W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Jarosław Skrzyczyński najlepszy w Grand Prix Cavaliaday w Lublinie ! 18/02/18

 

Jarosław Skrzyczyński na SILVER SHINE po zaciętej walce w rozgrywce wygrał najważniejszy konkurs lubelskiej Cavaliady - Grand Prix LR 145cm o nagrodę Banku PKO BP pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego. Do finałowej rozgrywki awansowało 13 par.  Drugie miejsce wywalczył Krzysztof Ludwiczak na NORDWIND ze stratą 0,14 s, a trzecie Wojciech Wojcianiec na NACCORD MELLONI. 

18/08/18 

 

 


Finał Cavaliady Future w Lublinie pod dyktando Natalii Głowacz i Amelii Szczupakowskiej 18/02/18

WYNIKI FINAŁ 

Finał Cavaliada Future MINI   1m. Natalia Głowacz KJ Liljówka SZAMAN

Finał Cavaliada Future MIDI   1m. Amelia Szczupakowska LKJ Hippologia JOWISZ

 

18/02/18 

 

 


Cavaliada Future Lublin 2018 - Maria Karnabal i Martyna Ufnal najlepsze w sobotę 17/02/18

Martyna Ufnal i Maria Karnabal najlepsze w sobotnich konkursach Cavaliady Future w Lublinie o nagrodę Banku PKO BP i firmy Torpol.

fot. Ewa Imielska Hebda 

17/02/18


Cavaliada Lublin 15-18 lutego 2018

 

 

 

 

 

 

 

Zamówienia zdjęć :  Ewa Imielska-Hebda Photography

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

NIEDZIELA 18/02/18

Grand Prix   1m. Jarosław Skrzyczyński SILVER SHINE

Finał 125cm  1m. Dawid Skiba LA VULKANO L

Finał Cavaliada Future MINI   1m. Natalia Głowacz KJ Liljówka SZAMAN

Finał Cavaliada Future MIDI   1m. Amelia Szczupakowska LKJ Hippologia JOWISZ

 

SOBOTA 17/02/18

Speed & Music  2m. Agnieszka Olszewska SKARBIEC

Finał 135cm  2m. Jacek Zagor NIRVARO

120cm   1m. Natalia Stefańska PAPILLON 142

Cavaliada Future MINI  1m. Martyna Ufnal  RAMIRO  KJ Hippica Polonia 

Cavaliada Future MIDI  1m. Maria Karnabal ANNOUSCHKA 10  KJ Podkowa Gruszczyn

 

PIĄTEK 16/02/18

LR 145cm  1m. Jarosław Skrzyczyński SILVER SHINE

130cm  130cm  1m. Julia Cieślar POETIN /  i Jarosław Skrzyczyński QUINTELLA

Wenus vs Mars

 

CZWARTEK  15/02/18

Potęga Skoku Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE i Jan Bobik SANTISA

140cm   1m. Mściwoj KiecońDANTOS

130cm  1m. Jarosław SkrzyczyńskiQUINTELLA

120cm  1m. Julia Cieślar / BINGO


Michał Kaźmierczak, Nina Milczarek, Aleksandra Bolko, Karolina Godoś najlepsi w 7 kwalifikacji Halowego Pucharu Polski w Michalowicach 11/02/18

 

WYNIKI / RANKINGI HPP / WYNIKI  

 


Galeria Finały HPP Michałowice fot, Przemysław Antosz


Arkadiusz Fimmel najlepszy w Grand Prix Leszna, 16 letnia juniorka Maria Baehr druga ! 11/02/18

Zawodnicy KJ Agro Handel Śrem zdominowali Grand Prix Leszna - wygrał Arkadiusz Fimmel na klaczy Zimowa Dama, drugie miejsce zajęła 16 letnia juniorka Maria Baehr na klaczy La Strada. Czwarte miejsce wywalczył Mściwoj Kiecoń na Digisport Satisfaction.

11/02/18

 


Klasy sportowe za 2017 rok

08/02/17 

 

Klasy Sportowe nadane przez PZJ za 2017 rok 

 

 

 

 


Ranking FEI na koniec stycznia 2018

Longines Ranking FEI - 31/01/18

1m. Kent Farrington USA  3298

2m. Harrie Smolders NED  3013

3m. McLain Ward USA  2903

89m. Jarosław Skrzyczynski  1335

Polacy w Ranking FEI        06/02/18

 


HPP HZO - 7 kwalifikacja Michałowice 8-11 lutego 2018


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24