W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Cracovia Szary Equestrian Show 2017 - WYNIKI 13-15 X 2017

Zawody w Michałowicach zdominowali reprezentanci Polski. Kamil Grzelczyk na Wibaro był najlepszy w Grand Prix, Jarosław Skrzyczyński wygrał 5 konkursów. Formą błyszczeli : Maksymilian Wechta, Mściwoj Kiecoń  Gabriela Bado, Martyna Rynkiewicz, Ewa Dyżewska, Klara Kozioł, Kacper Mróz.

 

fot. Kamila Tworkowska

 

 

16/10/17

 

 


I kwalifikacja HPP w Lesznie 13-15 października 2017 WYNIKI

Pierwsze liderki HPP :

Seniorzy Grand Prix  

1m. Magdalena Matuszewska / CAMPINO 467

 

Młodzi Jeźdźcy  1m. Nina Milczarek / RISOTTO

 

Juniorzy 1m. Wiktoria Głowacka / ARONIA

15/10/17 

 

 

 


CSI-W / CSIYH Šiauliai 13 - 15 października 2017

Turniej na Litwie był bardzo udany dla 29 letniego Roberta Wilczewskiego, który w konkursie Grand Prix LR 160 cm zaliczanym do Pucharu Świata był trzeci na 8 letnim holst. CROWN PRINCE 2 / Cassin - Acord II / będącym własnością Pauliny Malinowskiej.  Konkurs Grand Prix wygrał estończyk Rein Pill na 12 letnim A BROK / Balebeh - Jacorde /. 

 

Wojciech Wojcianiec w sobotnich konkursach był dwa razy drugi, w konkursie Grand Prix na CHINTABLUE z 1 pkt za czas ukończył na miejscu  ósmym. Dawid Kubiak w finałowym konkursie 135 cm był trzeci na COUNTESS OF HIGHFIELDS.  

15/10/17 

 


Skrzyczyński, Grzegorzewski, Rynkiewicz - liderami Rankingów PZJ na koniec września 2017

10/09/17

 

 

 

 


Ranking Cavalhada Future 2017/18 po dwóch kwalifikacjach 09/10/17

Liderki Rankingu :

MINI

Julia Ganowska  / Ranczo Kołata 

MIDI

Marta Konarska  / Podkowa Gruszczyn 

 

RANKING 


Cracovia Szary Equestrian Show I 2017 - zgłoszenia

09/10/17

 

13-15 X 2017

 

 

 

 


Jaszkowo 6-8 października 2017 WYNIKI HZODIM

Zwycięzcy niedzielnych finałów : 

Gr A1 -  Julia Ganowska / Ranczo Kołoata / Pasjonata Parys

Gr A2 - Maria Karnabal / Podkowa Gruszczyn / Annouschka 10

Gr B - Alicja Markiewicz / UKS Primo /  Denis

Gr C - Julia Walorek /  Podkowa Gruszczyn / Figaro

Gr D bis - Iga Borys / Ponylandia / Shadow

Dzieci II - Weronika Rogalska / Largo / Ancona 

Gr D i E - Maria Badowska / Ponylandia / La Cumparsita

Grand Prix Dzieci - Aleksandra Osuch / Podkowa Gruszczyn / Roxana Z

Finał Rundy J / MJ - Milena Dobkowska / WKJ Warszawa / La Paz

08/10/17 

 


Michał Kaźmierczak najlepszy w GP World Cup Tallinn 2017

Michał Kaźmierczak  na Stakorado w świetnym stylu wygrał w Tallinie konkurs Grand Prix LR 160 cm zaliczany do rankingu Pucharu Świata, wcześniej triumfował w Finale Rundy Młodych Koni na Willanderze. Gratulalcje !! 08/10/17 

 


Poznan. Wechta Grand Prix dla Magdy Kamińskiej !

Reprezentantka KJ Avanti - Magda Kamińska na QUE SERANDO  była najlepsza w konkursie Grand Prix o nagrodę Firmy WECHTA i w Finale 120cm na WODKA-POLKA.  Finał 135cm wygrał Hubert Kierznowski z KJ Kietlów na BAILANDO a konkurs 110cm Julia Malicka ( LKS Cwał ) na CARGO

WYNIKI ZAWODÓW   08/10/17


Polacy w Rankingu FEI na koniec września 2017

Polacy w ranking FEI 30/09/17

   

 1m. Kent Farrington USA  3178 pkt 

105m. Jarosław Skrzyczyński POL 1215 pkt 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24