W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Ogier hodowli Leszka Chełstowskiego - Chilli Boy Maxx SR uznany w Oldenburgu ! 22/11/19

 

Chilli Boy Maxx SR Ogier 2017 / /Cornet Obolenksy x Darco x Chin Chin/  hod. Leszek Chełstowski Maxx Horses Wioleta Sipak & Leszek Chełstowski

WYNIKI Korung 2019 


CAVALIADA POZNAN 2019 - zgłoszenia

ZGŁOSZENIA CSI4-W  CSI1 CSIYH  

REGULAMIN CAVALIADA TOUR 2019/20

CAVALIADA FUTURE 

MIDI
NR IMIĘ NAZWISKO KLUB KOŃ
1  Lena Czeszejko-Sochacka   JKS u Robsonów MIŁEK PONYSPORT
2 Irena Bigaj KS FARUK LOTOS
3 Julia Ganowska KJ Ranczo Kołata TIFFANY
4 Martyna Pliem-Perka Tuszyński KJ Garbówek     NANCY PONYSPORT
5 Luna Kowalonek JUKS Abakus Kaczyna BORSALINO
6 Kornelia Jurasz KJ Podkowa Gruszczyn ROLEX 2
7 Paulina Pellowska JKS Barłomino JOWISZ
8  Hanna Kuczkowiak JKS Farma Modrzewie WRANGLER FOREST
MINI
1 Natalia Głowacz KJ Liljówka Stęszewko SZAMAN
2 Nel Skotarczak KJ Podkowa Gruszczyn FRANKENHOEH`S MYLORD
3  Kornelia Pawłowska KJ Aromer Józefin AT LAST RAVISHING RUBY
4  Nell Sówka KJ Podkowa Gruszczyn S-PIORUN
5 Berenika Biela KJ CH Jaszkowo HALNY
6 Natalia Kręgielska Tuszyński KJ Garbówek SANTA
7 Matylda Szrajer Kielecki Klub Jeździecki WOLLINGS LION KING
8  Paulina Słoniec KJ Trachy Sośnicowice PYSIA

 


Wojciech Dahlke najlepszy w Grand Prix Leszna 17/11/19

fot. Paula Bartkowiak 

Wojciech Dahlke z KJ Sokół Damaslawek  na MAGNUM VAN DEN BISSCHOP D'15  zwyciężył w konkursie Grand Prix HZO w Lesznie. W finałowej rozgrywce pokonał zawodników KJ Agro Handel Śrem - Arkadiusza Fimmel i Mściwoja Kieconia.

WYNIKI GRAND PRIX
WYNIKI ZAWODÓW 

 


Nell Sówka i Václav Humplík wygrali finałowe zawody do Cavaliady Future w KJK Szary Michalowice 17/11/19

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM Michałowice :

 

gr A1  Václav Humplík  CZE MERLIN  / Cavaliada Future MINI / 

gr A2  Nell Sówka  FIGARO / Cavaliada Future MIDI /   KJ Podkowa 

gr C   Zofia Sondej MAKS  KKJ Kielce 

gr Dbis   Oliwia Kamińska LOPIK'S APPIE KJ Michałowka 

gr D/E  Agata Derda KOSMA KJ Michałowka 

Finał Dzieci II    Otylia Barczyk MELODY KJ Profit 

Grand Prix Dzieci  Marta Wypiór HOKEY POKEY KJ Pod Żubrem 

Finał Jun / MJ    Emilia Szojda CAMPINO BURME KJ Profit  

 

WYNIKI ZAWODÓW   

RANKING KONCOWY KWALIFIKACJI DO CAVALIADA FUTURE 


Andrzej Opłatek startuje w prestiżowym turnieju Stuttgart German Masters CSI5-W 14-17 XI 2019

 

Najlepsze wyniki Andrzeja Opłatka w zawodach :

CSI5-W 155cm - 15 miejsce  STAKKATAN  0 pkt  VIDEO 

CSI5-W 155cm - 19 miejsce STAKKATAN  4 pkt 

CSI5-W 145cm - 3 miejsce  CONTHINDER   VIDEO 

Jump & Drive - 6 miejsce CONTHINDER

WYNKI ZAWODÓW 


CSI2 CSI1 CSIYH Kronenberg 14-17 XI 2019

Reprezentacja Polski :

Przemysław Konopacki  DUKE  VASCO  VOLO'S DIAMOND  FYGO  JEREMIAH  JONK SVG

Cassandra Orschel  DACARA E   ACANTHYA   COPA DEL REY   BOOMER

Maria Branka - Borja  CAMILLA 139   CLINT EASTER

Sophie Von Werner  BINK  DOLORES II

 

WYNIKI 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

​Grand Prix CSI1 3. Cassandra Orschel  ACANTHYA  17/11/19

CSI2 135/140cm 8m. Cassandra Orschel COPA DEL REY

CSI1 120cm  7m. Sophie Von Werner  DOLORES II

CSI1 130cm  11m. Marja Brańka Borja CAMILLA 139  16/11/19

CSIYH - 6m. Przemysław Konopacki JONK SVG  14/11/19 


Sandra Piwowarczyk w świetnej formie w konkursach CSIYH


HZO DIM Jaszkowo - kwalifikacja Cavaliada Future 8-10/11/19

 
Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM CAVALIADA - V etap kwalifikacji Cavaliada Future 

 
A2 - MIDI - Julia Ganowska Ranczo Kołata 
A1 - MINI - Berenika Biela - CH Jaszkowo 
C - Antonina Jaworska - TKJ Garbówek  
Dbis - Natalia Knopkiewicz Ranczo Kołata 
Dzieci II - Maria Laskowska JKS Podkowa Szczecin 
Dzieci I - Aleksandra Pliem-Perka TKJ Garbówek 
GP D/E - Amelia Otlewska KS Jumping Events
JUN - Zuzanna Nowakowska Stajnia Gronówka 
 
 
Julia Ganowska 
 

CSI2 CSIYH Wrocław Partynice 8-10 XI 2019

 

 

ZGŁOSZENIA

PROGRAM / LISTY / WYNIKI 

 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

 

Grand Prix LR 145cm   3m. Grzegorz Nowak ALWAYS FOREVER  VIDEO

Final 135cm  1m. Klara Kozioł ROCKY

Final 125cm  1m. Karolina Godoś COSA CHE

Final 115cm  1m. Oliwia Lampart  BIJOU BE

Final CSIYH   1m. Tomasz Miskiewicz VELVET LAZAR  VIDEO

 

CSI2 140cm   1m. Hubert Kierznowski AMERIQUE LANDAIS  09/11/19  VIDEO 

CSI2 130cm  1m. Mściwoj Kiecoń  QUALITY QUEEN   VIDEO 

CSI2 120cm 1m. Dominik Słodczyk DRAKO

CSI2 110cm 1m. Zuzanna Kucharska MOULIN ROUGE L  

CSIYH 5/6   3m. Wojciech Wojcianiec  JASON VDL

 

CSI2 140cm  1m. Kamil Grzelczyk WIBARO  08/11/19

CSI2 130cm  1m. Daria Kobiernik VENUS / Seweryn Murdzia ULA BAJOU K

CSI2 120cm  1m. Dominik Słodczyk ROSSA   VIDEO 

CSIYH 5/6 1m. Dominik Słodczyk  BAJADERA   VIDEO 

CSI2 110cm - 1m. Olaf Rynowiecki DORIS DAY   VIDEO 

 


Ranking FEI na koniec października 2019

RANKING  FEI 31/10/19 

 

POLACY W RANKINGU FEI 

 

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24