W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Rozkład Jazdy 13-16 października 2016

CSI2 Magna Racino AUT  / Krzysztof Ludwiczak / Andrzej Opłatek / Zuzanna Gowin / Kozanecka Aleksandra / Oliwia Szustkowska, Sophie Von Werner / 

listy / wyniki               LIVESTREAM

 

CSI2-W Siauliai  LAT  / Dawid Kubiak 

listy / wyniki 

 

CSI2 Asten NED / Michał Ziębicki , Anna Szary Ziębicka / 

listy / wyniki 

 


CSI2 Villamoura POR / Bartosz Adamus, Adam Nicpoń /

listy / wyniki               LIVESTREAM

 

 

CSI2 Cagnes-sur-Mer FRA  / Jan Chrzanowski

listy / wyniki

 

HPLMK   Leszno 

 


Ranking PZJ 30.09.16

LIDERZY RANKINGU PZJ

30.09.16 

 

Jarosław Skrzyczyński 

Andrzej Opłatek - MJ

Adam Grzegorzewski - J

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Regulamin Halowego Pucharu Polski (HPP) w skokach przez przeszkody (na sezon 2016/2017)

12/10/16

 

 

 


HZO / Halowe Derby Poznania 8-9 października 2016

10/10/16

Grand Prix WECHTA Poznań wygrała Dajana Pawlicka.

 

WYNIKI TURNIEJU

 

 

 


Halowy Puchar Leszna Młodych Koni 2016

10/10/16 

Ze względu na liczne prośby i zapytania ze strony zawodników odnośnie skrócenia zawodów cyklu HPLMK rozgrywanych w terminach:

13-16. październik 2016

3-6 listopad 2016
8-11 grudzień 2016

Organizator informujemy, że wszystkie zawody rozgrywane w ramach tego cyklu oraz rozgrywane równocześnie zawody regionalne będą zawodami 3 dniowymi rozgrywanymi od piątku do niedzieli.

PROGRAM 

 

 


Polacy w Grand Prix na miedzynarodowych arenach - 09.10.16

 

GRAND PRIX CSI2 Arena Nova Wr Neustadt AUT  145 cm 

1m. Lawrance Greene GER / Arrivederci 7 / 0/0 / 40,25s 

6m Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella / 0/4 / 43,84s

14m. Adam Grzegorzewski POL / Zazou Szumawa 8pkt / 62,53 

16m. Łukasz Wasilewski POL / Wavantos 8pkt /  65,34 

 

GRAND PRIX CSI2-W Tallinn EST  140-160 cm

1m. Andis Varna LAT / KS Corradina 0/0/34.88

9m. Dawid Kubiak POL / Quite Donaldson 4 pkt

16m. Michał Kaźmierczak POL /Helia van de Heihoek 8 pkt

 

GRAND PRIX CSI3 KIEL GER  155 cm 

1m.  Lars Bak Andersen DEN / Carrasco 3 0/0/ 32.96s 

26m. Krzysztof Okła POL / Chacitol 8 pkt 

 

GRAND PRIX CSI2 OPLGLABBEK NED 145-150cm 

1m. Adir Abreu Junior BRA / Cula Lou V  0/0/37.54 

46m. Michał Ziębicki POL / Heartbreaker V 9 pkt 

 

GRAND PRIX CSI2 Vilamoura POR 145 cm 

1m. Danielle Goldstein ISR / Lizziemary 0/0/37.64s

rezygnacja Bartosz Goszczyński POL / Cash Me 

 

 


Rozkład Jazdy 06-09.10.16

 

CSI2-W TALLINN  / Michał Kaźmierczak / Dawid Kubiak /

listy / wyniki             LIVEstream YouTube FEI

 

CSI3 Kiel GER / Cassandra Orchel / Krzysztof Okła / 

listy / wyniki                livestream 

 

CSI2 Wr Neustadt AUT / Jarosław Skrzyczyński / Adam Grzegorzewski / Łukasz Wasilewski / 

listy / wyniki               livestream

 

CSI2 Opglabeek NED  / Michał Ziębicki / Anna Szary Ziębicka / 

listy / wyniki              livestream   / płatne / 

 

CSI2 Vilamoura POR / Bartosz Goszczyński, Adam Nicpoń, Bartosz Adamus /  

listy / wyniki               livestream

 

CSI2 Reisenbeck GER / Paweł Jurkowski / 

listy / wyniki              livestream 

 

HZODiM Leszno 

HZO / Halowe Derby Poznania 

 


Łukasz Wasilewski triumfuje w Wr Neustadt ! 07/10/16


Adam Grzegorzewski w top formie, wygrał konkurs otwarcia w Wr Neustadt 06/10/16


Adam Grzegorzewski przebojem finałów w Samorin

 

 

Adam Grzegorzewski wygrał w Samorin Finał Rundy Brązowej na Centroplast Dinar i był dziewiąty w Grand Prix na Zazou Szumawa.  video Grand Prix  WYNIKI TUTRNIEJU


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24