Leszno - Halowe Akademickie Mistrzostwa Polski / VI Memoriał Wojciecha Smudzińskiego 03/04/22
WYNIKI HAMP WYNIKI ZAWODÓW fot. Paula Bartkowiak
HALOWE AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI 2022 PROFI
Podium HAMP fot. Paula Bartkowiak
Podium Halowe Akademickie Mistrzostwa Polski 2022
1m. Natalia Kubik CATALAYA AWF Kraków
2m. Aniela Szlufik HELIA VAN DE HEIHOEK Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
3m. Hanna Osieka DIGISPORT CALLISTA Politechnika Poznańska
HALOWE AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI 2022 AMATOR
Podium HAMP AM 2022 fot. Paula Bartkowiak
Podium Halowe Akademickie Mistrzostwa Polski kat. Amator 2022
1m. Barbara Borys TANKRED Wyżsża Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni
2m. Karolina Kobylec GARUS Śląski Uniwersytet Medyczny
3m. Paulina Mielec KONSTELACJA Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
XVIII Akademickie Halowe Mistrzostwa Polski - VI Memoriał Wojciecha Smudzińskiego (kopia)
Leszno, 1-3 kwiecień 2022
WYNIKI KOŃCOWE PDF
1 - LL1 - Grupa A I półfinał 95 cm – zwykły Art.238.2.1 (2022-04-01) | ||||||||
Pkt. karne | I półf. | I półf. | Punkty po | |||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | po kwalifik. | Punkty | Czas | I półf. | Nagroda |
1 | SABRA | Cieślińska Katarzyna | AWF Katowice | 0 | 49,10 | 0 | ||
2 | TANKRED | Borys Barbara (MJ.2003) | Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni | 0 | 57,01 | 0 | ||
3 | DECYBEL FIRST | Materlik Monika | Uniwersytet Śląski | 0 | 57,40 | 0 | ||
4 | GARUS | Kobylec Karolina | Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach | 0 | 57,82 | 0 | ||
5 | RENOMA | Gabryelska Joanna (MJ.2002) | Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii w Poznaniu | 0 | 59,84 | 0 | ||
6 | KONSTELACJA | Mielec Paulina | Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu | 0 | 60,94 | 0 | ||
7 | JASKÓŁKA | Olejarz Natalia | Uniwersytet Zielonogórski | 0 | 61,47 | 0 | ||
8 | VAGANT | Młyńczak Zuzanna (MJ.2002) | Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu | 0 | 63,63 | 0 | ||
9 | CARDIF Z | Zielonka Maja (MJ.2001) | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu | 0 | 66,02 | 0 | ||
10 | ICECREAME | Piechowiak Maja (MJ.2002) | Akademia Medyczna Poznań | 4 | 53,41 | 4 | ||
11 | CAMARO | Heigelmann Weronika (MJ.2001) | Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu | 4 | 53,92 | 4 | ||
12 | SICILIA | Staszak Alicja (MJ.2001) | Uniwersytet Zielonogórski | 4 | 54,40 | 4 | ||
13 | CRAX | Gronowska Barbara | AWF Poznań | 4 | 58,85 | 4 | ||
14 | DORO-S | Polaszek Zuzanna | Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu | 4 | 61,13 | 4 | ||
15 | TRISTAN | Werwińska Gabriela | Akademia Wojsk Lądowych we Wrocławiu | 4 | 62,72 | 4 | ||
16 | KARNAVAL HDH | Polaszek Zuzanna | Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu | 8 | 56,27 | |||
17 | FANCY | Sobiepańska Julia | Uniwersytet Warszawski | 12 | 67,99 | 12 |
2 - N - Grupa B I półfinał 120 cm – szybkości Art.239 (2022-04-01) | |||||||
I półf. | I półf. | Punkty po | |||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Czas | Błędy | I półf. | Nagroda |
1 | CLARISSA 169 | Ksiądz Patrycja | Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu | 44,67 | 0 | 0,00 | |
2 | PICASSO | Milczarek Nina | 46,08 | 0 | 0,71 | ||
3 | CATALAYA | Kubik Natalia (MJ.2002) | AWF Kraków | 46,11 | 0 | 0,72 | |
4 | HEIDI | Ksiądz Patrycja | Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu | 47,54 | 3 | ||
5 | HELIA VAN DE HEIHOEK | Szlufik Aniela (MJ.2002) | 49,35 | 0 | 2,34 | ||
6 | LEROY P | Osieka Hanna | Politechnika Poznańska | 49,71 | 3 | 2,52 | |
7 | QUINTUS 93 | Czekaj Przemysław (MJ.2002) | Wyższa Szkoła Bankowa Wrocław oddział Opole | 50,46 | 0 | 2,90 | |
8 | PREDATOR | Maślana Alicja | AWF Poznań | 50,68 | 0 | 3,01 | |
9 | COCOCIANO MEL | Modelewski Patryk | Pomorski Uniwersytet Medyczny | 51,07 | 3 | 3,20 | |
10 | DIGISPORT CALLISTA | Osieka Hanna | Politechnika Poznańska | 52,13 | 3 | ||
11 | HIOYALINE | Maślana Alicja | AWF Poznań | 52,63 | 3 | ||
12 | CARMINA | Van Den Kroonenberg Mich?le | Uiwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu | 53,33 | 3 | 4,33 | |
13 | AMARANT | Milczarek Nina | Uniwersytet Łódzki | 53,95 | 0 | ||
14 | ZINE BLUE | Kubik Natalia (MJ.2002) | AWF Kraków | 54,63 | 0 |
3 - L - Grupa A II półfinał 100 cm – zwykły Art.238.2.1 (2022-04-02) | ||||||||||
I półf. | I półf. | II półf. | II półf. | II półf. | Punkty po | |||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Punkty | Miejsce | Punkty | Czas | Wynik | II półf. | Nagroda |
1 | TANKRED | Borys Barbara (MJ.2003) | Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni | 0 | 2 | 0 | 46,29 | 0 | 0 | |
2 | JASKÓŁKA | Olejarz Natalia | Uniwersytet Zielonogórski | 0 | 7 | 0 | 52,04 | 0 | 0 | |
3 | ICECREAME | Piechowiak Maja (MJ.2002) | Akademia Medyczna Poznań | 4 | 10 | 0 | 54,22 | 0 | 4 | |
4 | GARUS | Kobylec Karolina | Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach | 0 | 4 | 0 | 54,24 | 0 | 0 | |
5 | CAMARO | Heigelmann Weronika (MJ.2001) | Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu | 4 | 11 | 0 | 54,52 | 0 | 4 | |
6 | DECYBEL FIRST | Materlik Monika | Uniwersytet Śląski | 0 | 3 | 0 | 54,91 | 0 | 0 | |
7 | KARNAVAL HDH | Polaszek Zuzanna | Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu | 4 | 14 | 0 | 56,42 | 0 | 4 | |
8 | VAGANT | Młyńczak Zuzanna (MJ.2002) | Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu | 0 | 8 | 0 | 56,61 | 0 | 0 | |
9 | TRISTAN | Werwińska Gabriela | Akademia Wojsk Lądowych we Wrocławiu | 4 | 15 | 0 | 57,30 | 0 | 4 | |
10 | FANCY | Sobiepańska Julia | Uniwersytet Warszawski | 12 | 17 | 0 | 59,62 | 0 | 12 | |
11 | KONSTELACJA | Mielec Paulina | Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu | 0 | 6 | 4 | 51,65 | 4 | 4 | |
12 | CRAX | Gronowska Barbara | AWF Poznań | 4 | 13 | 4 | 56,51 | 4 | 8 | |
13 | SICILIA | Staszak Alicja (MJ.2001) | Uniwersytet Zielonogórski | 4 | 12 | 4 | 57,07 | 4 | 8 | |
14 | DORO-S | Polaszek Zuzanna | Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu | 4 | 14 | 4 | 57,64 | |||
15 | RENOMA | Gabryelska Joanna (MJ.2002) | Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii w Poznaniu | 0 | 5 | 4 | 67,28 | 4 | 4 | |
16 | SABRA | Cieślińska Katarzyna | AWF Katowice | 0 | 1 | 8 | 49,87 | 8 | 8 | |
17 | CARDIF Z | Zielonka Maja (MJ.2001) | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu | 0 | 9 | 15 | 74,17 | 15 | 15 |
4 - N1 - Grupa B II półfinał 125 cm – zwykły Art.238.2.1 (2022-04-02) | ||||||||||
I półf. | I półf. | II półf. | II półf. | II półf. | Punkty po | |||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Punkty | Miejsce | Punkty | Czas | Wynik | II półf. | Nagroda |
1 | CARMINA | Van Den Kroonenberg Mich?le | Uiwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu | 4,33 | 12 | 0 | 52,27 | 0 | 4,33 | |
2 | CATALAYA | Kubik Natalia (MJ.2002) | AWF Kraków | 0,72 | 3 | 0 | 53,19 | 0 | 0,72 | |
3 | HIOYALINE | Maślana Alicja | AWF Poznań | 3,01 | 8 | 0 | 56,72 | 0 | 3,01 | |
4 | DIGISPORT CALLISTA | Osieka Hanna | Politechnika Poznańska | 2,52 | 6 | 0 | 57,32 | 0 | 2,52 | |
5 | ZINE BLUE | Kubik Natalia (MJ.2002) | AWF Kraków | 0,72 | 3 | 0 | 57,33 | |||
6 | HELIA VAN DE HEIHOEK | Szlufik Aniela (MJ.2002) | 2,34 | 5 | 0 | 58,08 | 0 | 2,34 | ||
7 | LEROY P | Osieka Hanna | Politechnika Poznańska | 2,52 | 6 | 0 | 59,49 | |||
8 | AMARANT | Milczarek Nina | Uniwersytet Łódzki | 0,71 | 0 | 61,01 | 0 | 0,71 | ||
9 | PICASSO | Milczarek Nina | 0,71 | 2 | 0 | 62,39 | ||||
10 | CLARISSA 169 | Ksiądz Patrycja | Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu | 0,00 | 1 | 4 | 50,87 | 4 | 4 | |
11 | COCOCIANO MEL | Modelewski Patryk | Pomorski Uniwersytet Medyczny | 3,20 | 9 | 4 | 58,73 | 4 | 7,2 | |
12 | PREDATOR | Maślana Alicja | AWF Poznań | 3,01 | 8 | 4 | 60,03 | |||
13 | QUINTUS 93 | Czekaj Przemysław (MJ.2002) | Wyższa Szkoła Bankowa Wrocław oddział Opole | 2,90 | 7 | 8 | 57,21 | 8 | 10,9 | |
HEIDI | Ksiądz Patrycja | Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu | 0,00 | 1 | REZ |
5 - L/L1 - Grupa A 100/105 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3 (2022-04-03) | |||||||||||||||
I | II | Suma | I Nawrót | I Nawrót | Suma | II Nawrót | II Nawrót | Rozgrywka | Rozgrywka | ||||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Płf. | Płf. | Pkt. | Pkt. | Czas | I Nawrót | Pkt. | Czas | Wynik końcowy | Pkt. | Czas | Nagroda |
1 | TANKRED | Borys Barbara (MJ.2003) | Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni | 0 | 0 | 0 | 0 | 43,98 | 0 | 0 | 39,15 | 0 | |||
2 | GARUS | Kobylec Karolina | Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach | 0 | 0 | 0 | 0 | 51,38 | 0 | 4 | 37,26 | 4 | |||
3 | KONSTELACJA | Mielec Paulina | Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu | 0 | 4 | 4 | 0 | 50,46 | 4 | 0 | 42,26 | 4 | |||
4 | KARNAVAL HDH | Polaszek Zuzanna | Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu | 4 | 0 | 4 | 0 | 51,73 | 4 | 0 | 45,61 | 4 | |||
5 | ICECREAME | Piechowiak Maja (MJ.2002) | Akademia Medyczna Poznań | 4 | 0 | 4 | 0 | 46,36 | 4 | 4 | 38,13 | 8 | |||
6 | VAGANT | Młyńczak Zuzanna (MJ.2002) | Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu | 0 | 0 | 0 | 4 | 60,48 | 4 | 4 | 39,18 | 8 | |||
7 | JASKÓŁKA | Olejarz Natalia | Uniwersytet Zielonogórski | 0 | 0 | 0 | 4 | 48,68 | 4 | 4 | 40,72 | 8 | |||
8 | SICILIA | Staszak Alicja (MJ.2001) | Uniwersytet Zielonogórski | 4 | 4 | 8 | 0 | 49,81 | 8 | 0 | 46,28 | 8 | |||
9 | DECYBEL FIRST | Materlik Monika | Uniwersytet Śląski | 0 | 0 | 0 | 8 | 56,13 | 8 | 4 | 38,88 | 12 | |||
10 | CAMARO | Heigelmann Weronika (MJ.2001) | Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu | 4 | 0 | 4 | 0 | 49,79 | 4 | 8 | 40,61 | 12 | |||
11 | RENOMA | Gabryelska Joanna (MJ.2002) | Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii w Poznaniu | 0 | 4 | 4 | 4 | 64,33 | 8 | 7 | 58,81 | 15 | |||
12 | TRISTAN | Werwińska Gabriela | Akademia Wojsk Lądowych we Wrocławiu | 4 | 0 | 4 | 4 | 47,69 | 8 | 8 | 45,36 | 16 | |||
13 | SABRA | Cieślińska Katarzyna | AWF Katowice | 0 | 8 | 8 | 4 | 48,49 | 12 | ||||||
14 | CRAX | Gronowska Barbara | AWF Poznań | 4 | 4 | 8 | 4 | 50,38 | 12 | ||||||
15 | CARDIF Z | Zielonka Maja (MJ.2001) | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu | 0 | 15 | 15 | 8 | 53,42 | 23 | ||||||
16 | FANCY | Sobiepańska Julia | Uniwersytet Warszawski | 12 | 0 | 12 | 16 | 53,21 | 28 |
6 - N1/C - Grupa B 125/130 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3 (2022-04-03) | |||||||||||||||
I | II | Suma | I Nawrót | I Nawrót | Suma | II Nawrót | II Nawrót | Rozgrywka | Rozgrywka | ||||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Płf. | Płf. | Pkt. | Pkt. | Czas | I Nawrót | Pkt. | Czas | Wynik końcowy | Pkt. | Czas | Nagroda |
1 | CATALAYA | Kubik Natalia (MJ.2002) | AWF Kraków | 0,72 | 0 | 0,72 | 0 | 55,51 | 0,72 | 0 | 53,39 | 0,72 | |||
2 | HELIA VAN DE HEIHOEK | Szlufik Aniela (MJ.2002) | 2,34 | 0 | 2,34 | 0 | 58,79 | 2,34 | 0 | 53,79 | 2,34 | ||||
3 | DIGISPORT CALLISTA | Osieka Hanna | Politechnika Poznańska | 2,52 | 0 | 2,52 | 0 | 60,17 | 2,52 | 0 | 50,63 | 2,52 | |||
4 | CLARISSA 169 | Ksiądz Patrycja | Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu | 0,00 | 4 | 4 | 0 | 53,11 | 4 | 0 | 47,35 | 4 | |||
5 | HIOYALINE | Maślana Alicja | AWF Poznań | 3,01 | 0 | 3,01 | 4 | 58,15 | 7,01 | 0 | 53,32 | 7,01 | |||
6 | PICASSO | Milczarek Nina | 0,71 | 0,71 | 0 | 58,69 | 0,71 | 8 | 55,59 | 8,71 | |||||
7 | CARMINA | Van Den Kroonenberg Mich?le | Uiwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu | 4,33 | 0 | 4,33 | 4 | 58,03 | 8,33 | 4 | 54,10 | 12,33 | |||
8 | COCOCIANO MEL | Modelewski Patryk | Pomorski Uniwersytet Medyczny | 3,20 | 4 | 7,2 | 0 | 62,76 | 7,2 | 8 | 63,31 | 15,2 | |||
nk | QUINTUS 93 | Czekaj Przemysław (MJ.2002) | Wyższa Szkoła Bankowa Wrocław oddział Opole | 2,90 | 8 | 10,9 |
HUBERTUS 2.6.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (WyĹĽsza SzkoĹ‚a Marketingu i ZarzÄ…dzania w Lesznie, H16-201002-1)
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |