTER BS Czyż Dominika (J.2002) WKJ Lublin 0 50,62 100 PLN
6 CATYNA Kloy Julia GER 0 51,49 50 PLN
7 CONNER Strzałkowska-Jarocka Iwona KJ Trachy Śośnicowice 0 53,44 50 PLN
8 EINSTEIN Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 0 53,70 50 PLN
9 BACARDIA Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice 0 53,93 20 PLN
10 RHIANNA S Piontek Barbara (Mł.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 54,56 20 PLN
11 JAMES B Biskup Julia (J.2003) KJ Liljówka Stęszewko 0 54,94 20 PLN
12 GAMBIT-O Jankowska Joanna Klub Jeździecki Ślęża Wrocław 0 55,37 20 PLN
13 ZAWRAT Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów 0 55,56 20 PLN
14 KOSMA Derda Agata (JM.2005) KJ Michałówka 0 56,16 20 PLN
15 CALVADOS Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław 0 56,91  
16 WEIDA Walorek Julia (JM.2005) KJ Podkowa Gruszczyn 0 57,15  
17 WALKIRIA Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 0 57,52  
18 CHARDONNAY Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 0 58,39  
19 COYOTE UGLY V Pięta Bianka (JM.2005) WLKS Krakus 0 58,88  
20 STANDING OVATION 24 Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 59,21  
21 NOW OR NEVER KDW Z Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 0 59,58  
22 INOUT W Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura 0 59,68  
23 CLARAMIA Kloy Julia GER 0 59,92  
24 CISCO 241 Zalega Monika (J.2002) Klub Jeździecki Vena Rogoźnik 0 60,27  
25 LAUFER Janasik Dobrosława KJ Trachy Sośnicowice 0 60,30  
26 DIGISPORT CARLO Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 60,43  
27 DIGISPORT CASCO Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 60,72  
28 CLEAR ONE Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 61,53  
29 CASUS Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno 0 61,96  
30 RENE DE SEMILLY Sawicka Marta (MJ.1999) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 1 65,30  
31 GELESTA Derda Agata (JM.2005) KJ Michałówka 1 65,31  
32 YOUNG LADY Muc Zuzanna (J.2002) KJ Vena Rogoźnik 4 50,30  
33 BRANDO Kolińska Amanda (JM.2006) KJ Trachy Sośnicowice 4 52,01  
34 VALMOUT FEIVEL Styła Olga (JM.2006) Rio Grande Krosinko 4 54,65  
35 ASHFORD 4 Rynowiecki Olaf (JM.2006) KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp. 4 56,17  
36 BLACK JACK Kubacka Zofia (J.2004) KJ Bachmat Pruszowice 4 56,65  
37 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 4 60,21  
38 TOGO Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 4 60,74  
39 CHICAGO Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses 4 62,07  
40 IXELLE DE FREMIS Policht Angelika (MJ.2000) WLKS Krakus 4 62,24  
41 GUIDAM Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura 5 63,42  
42 KENTUCKY VDL Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 5 64,15  
43 DAMAR Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 5 66,99  
44 LAJOLIE 5 Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 7 71,32  
45 CALANTINO Mudry Aleksandra WTK Hermanów 8 51,47  
46 KRISTIANO GL Kaźmierczak Katarzyna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 8 51,62  
47 BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 8 59,17  
48 IBLUE Babiak Filip (MJ.2001) KJ Kietlów 13 80,60  
49 MISTER KANNAN Jankowska Joanna Klub Jeździecki Ślęża Wrocław 14 84,67  
  EFRON Rynowiecki Olaf (JM.2006) KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp. ELI    
  CATALAYA Kubik Natalia (J.2002) KJ Trachy Sośnicowice ELI    
  CORD-M Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem ELI    
  NICO UNO Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice ELI    


 

2 - N - Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 (06-03-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ORIANA Langer Kaja (JM.2005) KJK Romico Żywiec 0 46,68 275 PLN
2 CATALAYA Kubik Natalia (J.2002) KJ Trachy Sośnicowice 0 47,04 220 PLN
3 AVALETTO Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko 0 47,21 192,50 PLN
4 COCORRADO Kubik Natalia (J.2002) KJ Trachy Sośnicowice 0 47,29 165 PLN
5 SONATA W Pietrzak Daria (JM.2006) Klub Sportowy Verso La Natura 0 48,33 137,50 PLN
6 CONNER Strzałkowska-Jarocka Iwona KJ Trachy Śośnicowice 0 49,70 110 PLN
7 CANTER BS Czyż Dominika (J.2002) WKJ Lublin 0 50,04 55 PLN
8 CATYNA Kloy Julia GER 0 50,29 55 PLN
8 BRANDO Kolińska Amanda (JM.2006) KJ Trachy Sośnicowice 0 50,29 55 PLN
10 CHAMPION 127 Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 51,38 15 PLN
11 STIGMATICA Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice 0 52,62 15 PLN
12 MANILA S Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 0 53,36 15 PLN
13 ROSA CALIA M Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 0 53,39 15 PLN
14 QUINDA QUANDO Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 0 53,70 15 PLN
15 HEKTOR Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Aromer Józefin 0 54,21 15 PLN
16 GAMBIT-O Jankowska Joanna Klub Jeździecki Ślęża Wrocław 0 54,22 15 PLN
17 DAMAR Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 0 54,29 15 PLN
18 JARLEY Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses 0 54,34 15 PLN
19 RHIANNA S Piontek Barbara (Mł.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 54,79 15 PLN
20 BENGRAF Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura 0 55,20 15 PLN
21 ECHO MK Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża 0 55,25 15 PLN
22 CORLEANO Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 0 55,74 15 PLN
23 STAKKATOL 7 Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 55,98 15 PLN
24 IXELLE DE FREMIS Policht Angelika (MJ.2000) WLKS Krakus 0 56,01  
25 CALVADOS Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław 0 56,04  
26 SZALONY CHE Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 0 56,16  
27 TOLEDO Wysocki Łukasz WKJ Lublin 0 56,53  
28 HI DIARADO Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice 0 56,59  
29 DIGISPORT CONTANGO Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 56,76  
30 QUIDAMS DUKE Michalski Maciej (MJ.1999) KJ Aromer Józefin 0 56,89  
31 REXONEA P Zielińska Martyna (J.2002) KS Pegaz w Chwałowicach 0 56,92  
32 KOSMA Derda Agata (JM.2005) KJ Michałówka 0 57,42  
33 TOGO Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 0 57,64  
34 JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF Koziarowski Jarosław WLKS Krakus 0 58,13  
35 HERA OMIA N Mieszczak Julia bpk 0 58,52  
36 CARMELLO DE PAEP Z Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 58,58  
37 QUITE LASSY Matuszewska Magdalena (MJ.1999) KJ Partynice Wrocław 0 59,01  
38 LAUFER Janasik Dobrosława KJ Trachy Sośnicowice 0 59,11  
39 DIGISPORT CARLO Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 59,72  
40 MERLIN VANT HEIKE Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura 0 61,37  
41 GELESTA Derda Agata (JM.2005) KJ Michałówka 0 61,67  
42 CASSILAS Piksa Łukasz KJ Verso La Natura 0 61,83  
43 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 0 62,15  
44 FRED - FLINSTONE Koziarowski Jarosław WLKS Krakus 0 62,32  
45 DIGISPORT CASCO Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 62,92  
46 CARINTENDER Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura 0 62,96  
47 LASER Mizgier Filip Stowarzyszenie Rodan Club 1 63,29  
48 DRAHMA Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 4 47,57  
49 TAKSI Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 4 49,78  
50 JASON VDL Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses 4 52,36  
51 GRANDE DIVA Luty Dominika bpk 4 55,60  
52 COYOTE UGLY V Pięta Bianka (JM.2005) WLKS Krakus 4 55,78  
53 COME ON UWE Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 4 56,03  
54 WALKIRIA Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 4 56,59  
55 RENE DE SEMILLY Sawicka Marta (MJ.1999) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 4 56,98  
56 BLACK JACK Kubacka Zofia (J.2004) KJ Bachmat Pruszowice 4 57,21  
57 NUCIA Luty Dominika bpk 4 57,41  
58 CLARAMIA Kloy Julia GER 4 57,70  
59 BACARDIA Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice 4 57,88  
60 CLINT EASTER Brańka Borja Maria (JM.2005) WLKS Krakus 4 57,96  
61 JAMES B Biskup Julia (J.2003) KJ Liljówka Stęszewko 4 58,04  
62 CLEANY VD KATTEVENNEN Z Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4 58,08  
63 GUIDAM Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura 4 58,48  
64 INOUT W Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura 4 58,61  
65 NINA Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 4 59,87  
66 LA STRADA L Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 4 60,32  
67 KAPITO Błaszczak Julia (MJ.2001) SKJ Red Team 4 60,72  
68 LORD LUDGER Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 4 60,86  
69 CHICAGO Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses 4 61,20  
70 CALANTINO Mudry Aleksandra WTK Hermanów 4 61,47  
71 GRASSHOPPER Kulawik Anna (JM.2005) Klub Jeździecki Vena Rogoźnik 5 65,54  
72 PIGMENT Handzlik Maciej (JM.2005) Bpk 7 72,40  
73 MOSSA Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko 8 52,62  
74 CORD-M Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 8 53,66  
75 WEIDA Walorek Julia (JM.2005) KJ Podkowa Gruszczyn 8 55,66  
76 ATŁAS Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 8 58,72  
77 NICO UNO Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 8 58,76  
78 NOW OR NEVER KDW Z Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 8 61,40  
79 LIVERPOOL Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 8 61,75  
80 CASIQUIARE Galocz Masza (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 12 51,53  
81 ZAWRAT Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów 12 53,74  
82 EINSTEIN Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 12 58,77  
83 CHARDONNAY Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 12 59,69  
84 FERRALINE Płatek Oliwia (J.2004) Kielecki KJ 19 74,94  
85 ASHFORD 4 Rynowiecki Olaf (JM.2006) KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp. 21 82,54  
  BANOVEY Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża ELI    
  IBLUE Babiak Filip (MJ.2001) KJ Kietlów REZ    
  VALMOUT FEIVEL Styła Olga (JM.2006) Rio Grande Krosinko REZ    
  CUERLY SUE Walaszek Agrypina LKJ Ochaby REZ    


 

3 - C - Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 (06-03-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GOLDDIGGER GR Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 48,41 325 PLN
2 TITAN 12 Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice 0 48,50 275 PLN
3 ALLILAH Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 0 49,80 225 PLN
4 JASON VDL Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses 0 50,45 200 PLN
5 DANTOS HBC Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 52,21 150 PLN
6 CHARIVARI FEBRO Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 52,88 100 PLN
7 AMERIQUE LANDAIS Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 0 53,77 75 PLN
8 MERLIN VANT HEIKE Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura 0 54,25 50 PLN
9 WAKE ME UP Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 55,34 15 PLN
10 EVIVA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 55,47 15 PLN
11 CLEAR CARETINA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 55,49 15 PLN
12 CATINA Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 55,61 15 PLN
13 DYLLANO Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 56,10 15 PLN
14 REXONEA P Zielińska Martyna (J.2002) KS Pegaz w Chwałowicach 0 57,55 15 PLN
14 ESTORIL FORTUNA Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 57,55 15 PLN
16 CLEANY VD KATTEVENNEN Z Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 58,01 15 PLN
17 CASPAR DE VALD Błaszczak Julia (MJ.2001) SKJ Red Team 0 58,05 15 PLN
18 MONSUN Pietrzak Daria (JM.2006) Klub Sportowy Verso La Natura 0 58,19 15 PLN
19 KONTADOR VD MOOLENDREF Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 0 58,50  
20 CLINT EASTER Brańka Borja Maria (JM.2005) WLKS Krakus 0 58,69  
21 QUIDAMS DUKE Michalski Maciej (MJ.1999) KJ Aromer Józefin 0 58,70  
22 I-MARK W Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno 0 59,24  
23 CARINTENDER Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura 0 59,79  
24 CLIFF Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura 0 60,06  
25 PICASSO Milczarek Nina (MJ.2000) KJ Infernal Team 0 60,14  
26 LA CORUNA Poręba Jarosław KJ Maximus Kowary 0 61,01  
27 HOLLISTER Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 4 50,64  
28 FORT Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 4 50,93  
29 ORIANA Langer Kaja (JM.2005) KJK Romico Żywiec 4 52,39  
29 ELASTIQUA Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 4 52,39  
31 COCORRADO Kubik Natalia (J.2002) KJ Trachy Sośnicowice 4 53,22  
32 INNOCENCE Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 4 53,52  
33 CHAMPION 127 Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 4 54,06  
34 ECHO MK Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża 4 54,42  
35 NUCIA Luty Dominika bpk 4 54,87  
36 JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF Koziarowski Jarosław WLKS Krakus 4 54,88  
37 CHITO BLUE Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice 4 55,09  
38 RICCO Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 4 55,33  
39 DENVER Z Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 4 55,66  
40 GOOD FELLOW Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 4 55,67  
41 CAMILLA 139 Brańka Borja Maria (JM.2005) WLKS Krakus 4 55,75  
42 CORLEANO Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 4 55,90  
43 ELANO Kufel Artur WKJ Lublin 4 57,12  
44 TIK TAK Płatek Oliwia (J.2004) Kielecki KJ 4 57,13  
45 DINDEPENDENT Z Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 4 57,16  
46 JOWEL Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 4 58,33  
47 GUSTIQUE Babiak Filip (MJ.2001) KJ Kietlów 4 59,58  
48 CASSILAS Piksa Łukasz KJ Verso La Natura 5 62,39  
49 ROSA CALIA M Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 5 64,41  
50 JF H&H Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 8 53,45  
51 SONATA W Pietrzak Daria (JM.2006) Klub Sportowy Verso La Natura 8 54,92  
52 CISALL FS Skąpska Aleksandra (MJ.2000) KJ Picador Dziuplina 8 55,91  
53 GRANDE DIVA Luty Dominika bpk 8 57,01  
54 GALA W Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 8 57,84  
55 FIREBRIDGE TAG Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 8 57,99  
56 JARLEY Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses 9 62,77  
57 COME ON DONE Z Kurleto Kornelia (J.2004) WLKS Krakus 10 66,80  
58 FERRALINE Płatek Oliwia (J.2004) Kielecki KJ 11 72,58  
59 CASALLINA Woźniak Wiktoria (J.2002) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 12 53,82  
60 MANILA S Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 12 55,27  
61 ILOVE YOU DU BEAUMONT Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura 12 57,17  
62 DIGISPORT CONTANGO Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 12 60,16  
63 LORD LUDGER Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 12 61,06  
64 REPLAY R Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 14 82,02  
65 STIGMATICA Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice 14 84,73  
66 COME ON UWE Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 16 59,38  
67 BANOVEY Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża 17 81,52  
  BENGRAF Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura ELI    
  SZALONY CHE Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica REZ    
  HERA OMIA N Mieszczak Julia bpk REZ    
  TOLEDO Wysocki Łukasz WKJ Lublin REZ    


 

4 - CC - Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 (06-03-2020)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 BENEFIS Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 44,96 0 21,19 750 PLN
2 OSADKOWSKI SATINO Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 40,67 0 21,36 550 PLN
3 FORT Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 0 41,23 0 21,37 450 PLN
4 CAMPINO 467 Matuszewska Magdalena (MJ.1999) KJ Partynice Wrocław 0 44,07 0 21,99 350 PLN
5 ELANO Kufel Artur WKJ Lublin 0 42,87 0 23,44 250 PLN
6 DIGISPORT CODEINA Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 45,37 4 20,63 175 PLN
7 AMERIQUE LANDAIS Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 0 42,14 4 21,38 100 PLN
8 CHITO BLUE Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice 0 43,27 4 23,26 75 PLN
9 Baccord Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 45,18 6 32,14  
10 TITAN 12 Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice 0 41,87 8 24,44  
11 GUSTIQUE Babiak Filip (MJ.2001) KJ Kietlów 1 48,61      
12 CAPPUCCINO Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 4 41,87      
13 CISALL FS Skąpska Aleksandra (MJ.2000) KJ Picador Dziuplina 4 42,13      
14 RICCO Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 4 42,44      
15 DENVER Z Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 4 43,02      
16 EVIVA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 4 43,32      
17 GOLDDIGGER GR Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 4 43,59      
18 JASTINE Kufel Artur WKJ Lublin 4 43,82      
19 MEADOW Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 4 44,15      
20 HOLLISTER Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 4 44,94      
21 CLEAR CARETINA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 4 45,61      
22 ILOVE YOU DU BEAUMONT Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura 4 45,82      
23 CLIFF Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura 4 46,38      
24 CYANDRA Milczarek Nina (MJ.2000) KJ Infernal Team 4 46,88      
25 FRED - FLINSTONE Koziarowski Jarosław WLKS Krakus 4 47,22      
26 PICASSO Milczarek Nina (MJ.2000) KJ Infernal Team 5 50,36      
27 GOOD FELLOW Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 8 42,71      
28 TIK TAK Płatek Oliwia (J.2004) Kielecki KJ 8 44,61      
29 SZAFIR "M" Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 8 45,61      
30 DINDEPENDENT Z Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 8 46,37      
31 FRAPANT Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 9 48,99      


 

5 - P - Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1 (07-03-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DRAHMA Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 42,82 200 PLN
2 WERBEL Szewczyk Maja (J.2002) KJ Avanti Opole 0 44,15 175 PLN
3 L-QUICK JUMP Kramarz Julia (J.2003) KJ Zbrosławice 0 44,92 150 PLN
4 YOUNG LADY Muc Zuzanna (J.2002) KJ Vena Rogoźnik 0 46,25 125 PLN
5 CALANTINO Mudry Aleksandra WTK Hermanów 0 49,25 100 PLN
6 BLACK JACK Kubacka Zofia (J.2004) KJ Bachmat Pruszowice 0 49,80 50 PLN
7 CHARDONNAY Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 0 51,03 50 PLN
8 CORD-M Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 52,37 50 PLN
9 LAUFER Janasik Dobrosława KJ Trachy Sośnicowice 0 54,66 30 PLN
10 RENE DE SEMILLY Sawicka Marta (MJ.1999) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 0 56,26 30 PLN
11 DIGISPORT CASCO Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 56,31  
12 INOUT W Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura 0 57,66  
13 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 0 58,09  
14 NICOLET 2 Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 44,06  
15 CATALAYA Kubik Natalia (J.2002) KJ Trachy Sośnicowice 4 44,75  
16 CATYNA Kloy Julia GER 4 47,28  
17 KYCOLETTE Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 4 51,62  
18 CLARAMIA Kloy Julia GER 4 51,96  
19 KRISTIANO GL Kaźmierczak Katarzyna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 52,09  
20 EINSTEIN Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 4 53,41  
21 CISCO 241 Zalega Monika (J.2002) Klub Jeździecki Vena Rogoźnik 4 57,38  
22 CHICAGO Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses 4 58,46  
23 BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 4 58,65  
24 KENTUCKY VDL Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 58,80  
25 BRANDO Kolińska Amanda (JM.2006) KJ Trachy Sośnicowice 4 59,74  
26 CASUS Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno 4 59,79  
27 CONNER Strzałkowska-Jarocka Iwona KJ Trachy Śośnicowice 8 46,18  
28 QIURORA Pietraszko Kaja (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 8 53,47  
29 LAJOLIE 5 Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 8 55,34  
30 NOW OR NEVER KDW Z Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 8 59,62  
31 IBLUE Babiak Filip (MJ.2001) KJ Kietlów 9 65,88  
32 BACARDIA Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice 9 66,24  
33 ASHFORD 4 Rynowiecki Olaf (JM.2006) KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp. 14 71,95  
34 DAMAR Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 15 75,14  
35 JAMES B Biskup Julia (J.2003) KJ Liljówka Stęszewko 15 76,70  
  MISTER KANNAN Jankowska Joanna Klub Jeździecki Ślęża Wrocław ELI    
  GAMBIT-O Jankowska Joanna Klub Jeździecki Ślęża Wrocław ELI    
  NICO UNO Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice ELI    
  EFRON Rynowiecki Olaf (JM.2006) KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp. REZ    
  CUERLY SUE Walaszek Agrypina LKJ Ochaby REZ    


 

6 - N - Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3 (07-03-2020)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 JF H&H Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 43,84 0 18,33 250 PLN
2 MOSSA Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko 0 41,74 0 18,54 200 PLN
3 CATALAYA Kubik Natalia (J.2002) KJ Trachy Sośnicowice 0 35,76 0 18,71 175 PLN
4 WERBEL Szewczyk Maja (J.2002) KJ Avanti Opole 0 37,22 0 19,18 150 PLN
5 CROWN DU BUISSON Z Osuch Aleksandra (J.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 0 42,54 0 19,33 125 PLN
6 JOWEL Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 0 42,39 0 20,06 100 PLN
7 DRAHMA Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 37,86 0 20,20 50 PLN
8 WILLIE Osuch Aleksandra (J.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 0 41,92 0 20,35 50 PLN
9 CALANTINO Mudry Aleksandra WTK Hermanów 0 40,63 0 20,62 10 PLN
10 JARLEY Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses 0 42,25 0 21,35 10 PLN
11 CASSILAS Piksa Łukasz KJ Verso La Natura 0 45,60 0 21,42 10 PLN
12 TAKSI Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 0 40,45 0 21,72 10 PLN
13 STIGMATICA Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice 0 39,58 0 21,96 10 PLN
14 GRANDE DIVA Luty Dominika bpk 0 40,58 0 22,18 10 PLN
15 DIGISPORT CARLO Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 44,13 0 22,20 10 PLN
16 JASON VDL Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses 0 40,21 0 22,65 10 PLN
17 GRASSHOPPER Kulawik Anna (JM.2005) Klub Jeździecki Vena Rogoźnik 0 42,29 0 23,40 10 PLN
18 L-QUICK JUMP Kramarz Julia (J.2003) KJ Zbrosławice 0 38,97 0 23,47 10 PLN
19 RENE DE SEMILLY Sawicka Marta (MJ.1999) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 0 42,18 0 24,19 10 PLN
20 CHICAGO Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses 0 43,79 0 24,70  
21 BENGRAF Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura 0 41,62 0 24,75  
22 STANDING OVATION 24 Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 45,82 0 24,90  
23 CLINT EASTER Brańka Borja Maria (JM.2005) WLKS Krakus 0 44,06 0 25,43  
24 LA STRADA L Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 45,29 0 26,93  
25 ORIANA Langer Kaja (JM.2005) KJK Romico Żywiec 0 39,30 4 17,98  
26 MANILA S Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 0 38,69 4 18,99  
27 CANTER BS Czyż Dominika (J.2002) WKJ Lublin 0 38,16 4 20,86  
28 QUINDA QUANDO Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 0 40,53 4 20,93  
29 PIGMENT Handzlik Maciej (JM.2005) Bpk 0 41,93 4 21,71  
30 COME ON DONE Z Kurleto Kornelia (J.2004) WLKS Krakus 0 40,10 4 22,05  
31 KRISTIANO GL Kaźmierczak Katarzyna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 40,20 4 22,53  
32 IXELLE DE FREMIS Policht Angelika (MJ.2000) WLKS Krakus 0 40,87 4 23,31  
33 COYOTE UGLY V Pięta Bianka (JM.2005) WLKS Krakus 0 43,06 4 24,91  
34 LIVERPOOL Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 44,89 4 26,59  
35 TOGO Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 0 43,32 4 26,86  
36 CATYNA Kloy Julia GER 0 36,30 7 38,04  
37 BANOVEY Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża 0 39,92 16 42,22  
38 HI DIARADO Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice 4 38,70      
39 COCORRADO Kubik Natalia (J.2002) KJ Trachy Sośnicowice 4 38,85      
40 JAMES B Biskup Julia (J.2003) KJ Liljówka Stęszewko 4 40,44      
41 CALVADOS Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław 4 40,73      
42 EINSTEIN Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 4 40,92      
43 CORD-M Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 4 40,99      
44 LAUFER Janasik Dobrosława KJ Trachy Sośnicowice 4 41,06      
45 QUITE LASSY Matuszewska Magdalena (MJ.1999) KJ Partynice Wrocław 4 41,43      
46 CLARAMIA Kloy Julia GER 4 41,58      
47 COME ON UWE Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 4 42,40      
48 NICO UNO Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 4 42,73      
49 LORD LUDGER Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 4 43,09      
50 CHARDONNAY Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 4 43,48      
51 WALKIRIA Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 4 43,76      
52 ASHFORD 4 Rynowiecki Olaf (JM.2006) KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp. 4 43,78      
53 DIGISPORT CASCO Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 44,02      
54 LASER Mizgier Filip Stowarzyszenie Rodan Club 4 44,62      
55 CLEAR ONE Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 4 44,78      
56 KENTUCKY VDL Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 45,80      
57 YOUNG LADY Muc Zuzanna (J.2002) KJ Vena Rogoźnik 8 37,93      
58 CONNER Strzałkowska-Jarocka Iwona KJ Trachy Śośnicowice 8 38,64      
59 DAMAR Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 8 39,58      
60 KYCOLETTE Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 8 39,90      
61 CASIQUIARE Galocz Masza (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 8 40,00      
62 BRANDO Kolińska Amanda (JM.2006) KJ Trachy Sośnicowice 8 40,92      
63 TOLEDO Wysocki Łukasz WKJ Lublin 8 42,52      
64 INOUT W Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura 11 61,85      
65 RHIANNA S Piontek Barbara (Mł.2008) RIO GRANDE Krosinko 12 40,93      
66 WEIDA Walorek Julia (JM.2005) KJ Podkowa Gruszczyn 12 62,05      
67 IBLUE Babiak Filip (MJ.2001) KJ Kietlów 12 64,26      
68 NOW OR NEVER KDW Z Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 13 69,74      
69 GUIDAM Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura 16 41,33      
70 VALMOUT FEIVEL Styła Olga (JM.2006) Rio Grande Krosinko 16 41,72      
71 QIURORA Pietraszko Kaja (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 20 41,35      
72 SZALONY CHE Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 20 63,31      
73 BLACK JACK Kubacka Zofia (J.2004) KJ Bachmat Pruszowice 20 81,26      
  CUERLY SUE Walaszek Agrypina LKJ Ochaby ELI        
  FERRALINE Płatek Oliwia (J.2004) Kielecki KJ ELI        
  BACARDIA Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice REZ        


 

7 - C - Średnia Runda - zwykły 238.2.1 (07-03-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 TITAN 12 Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice 0 49,71 325 PLN
2 MERLIN VANT HEIKE Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura 0 54,88 275 PLN
3 CATINA Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 56,58 225 PLN
4 ORIDA-M Skrobacz Olga (J.2003) Wlks Krakus 0 57,69 200 PLN
5 ESTORIL FORTUNA Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 57,91 150 PLN
6 CROWN DU BUISSON Z Osuch Aleksandra (J.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 0 59,44 100 PLN
7 HI DIARADO Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice 0 60,24 75 PLN
8 ECHO MK Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża 0 61,42 50 PLN
9 ROSA CALIA M Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 0 61,61 15 PLN
10 I-MARK W Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno 0 62,46 15 PLN
11 KASTELLO VAN’T ROOSAKKER Stefańska Natalia (J.2004) JKS DIM Warszawa 0 62,96 15 PLN
12 Baccord Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 63,73 15 PLN
13 CHAMPION 127 Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 64,08 15 PLN
14 TIK TAK Płatek Oliwia (J.2004) Kielecki KJ 0 64,45 15 PLN
15 EXIT REMO Stefańska Natalia (J.2004) JKS DIM Warszawa 0 65,24 15 PLN
16 BENGRAF Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura 0 65,33  
17 CARMELLO DE PAEP Z Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 65,77  
18 KAPITO Błaszczak Julia (MJ.2001) SKJ Red Team 0 66,39  
19 GALA W Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 67,20  
20 CASSILAS Piksa Łukasz KJ Verso La Natura 0 67,87  
21 DINDEPENDENT Z Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 1 69,11  
22 NINA Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 1 69,59  
23 CARINTENDER Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura 1 71,77  
24 QUINCY Skrobacz Olga (J.2003) Wlks Krakus 1 71,91  
25 FORT Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 4 54,71  
26 GOLDDIGGER GR Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 4 55,76  
27 STIGMATICA Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice 4 58,48  
28 CISALL FS Skąpska Aleksandra (MJ.2000) KJ Picador Dziuplina 4 59,47  
29 JF H&H Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 4 61,18  
30 SONATA W Pietrzak Daria (JM.2006) Klub Sportowy Verso La Natura 4 61,48  
31 ALLILAH Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 4 61,56  
32 INNOCENCE Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 4 61,85  
33 ELASTIQUA Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 4 63,38  
34 HEKTOR Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Aromer Józefin 4 64,42  
35 NUCIA Luty Dominika bpk 4 64,76  
36 QUIDAMS DUKE Michalski Maciej (MJ.1999) KJ Aromer Józefin 4 67,15  
37 JOWEL Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 4 68,03  
38 TOLEDO Wysocki Łukasz WKJ Lublin 4 68,85  
39 CLINT EASTER Brańka Borja Maria (JM.2005) WLKS Krakus 5 72,40  
40 JASON VDL Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses 5 72,99  
40 FERRALINE Płatek Oliwia (J.2004) Kielecki KJ 5 72,99  
42 HOLLISTER Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 8 51,18  
43 JARLEY Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses 8 61,22  
44 COCORRADO Kubik Natalia (J.2002) KJ Trachy Sośnicowice 8 61,93  
45 LA CORUNA Poręba Jarosław KJ Maximus Kowary 8 66,13  
46 DIGISPORT CONTANGO Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 8 66,16  
47 REPLAY R Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 10 74,74  
48 CLEANY VD KATTEVENNEN Z Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 10 74,83  
49 ORIANA Langer Kaja (JM.2005) KJK Romico Żywiec 12 60,51  
50 REXONEA P Zielińska Martyna (J.2002) KS Pegaz w Chwałowicach 12 65,43  
51 LORD LUDGER Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 12 67,69  
  WILLIE Osuch Aleksandra (J.2004) KJ Podkowa Gruszczyn ELI    
  COME ON DONE Z Kurleto Kornelia (J.2004) WLKS Krakus ELI    
  DANTOS HBC Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem ELI    
  CASALLINA Woźniak Wiktoria (J.2002) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy ELI    
  TOGO Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem REZ    
  MANILA S Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice REZ    
  AVALETTO Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko REZ    
  CYANDRA Milczarek Nina (MJ.2000) KJ Infernal Team REZ    


 

8 - CC - Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 (07-03-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 KONTADOR VD MOOLENDREF Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 0 58,41 750 PLN
2 CAPPUCCINO Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 0 59,81 550 PLN
3 DYLLANO Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 63,60 450 PLN
4 ELANO Kufel Artur WKJ Lublin 0 63,73 350 PLN
5 CHARIVARI FEBRO Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 65,13 250 PLN
6 ILOVE YOU DU BEAUMONT Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura 0 65,61 175 PLN
7 EXIT REMO Stefańska Natalia (J.2004) JKS DIM Warszawa 0 66,15 100 PLN
8 FRAPANT Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 1 75,22 75 PLN
9 CAMILLA 139 Brańka Borja Maria (JM.2005) WLKS Krakus 4 61,89 50 PLN
10 GOLDDIGGER GR Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 4 63,87 50 PLN
10 KASTELLO VAN’T ROOSAKKER Stefańska Natalia (J.2004) JKS DIM Warszawa 4 63,87  
12 GUSTIQUE Babiak Filip (MJ.2001) KJ Kietlów 4 65,32  
13 JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF Koziarowski Jarosław WLKS Krakus 4 67,02  
14 FIREBRIDGE TAG Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 4 67,69  
15 CISALL FS Skąpska Aleksandra (MJ.2000) KJ Picador Dziuplina 4 68,36  
16 BENEFIS Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 4 69,27  
17 CARINTENDER Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura 4 72,63  
18 MEADOW Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 5 76,40  
19 WAKE ME UP Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 8 66,72  
20 EVIVA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 8 68,88  
21 DIGISPORT CODEINA Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 8 69,35  
22 SZAFIR "M" Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 8 69,67  
23 DINDEPENDENT Z Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 11 84,94  
24 CLEAR CARETINA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 11 85,74  
25 CLIFF Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura 12 70,75  
26 RICCO Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 12 72,28  
27 CASPAR DE VALD Błaszczak Julia (MJ.2001) SKJ Red Team 13 77,50  
28 GOOD FELLOW Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 16 68,05  
29 PICASSO Milczarek Nina (MJ.2000) KJ Infernal Team 16 72,20  
30 CAMPINO 467 Matuszewska Magdalena (MJ.1999) KJ Partynice Wrocław 16 73,60  
31 TIK TAK Płatek Oliwia (J.2004) Kielecki KJ 20 69,39  
32 HOLLISTER Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 21 75,54  
  MONSUN Pietrzak Daria (JM.2006) Klub Sportowy Verso La Natura ELI    
  TITAN 12 Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice REZ    
  CHITO BLUE Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice REZ    
  FRED - FLINSTONE Koziarowski Jarosław WLKS Krakus REZ    
  OSADKOWSKI SATINO Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice REZ    


 

9 - P - Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1 (08-03-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NICOLET 2 Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 57,15 250 PLN
2 MAKUBA 21 Płatek Oliwia (J.2004) Kielecki KJ 0 57,82 200 PLN
3 IBLUE Babiak Filip (MJ.2001) KJ Kietlów 0 62,25 175 PLN
4 YOUNG LADY Muc Zuzanna (J.2002) KJ Vena Rogoźnik 0 63,71 150 PLN
5 GAJA Walaszek Agrypina LKJ Ochaby 0 70,24 125 PLN
6 CUERLY SUE Walaszek Agrypina LKJ Ochaby 0 77,64 100 PLN
7 KENTUCKY VDL Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 78,05 50 PLN
8 SENATOR Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 4 65,18 50 PLN
9 DAMAR Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 4 66,31  
10 CISCO 241 Zalega Monika (J.2002) Klub Jeździecki Vena Rogoźnik 4 70,15  
11 CASUS Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno 4 70,48  
12 DIGISPORT CASCO Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 71,88  
13 BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 4 76,41  
14 BACARDIA Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice 4 78,70  
15 LAJOLIE 5 Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 8 75,83  
16 NICO UNO Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 32 140,95  


 

10 - N - Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1 (08-03-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CHAMPION 127 Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 56,89 300 PLN
2 CANTER BS Czyż Dominika (J.2002) WKJ Lublin 0 60,79 250 PLN
3 TAKSI Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 0 61,79 200 PLN
4 QUINDA QUANDO Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 0 62,87 175 PLN
5 CATYNA Kloy Julia GER 0 64,22 150 PLN
6 CASALLINA Woźniak Wiktoria (J.2002) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 66,40 100 PLN
7 CLARAMIA Kloy Julia GER 0 66,46 75 PLN
8 KOSMA Derda Agata (JM.2005) KJ Michałówka 0 67,67 50 PLN
9 KRISTIANO GL Kaźmierczak Katarzyna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 68,27 15 PLN
10 BANOVEY Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża 0 68,66 15 PLN
11 CISALL FS Skąpska Aleksandra (MJ.2000) KJ Picador Dziuplina 0 69,52 15 PLN
12 STAKKATOL 7 Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 69,64 15 PLN
13 WILLIE Osuch Aleksandra (J.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 0 70,54 15 PLN
14 JAMES B Biskup Julia (J.2003) KJ Liljówka Stęszewko 0 71,81 15 PLN
15 INOUT W Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura 0 72,26 15 PLN
16 SZALONY CHE Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 0 72,29  
17 REXONEA P Zielińska Martyna (J.2002) KS Pegaz w Chwałowicach 0 75,15  
18 LASER Mizgier Filip Stowarzyszenie Rodan Club 1 80,89  
19 CONNER Strzałkowska-Jarocka Iwona KJ Trachy Śośnicowice 2 86,01  
20 LA STRADA L Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 2 86,32  
21 DRAHMA Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 4 56,09  
22 AVALETTO Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko 4 59,49  
23 WERBEL Szewczyk Maja (J.2002) KJ Avanti Opole 4 63,03  
24 CALANTINO Mudry Aleksandra WTK Hermanów 4 66,26  
25 STANDING OVATION 24 Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 4 68,69  
26 CASIQUIARE Galocz Masza (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 4 68,72  
27 CORD-M Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 4 69,36  
28 GRASSHOPPER Kulawik Anna (JM.2005) Klub Jeździecki Vena Rogoźnik 4 70,35  
29 EINSTEIN Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 4 70,72  
30 LAUFER Janasik Dobrosława KJ Trachy Sośnicowice 4 71,20  
31 COYOTE UGLY V Pięta Bianka (JM.2005) WLKS Krakus 4 71,95  
32 DIGISPORT CARLO Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4 71,97  
33 CALVADOS Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław 4 74,19  
34 LIVERPOOL Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 4 75,24  
35 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 4 76,20  
36 GELESTA Derda Agata (JM.2005) KJ Michałówka 4 77,00  
37 WALKIRIA Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 4 77,50  
38 QUITE LASSY Matuszewska Magdalena (MJ.1999) KJ Partynice Wrocław 5 83,85  
39 RHIANNA S Piontek Barbara (Mł.2008) RIO GRANDE Krosinko 6 84,52  
40 BLACK JACK Kubacka Zofia (J.2004) KJ Bachmat Pruszowice 7 88,43  
41 MOSSA Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko 8 64,86  
42 MANILA S Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 8 67,56  
43 KYCOLETTE Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 8 69,67  
44 IXELLE DE FREMIS Policht Angelika (MJ.2000) WLKS Krakus 8 72,90  
45 CATALAYA Kubik Natalia (J.2002) KJ Trachy Sośnicowice 8 75,07  
46 CLEAR ONE Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 8 78,39  
47 TOGO Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 10 84,61  
48 EFRON Kaźmierczak Katarzyna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 10 101,39  
49 VALMOUT FEIVEL Styła Olga (JM.2006) Rio Grande Krosinko 12 76,07  
50 COME ON UWE Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 12 77,93  
51 BRANDO Kolińska Amanda (JM.2006) KJ Trachy Sośnicowice 12 79,49  
52 FERRALINE Płatek Oliwia (J.2004) Kielecki KJ 13 96,57  
53 GUIDAM Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura 13 96,83  
54 QIURORA Pietraszko Kaja (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 16 72,92  
55 HEKTOR Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Aromer Józefin 22 103,77  
56 WEIDA Walorek Julia (JM.2005) KJ Podkowa Gruszczyn 24 94,09  
  L-QUICK JUMP Kramarz Julia (J.2003) KJ Zbrosławice ELI    
  CHARDONNAY Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice REZ    
  PIGMENT Handzlik Maciej (JM.2005) Bpk REZ    
  ASHFORD 4 Rynowiecki Olaf (JM.2006) KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp. REZ    


 

11 - C - Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3 (08-03-2020)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 GOLDDIGGER GR Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 42,18 0 26,93 500 PLN
2 ESTORIL FORTUNA Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 43,51 0 27,71 400 PLN
3 WAKE ME UP Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 44,08 0 27,85 300 PLN
4 QUINCY Skrobacz Olga (J.2003) Wlks Krakus 0 44,51 0 28,61 200 PLN
5 MERLIN VANT HEIKE Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura 0 44,97 0 28,87 150 PLN
6 DIGISPORT CONTANGO Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 46,28 0 29,15 125 PLN
7 CAMILLA 139 Brańka Borja Maria (JM.2005) WLKS Krakus 0 41,65 0 29,30 75 PLN
8 ALLILAH Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 0 41,99 0 29,41 50 PLN
9 I-MARK W Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno 0 42,73 0 29,58 40 PLN
10 EVIVA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 42,97 0 31,74 40 PLN
11 KAPITO Błaszczak Julia (MJ.2001) SKJ Red Team 0 44,62 0 31,90 40 PLN
12 ECHO MK Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża 0 42,49 0 31,94 40 PLN
13 ROSA CALIA M Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 0 42,28 0 32,80 40 PLN
14 CLEAR CARETINA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 45,01 0 33,05  
15 CHITO BLUE Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice 0 44,18 0 34,63  
16 INNOCENCE Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 43,27 0 34,82  
17 GALA W Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 47,42 0 35,09  
18 MONSUN Pietrzak Daria (JM.2006) Klub Sportowy Verso La Natura 0 45,48 0 35,28  
19 COCORRADO Kubik Natalia (J.2002) KJ Trachy Sośnicowice 0 41,76 0 35,97  
20 DANTOS HBC Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 43,15 1 38,86  
21 CORLEANO Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 0 43,19 4 27,23  
22 CROWN DU BUISSON Z Osuch Aleksandra (J.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 0 44,33 4 29,85  
23 SZAFIR "M" Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 0 44,97 4 30,05  
24 NINA Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 46,75 4 30,79  
25 SONATA W Pietrzak Daria (JM.2006) Klub Sportowy Verso La Natura 0 42,27 4 32,48  
26 ORIDA-M Skrobacz Olga (J.2003) Wlks Krakus 0 42,11 4 33,97  
27 STIGMATICA Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice 0 40,04 4 34,02  
28 CLEANY VD KATTEVENNEN Z Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 46,56 4 35,73  
29 DINDEPENDENT Z Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 1 48,06      
30 CARINTENDER Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura 1 49,13      
31 TIK TAK Płatek Oliwia (J.2004) Kielecki KJ 4 42,18      
32 HI DIARADO Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice 4 42,64      
33 ORIANA Langer Kaja (JM.2005) KJK Romico Żywiec 4 43,11      
34 RENE DE SEMILLY Sawicka Marta (MJ.1999) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 4 43,23      
35 KASTELLO VAN’T ROOSAKKER Stefańska Natalia (J.2004) JKS DIM Warszawa 4 43,51      
36 GRANDE DIVA Luty Dominika bpk 4 43,82      
37 ELASTIQUA Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 4 44,36      
38 JF H&H Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 4 44,38      
39 JOWEL Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 4 46,20      
40 CATINA Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4 46,29      
41 TOLEDO Wysocki Łukasz WKJ Lublin 4 46,44      
42 JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF Koziarowski Jarosław WLKS Krakus 4 46,71      
43 CASPAR DE VALD Błaszczak Julia (MJ.2001) SKJ Red Team 4 47,78      
44 LORD LUDGER Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 4 47,81      
45 BENGRAF Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura 8 46,73      
46 CASSILAS Piksa Łukasz KJ Verso La Natura 8 47,15      
47 QUIDAMS DUKE Michalski Maciej (MJ.1999) KJ Aromer Józefin 12 60,46      
48 NUCIA Luty Dominika bpk 14 68,15      
  REPLAY R Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec ELI        
  COME ON DONE Z Kurleto Kornelia (J.2004) WLKS Krakus ELI        
  CLINT EASTER Brańka Borja Maria (JM.2005) WLKS Krakus ELI        


 

12 - CC - Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (08-03-2020)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 DIGISPORT CODEINA Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 75,34 0 39,23 2100 PLN
2 EXIT REMO Stefańska Natalia (J.2004) JKS DIM Warszawa 0 73,11 0 40,92 1500 PLN
3 GUSTIQUE Babiak Filip (MJ.2001) KJ Kietlów 0 70,82 0 41,91 1000 PLN
4 FRAPANT Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 76,25 4 37,59 600 PLN
5 DENVER Z Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 0 69,78 8 34,82 500 PLN
6 PICASSO Milczarek Nina (MJ.2000) KJ Infernal Team 1 79,43     400 PLN
7 FORT Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 4 67,31     300 PLN
8 CAPPUCCINO Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 4 70,17     200 PLN
9 ELANO Kufel Artur WKJ Lublin 4 71,42      
10 CHARIVARI FEBRO Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 4 71,54      
11 CAMPINO 467 Matuszewska Magdalena (MJ.1999) KJ Partynice Wrocław 4 73,53      
12 JASTINE Kufel Artur WKJ Lublin 4 74,42      
13 BENEFIS Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 4 74,45      
14 Baccord Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4 75,66      
15 FIREBRIDGE TAG Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 4 76,69      
16 CYANDRA Milczarek Nina (MJ.2000) KJ Infernal Team 6 85,42      
17 AMERIQUE LANDAIS Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 8 69,80      
18 KONTADOR VD MOOLENDREF Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 8 70,10      
19 DYLLANO Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 8 70,96      
20 MEADOW Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 8 75,55      
21 ILOVE YOU DU BEAUMONT Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura 8 75,92      
22 FRED - FLINSTONE Koziarowski Jarosław WLKS Krakus 9 80,03      
23 CLIFF Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura 9 80,47      
24 TITAN 12 Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice 15 88,74      
25 OSADKOWSKI SATINO Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 17 96,70      
  RICCO Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska REZ        
  HOLLISTER Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo REZ        



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1)

HZR
Leszno, 6-8 marzec 2020

WYNIKI KOŃCOWE   PDF
 

1 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (06-03-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CANTORA Handzlik Maciej (JM.2005) Bpk 0 51,33  
1 BECSES Weiss Iga (J.2003) AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna 0 47,50  


 

2 - LL - dokładności bez rozgrywki (06-03-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ESPERANZA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 52,23  
1 PEGAZ Miałszygrosz Amelia (JM.2006) KJ Ślęża 0 49,61  
1 PEGAZ Miałszygrosz Amelia (JM.2006) KJ Ślęża 0 49,93  
1 DART FALCON Martynowicz Monika ZKJ Przylep-Lotnisko 0 51,88  
1 DART FALCON Martynowicz Monika ZKJ Przylep-Lotnisko 0 50,34  
1 DEKKO Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 0 57,36  
1 LOPIK'S APPIE Kamińska Oliwia (JM.2005) Klub Jeździecki Michałówka 0 50,24  
1 CLINTELLA Luty Dominika bpk 0 49,34  
1 CANTORA Handzlik Maciej (JM.2005) Bpk 0 50,09  
1 BASCONIA Kupijaj Dominika (J.2004) Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp. 0 53,33  
1 BASCONIA Kupijaj Dominika (J.2004) Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp. 0 53,70  
1 CORSICA Gardas Dominika (MJ.2001) JKS FER Więckowice 0 59,45  
1 CORSICA Gardas Dominika (MJ.2001) JKS FER Więckowice 0 60,66  
14 DORADO Jaszczurowska Dorota (JM.2006) OJK Pod Dębami Inwałd 4 49,60  
14 CARAVAGGIO Yavenka Stanislau (MJ.2000) BLR 4 61,61  
14 Feliz Fabienne Bętkowski Marcin JKS FER Więckowice 4 55,03  
17 BECSES Weiss Iga (J.2003) AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna 8 50,09  
18 DORADO Jaszczurowska Dorota (JM.2006) OJK Pod Dębami Inwałd 19 90,37  
19 MY LOVE Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 22 70,34  
20 Feliz Fabienne Bętkowski Marcin JKS FER Więckowice 24 110,58  
  ESPERANZA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko ELI    
  LEVISTANA D’OR Kloy Julia GER ELI    
  LEVISTANA D’OR Kloy Julia GER ELI    
  MY LOVE Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko ELI    


 

3 - L - dokładności bez rozgrywki (06-03-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FIGHT FOR PLEASURE F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 59,42  
1 FIGHT FOR PLEASURE F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 59,45  
1 CLINTELLA Luty Dominika bpk 0 52,16  
1 LOPIK'S APPIE Kamińska Oliwia (JM.2005) Klub Jeździecki Michałówka 0 53,08  
1 CHICAGO Dubil Dawid WKJ Lublin / SJ Gershwin 0 57,81  
1 LAMIROS Jankowski Bartosz (MJ.1999) KS Centaurus 0 49,71  
1 ROBIN HOOD-LS Birunt Kornelia (JM.2006) KJ Partynice Wrocław 0 60,81  
1 CARETINA BAJOU B Gołygowska Monika KJ Amazonka Chwałowice 0 54,93  
1 MEFISTO Kosakowska Halina KJ Raduszyn 0 58,38  
1 FIORA SUNRISE Handzlik Maciej (JM.2005) Bpk 0 62,99  
1 MEFISTO Kosakowska Halina KJ Raduszyn 0 56,32  
1 FIORA SUNRISE Handzlik Maciej (JM.2005) Bpk 0 61,69  
1 HAJLATINO Wieliczko Daniel KJ Pobet Kurowice 0 59,69  
1 SUŁTANKA Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 60,50  
1 HAJLATINO Wieliczko Daniel KJ Pobet Kurowice 0 62,06  
1 EFRON Rynowiecki Olaf (JM.2006) KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp. 0 62,29  
1 ZALAMERO Sołtysiak Jaśmina (JM.2005) JKS Przybyszewo 0 49,17  
18 BEAU BALOU Handzlik Maciej (JM.2005) Bpk 4 60,43  
18 DIAMOND W Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 4 57,45  
18 DIAMOND W Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 4 60,52  
18 CERTINA 2 Kowalska Magdalena KJ Trachy Sośnicowice 4 63,08  
18 KARMEL Jagoda Weronika (JM.2006) St. KJ Apacz Mszana Górna 4 52,87  
18 KARMEL Jagoda Weronika (JM.2006) St. KJ Apacz Mszana Górna 4 52,71  
18 CHICAGO Dubil Dawid WKJ Lublin / SJ Gershwin 4 54,04  
18 ATTYLLAN -GL Trzesniewska Julia (J.2004) Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp. 4 62,53  
18 ROBIN HOOD-LS Birunt Kornelia (JM.2006) KJ Partynice Wrocław 4 60,05  
18 SUŁTANKA Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 60,94  
18 ZALAMERO Sołtysiak Jaśmina (JM.2005) JKS Przybyszewo 4 53,07  
18 BENTLEY DU ROUET F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 4 63,07  
30 CARAVAGGIO Yavenka Stanislau (MJ.2000) BLR 8 61,75  
30 DEKKO Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 8 60,91  
30 HRABINKA ”C” Miałszygrosz Amelia (JM.2006) KJ Ślęża 8 47,33  
33 CARETINA BAJOU B Gołygowska Monika KJ Amazonka Chwałowice 11 76,61  
34 BENTLEY DU ROUET F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 22 102,63  
  ATTYLLAN -GL Trzesniewska Julia (J.2004) Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp. ELI    


 

4 - L - licencyjny na styl jeźdźca (06-03-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GOETHE Młodawska Karolina (J.2003) Klub Jeździecki Ślęża 2.5 67,38  
  GOETHE Młodawska Karolina (J.2003) Klub Jeździecki Ślęża BO    


 

5 - L1 - dokładności bez rozgrywki (06-03-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CERTINA 2 Kowalska Magdalena KJ Trachy Sośnicowice 0 58,95  
1 WIKI Szynkolewska Agnieszka AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna 0 56,58  
1 NEMO Stefański Konrad KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 55,13  
1 COCO CHANEL Hładka Adrianna OSK Michalscy 0 53,07  
1 CICERO Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 62,03  
1 DONNA NEVA S Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 58,01  
1 KYCOLETTE Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 53,38  
1 BANKNOT Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 0 57,36  
1 NUMERUS Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 0 56,04  
1 MACZO Kosakowska Halina KJ Raduszyn 0 54,64  
1 STANISLAW - STAR Stróżyńska Natalia (MJ.2000) KJ CH Jaszkowo 0 49,21  
1 SENATOR Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 54,98  
1 CHARISA Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 61,65  
1 L-QUICK JUMP Kramarz Julia (J.2003) KJ Zbrosławice 0 46,24  
15 GOLD QUESTER Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 57,50  
15 HESTER Stróżyńska Natalia (MJ.2000) KJ CH Jaszkowo 4 51,84  
15 BEAU BALOU Handzlik Maciej (JM.2005) Bpk 4 60,69  
15 WIKI Szynkolewska Agnieszka AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna 4 53,58  
15 LORIN B Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (MJ.2000) KS Centaurus 4 59,52  
20 DISNEY Romanowicz Andżelika (J.2003) Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin 8 55,84  
20 CHARISA Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 8 63,80  
22 HAGADIR DE L’EPINETTE Miałszygrosz Amelia (JM.2006) KJ Ślęża 17 84,76  
  HRABINKA ”C” Miałszygrosz Amelia (JM.2006) KJ Ślęża REZ    
  HAGADIR DE L’EPINETTE Miałszygrosz Amelia (JM.2006) KJ Ślęża REZ    


 

6 - P - zwykły 238.2.1 (06-03-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MAKUBA 21 Płatek Oliwia (J.2004) Kielecki KJ 0 53,65 200 PLN
2 WILLIE Osuch Aleksandra (J.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 0 56,24 150 PLN
3 SENATOR Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 57,47 100 PLN
4 QIURORA Pietraszko Kaja (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 0 58,14  
5 GAJA Walaszek Agrypina LKJ Ochaby 0 58,59  
6 NADAL Potrzebowska Natalia (J.2004) Kj Koko Brzeźniki 0 59,42  
7 TIN WHISTLE Stańczak-Szulc Kinga KJ Stajnia S.S. Jakubów 0 62,88  
8 COCO CHANEL Hładka Adrianna OSK Michalscy 0 64,32  
9 NUMERUS Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 0 65,90  
10 CEDYNIA Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 70,57  
11 LORIN B Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (MJ.2000) KS Centaurus 1 73,55  
12 MISTER KANNAN Jankowska Joanna Klub Jeździecki Ślęża Wrocław 1 74,40  
13 CICERO Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 1 75,69  
14 LAMIROS Jankowski Bartosz (MJ.1999) KS Centaurus 4 58,22  
15 V-STAR D’LVE Z Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses 4 61,96  
16 PASCAVELLO J Birunt Kornelia (JM.2006) KJ Partynice Wrocław 4 63,82  
17 BANKNOT Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 4 66,12  
18 VOODOO Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses 4 70,18  
19 CORDELLI Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 7 81,53  
20 GOLD QUESTER Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 7 83,56  
21 DISNEY Romanowicz Andżelika (J.2003) Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin 8 59,61  
22 DONNA NEVA S Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 8 63,16  
23 KYCOLETTE Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 10 78,25  
24 HESTER Stróżyńska Natalia (MJ.2000) KJ CH Jaszkowo 12 71,23  
25 L-QUICK JUMP Kramarz Julia (J.2003) KJ Zbrosławice 12 85,66  
26 STANISLAW - STAR Stróżyńska Natalia (MJ.2000) KJ CH Jaszkowo 24 84,97  
  MACZO Kosakowska Halina KJ Raduszyn ELI    
  PRESTIGE Mikicin Alicja (J.2003) JKS Melloni Horses Szczecin ELI    


 

7 - N - zwykły 238.2.1 (06-03-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MAKUBA 21 Płatek Oliwia (J.2004) Kielecki KJ 0 55,72  
2 NADAL Potrzebowska Natalia (J.2004) Kj Koko Brzeźniki 0 59,56 200 PLN
3 PIGMENT Handzlik Maciej (JM.2005) Bpk 0 62,57 100 PLN
4 WILLIE Osuch Aleksandra (J.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 0 62,92  
5 TIN WHISTLE Stańczak-Szulc Kinga KJ Stajnia S.S. Jakubów 0 63,89  
6 LASER Mizgier Filip Stowarzyszenie Rodan Club 0 66,64  
7 CASALLINA Woźniak Wiktoria (J.2002) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 4 55,22  
8 CASIQUIARE Galocz Masza (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 4 58,84  
9 GRASSHOPPER Kulawik Anna (JM.2005) Klub Jeździecki Vena Rogoźnik 4 60,22  
10 QIURORA Pietraszko Kaja (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 4 65,83  
11 VOODOO Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses 4 71,10  
12 CORDELLI Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 6 77,79  
13 GAJA Walaszek Agrypina LKJ Ochaby 8 65,80  
14 PASCAVELLO J Birunt Kornelia (JM.2006) KJ Partynice Wrocław 12 86,42  
15 V-STAR D’LVE Z Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses 16 68,42  
  PRESTIGE Mikicin Alicja (J.2003) JKS Melloni Horses Szczecin ELI    


 

9 - LL - dokładności bez rozgrywki (07-03-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BASCONIA Kupijaj Dominika (J.2004) Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp. 0 53,85  
1 Feliz Fabienne Bętkowski Marcin JKS FER Więckowice 0 56,48  
1 CANTORA Handzlik Maciej (JM.2005) Bpk 0 53,89  
1 Feliz Fabienne Bętkowski Marcin JKS FER Więckowice 0 56,68  
1 CANTORA Handzlik Maciej (JM.2005) Bpk 0 51,99  
1 LEVISTANA D’OR Kloy Julia GER 0 55,61  
1 ANAPON BLACK BEAUTY Panarowicz Nikola (JM.2006) KJ Bonanza Jędrzychowice 0 61,06  
1 CORSA Berbecki Bogusław JKS FER Wieckowice 0 58,03  
1 PEGAZ Miałszygrosz Amelia (JM.2006) KJ Ślęża 0 54,21  
1 JANTAR Gibowska Helena (J.2004) Klub Sportowy Centaurus 0 55,74  
1 IRTYSZ Laskowska Zofia (JM.2007) Klub Sportowy Centaurus 0 57,84  
1 CORSICA Strzępek Natalia (MJ.2001) KS Centaurus 0 58,66  
1 CORSICA Strzępek Natalia (MJ.2001) KS Centaurus 0 58,40  
14 BASCONIA Kupijaj Dominika (J.2004) Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp. 4 55,37  
14 BECSES Weiss Iga (J.2003) AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna 4 57,44  
14 ANAPON BLACK BEAUTY Panarowicz Nikola (JM.2006) KJ Bonanza Jędrzychowice 4 64,08  
14 JANTAR Gibowska Helena (J.2004) Klub Sportowy Centaurus 4 57,06  
14 GIGOLO Stępniak Martyna (JM.2006) Klub Sportowy Centaurus 4 53,86  
14 IRTYSZ Laskowska Zofia (JM.2007) Klub Sportowy Centaurus 4 60,93  
20 BECSES Weiss Iga (J.2003) AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna 8 72,88  
21 LEVISTANA D’OR Kloy Julia GER 9 70,85  
22 MY LOVE Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 10 72,71  
23 MY LOVE Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 26 90,38  
  ESPERANZA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko ELI    
  ESPERANZA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko ELI    
  DONER BOY Janusz Agata (J.2002) Stajnia Nebraska ELI    
  KASANDRA Janusz Małgorzata (MJ.2001) Stajnia Nebraska ELI    
  DORADO Jaszczurowska Dorota (JM.2006) OJK Pod Dębami Inwałd ELI    
  DORADO Jaszczurowska Dorota (JM.2006) OJK Pod Dębami Inwałd ELI    


 

10 - L - dokładności bez rozgrywki (07-03-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CORSA Berbecki Bogusław JKS FER Wieckowice 0 59,02  
1 ROBIN HOOD-LS Birunt Kornelia (JM.2006) KJ Partynice Wrocław 0 59,46  
1 RANDEVU Meyer Zuzanna (MJ.2000) St. KJ Gronówka 0 56,13  
1 SONG Maciejewska Alicja (J.2004) KS Centaurus 0 54,21  
1 SASILIO Berbecka Aleksandra (JM.2005) JKS FER Więckowice 0 57,30  
1 DEKKO Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 0 63,74  
1 LOPIK'S APPIE Kamińska Oliwia (JM.2005) Klub Jeździecki Michałówka 0 50,53  
1 GOETHE Młodawska Karolina (J.2003) Klub Jeździecki Ślęża 0 61,73  
1 DIAMOND W Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 59,35  
1 ZALAMERO Sołtysiak Jaśmina (JM.2005) JKS Przybyszewo 0 50,07  
1 ZALAMERO Sołtysiak Jaśmina (JM.2005) JKS Przybyszewo 0 51,20  
1 FIORA SUNRISE Handzlik Maciej (JM.2005) Bpk 0 63,14  
13 PEGAZ Miałszygrosz Amelia (JM.2006) KJ Ślęża 4 53,66  
13 GIGOLO Stępniak Martyna (JM.2006) Klub Sportowy Centaurus 4 57,46  
13 ROBIN HOOD-LS Birunt Kornelia (JM.2006) KJ Partynice Wrocław 4 58,27  
13 LENN SLAM L Szeszycki Wojciech Bp 4 58,98  
13 SASILIO Berbecka Aleksandra (JM.2005) JKS FER Więckowice 4 53,55  
13 BENTLEY DU ROUET F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 4 64,63  
13 DEKKO Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 4 62,50  
13 LAMIROS Jankowski Bartosz (MJ.1999) KS Centaurus 4 56,84  
13 CARAVAGGIO Yavenka Stanislau (MJ.2000) BLR 4 60,86  
22 CARETINA BAJOU B Gołygowska Monika KJ Amazonka Chwałowice 6 73,36  
23 HRABINKA ”C” Miałszygrosz Amelia (JM.2006) KJ Ślęża 7 76,18  
24 LENN SLAM L Szeszycki Wojciech Bp 8 79,14  
24 BENTLEY DU ROUET F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 8 64,45  
24 CARAVAGGIO Yavenka Stanislau (MJ.2000) BLR 8 62,29  
27 KARMEL Jagoda Weronika (JM.2006) St. KJ Apacz Mszana Górna 12 50,01  
28 HOPE NEVER DIES Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 16 82,52  
  DORADO Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice ELI    
  HOPE NEVER DIES Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo ELI    
  ATTYLLAN -GL Trzesniewska Julia (J.2004) Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp. ELI    


 

11 - L - licencyjny na styl jeźdźca (07-03-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CEDYNIA Jackiewicz Aleksandra Klub Jeździecki Jumping Team Brynica 3 66,55  
2 CEDYNIA Jackiewicz Aleksandra Klub Jeździecki Jumping Team Brynica BO 75,98  
  LORETTA Grodziska Sylwia JKS Fer Więckowice BO 115,80  
  LORETTA Grodziska Sylwia JKS Fer Więckowice REZ    


 

12 - L1 - dokładności bez rozgrywki (07-03-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BEAU BALOU Handzlik Maciej (JM.2005) Bpk 0 65,55  
1 CHICAGO Dubil Dawid WKJ Lublin / SJ Gershwin 0 62,57  
1 RANDEVU Meyer Zuzanna (MJ.2000) St. KJ Gronówka 0 54,41  
1 CHICAGO Dubil Dawid WKJ Lublin / SJ Gershwin 0 61,48  
1 CARETINA BAJOU B Gołygowska Monika KJ Amazonka Chwałowice 0 55,07  
1 GOETHE Młodawska Karolina (J.2003) Klub Jeździecki Ślęża 0 60,66  
1 WIKI Szynkolewska Agnieszka AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna 0 59,25  
1 NERON Walkowiak Anna bpk 0 56,19  
1 KOMBOY Gardas Dominika (MJ.2001) JKS FER Więckowice 0 63,48  
1 CERTINA 2 Kowalska Magdalena KJ Trachy Sośnicowice 0 63,61  
1 PRESTIGE Mikicin Alicja (J.2003) JKS Melloni Horses Szczecin 0 52,60  
1 PRESTIGE Mikicin Alicja (J.2003) JKS Melloni Horses Szczecin 0 52,13  
1 CORDELLI Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 0 65,52  
1 STANISLAW - STAR Stróżyńska Natalia (MJ.2000) KJ CH Jaszkowo 0 52,07  
1 DISNEY Romanowicz Andżelika (J.2003) Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin 0 57,58  
16 HRABINKA ”C” Miałszygrosz Amelia (JM.2006) KJ Ślęża 4 56,29  
16 EURO CENT Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 4 62,81  
16 EURO CENT Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 4 65,28  
16 KARMEL Jagoda Weronika (JM.2006) St. KJ Apacz Mszana Górna 4 59,79  
16 KARMEL Jagoda Weronika (JM.2006) St. KJ Apacz Mszana Górna 4 52,34  
16 WIKI Szynkolewska Agnieszka AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna 4 57,66  
16 COCO CHANEL Hładka Adrianna OSK Michalscy 4 55,13  
16 DAYTONA Poprawska Aleksandra (MJ.2001) KJ Stajnia Odra Głoska 4 65,64  
16 B GERALDIEN Natkaniec Martyna (JM.2005) Klugb Jeździecki "Stajnia Odra Głoska" 4 54,30  
16 COMPANERO Gaertner Agnieszka bpk 4 61,60  
16 LORIN B Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (MJ.2000) KS Centaurus 4 65,14  
16 CICERO Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4 61,37  
28 LOPIK'S APPIE Kamińska Oliwia (JM.2005) Klub Jeździecki Michałówka 5 70,91  
29 FIGHT FOR PLEASURE F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 7 76,83  
30 FIORA SUNRISE Handzlik Maciej (JM.2005) Bpk 10 90,71  
  HAGADIR DE L’EPINETTE Miałszygrosz Amelia (JM.2006) KJ Ślęża ELI    
  HAGADIR DE L’EPINETTE Miałszygrosz Amelia (JM.2006) KJ Ślęża ELI    


 

13 - P - zwykły 238.2.1 (07-03-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LAMIROS Jankowski Bartosz (MJ.1999) KS Centaurus 0 54,58 200 PLN
2 NADAL Potrzebowska Natalia (J.2004) Kj Koko Brzeźniki 0 56,27 150 PLN
3 MAKUBA 21 Płatek Oliwia (J.2004) Kielecki KJ 0 56,76 100 PLN
4 CLINTELLA Luty Dominika bpk 0 57,87  
5 FLOTYLLA Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice 0 60,38  
6 SENATOR Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 60,42  
7 VOODOO Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses 0 65,30  
8 GEORGIA Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice 0 65,96  
9 CICERO Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 70,03  
10 BEAU BALOU Handzlik Maciej (JM.2005) Bpk 1 74,35  
11 B GERALDIEN Natkaniec Martyna (JM.2005) Klugb Jeździecki "Stajnia Odra Głoska" 4 58,63  
12 COCO CHANEL Hładka Adrianna OSK Michalscy 4 58,74  
13 V-STAR D’LVE Z Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses 4 59,91  
14 GAMBIT-O Jankowska Joanna Klub Jeździecki Ślęża Wrocław 4 60,30  
15 DISNEY Romanowicz Andżelika (J.2003) Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin 4 60,39  
16 GAJA Walaszek Agrypina LKJ Ochaby 4 60,83  
17 NUMERUS Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 4 62,20  
18 NERON Walkowiak Anna bpk 4 62,41  
19 STANISLAW - STAR Stróżyńska Natalia (MJ.2000) KJ CH Jaszkowo 4 63,23  
20 ATTYLLAN -GL Kaźmierczak Katarzyna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 70,69  
21 LORIN B Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (MJ.2000) KS Centaurus 4 70,92  
22 ESPERANTO II Wachowiak Paulina (MJ.2000) KJ Agro-Handel Śrem 5 72,52  
23 CORDELLI Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 5 74,84  
24 NEMO Stefański Konrad KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 8 58,68  
25 DAYTONA Poprawska Aleksandra (MJ.2001) KJ Stajnia Odra Głoska 8 60,32  
26 HESTER Stróżyńska Natalia (MJ.2000) KJ CH Jaszkowo 8 61,14  
27 GEA-S Fortuniak Roksana KJ Pawlak Equestrian Wrocław 8 63,32  
28 EFRON Kaźmierczak Katarzyna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 8 66,55  
29 COMPANERO Gaertner Agnieszka bpk 8 67,83  
30 CERTINA 2 Kowalska Magdalena KJ Trachy Sośnicowice 10 79,38  
31 SONG Maciejewska Alicja (J.2004) KS Centaurus 15 82,24  
32 MISTER KANNAN Jankowska Joanna Klub Jeździecki Ślęża Wrocław 24 116,06  
  KOMBOY Gardas Dominika (MJ.2001) JKS FER Więckowice ELI    


 

14 - N - zwykły 238.2.1 (07-03-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FLOTYLLA Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice 0 52,66 300 PLN
2 MAKUBA 21 Płatek Oliwia (J.2004) Kielecki KJ 0 57,45 200 PLN
3 SENATOR Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 62,53 100 PLN
4 PIGMENT Handzlik Maciej (JM.2005) Bpk 0 62,60  
5 LASER Mizgier Filip Stowarzyszenie Rodan Club 0 69,43  
6 CASALLINA Woźniak Wiktoria (J.2002) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 4 54,23  
7 ESPERANTO II Wachowiak Paulina (MJ.2000) KJ Agro-Handel Śrem 4 61,34  
8 CASIQUIARE Galocz Masza (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 4 63,25  
9 RHIANNA S Piontek Barbara (Mł.2008) RIO GRANDE Krosinko 4 64,58  
10 NADAL Potrzebowska Natalia (J.2004) Kj Koko Brzeźniki 4 65,57  
11 GEORGIA Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice 4 65,67  
12 VALMOUT FEIVEL Styła Olga (JM.2006) Rio Grande Krosinko 4 68,08  
13 PASCAVELLO J Birunt Kornelia (JM.2006) KJ Partynice Wrocław 8 60,91  
14 GAJA Walaszek Agrypina LKJ Ochaby 8 67,05  
15 GEA-S Fortuniak Roksana KJ Pawlak Equestrian Wrocław 8 71,23  
16 VOODOO Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses 29 88,72  
  V-STAR D’LVE Z Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses REZ    


 

15 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (08-03-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MAFIA Barczyk Milena (J.2004) bpk 4 49,81  
1 MAFIA Barczyk Milena (J.2004) bpk 4 51,11  


 

16 - LL - dokładności bez rozgrywki (08-03-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FIESTA EWITA Dubiniak Michał (JM.2007) JKS Jaroszówka 0 52,45  
1 FIGARO Sówka Nell (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 57,22  
1 FIGARO Sówka Nell (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 53,42  
1 MAJA Przewdzięk Jakub (JM.2005) Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " 0 52,99  
1 SAFARI SUNDANCE Przybyła Natalia (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 55,08  
1 SAFARI SUNDANCE Przybyła Natalia (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 54,27  
1 CORSA Berbecki Bogusław JKS FER Wieckowice 0 52,82  
1 NUTKA EWITA Dubiniak Michał (JM.2007) JKS Jaroszówka 0 50,66  
1 CORSICA Gardas Dominika (MJ.2001) JKS FER Więckowice 0 59,12  
1 CORSICA Gardas Dominika (MJ.2001) JKS FER Więckowice 0 56,44  
11 MAJA Przewdzięk Jakub (JM.2005) Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " 4 47,90  
11 LEVISTANA D’OR Kloy Julia GER 4 69,20  
13 DORADO Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice 5 76,71  
14 BECSES Weiss Iga (J.2003) AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna 8 56,36  
15 DORADO Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice 9 90,95  


 

17 - L - dokładności bez rozgrywki (08-03-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 PEGAZ Miałszygrosz Amelia (JM.2006) KJ Ślęża 0 54,15  
1 NUTKA EWITA Dubiniak Michał (JM.2007) JKS Jaroszówka 0 48,10  
1 PEGAZ Miałszygrosz Amelia (JM.2006) KJ Ślęża 0 51,21  
1 CORSA Berbecki Bogusław JKS FER Wieckowice 0 54,27  
1 SASILIO Berbecka Aleksandra (JM.2005) JKS FER Więckowice 0 54,68  
1 DEKKO Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 0 59,19  
1 SASILIO Berbecka Aleksandra (JM.2005) JKS FER Więckowice 0 58,73  
1 CARETINA BAJOU B Gołygowska Monika KJ Amazonka Chwałowice 0 52,38  
1 CANTORA Handzlik Maciej (JM.2005) Bpk 0 50,55  
1 CEDYNIA Jackiewicz Aleksandra Klub Jeździecki Jumping Team Brynica 0 57,28  
1 GOETHE Młodawska Karolina (J.2003) Klub Jeździecki Ślęża 0 59,12  
1 PRESTIGE Mikicin Alicja (J.2003) JKS Melloni Horses Szczecin 0 51,23  
1 PRESTIGE Mikicin Alicja (J.2003) JKS Melloni Horses Szczecin 0 58,38  
1 FIGHT FOR PLEASURE F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 58,28  
1 FIGHT FOR PLEASURE F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 61,07  
16 BENTLEY DU ROUET F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 4 62,24  
16 SAKE Matuszczak Julia (J.2003) UKS Trójka 4 48,46  
16 CEDYNIA Jackiewicz Aleksandra Klub Jeździecki Jumping Team Brynica 4 57,51  
16 CERTINA 2 Kowalska Magdalena KJ Trachy Sośnicowice 4 56,37  
16 DIAMOND W Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 4 58,20  
16 SAGA Kocioruba Aleksandra (J.2003) UKS Trójka 4 52,35  
22 BENTLEY DU ROUET F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 5 63,02  
23 MONA F Janiak Julia (J.2002) UKS Trójka 6 68,16  
24 JANKES Paradowska Katarzyna (MJ.1999) UKS Trójka 8 55,64  
25 FIESTA EWITA Dubiniak Michał (JM.2007) JKS Jaroszówka 21 79,25  
26 DIAMOND W Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 30 100,63  


 

19 - L1 - dokładności bez rozgrywki (08-03-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LOPIK'S APPIE Kamińska Oliwia (JM.2005) Klub Jeździecki Michałówka 0 48,34  
1 HRABINKA ”C” Miałszygrosz Amelia (JM.2006) KJ Ślęża 0 57,63  
1 MONA F Janiak Julia (J.2002) UKS Trójka 0 49,34  
1 HRABINKA ”C” Miałszygrosz Amelia (JM.2006) KJ Ślęża 0 55,47  
1 WIKI Szynkolewska Agnieszka AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna 0 56,14  
1 KARMEL Jagoda Weronika (JM.2006) St. KJ Apacz Mszana Górna 0 53,62  
1 GOETHE Młodawska Karolina (J.2003) Klub Jeździecki Ślęża 0 60,31  
1 COMPANERO Gaertner Agnieszka bpk 0 55,08  
1 LORIN B Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (MJ.2000) KS Centaurus 0 56,24  
1 BANKNOT Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 0 59,13  
1 FIORA SUNRISE Handzlik Maciej (JM.2005) Bpk 0 57,27  
1 HAGADIR DE L’EPINETTE Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 0 60,49  
13 KOMBOY Gardas Dominika (MJ.2001) JKS FER Więckowice 1 65,41  
14 SAGA Kocioruba Aleksandra (J.2003) UKS Trójka 4 55,26  
14 SAKE Matuszczak Julia (J.2003) UKS Trójka 4 48,22  
14 JANKES Paradowska Katarzyna (MJ.1999) UKS Trójka 4 58,82  
14 ROBIN HOOD-LS Birunt Kornelia (JM.2006) KJ Partynice Wrocław 4 58,78  
14 ROBIN HOOD-LS Birunt Kornelia (JM.2006) KJ Partynice Wrocław 4 58,13  
14 JANTARINA Siwka Karolina St. Kraju Jumping Team 4 56,01  
20 KARMEL Jagoda Weronika (JM.2006) St. KJ Apacz Mszana Górna 8 52,81  
20 ESKADA R Dubiniak Matylda (J.2003) JKS Jaroszówka 8 57,47  
22 CARETINA BAJOU B Gołygowska Monika KJ Amazonka Chwałowice 9 79,06  


 

20 - P - zwykły 238.2.1 (08-03-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HAGADIR DE L’EPINETTE Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 0 53,99 200 PLN
2 LOPIK'S APPIE Kamińska Oliwia (JM.2005) Klub Jeździecki Michałówka 0 54,81 150 PLN
3 KELLY EWITA Dubiniak Matylda (J.2003) JKS Jaroszówka 0 54,89 100 PLN
4 KREKWAKWOU C Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 56,22  
5 HANGA Bukowska Zuzanna (MJ.1999) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 0 56,96  
6 ESKADA R Dubiniak Matylda (J.2003) JKS Jaroszówka 0 58,63  
7 GAMBIT-O Jankowska Joanna Klub Jeździecki Ślęża Wrocław 0 60,51  
8 NUMERUS Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 0 61,61  
9 FLOTYLLA Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice 0 62,20  
10 BEAU BALOU Handzlik Maciej (JM.2005) Bpk 0 68,74  
11 LORIN B Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (MJ.2000) KS Centaurus 0 69,43  
12 GEORGIA Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice 0 69,54  
13 KOMBOY Gardas Dominika (MJ.2001) JKS FER Więckowice 1 75,54  
14 LAMIROS Jankowski Bartosz (MJ.1999) KS Centaurus 4 54,56  
15 ESPERANTO II Wachowiak Paulina (MJ.2000) KJ Agro-Handel Śrem 4 58,63  
16 CLINTELLA Luty Dominika bpk 4 58,93  
17 NERON Walkowiak Anna bpk 4 62,38  
18 BANKNOT Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 4 64,53  
19 COMPANERO Gaertner Agnieszka bpk 4 68,25  
20 KAWAVANTOS VTH Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 6 76,07  
21 KUDRET HBC Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 8 61,87  
22 JANTARINA Siwka Karolina St. Kraju Jumping Team 8 64,34  
23 KASPER Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 9 74,68  
24 MISTER KANNAN Jankowska Joanna Klub Jeździecki Ślęża Wrocław 24 102,49  


 

21 - N - zwykły 238.2.1 (08-03-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FLOTYLLA Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice 0 57,29 300 PLN
2 KELLY EWITA Dubiniak Matylda (J.2003) JKS Jaroszówka 0 58,73 200 PLN
3 KASPER Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 0 61,56 100 PLN
4 PASCAVELLO J Birunt Kornelia (JM.2006) KJ Partynice Wrocław 0 62,89  
5 KUDRET HBC Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 0 64,88  
6 LAMIROS Jankowski Bartosz (MJ.1999) KS Centaurus 4 56,92  
7 NADAL Potrzebowska Natalia (J.2004) Kj Koko Brzeźniki 4 63,73  
8 KREKWAKWOU C Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 4 67,45  
9 GEORGIA Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice 4 67,72  
10 HANGA Bukowska Zuzanna (MJ.1999) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 8 58,83  
11 KAWAVANTOS VTH Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 8 68,92  
12 CORDELLI Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 12 64,64  
  ESPERANTO II Wachowiak Paulina (MJ.2000) KJ Agro-Handel Śrem REZ    



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20