Polska Liga Jeździecka - drugi etap Olsza 2020

19-21 czerwca 2020

WYNIKI ZAWODÓW 

ZGŁOSZENIA 

fot. Paula Bartkowiak 

AKTUALNE RANKINGI PLJ PO II ETAPACH - Liderzy

 

Runda Złota - Mściwoj Kiecoń  34 pkt 

Runda Srebrna - Skiba Dawid 36 pkt

Runda Brązowa - Prymek Zuzanna i Klaudia Kostrzewska po 20 pkt 

Drużynowy Puchar Polski - KJ Agro Handel Śrem - 9 pkt 

ZWYCIĘZCY FINAŁÓW RUND PLJ - Olsza 2020

Grand Prix Runda Złota - Mściwoj Kiecoń BACCORD  KJ Agro Handel Śrem 

Finał Rundy Srebrnej  - Dawid Skiba LA VULKANO L   KJ Agro Handel Śrem 

Finał Rundy Brązowej -  Klaudia Kostrzewska EMICA SJ Baborówko 

II etap DPP - KJ Agro Handel Śrem 

 

 

 Dawid Skiba 

 Klaudia Kostrzewska 

GALERIA PAULA BARTKOWIAK 

 

ZO2* (PLJ) i ZR
Olsza, 19-21 czerwca 2020

WYNIKI KOŃCOWE
 

1R - L/100 cm - Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm) (2020-06-19)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NANCY PONYSPORT Pliem-Perka Martyna (Mł.2009) St. KS Jumping Events Poznań 0 73,81  
1 NANCY PONYSPORT Pliem-Perka Martyna (Mł.2009) St. KS Jumping Events Poznań 0 72,59  
1 LAYRO STW Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice 0 63,45  
1 JINGLE BOY Klota Amelia (J.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 0 71,22  
1 GOMETA Bajońska Julianna (JM.2006) St. Rodan Club 0 71,49  
1 DIOGENES BH Kabacińska Madison (J.2004) KJ Michałówka 0 70,67  
1 SYMETRION Nowakowski Witold Racocki KJ 0 69,12  
1 ELDORADO Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 69,33  
1 QUINTUS Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 0 64,47  
1 HIGH FIVE BB Z Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 67,63  
1 HIGH FIVE BB Z Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 69,84  
1 CASCADA Stasiak Anna (J.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 75,97  
1 CASINO ROYALE EQUINEX Z Abaimov Artem St. KS Jumping Events Poznań 0 73,13  
1 CASTELLA NF Gramza Leszek St. Rodan Club 0 70,60  
1 A-KUWEJT Hemmerling Julia (MJ.1999) KJ Agro-Handel Śrem 0 73,11  
1 CASTELLA NF Gramza Leszek St. Rodan Club 0 69,47  
1 PENITO Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 71,48  
1 KORIN Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 0 70,36  
1 TAMIZA Pliem-Perka Martyna (Mł.2009) St. KS Jumping Events Poznań 0 71,25  
1 INNOCENTY Grygier Zuzanna (JM.2006) St. KS Jumping Events Poznań 0 69,22  
1 TAMIZA Pliem-Perka Martyna (Mł.2009) St. KS Jumping Events Poznań 0 70,12  
22 CERTO Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team 1 79,65  
22 JANOSIK Lipiecka Julia (J.2003) KJ Podkowa Gruszczyn 1 76,90  
22 COCO CHANEL Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo 1 78,35  
25 CASCADELL Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 2 82,45  
25 COCO CHANEL Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo 2 82,57  
25 A-KUWEJT Hemmerling Julia (MJ.1999) KJ Agro-Handel Śrem 2 80,39  
28 L.FOLID GLOD RYAL K Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 4 67,19  
28 ESPERANZA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 4 71,59  
28 L.FOLID GLOD RYAL K Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 4 65,05  
28 SOFOKLES Smoczyk Łukasz Racocki KJ 4 73,27  
28 JINGLE BOY Klota Amelia (J.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 4 74,94  
28 DIARADOS Budzyńska Zofia (J.2002) St. KJ Gronówka 4 60,96  
28 QUINTUS Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 4 67,45  
28 PENELOPE L Dziurkiewicz Julia (JM.2005) WTK Hermanów 4 70,72  
28 QUINZI 5 Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club Skrzynki 4 63,17  
28 BRANEK Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica 4 70,55  
28 CHATMANS DREAM MARTENDONKERF Z Piksa Łukasz KJ Verso La Natura 4 69,96  
28 FIGHT FOR PLEASURE F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 4 74,84  
28 KORIN Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 4 68,68  
28 INNOCENTY Grygier Zuzanna (JM.2006) St. KS Jumping Events Poznań 4 67,29  
42 SOFOKLES Smoczyk Łukasz Racocki KJ 5 76,62  
42 FIGHT FOR PLEASURE F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 5 79,05  
44 MY LOVE Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 7 87,97  
45 PENELOPE L Dziurkiewicz Julia (JM.2005) WTK Hermanów 8 65,66  
46 HASALA Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice 12 88,56  
47 SYMETRION Nowakowski Witold Racocki KJ 25 124,07  
48 QUINZI 5 Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club Skrzynki 28 107,58  
  JANOSIK Lipiecka Julia (J.2003) KJ Podkowa Gruszczyn ELI    
  GOMETA Bajońska Julianna (JM.2006) St. Rodan Club ELI    
  DIOGENES BH Kabacińska Madison (J.2004) KJ Michałówka ELI    
  LUCKY LUKE Grzegorz Karolina (J.2004) bpk ELI    
  LUCKY LUKE Grzegorz Karolina (J.2004) bpk ELI    
  DON JUAN HBC Wróblewska Waleria (J.2004) Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko ELI    
  DON JUAN HBC Wróblewska Waleria (J.2004) Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko ELI    


 

1 - 4-latki/100 cm - Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 4-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm) (2020-06-19)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 LENN SLAM L Szeszycki Wojciech bpk 0 8,6 8,6 72,47  
2 CZUMI GR Czaplewska Patrycja KJ Michałówka 0 8,4 8,4 67,95  
2 CASCADELL Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 8,4 8,4 75,85  
4 LAPSUS L Mikołajczak Krzysztof KJ Agro-Handel Śrem 0 8,3 8,3 73,90  
4 CORNELLO Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 8,3 8,3 69,77  
6 MY LOVE Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 8,2 8,2 71,33  
6 LATE NIGHT Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica 0 8,2 8,2 73,67  
8 ESPERANZA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 8,0 8,0 69,42  
8 DHARKANE Z Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 8,0 8,0 71,88  
10 CARDINA L Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 7,9 7,9 73,89  
10 ERVIN Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo 0 7,9 7,9 73,02  
10 TALLIN Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo 0 7,9 7,9 77,35  
13 CASANDRA L Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 7,7 7,7 75,65  
14 DIARADOS Budzyńska Zofia (J.2002) St. KJ Gronówka 0.5 8,1 7,6 65,39  
15 ARKON L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 0.5 7,9 7,4 71,11  
16 HAKUNA MATATA L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 0.5 7,7 7,2 71,70  
17 ATMARO Z Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 0.5 7,6 7,1 73,02  
  ELDORADO Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko     ELI    


 

2R - L1/105 cm - Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 105 cm) (2020-06-19)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ZASTER Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team 0 68,52  
1 CLARA BELLA Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 0 65,52  
1 CLARA BELLA Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 0 66,82  
1 ICEBERG ST Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club 0 64,47  
1 ICEBERG ST Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club 0 70,43  
1 BRANEK Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica 0 63,42  
1 CASCADA Stasiak Anna (J.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 66,82  
1 V- ADAM Z Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 60,50  
1 V- ADAM Z Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 61,13  
1 MA CHERIE 4 Dur Aleksander St. Rodan Club Skrzynki 0 54,04  
1 CANSIN Hałoń Klaudia KJ Picador 0 67,66  
1 TOSCA L Grzesik Maria (J.2003) St. Rodan Club 0 67,83  
1 CLARA HM Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team 0 62,25  
1 ALPHA NOBLE Augustyniak Zuzanna (J.2002) KJ Michałówka 0 60,50  
1 PATAGONIA Sacherski Dawid (MJ.2001) bkp 0 56,33  
1 ZANDRA Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem 0 60,77  
1 SOLAR Nowakowski Witold Racocki KJ 0 57,41  
1 ZICO L Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 0 65,20  
1 CASPAR 238 Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club 0 60,79  
1 VAYA Z Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club 0 70,24  
21 VULKANA 6 Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club 1 73,27  
22 RODERYK Cholerzyńska Beata St. Rodan Club 4 58,38  
22 DROSERA Adamek Iga (J.2004) Zielonogórski KJ Przylep- Lotnisko 4 71,91  
22 NEVILLE II S Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek 4 62,40  
22 NIAGARA S Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań 4 69,67  
22 NIAGARA S Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań 4 69,92  
22 WANDAL Woźniak Hubert (JM.2006) KJ Agro-Handel Śrem 4 55,54  
22 CORBLUE PS Mazurowska Ewa KJ HEAA Turek 4 67,22  
29 KAPSONES W Ciołczyk Piotr Konie Sportowe Gillmaier 5 74,23  
29 VAYA Z Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club 5 72,24  
31 MA CHERIE 4 Dur Aleksander St. Rodan Club Skrzynki 8 54,54  
31 ZANDRA Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem 8 70,43  
31 SUSI SORGLOS Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team 8 67,48  
34 CANSIN Hałoń Klaudia KJ Picador 9 89,48  
35 AFRYKA BH Greniuk Karolina (J.2003) KS Small Cherry Trzebnica 19 99,72  
  PENITO Smoczyk Łukasz Racocki KJ ELI    
  GABBANA Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club ELI    


 

3R - P/110 cm - Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm) (2020-06-19)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LANA MAYAMI Ignasiak Marta (J.2002) KJ Agro-Handel Śrem 0 58,51 500 PLN
2 CARTANA D'HOTOT Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka 0 59,02 350 PLN
3 CLARITY QUEEN LSH Lehmann Dalia (Mł.2018) Lehmann Sport Horses 0 60,96 250 PLN
4 SWEET HARRY POTTER Mazurowska Ewa KJ HEAA Turek 0 61,50 150 PLN
5 CZARNA PERŁA Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem 0 61,77 100 PLN
6 SOLAR Nowakowski Witold Racocki KJ 0 62,09  
7 CASCOR Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 0 64,57  
8 COLLINS S Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 65,27  
9 JACKPOT A Gramza Leszek St. Rodan Club 0 65,30  
10 WEIDA Walorek Julia (JM.2005) KJ Podkowa Gruszczyn 0 66,96  
11 CASABLANCA L Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem 0 67,20  
12 OMENA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 0 67,22  
13 NIRGUN S Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 67,60  
14 KUFONIA L Maćkowiak Marcin (MJ.1999) KJ Agro-Handel Śrem 0 68,31  
15 GOLDEN GIRL Ciołczyk Piotr Konie Sportowe Gillmaier 0 69,02  
16 LINUS 317 Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team 0 69,55  
17 KADORA-W Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 0 69,63  
18 IMAR Szymańska Julia (JM.2005) KJ Sokół Damasławek 0 70,96  
19 VULKANA 6 Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club 0 71,00  
20 CALESSA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 71,06  
21 KALYPSO VAN HET LINDEHOF Jędrychowska Aleksandra (J.2003) Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 71,61  
22 DING DONG Gillmaier Julia (MJ.2000) Konie Sportowe Gillmaier 0 72,18  
23 ZASTER Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team 0 72,53  
24 LA STRADA L Baehr Maria (J.2002) KJ Agro-Handel Śrem 0 72,68  
25 KENTUCKY VDL Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 73,87  
26 ZICO L Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 0 74,07  
26 TICOS L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 0 74,07  
28 INCALA Szychowiak Julia (MJ.2001) KS Small Cherry Trzebnica 0 75,14  
29 BATUMI L Zielińska Paulina St. Rodan Club 0 75,30  
30 DIGISPORT CASCADEL Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 75,85  
31 CORBLUE PS Mazurowska Ewa KJ HEAA Turek 1 77,67  
32 KAPSONES W Ciołczyk Piotr Konie Sportowe Gillmaier 1 78,67  
33 FLINTSTONE 3 Frąckowiak Martyna (J.2003) bpk 1 78,83  
34 COLOMBO Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 2 81,88  
35 LA BELLE DE JOUR Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 4 56,39  
36 EMICA Grygier Zuzanna (JM.2006) St. KS Jumping Events Poznań 4 61,42  
37 CORTEZ Bieńkowska Anna (JM.2005) Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy 4 67,97  
38 KOSTARYKA Pawelczak Paulina (MJ.2001) JUKS Mieczewo 4 68,77  
39 CASPAR 238 Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club 4 69,56  
40 CLARA HM Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team 4 69,67  
41 RLG RIVANA Ciołczyk Piotr Konie Sportowe Gillmaier 4 69,72  
42 KASPER Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 4 70,98  
43 TORONTO CVN Z Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 4 70,99  
44 WITO CORLEONE Nazar Aleksandra (J.2003) KJ Michałówka 4 71,17  
45 NEVILLE II S Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek 4 71,23  
46 OSADKOWSKI DARPOL Przybecki Michał KJ Michałówka 4 71,30  
47 SUSI SORGLOS Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team 4 73,63  
48 CALINKA Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 4 74,43  
49 HORAYA OMHG Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club 4 75,38  
50 LAMBIK Pawelczak Paulina (MJ.2001) JUKS Mieczewo 6 83,11  
51 RODERYK Cholerzyńska Beata St. Rodan Club 8 63,73  
52 ALIOR Chudziak Paweł WTK Hermanów 8 69,72  
53 CARYZMA MK Milewska Kaja (J.2004) LUKS Nysa Gubin 8 73,72  
54 TOSCA L Grzesik Maria (J.2003) St. Rodan Club 8 74,86  
55 ALPHA NOBLE Augustyniak Zuzanna (J.2002) KJ Michałówka 9 77,34  
56 C-ZINA W Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin 12 70,30  
57 DROSERA Adamek Iga (J.2004) Zielonogórski KJ Przylep- Lotnisko 13 76,78  
58 WANDAL Woźniak Hubert (JM.2006) KJ Agro-Handel Śrem 16 61,51  
59 C UTOPIA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 16 89,79  
60 CELTA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 16 90,16  
61 PRIAM Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 17 95,78  
62 CASSINI BOMB Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna 18 98,19  
63 AFRYKA BH Greniuk Karolina (J.2003) KS Small Cherry Trzebnica 22 99,19  
  ROTARIANIN Chudziak Paweł WTK Hermanów ELI    
  PATAGONIA Sacherski Dawid (MJ.2001) bkp ELI    
  OZON Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice ELI    


 

2 - RB/N/120 cm - Runda Brązowa, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm) (2020-06-19)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 ROGANO Kasperek Maciej Racocki KJ 0 44,96 0 24,66 500 PLN
2 JOYRIDE Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 45,84 0 24,91 350 PLN
3 CASSARIO Gramza Leszek St. Rodan Club 0 44,72 0 25,19 250 PLN
4 LA NOBLESSE VULKAN L Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 0 45,38 0 25,38 100 PLN
5 JOLLY JUMPER B Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice 0 46,13 0 27,53 100 PLN
6 HORAYA OMHG Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club 0 43,30 0 28,00 50 PLN
7 CALANTINO Mudry Aleksandra WTK Hermanów 0 47,63 0 28,19 50 PLN
8 COLLINS S Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 47,50 0 28,22 50 PLN
9 CASSIRIANO Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 0 48,88 0 28,29 15 PLN
10 CLEANY VD KATTEVENNEN Z Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 46,83 0 28,52 15 PLN
11 CHANBETTE Mazurowska Ewa KJ HEAA Turek 0 45,85 0 28,59 15 PLN
12 ANTONIO Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 45,64 0 29,39 15 PLN
13 ZANZIBAR L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 0 48,24 0 30,11 15 PLN
14 SWEET HARRY POTTER Mazurowska Ewa KJ HEAA Turek 0 45,53 0 30,22 15 PLN
15 ATTACHANT Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 46,42 0 30,43 15 PLN
16 DJARVI B Jabłońska Julia (JM.2005) Klub Sportowy Verso La Natura 0 43,32 0 31,13 15 PLN
17 DING DONG Gillmaier Julia (MJ.2000) Konie Sportowe Gillmaier 0 47,80 0 31,37 15 PLN
18 DIADER DEVIL DIAMOND Szut Julia (MJ.2000) KJ Picador Dziuplina 0 50,00 0 31,53 15 PLN
19 WILLIE Osuch Aleksandra (J.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 0 48,09 0 31,63 15 PLN
20 TALOUSIMONICA K Z Jabłońska Julia (JM.2005) Klub Sportowy Verso La Natura 0 46,91 0 31,81 15 PLN
21 CLEARROUND Gramza Leszek St. Rodan Club 0 49,18 0 31,93 15 PLN
22 DURAVELLA Rękosiewicz Aleksandra Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY 0 45,39 0 32,17 15 PLN
23 NIRVARO Hendrys Maja (J.2003) KJ Fimmel Team 0 48,79 0 32,20 15 PLN
24 LEROY P Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 0 46,57 0 33,04  
25 IBERIA Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań 0 48,97 0 33,08  
26 DIGISPORT CASCADEL Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 49,04 0 33,10  
27 CHACCOS BOY Gillmaier Julia (MJ.2000) Konie Sportowe Gillmaier 0 46,33 0 33,44  
28 KOSTARYKA Pawelczak Paulina (MJ.2001) JUKS Mieczewo 0 45,74 0 33,63  
29 LA STRADA L Baehr Maria (J.2002) KJ Agro-Handel Śrem 0 48,65 0 34,10  
30 SAINT VINCENT Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 0 46,79 0 34,46  
31 COME ON UWE Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 0 46,71 0 34,60  
32 C UTOPIA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 46,97 0 34,62  
33 BATUMI L Zielińska Paulina St. Rodan Club 0 47,82 0 35,18  
34 VIVALDI R Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 46,98 0 35,74  
35 ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 0 48,94 0 36,08  
36 CALINKA Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 0 49,54 0 36,72  
37 ELASTIQUA Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 44,48 4 27,08  
38 QUISSINI Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 0 46,07 4 28,74  
39 JACKPOT A Gramza Leszek St. Rodan Club 0 46,63 4 32,63  
40 FLINTSTONE 3 Frąckowiak Martyna (J.2003) bpk 0 47,65 4 34,22  
41 KENTUCKY VDL Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 49,51 4 36,21  
42 CHE GUEVARA L Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem 0 48,97 5 42,87  
43 LEDA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 0 39,46 8 27,02  
44 INCALA Szychowiak Julia (MJ.2001) KS Small Cherry Trzebnica 0 48,27 8 33,04  
45 CONEN GIRL Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 0 46,00 8 35,70  
46 JAMAICA VAN'T VALKENHOF Jaremko Marcin (J.2003) St. Kraju Jumping Team 0 44,95 8 53,02  
47 CONFETTI Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006) St. KS Jumping Events Poznań 0 45,20 8 53,24  
48 LINUS 317 Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team 0 46,46 14 61,10  
49 LAMBIK Pawelczak Paulina (MJ.2001) JUKS Mieczewo 0 46,55 16 70,56  
50 ARCHIMEDES Przybecki Michał KJ Michałówka 0 46,78 REZ    
51 CASSILAS Piksa Łukasz KJ Verso La Natura 0 48,64 REZ    
52 TREFL-K Abaimov Artem St. KS Jumping Events Poznań 4 47,59   5,00  
53 COLOMBO Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 1 51,82      
54 QUITA DU DOMAINE Z Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006) St. KS Jumping Events Poznań 4 43,04      
55 EMICA Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko 4 44,65      
56 COKOWAAH Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team 4 44,69      
57 COAST PLAYER SEGURET Jackowiak Marcelina (JM.2007) St. KJ Gronówka 4 46,20      
58 LANA MAYAMI Ignasiak Marta (J.2002) KJ Agro-Handel Śrem 4 46,31      
59 FIRST PLEASURE 5 Zybała Aleksandra (J.2002) St. Kraju Jumping Team 4 46,59      
60 WEIDA Walorek Julia (JM.2005) KJ Podkowa Gruszczyn 4 46,94      
61 CAVANI G Ciołczyk Piotr Konie Sportowe Gillmaier 4 47,65      
62 CAIRO AK Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo 4 48,63      
63 JULIO ENKEL Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 4 49,42      
64 IMAR Szymańska Julia (JM.2005) KJ Sokół Damasławek 5 50,34      
65 CASLLAR DELA PIERRE 13 Jendrośka Adrianna (MJ.2000) bpk 5 50,42      
66 KALYPSO VAN HET LINDEHOF Jędrychowska Aleksandra (J.2003) Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 5 51,40      
67 FABIA Jackowiak Marcelina (JM.2007) St. KJ Gronówka 8 42,55      
68 CASCOR Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 8 43,44      
69 KADORA-W Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 8 45,69      
70 PRIAM Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 8 45,87      
71 LA BELLE DE JOUR Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 8 46,03      
72 COHIBA L Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 8 46,87      
73 ALHAMBRA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 8 47,13      
74 EKSON Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka 8 48,42      
75 ONAGADORI RED WINE Lewandowski Aleksander (J.2003) KS Verso La Natura 8 48,54      
76 BARAQUE Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 8 48,56      
77 RLG RIVANA Ciołczyk Piotr Konie Sportowe Gillmaier 8 48,84      
78 GOLDEN GIRL Ciołczyk Piotr Konie Sportowe Gillmaier 8 48,92      
79 CARTO BOY Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 8 65,59      
80 LANCELOTTO L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 9 50,38      
81 URSSINI Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 9 51,16      
82 VALENTINO RED WINE Kostecki Kacper Sekcja Jeździecka Turzyn 10 56,40      
83 VOLONTAIR 3 Przybecki Michał KJ Michałówka 12 46,39      
84 CALESSA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 12 47,18      
85 ERYSTYKA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 12 47,40      
86 CELVISTO Lewandowski Aleksander (J.2003) KS Verso La Natura 12 49,51      
87 CASSINI BOMB Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna 14 71,81      
88 C-ZINA W Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin 14 72,76      
89 ELECTRIC LADY Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 16 48,83      
90 GIEJELLE FOMIA Wojciechowski Dawid KJ Agro-Handel Śrem 17 67,95      
  ALIOR Chudziak Paweł WTK Hermanów ELI        
  TORNADO Szychowiak Julia (MJ.2001) KS Small Cherry Trzebnica ELI        


 

3 - RS/C/130 cm - Runda Srebrna, konkurs zwykły art.238.2.1 (wys. 130 cm) (2020-06-19)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CHIVAS Modelewski Patryk (MJ.1999) KJ Stajnia Modelewscy 0 55,38 750 PLN
2 FOREST Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 58,91 500 PLN
3 LA NOBLESSE VULKAN L Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 0 59,76 300 PLN
4 SILVER STAR Lehmann Dalia (Mł.2018) Lehmann Sport Horses 0 60,25 200 PLN
5 ULA BAJOU-K Abaimov Artem St. KS Jumping Events Poznań 0 62,01 150 PLN
6 QUISSINI Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 0 62,30 100 PLN
7 G Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań 0 65,27 100 PLN
8 FOCUS Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 66,19 100 PLN
9 QUIRO 5 Lewandowski Aleksander (J.2003) KS Verso La Natura 0 66,39 22,5 PLN
10 UCCELLA Z Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 0 66,98 22,5 PLN
11 CAMAKO'S BOY JW Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 69,61 22,5 PLN
12 CLEARROUND Gramza Leszek St. Rodan Club 0 70,20 22,5 PLN
13 COR DE LA SAINT VALENTIN Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 0 70,21 22,5 PLN
14 TREFL-K Abaimov Artem St. KS Jumping Events Poznań 0 72,65 22,5 PLN
15 BACCORD Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 73,30 22,5 PLN
16 GIBANTA Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 73,70  
17 CASANOVA Lehmann Dalia (Mł.2018) Lehmann Sport Horses 0 74,00  
18 LA VULKANO L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 1 75,21  
19 LUCKY HORSE Piksa Łukasz KJ Verso La Natura 1 75,27  
20 GRUPO PROM VIOX W Smura Kornelia (JM.2005) St. KS Jumping Events Poznań 2 79,23  
21 FOR PASSION Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 4 58,61  
22 HATOKI Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 4 60,38  
23 CROWN DU BUISSON Z Osuch Aleksandra (J.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 4 60,53  
24 CAPPUCCINO Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 4 61,56  
25 BARAQUE Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 4 62,56  
26 SOPHIA Zybała Aleksandra (J.2002) St. Kraju Jumping Team 4 65,83  
27 BOCCACCIO Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 4 66,31  
28 SANDRA BLUE Mazurowska Ewa KJ HEAA Turek 4 67,87  
29 LYJANEIRO Z Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 67,94  
30 COURAGE 140 Rozynek Martin KJ Profil Piła 4 68,69  
31 CASLLAR DELA PIERRE 13 Jendrośka Adrianna (MJ.2000) bpk 4 69,63  
32 ROGANO Kasperek Maciej Racocki KJ 4 70,57  
33 BUENO L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 4 70,68  
34 WINCHESTER Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 71,39  
35 DIGISPORT CONTANGO Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 71,73  
36 DIE KLEINE LADY Smura Kornelia (JM.2005) St. KS Jumping Events Poznań 4 72,17  
37 LORGAN S Rozynek Martin KJ Profil Piła 5 76,15  
38 FORSTER Kaźmierczak Wiktoria (MJ.1999) St. KS Jumping Events Poznań 6 79,72  
39 BONO TER LINDEN Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 6 79,90  
40 COME ON UWE Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 8 66,10  
41 CONEN GIRL Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 8 67,33  
42 CALANTINO Mudry Aleksandra WTK Hermanów 8 67,68  
43 JOYRIDE Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 8 67,96  
44 CAVANI G Ciołczyk Piotr Konie Sportowe Gillmaier 8 68,34  
45 LEROY P Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 8 70,61  
46 WILLIE Osuch Aleksandra (J.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 8 71,46  
47 SAINT VINCENT Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 8 89,09  
48 JUST AN HERO Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 10 79,18  
49 SANCZO Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 12 61,57  
50 CAMPARI 294 Ciołczyk Piotr Konie Sportowe Gillmaier 12 65,65  
51 CASSARIO Gramza Leszek St. Rodan Club 12 68,19  
52 WELTDAME Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 12 68,90  
53 DJARVI B Jabłońska Julia (JM.2005) Klub Sportowy Verso La Natura 12 87,42  
54 CASSILAS Piksa Łukasz KJ Verso La Natura 13 74,91  
55 ONAGADORI RED WINE Lewandowski Aleksander (J.2003) KS Verso La Natura 13 75,44  
56 DIADER DEVIL DIAMOND Szut Julia (MJ.2000) KJ Picador Dziuplina 24 72,13  
  TORNADO Szychowiak Julia (MJ.2001) KS Small Cherry Trzebnica ELI    
  CARETANA Pisarska Zuzanna (MJ.2000) KJ Partynice Wrocław ELI    
  GIEJELLE FOMIA Wojciechowski Dawid KJ Agro-Handel Śrem REZ    
  AVOCADO L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem REZ    


 

4 - RZ/CC/140 cm - Runda Złota, konkurs dwufazowy art.274.1.5.3 (wys. 140 cm) (2020-06-19)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 A QUITE Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 52,33 0 25,98 1200 PLN
2 SIR SAPPORO MK Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 51,71 0 27,21 900 PLN
3 SECRET WEAPON L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 0 50,17 0 27,40 600 PLN
4 JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF Lewandowski Aleksander (J.2003) KS Verso La Natura 0 51,42 0 27,65 400 PLN
5 BENEFIS Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 51,36 0 27,75 300 PLN
6 FOREST Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 50,61 0 28,12 200 PLN
7 HATOKI Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 0 51,08 0 28,43 200 PLN
8 DIGISPORT CODEINA Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 51,83 0 28,46 200 PLN
9 LORGAN S Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 51,63 0 30,39  
10 FOCUS Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 53,97 0 32,49  
11 CROWN DU BUISSON Z Osuch Aleksandra (J.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 0 52,43 0 35,22  
12 CAN YA MECAN Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 50,90 4 28,47  
13 CAPPUCCINO Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 0 49,60 4 30,04  
14 ULA BAJOU-K Abaimov Artem St. KS Jumping Events Poznań 0 49,82 4 32,23  
15 BOCCACCIO Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 0 48,76 4 32,74  
16 QUITOKI Lehmann Dalia (Mł.2018) Lehmann Sport Horses 0 53,75 4 36,83  
17 FLANDRIA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 0 52,91 6 49,80  
18 WELTDAME Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 0 52,81 ELI    
19 BONO TER LINDEN Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 1 56,39      
20 JUST AN HERO Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 2 59,95      
21 GREATEST Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 4 50,80      
22 COURAGE 140 Rozynek Martin KJ Profil Piła 4 51,45      
23 CAMAKO'S BOY JW Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 4 51,49      
24 LUCKY HORSE Piksa Łukasz KJ Verso La Natura 4 53,04      
25 DIGISPORT CONTANGO Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 53,62      
26 GIBANTA Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 5 55,44      
27 GIRALDO L Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 5 56,28      
28 FRAPANT Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 8 54,71      
29 CARETANA Pisarska Zuzanna (MJ.2000) KJ Partynice Wrocław 11 63,79      
30 CAMPARI 294 Ciołczyk Piotr Konie Sportowe Gillmaier 16 50,69      
  QUEEN-FLY Bobik Jan LKS Dragon Nowielice REZ        


 

4R - L/100 cm - Konkurs dokładności art. 238.1.1. (wys. 100 cm) (2020-06-20)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 KORIN Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 0 61,38  
1 KORIN Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 0 67,05  
1 NANCY PONYSPORT Pliem-Perka Martyna (Mł.2009) St. KS Jumping Events Poznań 0 64,99  
1 NANCY PONYSPORT Pliem-Perka Martyna (Mł.2009) St. KS Jumping Events Poznań 0 64,00  
1 QUINZI 5 Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club Skrzynki 0 63,39  
1 DON JUAN HBC Wróblewska Waleria (J.2004) Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 68,78  
1 DIOGENES BH Kabacińska Madison (J.2004) KJ Michałówka 0 67,25  
1 MEFISTO Kosakowska Halina KJ Raduszyn 0 62,54  
1 ANGUILLA L Litka Kaja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 0 70,75  
1 TYPIER Sawicka Paulina (JM.2007) St. J Baborówko 0 63,78  
1 PENELOPE L Dziurkiewicz Julia (JM.2005) WTK Hermanów 0 64,22  
1 QUINTUS Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 0 66,74  
1 GOMETA Bajońska Julianna (JM.2006) St. Rodan Club 0 64,37  
1 IZYDA Nowakowski Witold Racocki KJ 0 64,14  
1 NEVILLE II S Jankowiak Marika (MJ.2000) KJ Podkowa Gruszczyn 0 68,75  
1 IZYDA Nowakowski Witold Racocki KJ 0 58,90  
1 NEVILLE II S Jankowiak Marika (MJ.2000) KJ Podkowa Gruszczyn 0 66,47  
1 DIARADOS Budzyńska Zofia (J.2002) St. KJ Gronówka 0 60,30  
1 BRANEK Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica 0 61,40  
1 LAVALLO-STAR Pawlak Nicole (MJ.2001) KJ Agro-Handel Śrem 0 66,76  
1 HIGH FIVE BB Z Oczki Roksana (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 67,14  
1 JINGLE BOY Klota Amelia (J.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 0 67,99  
1 TAMIZA Pliem-Perka Martyna (Mł.2009) St. KS Jumping Events Poznań 0 64,03  
1 L.FOLID GLOD RYAL K Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 0 68,18  
1 PENITO Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 69,96  
26 HIGH FIVE BB Z Oczki Roksana (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 1 73,80  
26 A-KUWEJT Hemmerling Julia (MJ.1999) KJ Agro-Handel Śrem 1 75,44  
28 CYTRYNA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 4 64,27  
28 CYTRYNA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 4 66,33  
28 QUINZI 5 Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club Skrzynki 4 54,91  
28 ANGUILLA L Litka Kaja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 4 66,26  
28 PENELOPE L Dziurkiewicz Julia (JM.2005) WTK Hermanów 4 65,23  
28 QUINTUS Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 4 67,64  
28 LAVALLO-STAR Pawlak Nicole (MJ.2001) KJ Agro-Handel Śrem 4 70,69  
28 TAMIZA Pliem-Perka Martyna (Mł.2009) St. KS Jumping Events Poznań 4 63,57  
28 OZON Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice 4 67,16  
37 TYPIER Sawicka Paulina (JM.2007) St. J Baborówko 6 76,96  
38 HASALA Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice 8 71,86  
38 FIGHT FOR PLEASURE F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 8 63,82  
38 L.FOLID GLOD RYAL K Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 8 66,89  
41 JINGLE BOY Klota Amelia (J.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 13 89,72  
42 GOMETA Bajońska Julianna (JM.2006) St. Rodan Club 19 99,08  
43 MEFISTO Kosakowska Halina KJ Raduszyn 23 114,37  
44 DON JUAN HBC Wróblewska Waleria (J.2004) Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 27 113,62  
45 JANOSIK Lipiecka Julia (J.2003) KJ Podkowa Gruszczyn 34 142,11  
  FIGHT FOR PLEASURE F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team ELI    
  LUCKY LUKE Grzegorz Karolina (J.2004) bpk ELI    
  LUCKY LUKE Grzegorz Karolina (J.2004) bpk ELI    


 

6 - 4-latki/100 cm - Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 4-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm) (2020-06-20)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 LENN SLAM L Szeszycki Wojciech bpk 0 8,5 8,5 71,75  
2 CORNELLO Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 8,4 8,4 67,21  
3 DIARADOS Budzyńska Zofia (J.2002) St. KJ Gronówka 0 8,2 8,2 57,25  
3 ELDORADO Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 8,2 8,2 71,88  
5 ATMARO Z Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 0 8,1 8,1 69,39  
6 DHARKANE Z Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 8,0 8,0 67,68  
6 TALLIN Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo 0 8,0 8,0 71,34  
6 CARDINA L Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 8,0 8,0 66,97  
9 HAKUNA MATATA L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 0 7,9 7,9 68,81  
10 ERVIN Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo 0 7,8 7,8 70,71  
11 LATE NIGHT Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica 0,5 8,0 7,5 68,86  
12 ARKON L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 0,5 7,7 7,2 68,81  
13 CASANDRA L Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0,5 7,5 7,0 68,28  
14 LAPSUS L Mikołajczak Krzysztof KJ Agro-Handel Śrem 1 7,0 6,0 65,77  
15 CZUMI GR Czaplewska Patrycja KJ Michałówka 1 6,8 5,8 64,08  
16 CASCADELL Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 1,8 6,3 4,5 74,83  


 

5R - L1/105 cm - Konkurs dokładności art. 238.1.1. (wys. 105 cm) (2020-06-20)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ROTARIANIN Chudziak Paweł WTK Hermanów 0 63,25  
1 CASPAR 238 Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club 0 59,12  
1 HASAL Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 0 67,70  
1 PENITO Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 65,65  
1 HASAL Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 0 68,14  
1 MACZO Kosakowska Halina KJ Raduszyn 0 63,24  
1 MA CHERIE 4 Dur Aleksander St. Rodan Club Skrzynki 0 56,96  
1 BRANEK Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica 0 64,41  
1 AFRYKA BH Greniuk Karolina (J.2003) KS Small Cherry Trzebnica 0 67,93  
1 ZANDRA Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem 0 62,43  
1 SOLAR Nowakowski Witold Racocki KJ 0 54,94  
1 ANTARI Dudek Alina ZKJ Przylep 0 57,50  
1 RODERYK Cholerzyńska Beata St. Rodan Club 0 57,35  
1 CASTELLA NF Gramza Leszek St. Rodan Club 0 61,26  
1 CLARA BELLA Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 0 68,97  
1 PICO DEL TEIDE L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 0 66,07  
1 ICEBERG ST Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club 0 66,32  
1 GABBANA Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club 0 65,50  
1 ESTEHOF’S CHUCK Wojtaszek Vesna (J.2004) KS Jumping Events Poznań 0 67,98  
1 INNOCENTY Grygier Zuzanna (JM.2006) St. KS Jumping Events Poznań 0 60,82  
21 ESTEHOF’S CHUCK Wojtaszek Vesna (J.2004) KS Jumping Events Poznań 1 73,44  
22 CLARA HM Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team 4 65,78  
22 DROSERA Adamek Iga (J.2004) Zielonogórski KJ Przylep- Lotnisko 4 60,24  
22 VALENTINO RED WINE Kostecki Kacper Sekcja Jeździecka Turzyn 4 65,09  
22 V- ADAM Z Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 4 64,12  
22 CANSIN Hałoń Klaudia KJ Picador 4 68,16  
22 SUSI SORGLOS Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team 4 68,72  
22 INNOCENTY Grygier Zuzanna (JM.2006) St. KS Jumping Events Poznań 4 55,45  
29 VAYA Z Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club 5 73,79  
29 CORBLUE PS Mazurowska Ewa KJ HEAA Turek 5 90,75  
31 VAYA Z Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club 6 76,40  
32 MA CHERIE 4 Dur Aleksander St. Rodan Club Skrzynki 8 57,41  
33 MACZO Kosakowska Halina KJ Raduszyn 10 93,04  
34 A-KUWEJT Hemmerling Julia (MJ.1999) KJ Agro-Handel Śrem 12 67,52  
34 CASCADA Stasiak Anna (J.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 12 86,88  
36 JANOSIK Lipiecka Julia (J.2003) KJ Podkowa Gruszczyn 15 112,56  
37 PICO DEL TEIDE L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 17 89,41  
  WIQUID Twardowska Zuzanna (MJ.1999) LKS Nadwiślanin Kwidzyn ELI    
  WIQUID Twardowska Zuzanna (MJ.1999) LKS Nadwiślanin Kwidzyn ELI    
  SAZU 3 Litka Kaja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem ELI    
  ALIOR Chudziak Paweł WTK Hermanów ELI    
  SAZU 3 Litka Kaja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem REZ    


 

6R - P/110 cm - Konkurs dwufazowy art, 274.1.5.3 (wys. 110 cm) (2020-06-20)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 RODERYK Cholerzyńska Beata St. Rodan Club 0 48,88 0 20,10 500 PLN
2 OSADKOWSKI DARPOL Przybecki Michał KJ Michałówka 0 51,33 0 20,39 350 PLN
3 LAYRO STW Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice 0 51,59 0 20,43 250 PLN
4 CASPAR 238 Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club 0 53,45 0 20,85 150 PLN
5 CARTANA D'HOTOT Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka 0 54,56 0 20,86 100 PLN
6 HORAYA OMHG Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club 0 53,62 0 21,27  
7 UTASZA Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 0 54,33 0 21,40  
8 VIGO HEYWOOD HZ Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica 0 53,39 0 21,93  
9 LITTLE JOE 1 Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 0 53,57 0 22,03  
10 CELVISTO Lewandowski Aleksander (J.2003) KS Verso La Natura 0 54,15 0 22,23  
11 KUFONIA L Maćkowiak Marcin (MJ.1999) KJ Agro-Handel Śrem 0 52,40 0 22,54  
12 KADORA-W Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 0 53,74 0 22,97  
13 GOLDEN GIRL Ciołczyk Piotr Konie Sportowe Gillmaier 0 55,25 0 23,02  
14 INCALA Szychowiak Julia (MJ.2001) KS Small Cherry Trzebnica 0 57,89 0 23,14  
15 QUENTCHEN GLUCK 5 Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 0 53,72 0 23,35  
16 CORTEZ Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 54,51 0 23,47  
17 ZANDRA Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem 0 51,76 0 23,97  
18 GOLD QUESTER Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 55,62 0 24,34  
19 FUNNY BOY Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) KJ Sokół Damasławek 0 54,04 0 24,91  
20 KASPER Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 0 56,76 0 24,97  
21 DASSILIO Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) KJ Sokół Damasławek 0 57,14 0 25,24  
22 FLINTSTONE 3 Frąckowiak Martyna (J.2003) bpk 0 59,98 0 25,43  
23 GABBANA Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club 0 54,94 0 25,48  
24 TICOS L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 0 58,67 0 25,98  
25 TOSCA L Grzesik Maria (J.2003) St. Rodan Club 0 55,31 0 26,41  
26 C-ZINA W Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin 0 57,97 0 26,67  
27 LINUS 317 Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team 0 58,15 0 27,36  
28 C UTOPIA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 54,26 0 27,75  
29 CALESSA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 55,92 0 27,82  
30 NIRGUN S Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 55,64 0 28,25  
31 V- ADAM Z Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 54,84 0 28,66  
32 URSSINI Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 0 59,32 0 28,81  
33 DIADER DEVIL DIAMOND Szut Julia (MJ.2000) KJ Picador Dziuplina 0 57,36 0 29,36  
34 VULKANA 6 Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club 0 56,72 0 29,37  
35 EMICA Grygier Zuzanna (JM.2006) St. KS Jumping Events Poznań 0 53,48 4 19,10  
36 SOLAR Nowakowski Witold Racocki KJ 0 48,48 4 21,74  
37 CASSINI BOMB Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna 0 53,72 4 33,41  
38 RLG RIVANA Ciołczyk Piotr Konie Sportowe Gillmaier 0 54,96 6 39,65  
39 PRIAM Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 1 60,67      
40 KAPSONES W Ciołczyk Piotr Konie Sportowe Gillmaier 1 61,73      
41 ELECTRIC LADY Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 2 66,73      
42 ANTARI Dudek Alina ZKJ Przylep 4 48,32      
43 CLARA HM Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team 4 53,91      
44 LANA MAYAMI Ignasiak Marta (J.2002) KJ Agro-Handel Śrem 4 54,71      
45 LA BELLE DE JOUR Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 4 55,03      
46 CLARITY QUEEN LSH Lehmann Dalia (Mł.2018) Lehmann Sport Horses 4 55,35      
47 CASINO ROYALE EQUINEX Z Abaimov Artem St. KS Jumping Events Poznań 4 55,36      
48 CASCADA Stasiak Anna (J.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 56,76      
49 CANSIN Hałoń Klaudia KJ Picador 4 56,83      
50 ZASTER Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team 4 57,02      
51 LA STRADA L Baehr Maria (J.2002) KJ Agro-Handel Śrem 4 58,15      
52 IMAR Szymańska Julia (JM.2005) KJ Sokół Damasławek 4 58,16      
53 TORONTO CVN Z Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 4 58,38      
54 CORBLUE PS Mazurowska Ewa KJ HEAA Turek 5 60,66      
55 DROSERA Adamek Iga (J.2004) Zielonogórski KJ Przylep- Lotnisko 8 52,52      
56 CELTA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 8 55,18      
57 CASTELLA NF Gramza Leszek St. Rodan Club 11 69,19      
58 PATAGONIA Sacherski Dawid (MJ.2001) bkp 12 57,08      
59 ROTARIANIN Chudziak Paweł WTK Hermanów 12 74,10      
60 NIAGARA S Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań 13 60,61      
61 SUSI SORGLOS Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team 16 56,60      
  ALPHA NOBLE Augustyniak Zuzanna (J.2002) KJ Michałówka ELI        
  AFRYKA BH Greniuk Karolina (J.2003) KS Small Cherry Trzebnica ELI        
  ALIOR Chudziak Paweł WTK Hermanów REZ        


 

7 - RB/N/120 cm - Runda Brązowa, konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 120 cm) (2020-06-20)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CASCOR Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 0 59,33 500 PLN
2 CASSARIO Gramza Leszek St. Rodan Club 0 59,41 350 PLN
3 IELVE Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 0 60,88 250 PLN
4 CAVANI G Ciołczyk Piotr Konie Sportowe Gillmaier 0 62,00 100 PLN
5 HORAYA OMHG Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club 0 63,57 100 PLN
6 CASLLAR DELA PIERRE 13 Jendrośka Adrianna (MJ.2000) bpk 0 65,25 50 PLN
7 VIGO HEYWOOD HZ Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica 0 68,68 50 PLN
8 KOSTARYKA Pawelczak Paulina (MJ.2001) JUKS Mieczewo 0 68,85 50 PLN
9 VIVALDI R Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 69,03 15 PLN
10 UTASZA Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 0 69,27 15 PLN
11 COLLINS S Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 69,28 15 PLN
12 DIGISPORT CASCADEL Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 69,40 15 PLN
13 VULKANA 6 Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club 0 69,78 15 PLN
14 FIRST PLEASURE 5 Zybała Aleksandra (J.2002) St. Kraju Jumping Team 0 69,80 15 PLN
15 TALOUSIMONICA K Z Jabłońska Julia (JM.2005) Klub Sportowy Verso La Natura 0 70,14 15 PLN
16 QUENTCHEN GLUCK 5 Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 0 71,17 15 PLN
17 LA BELLE DE JOUR Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 0 71,49 15 PLN
18 COAST PLAYER SEGURET Jackowiak Marcelina (JM.2007) St. KJ Gronówka 0 71,94 15 PLN
19 GOLDEN GIRL Ciołczyk Piotr Konie Sportowe Gillmaier 0 72,32 15 PLN
20 C-ZINA W Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin 0 72,73 15 PLN
21 URSSINI Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 0 72,99 15 PLN
22 CALESSA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 73,33  
23 ANTONIO Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 73,95  
24 DING DONG Gillmaier Julia (MJ.2000) Konie Sportowe Gillmaier 0 74,09  
25 INCALA Szychowiak Julia (MJ.2001) KS Small Cherry Trzebnica 0 74,92  
26 COLOMBO Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 2 80,17  
27 CHACCO BLUE AS L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 4 61,97  
28 CONEN GIRL Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 4 62,50  
29 VOLONTAIR 3 Przybecki Michał KJ Michałówka 4 63,05  
30 EULVE Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 4 66,97  
31 WILLIE Osuch Aleksandra (J.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 4 67,56  
32 KADORA-W Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 4 70,38  
33 QUITA DU DOMAINE Z Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006) St. KS Jumping Events Poznań 4 70,50  
34 CHACCOS BOY Gillmaier Julia (MJ.2000) Konie Sportowe Gillmaier 4 70,63  
35 RLG RIVANA Ciołczyk Piotr Konie Sportowe Gillmaier 4 71,39  
36 ALHAMBRA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 4 71,41  
37 DARK'ANN Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 4 73,26  
38 ZICO L Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 4 73,29  
39 SWEET HARRY POTTER Mazurowska Ewa KJ HEAA Turek 4 73,74  
40 DASSILIO Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) KJ Sokół Damasławek 4 74,25  
41 BATUMI L Zielińska Paulina St. Rodan Club 4 75,71  
42 LA STRADA L Baehr Maria (J.2002) KJ Agro-Handel Śrem 4 75,93  
43 CHODÓW Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 5 76,21  
44 ZASTER Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team 5 77,81  
45 CELVISTO Lewandowski Aleksander (J.2003) KS Verso La Natura 5 78,43  
46 GIEJELLE FOMIA Wojciechowski Dawid KJ Agro-Handel Śrem 6 81,67  
47 KAPSONES W Ciołczyk Piotr Konie Sportowe Gillmaier 6 82,28  
48 LEDA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 8 55,34  
49 SANCZO Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 8 59,74  
50 ONAGADORI RED WINE Lewandowski Aleksander (J.2003) KS Verso La Natura 8 68,72  
51 DURAVELLA Rękosiewicz Aleksandra Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY 8 69,06  
52 JACKPOT A Gramza Leszek St. Rodan Club 8 71,10  
53 C UTOPIA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 8 72,83  
54 CONFETTI Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006) St. KS Jumping Events Poznań 8 73,07  
55 WEIDA Walorek Julia (JM.2005) KJ Podkowa Gruszczyn 8 73,20  
56 LITTLE JOE 1 Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 8 74,69  
57 FUNNY BOY Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) KJ Sokół Damasławek 9 93,24  
58 NIRGUN S Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 10 81,18  
59 SAINT VINCENT Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 11 84,96  
60 FABIA Jackowiak Marcelina (JM.2007) St. KJ Gronówka 11 87,09  
61 LORDANA K Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 12 70,47  
62 OMENA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 12 72,22  
63 ERYSTYKA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 12 74,52  
64 DIADER DEVIL DIAMOND Szut Julia (MJ.2000) KJ Picador Dziuplina 12 75,13  
65 KENTUCKY VDL Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 12 89,13  
66 FLINTSTONE 3 Frąckowiak Martyna (J.2003) bpk 13 78,87  
67 EASTER FOR EVER Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 13 78,95  
68 LINUS 317 Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team 13 93,60  
69 EMICA Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko 16 61,82  
70 CAIRO AK Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo 19 102,05  
71 JAMAICA VAN'T VALKENHOF Jaremko Marcin (J.2003) St. Kraju Jumping Team 23 100,13  
72 LAMBIK Pawelczak Paulina (MJ.2001) JUKS Mieczewo 26 115,99  
  IMAR Szymańska Julia (JM.2005) KJ Sokół Damasławek ELI    
  CASSINI BOMB Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna ELI    
  TOSCA L Grzesik Maria (J.2003) St. Rodan Club ELI    
  KALYPSO VAN HET LINDEHOF Jędrychowska Aleksandra (J.2003) Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko ELI    
  WITO CORLEONE Nazar Aleksandra (J.2003) KJ Michałówka ELI    
  ARCHIMEDES Przybecki Michał KJ Michałówka REZ    
  CARYZMA MK Milewska Kaja (J.2004) LUKS Nysa Gubin REZ    
  PRIAM Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno REZ    
  CARTO BOY Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team REZ    
  ROGANO Kasperek Maciej Racocki KJ REZ    


 

8 - RS/C/130 cm - Runda Srebrna, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm) (2020-06-20)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 SONET Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 49,33 0 26,15 750 PLN
2 CASSARIO Gramza Leszek St. Rodan Club 0 51,60 0 26,28 500 PLN
3 FOR PASSION Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 49,19 0 26,49 300 PLN
4 JOYRIDE Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 49,77 0 28,97 200 PLN
5 QUEEN-FLY Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 0 48,99 0 29,08 150 PLN
6 COHIBA L Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 51,14 0 29,46 100 PLN
7 CLEANY VD KATTEVENNEN Z Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 50,24 0 30,29 100 PLN
8 CHANBETTE Mazurowska Ewa KJ HEAA Turek 0 51,25 0 33,21 100 PLN
9 ROGANO Kasperek Maciej Racocki KJ 0 46,74 0 33,54 22,5 PLN
10 SOPHIA Zybała Aleksandra (J.2002) St. Kraju Jumping Team 0 50,35 0 33,88 22,5 PLN
11 TORNADO Szychowiak Julia (MJ.2001) KS Small Cherry Trzebnica 0 50,60 0 34,30 22,5 PLN
12 CAVANI G Ciołczyk Piotr Konie Sportowe Gillmaier 0 48,53 0 34,45 22,5 PLN
13 ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 0 50,78 0 35,15 22,5 PLN
14 ATTACHANT Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 51,63 0 35,60 22,5 PLN
14 NIRVARO Hendrys Maja (J.2003) KJ Fimmel Team 0 52,52 0 35,60 22,5 PLN
16 SANCZO Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 0 44,03 4 25,07  
17 CASSIRIANO Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 0 48,15 4 26,71  
18 JULIO ENKEL Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 49,01 4 33,73  
19 JACKPOT A Gramza Leszek St. Rodan Club 0 50,45 4 33,84  
20 TREFL-K Abaimov Artem St. KS Jumping Events Poznań 0 51,74 4 34,01  
21 WILLIE Osuch Aleksandra (J.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 0 50,51 6 46,58  
22 WELTDAME Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 0 48,44 8 28,11  
23 ELASTIQUA Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 48,24 8 28,93  
24 EKSON Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka 0 52,27 8 31,59  
25 BENEFIS Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 1 53,04      
26 UCCELLA Z Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 1 53,33      
27 FRAPANT Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 1 53,72      
28 LEDA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 4 44,04      
29 SANDRA BLUE Mazurowska Ewa KJ HEAA Turek 4 47,20      
30 EULVE Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 4 48,56      
31 BOCCACCIO Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 4 48,57      
32 IELVE Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 4 48,81      
33 BATUMI L Zielińska Paulina St. Rodan Club 4 48,89      
34 COME ON UWE Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 4 49,25      
35 CHACCOS BOY Gillmaier Julia (MJ.2000) Konie Sportowe Gillmaier 4 49,36      
36 ONAGADORI RED WINE Lewandowski Aleksander (J.2003) KS Verso La Natura 4 49,97      
37 CONEN GIRL Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 4 50,39      
38 SAINT VINCENT Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 4 50,57      
39 CASSILAS Piksa Łukasz KJ Verso La Natura 4 50,98      
40 JOLLY JUMPER B Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice 4 51,26      
41 G Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań 4 52,34      
42 CLEARROUND Gramza Leszek St. Rodan Club 4 52,37      
43 CALINKA Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 5 53,78      
44 JUST AN HERO Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 5 54,95      
45 CARETANA Pisarska Zuzanna (MJ.2000) KJ Partynice Wrocław 5 55,70      
46 CASLLAR DELA PIERRE 13 Jendrośka Adrianna (MJ.2000) bpk 8 49,23      
47 DING DONG Gillmaier Julia (MJ.2000) Konie Sportowe Gillmaier 8 50,69      
48 CAMPARI 294 Ciołczyk Piotr Konie Sportowe Gillmaier 12 50,62      
49 EASTER FOR EVER Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 12 51,75      
50 OGANO'S BOY Z Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 12 82,47      
51 BONO TER LINDEN Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 13 71,29      
52 HATOKI Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 14 60,04      
53 COLOMBO Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 16 50,56      
54 CAIRO AK Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo 18 75,78      
  CALANTINO Mudry Aleksandra WTK Hermanów ELI        
  ZANZIBAR L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem REZ        
  COR DE LA SAINT VALENTIN Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki REZ        


 

9 - RZ/CC/140 cm - Runda Złota, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm) (2020-06-20)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GREATEST Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 71,40 1200 PLN
2 BOCCACCIO Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 0 74,30 900 PLN
3 HATOKI Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 0 75,78 600 PLN
4 BACCORD Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 76,20 400 PLN
5 CROWN DU BUISSON Z Osuch Aleksandra (J.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 0 77,93 300 PLN
6 LYJANEIRO Z Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 1 81,03 200 PLN
7 COURAGE 140 Rozynek Martin KJ Profil Piła 4 73,58 200 PLN
8 CAPPUCCINO Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 4 75,43 200 PLN
9 CAMAKO'S BOY JW Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 4 75,54  
10 FOCUS Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 4 76,20  
11 DIGISPORT CODEINA Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4 77,44  
12 LORGAN S Rozynek Martin KJ Profil Piła 4 78,19  
13 DIGISPORT CONTANGO Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 78,62  
14 CARETANA Pisarska Zuzanna (MJ.2000) KJ Partynice Wrocław 6 87,68  
15 GIRALDO L Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 8 70,24  
16 CHIVAS Modelewski Patryk (MJ.1999) KJ Stajnia Modelewscy 8 72,33  
17 A QUITE Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 8 74,12  
18 ULA BAJOU-K Abaimov Artem St. KS Jumping Events Poznań 8 79,56  
19 CLEARROUND Gramza Leszek St. Rodan Club 8 80,11  
20 BARAQUE Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 8 80,41  
21 GIBANTA Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 9 83,34  
22 QUIRO 5 Lewandowski Aleksander (J.2003) KS Verso La Natura 9 84,19  
23 JUST AN HERO Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 11 89,66  
24 CASANOVA Lehmann Dalia (Mł.2018) Lehmann Sport Horses 12 80,22  
25 FLANDRIA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 12 80,68  
26 CAN YA MECAN Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 16 74,75  
27 AVOCADO L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 20 78,54  


 

5 - DPP/125 cm - Drużynowy Puchar Polski, konkurs drużynowy art.238.2.2 (wys. 125 cm) (2020-06-20)
        Zespół     Szef Wynik Wynik Liczy Wynik Czas II Nawrót II Nawrót Liczy Wynik Czas   Rozgrywka Rozgrywka Liczy Wynik Czas    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub ID Kolejność Pozycja ekipy Pkt. Czas się Po I Naw. Po I Naw. Pkt. Czas się Po II Naw. Po II Naw. Wynik zesp. Punkty Czas się Po rozgr. Po rozgr. Razem Nagroda
1 SANTORINI L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem KJ Agro-Handel 1 1   0 75,93 1 0 229,89     0       0 32,91 1 0 32,91 0 625 PLN
1 ANGARA L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem KJ Agro-Handel 1 2   0 78,07 1 0 229,89     0           0 0 32,91 0 625 PLN
1 LE CORBUSIER Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem KJ Agro-Handel 1 3   11 92,62 0 0 229,89     0           0 0 32,91 0 625 PLN
1 SIR SAPPORO MK Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem KJ Agro-Handel 1 4   0 75,89 1 0 229,89     0           0 0 32,91 0 625 PLN
2 JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF Lewandowski Aleksander (J.2003) KS Verso La Natura KS Verso La Natura 2 1   0 75,77 1 0 232,32     0       0 33,45 1 0 33,45 0 500 PLN
2 LUCKY HORSE Piksa Łukasz KJ Verso La Natura KS Verso La Natura 2 2   0 80,01 1 0 232,32     0           0 0 33,45 0 500 PLN
2 DJARVI B Jabłońska Julia (JM.2005) Klub Sportowy Verso La Natura KS Verso La Natura 2 3   0 76,54 1 0 232,32     0           0 0 33,45 0 500 PLN
3 TREFL-K Abaimov Artem St. KS Jumping Events Poznań WZJ 3 1   ELI   0 5 238,07     0           0     5 250 PLN
3 VIVALDI R Rozynek Martin KJ Profil Piła WZJ 3 2   4 80,11 1 5 238,07     0           0     5 250 PLN
3 LA NOBLESSE VULKAN L Kazlou Siarhei KJ Profil Piła WZJ 3 3   0 76,80 1 5 238,07     0           0     5 250 PLN
3 QUISSINI Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki WZJ 3 4   1 81,16 1 5 238,07     0           0     5 250 PLN
4 LEROY P Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team Kraju JT 4 1   4 77,86 1 8 235,84     0           0     8  
4 COKOWAAH Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team Kraju JT 4 2   4 77,38 1 8 235,84     0           0     8  
4 FIRST PLEASURE 5 Zybała Aleksandra (J.2002) St. Kraju Jumping Team Kraju JT 4 3   0 80,60 1 8 235,84     0           0     8  
4 UCCELLA Z Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team Kraju JT 4 4   4 79,12 0 8 235,84     0           0     8  
5 FORSTER Kaźmierczak Wiktoria (MJ.1999) St. KS Jumping Events Poznań KS Jumping Events 5 1   4 78,94 1 9 241,6     0           0     9  
5 DIE KLEINE LADY Smura Kornelia (JM.2005) St. KS Jumping Events Poznań KS Jumping Events 5 2   4 79,06 1 9 241,6     0           0     9  
5 IBERIA Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań KS Jumping Events 5 3   1 83,60 1 9 241,6     0           0     9  


 

10 - FRB/N1/125 cm - Finał Rundy Brązowej, konkurs zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm) (2020-06-21)
            Rozgrywka Rozgrywka    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Uwagi Nagroda
1 EMICA Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko 0 77,94 0 36,55 PLJ 1000 PLN
2 QUENTCHEN GLUCK 5 Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 0 78,05 0 37,04   750 PLN
3 JOLLY JUMPER B Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice 0 77,34 0 37,38 PLJ 550 PLN
4 JULIO ENKEL Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 74,25 0 37,75   400 PLN
5 COHIBA L Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 78,43 0 38,10   300 PLN
6 ONAGADORI RED WINE Lewandowski Aleksander (J.2003) KS Verso La Natura 0 76,49 0 38,26   200 PLN
7 FORSTER Kaźmierczak Wiktoria (MJ.1999) St. KS Jumping Events Poznań 0 76,59 0 39,12 PLJ 150 PLN
8 CHANBETTE Mazurowska Ewa KJ HEAA Turek 0 75,87 0 39,59   100 PLN
9 ROGANO Kasperek Maciej Racocki KJ 0 78,86 4 34,70 PLJ 35 PLN
10 CASSIRIANO Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 0 78,92 4 35,92 PLJ 35 PLN
11 FABIA Jackowiak Marcelina (JM.2007) St. KJ Gronówka 0 70,08 4 36,42 PLJ 35 PLN
12 DURAVELLA Rękosiewicz Aleksandra Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY 0 79,61 4 38,87 PLJ 35 PLN
13 VIGO HEYWOOD HZ Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica 0 76,26 4 39,03 PLJ 35 PLN
14 QUISSINI Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 0 78,42 8 37,96 PLJ 35 PLN
15 COAST PLAYER SEGURET Jackowiak Marcelina (JM.2007) St. KJ Gronówka 0 79,88 8 41,37 PLJ 35 PLN
16 BATUMI L Zielińska Paulina St. Rodan Club 1 81,40     PLJ 35 PLN
17 RLG RIVANA Ciołczyk Piotr Konie Sportowe Gillmaier 1 81,42     PLJ 35 PLN
18 KALYPSO VAN HET LINDEHOF Jędrychowska Aleksandra (J.2003) Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 1 81,46     PLJ 35 PLN
19 LAMBIK Pawelczak Paulina (MJ.2001) JUKS Mieczewo 1 81,65     PLJ  
20 INCALA Szychowiak Julia (MJ.2001) KS Small Cherry Trzebnica 1 83,57     PLJ  
21 COLOMBO Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 2 86,03     PLJ  
22 CHACCO BLUE AS L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 4 73,00     PLJ  
23 COKOWAAH Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team 4 74,01     PLJ  
24 UTASZA Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 4 74,94        
25 DARK'ANN Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 4 76,67        
26 CALANTINO Mudry Aleksandra WTK Hermanów 4 77,41        
27 SWEET HARRY POTTER Mazurowska Ewa KJ HEAA Turek 4 77,51        
28 ANTONIO Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 4 78,43        
29 CHODÓW Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 79,04        
30 ZICO L Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 4 79,35        
31 KOSTARYKA Pawelczak Paulina (MJ.2001) JUKS Mieczewo 4 79,72     PLJ  
32 ALHAMBRA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 5 80,66     PLJ  
33 IBERIA Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań 5 80,74        
34 URSSINI Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 5 82,83        
35 DING DONG Gillmaier Julia (MJ.2000) Konie Sportowe Gillmaier 5 83,03        
36 LE CORBUSIER Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem 5 83,44     PLJ  
37 FLINTSTONE 3 Frąckowiak Martyna (J.2003) bpk 6 84,15     PLJ  
38 CALINKA Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 6 85,04        
39 ZANZIBAR L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 6 86,15        
40 LA STRADA L Baehr Maria (J.2002) KJ Agro-Handel Śrem 6 87,57        
41 LEDA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 8 70,73     PLJ  
42 QUITA DU DOMAINE Z Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006) St. KS Jumping Events Poznań 8 71,27     PLJ  
43 FUNNY BOY Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) KJ Sokół Damasławek 8 77,54        
44 COLLINS S Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 8 78,75     PLJ  
45 LA BELLE DE JOUR Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 8 79,62     PLJ  
46 KAPSONES W Ciołczyk Piotr Konie Sportowe Gillmaier 8 92,29        
47 LITTLE JOE 1 Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 9 80,16        
48 CELVISTO Lewandowski Aleksander (J.2003) KS Verso La Natura 9 80,78        
49 FIRST PLEASURE 5 Zybała Aleksandra (J.2002) St. Kraju Jumping Team 9 81,02        
50 EKSON Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka 9 81,93     PLJ  
51 CAIRO AK Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo 9 82,32     PLJ  
52 KADORA-W Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 9 82,34        
53 DASSILIO Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) KJ Sokół Damasławek 9 82,84        
54 C UTOPIA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 10 84,84     PLJ  
55 GOLDEN GIRL Ciołczyk Piotr Konie Sportowe Gillmaier 10 87,64     PLJ  
56 JACKPOT A Gramza Leszek St. Rodan Club 12 77,32        
57 IMAR Szymańska Julia (JM.2005) KJ Sokół Damasławek 12 77,61     PLJ  
58 LANCELOTTO L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 13 83,19     PLJ  
59 ELECTRIC LADY Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 15 88,99        
60 VIVALDI R Rozynek Martin KJ Profil Piła 15 89,97        
61 DIADER DEVIL DIAMOND Szut Julia (MJ.2000) KJ Picador Dziuplina 16 77,88     PLJ  
62 LASER Mizgier Filip KJ Centrum Hipiki Jaszkowo 20 111,96        
63 WEIDA Walorek Julia (JM.2005) KJ Podkowa Gruszczyn 21 80,06     PLJ  
64 CONFETTI Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006) St. KS Jumping Events Poznań 23 105,27     PLJ  
65 HORAYA OMHG Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club 24 92,07     PLJ  
  CASCOR Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica ELI       PLJ  
  EASTER FOR EVER Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko REZ          
  C-ZINA W Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin REZ          
  CARTO BOY Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team REZ       PLJ  
  LORDANA K Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo REZ       PLJ  
  CHE GUEVARA L Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem REZ       PLJ  


 

11 - FRS/C1/135 cm - Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 135 cm) (2020-06-21)
            Rozgrywka Rozgrywka    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Uwagi Nagroda
1 LA VULKANO L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 0 68,33 0 39,96   1500 PLN
2 FOR PASSION Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 71,87 0 42,20   1050 PLN
3 DIGISPORT CONTANGO Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 70,01 0 42,84   800 PLN
4 BARAQUE Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 0 72,85 0 43,62 nie PLJ 650 PLN
5 JOYRIDE Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 73,17 0 44,69   500 PLN
6 G Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań 0 72,91 0 46,48   400 PLN
7 SANDRA BLUE Mazurowska Ewa KJ HEAA Turek 0 71,17 0 48,83   300 PLN
8 SILVER STAR Lehmann Dalia (Mł.2018) Lehmann Sport Horses 0 68,73 4 42,07   200 PLN
9 DIGISPORT CODEINA Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 70,35 4 43,54   55 PLN
10 CONEN GIRL Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 0 72,07 5 50,64   55 PLN
11 GRUPO PROM VIOX W Smura Kornelia (JM.2005) St. KS Jumping Events Poznań 0 72,58 6 51,23   55 PLN
12 SONET Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 67,95 8 41,72   55 PLN
13 SOPHIA Zybała Aleksandra (J.2002) St. Kraju Jumping Team 0 64,19 24 65,84   55 PLN
14 BUENO L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 1 75,35        
15 LEROY P Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 4 66,19        
16 IELVE Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 4 66,29        
17 SANTORINI L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 4 68,78        
18 QUEEN-FLY Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 4 69,59        
19 BOCCACCIO Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 4 71,26        
20 OGANO'S BOY Z Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 71,66        
21 CASSARIO Gramza Leszek St. Rodan Club 4 72,30        
22 CHACCOS BOY Gillmaier Julia (MJ.2000) Konie Sportowe Gillmaier 4 73,26        
23 ATTACHANT Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 5 76,12        
24 EULVE Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 8 69,48        
25 DIE KLEINE LADY Smura Kornelia (JM.2005) St. KS Jumping Events Poznań 8 69,50        
26 ANGARA L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 8 70,84        
27 CROWN DU BUISSON Z Osuch Aleksandra (J.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 8 70,95        
28 CAVANI G Ciołczyk Piotr Konie Sportowe Gillmaier 8 71,04        
29 CLEANY VD KATTEVENNEN Z Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 8 72,70     nie PLJ  
30 CLEARROUND Gramza Leszek St. Rodan Club 8 73,82        
31 COR DE LA SAINT VALENTIN Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 9 74,82     nie PLJ  
32 UCCELLA Z Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 9 75,61        
33 TREFL-K Abaimov Artem St. KS Jumping Events Poznań 10 78,43        
34 SANCZO Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 12 68,14        
35 LYJANEIRO Z Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 12 72,54        
36 LA NOBLESSE VULKAN L Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 12 73,41        
37 QUIRO 5 Lewandowski Aleksander (J.2003) KS Verso La Natura 12 89,39        
38 CAMPARI 294 Ciołczyk Piotr Konie Sportowe Gillmaier 13 74,76        
39 CARETANA Pisarska Zuzanna (MJ.2000) KJ Partynice Wrocław 13 75,08        
40 CASANOVA Lehmann Dalia (Mł.2018) Lehmann Sport Horses 13 75,58        
41 CASLLAR DELA PIERRE 13 Jendrośka Adrianna (MJ.2000) bpk 13 93,16        
42 SAINT VINCENT Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 16 70,35        
43 WILLIE Osuch Aleksandra (J.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 16 88,74        
44 COME ON UWE Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 21 74,45        
  NIRVARO Hendrys Maja (J.2003) KJ Fimmel Team ELI          
  TORNADO Szychowiak Julia (MJ.2001) KS Small Cherry Trzebnica ELI          
  WELTDAME Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki REZ          
  ELASTIQUA Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team REZ          
  FOCUS Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy REZ          
  GIRALDO L Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem REZ          


 

12 - FRZ/CC1/145 cm - Finał Rundy Złotej, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 145 cm) (2020-06-21)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 BACCORD Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 77,35 0 40,69 5500 PLN
2 JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF Lewandowski Aleksander (J.2003) KS Verso La Natura 0 75,04 0 41,07 3500 PLN
3 CAN YA MECAN Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 77,43 0 42,33 2500 PLN
4 QUITOKI Lehmann Dalia (Mł.2018) Lehmann Sport Horses 0 77,48 0 44,04 1600 PLN
5 SECRET WEAPON L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 0 75,39 4 43,04 900 PLN
6 CAMAKO'S BOY JW Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 75,60 4 43,31 600 PLN
7 WINCHESTER Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 74,24 ELI   450 PLN
7 BENEFIS Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 75,63 REZ   450 PLN
9 CHIVAS Modelewski Patryk (MJ.1999) KJ Stajnia Modelewscy 4 71,26      
10 AVOCADO L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 4 75,16      
11 SIR SAPPORO MK Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4 75,60      
12 A QUITE Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 4 76,76      
13 FRAPANT Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 4 78,43      
14 FOREST Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 8 74,94      
15 LUCKY HORSE Piksa Łukasz KJ Verso La Natura 8 75,20      
16 HATOKI Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 8 75,61      
17 FLANDRIA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 8 75,87      
18 GREATEST Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 8 77,70      
19 LORGAN S Rozynek Martin KJ Profil Piła 8 78,86      
20 COURAGE 140 Rozynek Martin KJ Profil Piła 8 78,99      
21 GIBANTA Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 9 83,41      
22 BONO TER LINDEN Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 12 81,88      
23 JUST AN HERO Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 13 83,22      
  ULA BAJOU-K Abaimov Artem St. KS Jumping Events Poznań ELI        
  CAPPUCCINO Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem REZ        


 

7R - L/100 cm - Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm) (2020-06-21)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 JOUNG BOY Skrzyczyński Filip (JM.2007) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 61,57  
1 DRAGON Skrzyczyński Filip (JM.2007) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 63,42  
1 INNOCENTY Grygier Zuzanna (JM.2006) St. KS Jumping Events Poznań 0 61,03  
1 SYMETRION Nowakowski Witold Racocki KJ 0 62,08  
1 TAMIZA Pliem-Perka Martyna (Mł.2009) St. KS Jumping Events Poznań 0 61,12  
1 ROTARIANIN Chudziak Paweł WTK Hermanów 0 59,45  
1 LAVALLO-STAR Pawlak Nicole (MJ.2001) KJ Agro-Handel Śrem 0 59,57  
1 HIGH FIVE BB Z Oczki Roksana (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 66,16  
1 LAVALLO-STAR Pawlak Nicole (MJ.2001) KJ Agro-Handel Śrem 0 59,12  
1 HIGH FIVE BB Z Oczki Roksana (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 64,32  
1 TYPIER Sawicka Paulina (JM.2007) St. J Baborówko 0 61,48  
1 TYPIER Sawicka Paulina (JM.2007) St. J Baborówko 0 60,22  
1 DIOGENES BH Kabacińska Madison (J.2004) KJ Michałówka 0 58,09  
1 ANGUILLA L Litka Kaja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 0 61,10  
1 DENIS Tomkowiak Diana KJ Michałówka 0 61,04  
1 DENIS Tomkowiak Diana KJ Michałówka 0 63,20  
1 IZYDA Nowakowski Witold Racocki KJ 0 61,80  
1 L.FOLID GLOD RYAL K Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 0 61,58  
1 L.FOLID GLOD RYAL K Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 0 63,77  
20 CERTO Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team 1 72,68  
21 CERTO Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team 2 74,09  
22 DRAGON Skrzyczyński Patryk (JM.2007) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 4 64,40  
22 QUINTUS Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 4 60,37  
22 QUINTUS Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 4 68,20  
22 NEVILLE II S Jankowiak Marika (MJ.2000) KJ Podkowa Gruszczyn 4 64,93  
22 JOUNG BOY Skrzyczyński Patryk (JM.2007) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 4 62,58  
22 JANOSIK Lipiecka Julia (J.2003) KJ Podkowa Gruszczyn 4 61,61  
22 KORIN Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 4 61,73  
22 ANGUILLA L Litka Kaja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 4 60,66  
22 CYTRYNA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 4 61,53  
22 NANCY PONYSPORT Pliem-Perka Martyna (Mł.2009) St. KS Jumping Events Poznań 4 62,50  
22 ALIOR Chudziak Paweł WTK Hermanów 4 58,59  
33 NEVILLE II S Jankowiak Marika (MJ.2000) KJ Podkowa Gruszczyn 5 72,28  
33 JINGLE BOY Klota Amelia (J.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 5 69,33  
33 COCO CHANEL Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo 5 71,23  
36 JANOSIK Lipiecka Julia (J.2003) KJ Podkowa Gruszczyn 7 79,93  
37 JINGLE BOY Klota Amelia (J.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 8 84,81  
37 SYMETRION Nowakowski Witold Racocki KJ 8 62,99  
39 COCO CHANEL Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo 9 71,11  
39 CYTRYNA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 9 72,82  
41 GOMETA Bajońska Julianna (JM.2006) St. Rodan Club 11 80,63  
42 KORIN Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 12 63,56  
43 FIGHT FOR PLEASURE F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 18 89,25  
44 GOMETA Bajońska Julianna (JM.2006) St. Rodan Club 19 96,22  
45 LUCKY LUKE Grzegorz Karolina (J.2004) bpk 27 127,60  
  TAMIZA Pliem-Perka Martyna (Mł.2009) St. KS Jumping Events Poznań ELI    
  MEFISTO Kosakowska Halina KJ Raduszyn ELI    
  PATAGONIA Sacherski Dawid (MJ.2001) bkp ELI    
  DON JUAN HBC Wróblewska Waleria (J.2004) Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko ELI    
  MEFISTO Kosakowska Halina KJ Raduszyn REZ    


 

8R - L1/105 cm - Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 105 cm) (2020-06-21)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CLARITY QUEEN LSH Lehmann Dalia (Mł.2018) Lehmann Sport Horses 0 63,52  
1 MACZO Kosakowska Halina KJ Raduszyn 0 63,41  
1 DROSERA Adamek Iga (J.2004) Zielonogórski KJ Przylep- Lotnisko 0 61,22  
1 PTYŚ Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek 0 66,77  
1 SAZU 3 Litka Kaja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 0 59,29  
1 SAZU 3 Litka Kaja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 0 59,26  
1 FLATTERY Jankowiak Laura (J.2002) KJ Sokół Damasławek 0 62,12  
1 PENITO Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 64,61  
1 ICEBERG ST Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club 0 63,97  
10 IZYDA Nowakowski Witold Racocki KJ 4 62,29  
10 MACZO Kosakowska Halina KJ Raduszyn 4 63,68  
10 NIAGARA S Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań 4 66,02  
10 JOGI GOZDAWA Jendryke Michalina (J.2004) St. KS Jumping Events 4 68,12  
10 VALENTINO RED WINE Kostecki Kacper Sekcja Jeździecka Turzyn 4 66,98  
10 ICEBERG ST Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club 4 64,85  
16 HASALA Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice 8 66,37  
16 QUINZI 5 Dur Aleksander St. Rodan Club Skrzynki 8 65,05  
18 PICO DEL TEIDE L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 10 90,03  
18 ESTEHOF’S CHUCK Wojtaszek Vesna (J.2004) KS Jumping Events Poznań 10 90,45  
20 ESTEHOF’S CHUCK Wojtaszek Vesna (J.2004) KS Jumping Events Poznań 11 77,79  
21 VAYA Z Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club 13 71,37  
21 QUINZI 5 Dur Aleksander St. Rodan Club Skrzynki 13 87,78  
23 MA CHERIE 4 Dur Aleksander St. Rodan Club Skrzynki 18 90,97  
24 OZON Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice 19 80,11  
25 AFRODYTA Modzelewska Justyna JKS Fer Więckowice 25 85,32  
26 VAYA Z Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club 27 93,35  
  WIQUID Twardowska Zuzanna (MJ.1999) LKS Nadwiślanin Kwidzyn ELI    
  WIQUID Twardowska Zuzanna (MJ.1999) LKS Nadwiślanin Kwidzyn REZ    


 

9R - P/110 cm - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) (2020-06-21)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 VOLONTAIR 3 Przybecki Michał KJ Michałówka 0 49,70 500 PLN
2 CASTELLA NF Gramza Leszek St. Rodan Club 0 51,49 350 PLN
3 ANTARI Dudek Alina ZKJ Przylep 0 52,49 250 PLN
4 NIRGUN S Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 53,41 150 PLN
5 CARTANA D'HOTOT Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka 0 53,61 100 PLN
6 OMENA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 0 57,11  
7 WITO CORLEONE Nazar Aleksandra (J.2003) KJ Michałówka 0 57,59  
8 GOLD QUESTER Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 58,41  
9 PTYŚ Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek 0 58,51  
10 V- ADAM Z Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 59,71  
11 CALESSA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 59,87  
12 CORTEZ Bieńkowska Anna (JM.2005) Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 60,22  
13 JAMAICA VAN'T VALKENHOF Jaremko Marcin (J.2003) St. Kraju Jumping Team 0 60,81  
14 VULKANA 6 Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club 0 62,63  
15 ARCHIMEDES Przybecki Michał KJ Michałówka 0 63,82  
16 HASAL Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 0 65,66  
17 TOSCA L Grzesik Maria (J.2003) St. Rodan Club 0 65,67  
18 LINUS 317 Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team 1 69,55  
19 DROSERA Adamek Iga (J.2004) Zielonogórski KJ Przylep- Lotnisko 4 52,38  
20 LANA MAYAMI Ignasiak Marta (J.2002) KJ Agro-Handel Śrem 4 56,81  
21 AFRODYTA Modzelewska Justyna JKS Fer Więckowice 4 61,50  
22 CANSIN Hałoń Klaudia KJ Picador 4 65,48  
23 ALPHA NOBLE Augustyniak Zuzanna (J.2002) KJ Michałówka 4 66,66  
24 ERYSTYKA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 4 67,98  
25 PRIAM Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 4 68,40  
26 TICOS L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 5 69,04  
27 OSADKOWSKI DARPOL Przybecki Michał KJ Michałówka 5 69,29  
28 CARYZMA MK Milewska Kaja (J.2004) LUKS Nysa Gubin 8 59,71  
29 CELTA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 8 65,32  
30 MA CHERIE 4 Dur Aleksander St. Rodan Club Skrzynki 9 72,63  
31 JOGI GOZDAWA Jendryke Michalina (J.2004) St. KS Jumping Events 10 89,28  
32 FLATTERY Jankowiak Laura (J.2002) KJ Sokół Damasławek 13 71,29  
33 CASSINI BOMB Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna 14 76,27  
34 VALENTINO RED WINE Kostecki Kacper Sekcja Jeździecka Turzyn 22 107,04  
  RODERYK Cholerzyńska Beata St. Rodan Club ELI    
  LAYRO STW Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice REZ    


 

MK - 4-latki - Klasyfikacja Rundy Młodych Koni (2020-06-20)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I II III końcowy Nagroda
1 LENN SLAM L Szeszycki Wojciech bpk 8,6 8,5   17,100 600 PLN
2 CORNELLO Rozynek Martin KJ Profil Piła 8,3 8,4   16,700 400 PLN
3 DHARKANE Z Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 8,0 8,0   16,000 300 PLN
4 CARDINA L Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 7,9 8,0   15,900 150 PLN
4 TALLIN Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo 7,9 8,0   15,900 150 PLN
6 DIARADOS Budzyńska Zofia (J.2002) St. KJ Gronówka 7,6 8,2   15,800  
7 ERVIN Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo 7,9 7,8   15,700  
7 LATE NIGHT Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica 8,2 7,5   15,700  
9 ATMARO Z Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 7,1 8,1   15,200  
10 HAKUNA MATATA L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 7,2 7,9   15,100  
11 CASANDRA L Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 7,7 7,0   14,700  
12 ARKON L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 7,4 7,2   14,600  
13 LAPSUS L Mikołajczak Krzysztof KJ Agro-Handel Śrem 8,3 6,0   14,300  
14 CZUMI GR Czaplewska Patrycja KJ Michałówka 8,4 5,8   14,200  
15 CASCADELL Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 8,4 4,5   12,900  
16 MY LOVE Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 8,2     8,200  
17 ESPERANZA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 8,0     8,000  



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20