W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Sukces w Arezzo Kawiak najlepszy !!

14/03/13 g.13.50

Wspaniale rozpoczął otwarty sezon w Arezzo IGOR KAWIAK !! 

 

Wygrał pierwszy konkurs 145, kwalifikując się tym samym do niedzielnego konkursu Grand Prix. Igor Kawiak dosiadał 12 letniego ogiera rasy SF Neuf Decoeur Tardonne ( Apache d'Adriers - Tancarville ).

Gratulacje !!!

 

Wyniki konkursu tu


Finał Furussiya FEI Nations Cup™ 2013 w Barcelonie

14/03/13 g.12.30

 

Wielki Finał Furusiyya FEI Nations Cup odbędzie się w dniach 26-29 września 2013 na terenie  The Real Club de Polo w Barcelonie. 18 zakwalifikowanych ekip do Finału  walczyć będzie o rekordową w historii rozgrywek pulę nagród w wysokości 2 milionów euro !

Trzymamy kciuki za awans Polaków do finału w Barcelonie.

 

 


Skrzyczyński w Braunschwieg, Kawiak w Arezzo Powodzenia !

14/03/13 g.8.30

Nasz AS Jarosław Skrzyczyński od dziś startuje w czterogwiazdkowym turnieju w niemieckim Braunschwieg, jego zmagania możecie śledzić tu  transmisja konkursów na www.clipmyhorse.de

We włoskim Arezzo jest już ze swoimi końmi Igor Kawiak i rozpoczyna stary przygotowujące do sezonu otwartego, jego zmagania możemy śledzić tu 

Powodzenia !!! Trzymamy kciuki !!


Maksymilian Wechta i Boliwia najlepsi na Torwarze !

Gratulacje !!!  Podwójni zwycięzcy : finału i rundy młodzieżowej oraz najlepsi spośród polskich par w sobotnim konkursie Speed & Music (3m)

WYNIKI  Finału  WYNIKI KOŃCOWEGO RANKINGU Rundy Młodzieżowej 

 


Jarosław Skrzyczyński trzeci w Finale Ligi Europy Centralnej sezon 12/13

Jarosław Skrzyczyński na Balouzino - video z finałowego przejazdu z Torwaru, dający reprezentantowi Polski  awans do ścisłego Światowego Finału  w Geteborgu w kwietniu b.r. Końcowy Ranking Ligi tu

 


Ewa Mazurowska druga w Grand Prix Warszawy ! Gratulacje !!

WYNIKI GRAND PRIX CSI3-W WARSZAWA Torwar 2013 tu


Furussiya FEI Nations Cup™ 2013 - starty Polaków

07/03/13 g.07.00

Polacy po punktu rankingowe pojadą do :

  • Kopenhagi
  • Sopotu
  • Budapesztu
  • Bratysławy
  • Kijowa

 

 

 

 

 


Szkolenie z Aleksandra Lusiną w SK Ciekocinko 15-17 marca 2013

07/03/12 g.00.17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Polacy awansują w rankingu FEI !!

06/03/13 g.14.00

Polacy awansują w  międzynarodowym rankingu !!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


CSI2 Lublin - Polacy nie do pokonania !! świetna publiczność !!

VIDEO Rozgrywka Grand Prix Lublin

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24