W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

CSI1 Zhitnitsa BUL - Polska juniorka Róża Konieczna najlepsza w SIlver Tour i dwa razy trzecia w Gold Tour 26-30.08.20

 
W zawodach CSI1 w Zhitnica Bułgaria w dn 26-30.08.20 z powodzeniem jeździła polska juniorka Róża Konieczna ! Reprezentantka Polski na wł MAVANDER (hodowca Wieslaw Adam Jonczyk) wygrała oba konkursy Silver Tour 120- 125cm a na klaczy LA FIOLA PICCOLA była dwa razy trzecia w konkursach 130-135 Gold Tour.  
Wspaniałe wyniki !! Trzymamy kciuki za kolejny tydzień !!

Magda Kamińska wygrywa Grand Prix Leśnej Woli 30/08/20

 

Magda Kamińska z KJ Preria Wilkowice na wyhodowanym przez siebie 9 letnim wałachu BRANDY / Burberry / Balou Du Rouet x Melody M / Castiglione L/  wygrała  konkurs Grand Prix Leśnej Woli 30/08/20 fot. Przemysław Antosz  

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI ZAWODÓW


Mistrzostwa Polski Kuców, Mistrzostwa Polski Młodzików, Puchar Polski Kuców Małych Koni i Dzieci II Jakubowice 27-30 sierpnia 2020

 

 

 

Mistrzostwa Polski Kuców  1m. Nell Sówka  BEN GUN KJ Podkowa Gruszczyn 

Mistrzostwa Polski Młodzików  1m. Małgorzata Babczyńska JAGIENKA SKJ Mustang Jaworzno

Puchar Polski Dzieci II  - 1m. Nell Sówka  JURANDA KJ Podkowa Gruszczyn 

Puchar Polski Małych Koni E  1m Natalia Sydow ISTI KJ Gronówka 

Puchar Polski Kuców D Bis - 1m. Kornelia Górnicka WALENCJA Kłos Budzyń 

Puchar Polski Kuców C - 1m Kevin Pszowski LEGIONISTA  BPK

Puchar Polski Kuców A1 1m. Natalia Kręgielska SANTA KJ Garbówek 

Puchar Polski Kuców A0 - 1m. Lena Kamińska KLAUSINKA JKS Barłomino 

 

ZGŁOSZENIA    PROGRAM / LISTY / WYNIKI    LIVESTREAM

zamówienia zdjęć  Katarzyna Broda ( faraa ) - photography


CSI-W CSIU25 CSIJ CSIYH Olomouc 26-30 sierpnia 2020

  

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

 

niedziela 30.08.20

​Grand Prix CupLR 160cm  - 3m. Przemykław Konopacki  VOLO'S DIAMOND

Grand Prix U25 EYCup - 1m Aleksandra Kierznowska BADORETTE

CSI2 130cm 3m Zuzanna Prymek DYLLANO

 

sobota 29.08.20

CSIJ Grand Prix 3m.Maria Brańka Borja CAMILLA 139

CSI2 LR 145cm 11m Jarosław Skrzyczyński CHACCO AMICOR

CSIYH 6/7 Final 2m Jarosław Skrzyczyński BARCELONA

CSIYH 5yr Final 4m. Izabela Vinckier NIGIRI

 

piątek 28.08.20

CSI 135cm 3m. Adam Grzegorzewski ARONIA

CSIU25 1m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE

CSIJ 1m. Juliana Suska CHARLIE BOY

CSI 110cm   7m. Kinga Kościarz ATLANTO

 

czwartek 27.08.20

CSIU25 - 1m. Aleksandra Kierznowska AMERIQUE LANDAIS

CSI2 140cm - 4m. Przemysław Konopacki DUKE

CSI2 130cm - 1m. Adam Grzegorzewski ARONIA

CSIYH 6/7 - 2m. Jarosław Skrzyczyński BARCELONA

CSIYH 5 - 6m. Izabela Vinckier NIGIRI

 

​środa 26.08.20

CSIJ  1m Maria Brańka Borja CAMILLA 139

CSI2 120cm 5m. Izabela Vinckier DIANDRO RED WINE

CSIYH 6/7 6m. Jarosław Skrzyczyński BARCELONA

CSI2 110cm 4m. Barbara Pięta COYOTE UGLY V


WYNIKI   ZGŁOSZENIA    ivestream

 
Reprezentacja Polski :
 
Wojciech Wojcianiec, Krzysztof Ludwiczak Andrzej Opłatek, , Maksymilian Wechta, Przemysław Konopacki, Grzegorz Kubiak, Jarosław Skrzyczyński, Dawid Kubiak, Mściwoj Kiecoń,  Adam Grzegorzewski Kamil Grzelczyk, Paulina Koza, Aleksandra Kierznowska, Juliana Suska, Paulina Malinowska, Aleksandra Zybala, Julia Błaszczak, Maria Brańka Borja,  Kinga Kościarz, Klara Kozioł, Bianka Pieta, Zuzanna Prymek, Izabela Vinckier, Weronika Wilska - Czarnecka
 
 

Global Future Champions CSIYR CSIJ CSICh Valkenswaard 28-30 sierpnia 2020

Global Future Champions CSIYR  CSIJ  CSICh Valkenswaard 28-30/08/2020 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

niedziela 30.08.20

Final CSICh 125 - 1m. Iga Biegalska DORAVELLA

Finał CSIJ 140 - 8m. Maximilian Parkitny DURANO W  VIDEO  VIDEO jump off

 

sobota 29.08.20

CSIY 140  8m. Wiktoria Bedyńska VIGOR

CSICh 120 - 1m Daria Pietrzak SONATA W VIDEO 

CSIJ 125 - 2m Olga Skrobacz ORIDA-M

 

piątek 28.08.20 

CSIJ 135cm 4m. Olga Skrobacz ORIDA-M  VIDEO

CSICh 120cm 2m. Daria Pietrzak SONATA W  VIDEO

 

ZGŁOSZENIA  WYNIKI / PROGRAM  strona oficjalna 

Reprezentacja Polski : 

Wiktoria Bedyńska, Iga Biegalska, Laura Kłapińska, Daria Pietrzak, Maximilian Parkitny, Olga Skrobacz,  Eliza Zawadzka, Natalia Stefańska,  


CSIO3 CSIYH Praga 20-23 sierpnia 2020

Od lewej:  Krzysztof Ludwiczak, Andrzej Opłatek, Radosław Zalewski, Przemysław Konopacki, Wojciech Wojcianiec

 

Reprezentacja Polski : 

Przemysław Konopacki   VOLO'S DIAMOND VASCO DUKE

Andrzej Opłatek STAKKATAN  CONTHINDER  DIAROUBET

Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE NACCORD MELLONI

​Radosław Zalewski  ILATINA HERE I AM

​Jarosław Skrzyczyński  JERICO  CHACCO AMICOR  OLIMPIC STAR

Maksymilian Wechta  QUINCHELLA  CHEPETTANO FIBONACCI S

 

STRONA OFICJALNA

WYNIKI / LISTY / PROGRAM / ZGŁOSZENIA 

LIVESTREAM

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski z zawodach :

 

niedziela 23.08.20

Grand Prix LR 150  23m Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE

LR 145cm 3m. Jarosław Skrzyczyński JERICO VIDEO 

 

sobota 22.08.20

LR 150cm 4m. Przemysław Konopacki DUKE VIDEO

Finał CSIYH 1m Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP 

 

 

piątek 21.08.20

140cm  5m. Jarosław Skrzyczyński INTURIDO VIDEO

Puchar Narodów LR 145 13m. Polska  

 

czwartek 20.08.20

LR 145cm 4m. Jarosław Skrzyczyński JERICO VIDEO

140cm 4m, Andrzej Opłatek ODILE DU SOUFFLET

CSIYH 11m. Wojciech Wojcianiec JARLEY

 


CSIOY Wierden - Wiktoria Bedyńska druga w swoim pierwszym młodzieżowym Grand Prix 16/08/20

 

Wiktoria Bedyńska na LACOSTE 142 / Guardus Limbus x Caretino 2/  druga w Grand Prix CSIO 145cm Wierden w Holandii. Reprezentantka Polski debiutowała tym startem w kategorii młodzieżowej. 

WYNIKI GRAND PRIX
WYNIKI ZAWODÓW

VIDEO przejazd podstawowy      VIDEO rozgrywka 


Finał OOM 2020 - lista zakwalifikowanych zawodników

 

 

 


ZO DiM Leszno 13-16 sierpnia 2020

Nel Skotarczak - fot Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 

Zwycięzcy Finałów ZO DiM JKS Przybyszewo 15-16/08/20

Gr A0 - Zuzanna Stróżyńska KJ CH Jaszkowo
Gr A1 - Nel Skotarczak GA PODKOWA GRUSZCZYN - na zdjęciu 
Gr A2 - Zuzanna Wesoły KJ Liljówka Stęszewko
Gr C - Weronika Gosztyła Królewski Klub Jeździecki "Wiktoria" 
Gr D bis - Julia Ganowska Ranczo Kołata
Dzieci II / JM - Wiktoria Wąsowicz Polish Pony Club
GP D/E - Olga Tuliszkiewicz KJ Sokół Damasławek
GP Dzieci - Roksana Naumiuk BPK MAZ
Finał Jun / MJ - Julia Ptaszyńska KJ Plejada

16/08/20

 


XXIII Mistrzostwa Polski Amatorów w skokach przez przeszkody Toruń 14-16 sierpnia 2020 MEMORIAŁ TOMASZA PACYŃSKIEGO

ZWYCIĘZCY 

SENIORZY- Monika Wasik-Laskowska JKS RYWAL 
JUNIORZY - Gabrysia Jóźwiak KJ Stajnia Nowina
KUCE - Zofia Michalska Pony Jumping Team 
OPEN - Natalia Kasza BPK

 

WYNIKI  


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24