W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Skrzyczyński, Grzegorzewski i Lehmann - liderami rankingu PZJ na koniec kwietnia 2017

09/05/17 

 

 

 


Tomasz Olszewski na Camako's Boy JW wygrał Grand Prix Majowy Laur Olszy 07/05/17


Grand Prix ZO Osadkowski w Jakubowicach wgrała Aleksandra Kozanecka na Suedwinds Amanda 07/05/17


CSIO4 Linz. Kamil Grzelczyk na Wibaro pięty w LR 145cm 06/05/17

WYNIKI KONKURSU

1m. Mario Wilson Fernandes POR  / Tidelio des Nauves 0/0/40.44 sec

5m. Kamil Grzelczyk POL / Wibaro / 0/0/43.03 sec

7m. Łukasz Koza POL / Chito Blue / 0/4/43.99 sec


Polacy w Rankingu FEI na koniec kwietnia 2017

Jumping - Longines Rankings - N° 196 - 30/04/2017

 

    1m. - Kent Farrington USA - 3255 pkt

191m - Jarosław Skrzyczyński POL - 828 pkt

Polacy w rankingu FEI  


ZO DiM Iwno 1-3 maja 2017 - WYNIKI

Zwycięzcy Finałów :

Finał Gr A1  - Maria Karnabal  / Alf / Podkowa Gruszczyn 

Finał Gr A2 - Maria Karnabal / Anthony Hopkins / Podkowa Gruszczyn 

Finał Gr C - Maja Boryna / Flagriata / Oxer Inowrocław 

Finał Gr D bis - Agata Kamińska /Finisz / Ranczo Kołata 

Finał Dzieci II - Maja Hendrys / Quantico / Podkowa Gruszczyn 

Grand Prix Dzieci - Zofia Budzyńska / Fabia / KJ Gronówka 

06/05/17

 

 


CSIO3 Drammen 11-14 maja 2017 - Reprezentacja Polski, zgłoszenia

Reprezentacja Polski :

Marek Lewicki,

Dawid Kubiak 

Jarosław Skrzyczyński 

Wojciech Wojcianiec  

06/05/17

 


CSI3 Redefin 12-14 maja 2017 - reprezentacja Polski, zgłoszenia, program

  

Joanna Marcionak, Andrzej Opłatek / Riders Academy  /

Krzysztof Ludwiczak, Maksymilian Wechta, Krzysztof Gozdek 

06/05/17

 

 


CSIO4 Linz - Puchar Narodów. Polska z 19 pkt kończy pierwszy w tym roku Puchar Narodów na 9 miejscu. Najlepszy w Polskiej ekipie - Michał Ziębicki i 16 letni Heartbreaker.

WYNIKI / VIDEO / RANKING 

 

SPONSOR RELACJI z LINZ 


Rozkład Jazdy 4 - 7 maja 2017

CSIO4 Linz AUT       LIVE www.tv.fei.org / płatne / 

/ Klara Kostrzewa, Michał Kaźmierczak, Łukasz Koza, Kamil Grzelczyk, Michał Ziębicki / 

 


ZO Jakubowice                       WYNIKI / LISTY / LIVEstream 

 


 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24