W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Krzysztof Ludwiczak trzeci w Arezzo w konkursie 135cm 29/03/18

WYNIKI KONKURSU

Wojciech Wojcianiec i Andrzej Opłatek ex aequo 7 miejsce w Arezzo 29/03/18

WYNIKI KONKURSU  29/03/18 

Wojciech Wojcianiec na Naccord Melloni i Andrzej Opłatek na El Campie zajeli ex aequo 7 miejsce konkursie 145cm w Arezzo. 


Sandra Piwowarczyk bezbłędna w Vilamoura !

Sandra Piwowarczyk i Diamant Z 

 

WYNIKI TURNIEJU

 

29.03.18 CSI3 135cm   24m,  SHANGRI LA

28.03.18  CSIYH 5yrs   4m. - IVORY COAST     6m. DIAMANT Z

27.03.18  CSIYH 5yrs   7m. -  DIAMANT Z   11m - IVORY COAST


Jan Bobik wygrał konkurs otwarcia 135cm w 2* Bonheiden 29/03/18

Jan Bobik na CHACCO AMICOR ZM wygrał w Bonheiden konkurs otwarcia 135cm.

Wyniki  konkursu 

 

Jan Bobik w Belgii startuje również na koniach  Santisa, Chacco Amicor oraz na Catamara'n.

Powodzenia ! 

 

Jan Bobik 

 


Maksymilian Wechta w dobrej formie w CSI2 Cagnes sur Mer FRA

29/03/18 

 

Maksymilian Wechta z powodzeniem jeździ w 2* turnieju  na Lazurowym Wybrzeżu w Cagnes Sur Mer.   Pewny jest już startu w konkursie Grand Prix. 

 

 

 

 

 

 

 


Abigej i Natalia Czernik razem !! 28/03/18

 

 

Powiększyła się stawka koni Natalii Czernik o bardzo doświadczonego na światowych arenach wł. Abigej. 

Trzymamy kciuki !

28/03/18

 

 

 


CSI2 przy CSIO5 w Sopocie !!

Przy okazji tegorocznego 5* CSIO w dn 14-17 czerwca w Sopocie rozegrane zostaną również zawody w randze 2*.  

Te świetną informację oficjalnie  już pokazuje strona FEI.

 

28/03/18

 

 

 

 

 


HZO DiM Leszno 23-25 marca 2018 wyniki

Zwycięzcy niedzielnych Finałów HZO DIM :

Gr A1 - Natalia Głowacz / Szaman  / KJ Liljówka Stęszewko

Gr A2 - Marcelina Jackowiak / Barkarola / St. KJ Gronówka

Gr B - Agata Derda / Be My  / Pony Jumping Team Poznań

Gr C - Julia Walorek / Figaro / KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr Dbis - Franciszek Jurzak / Charli's Boomerang / SKJ Ponylandia 

Grand Prix DiE - Oliwia Płatek / Makuba 21 / KKJ 

Finał Dzieci II - Kornelia Smura / D.K.Lady / BPK WIE

Grand Prix Dzieci -  Maja Marchwicka / Szafir M / KJ Zbyszko 

Finał Rundy Jun / M - Matylda Malepszy / Efron / KJ Agro Handel Śrem 

25/03/18 

 


Paulina Malinowska 11-ta w 2* Grand Prix Lier 25/03/18

Udany turniej w Lier ma za sobą Paulina Malinowska. Reprezentantka Polski na Chirivell konkurs Grand Prix LR 145cm przejechała z 1 pkt  a w piątkowym konkursie LR 145 pokonała parkur z 2 pkt.  WYNIKI turnieju w Lier. 

25/03/18 

 


Finały w Arezzo 25/03/18 - Andrzej Opłatek 11-ty w Grand Prix

 

Andrzej Opłatek na Copperfieldzie ukończył konkurs Grand Prix LR 150cm z jednym bełdem na 11-tym miejscu. Krzysztof Ludwiczak był 13.  Wyniki reprezentantów Polski podczas II tygodnia startów w turnieju Toscana Tour w Arezzo. 

25/03/18 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24