W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

HZO DiM Wolica 28.02-01.03.2020

 

HZO DIM Klub Jeździecki Wolica - zwycięzcy finałów:

A0 - Szymon CIeślak - SKJ Stajnia Adamus 
A1 - Nel Skotarczak  KJ Podkowa Gruszczyn 
A2 - Roksana Nawrocka - KJ Agri Zapole 
C - Nell Sówka- KJ Podkowa Gruszczyn - video https://youtu.be/BxNsJAArmBc 
D bis - Jagoda Kierznowska - KJ Sokół Damasławek 
Jun / MŁ - Gabriela Janiszewska - ŁKJ Gratulacje !!!   WYNIKI ZAWODÓW

R I P Jan Kowalczyk 1941 - 2020

WSPOMNIENIA O JANIE KOWALCZYKU

WESZŁO.com 

PRZEGLĄD SPORTOWY / ONET

POLSKI KOMITET OLIMPIJSKI 

SPORT.PL 

POLSATSPORT.PL

TVP SPORT 

FAKT 

WP.PL

LEGIA.COM

POLSKIE RADIO 

Pogrzeb Mistrza Jana Kowalczyka - 04.03.20 g.13.00 Warszawa - Kościół Rzymskokatolicki św. Ignacego Loyoli, Cmentarz Komunalny Północny ul. Wóycickiego 14A (Wólka Węglowa).

 

Arkadiusz Fimmel wygrywa Grand Prix Leszna 23/02/20

Arkadiusz Fimmel  fot. Paula Bartkowiak 

 

GRAND PRIX CSN Leszno 23/02/20

1m. Arkadiusz Fimmel  BENEFIS KJ Fimmel Team 0 / 0 45,01s

2m. Martin Rozynek COURAGE 140 KJ Profil Piła 0 / 4pkt 42,14s 

3m. Maksymilian Parkitny FERRARI K KJ Maximus Kowary 4 pkt 

 

 


CSI2-W Cavaliada Kraków 20-23 lutego 2020

 

 

Krzysztof Ludwiczak - najlepszy zawodnik Cavaliada w Krakowie ! - zwycięzca konkursu Grand Prix na Cros Blue i Finału Średniej Rundy na Sandra Blue. fot. Magda Pocztowska 

 

 

RANKING CAVALIADA TOUR 19/2020 - Lider Krzysztof Ludwiczak 

RANKING CAVALIADA FUTURE   - liderki Natalia Głowacz i Julia Ganowska 

RANKING PUCHARU ŚWIATA LEC

 

 


 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

 

Niedziela 23/02/20

Grand Prix World Cup 14-160cm  1m. Krzysztof LudwiczaCROS BLUE

Finał 125cm   1m. Jarosław Koziarowski POL CHENET

Cavaliada Future MINI  1m. Kornelia Pawłowska KJ Aromer VIDEO

Cavaliada Future MIDI  1m. Lena Czeszejko Sochacka JKS U Robsonów VIDEO 

 

 

Sobota 22/02/20 

Speed & Music 135cm 1m. Mateusz Tyszko POL FOREST  

CSI2-W 135cm  1m. Krzysztof Ludwiczak POL SANDRA BLUE VIDEO

CSI2-W 120cm  1m. Marta Wypiór POL GINA ROYALTY  VIDEO

Cavaliada Future MINI  1m. Kornelia Pawłowska KJ Aromer Józefin

Cavaliada Future MIDI  1m. Paulina Pellowska JKS Barłomino 

Cavaliada Future sztafeta  1m. J.Skrzyczyński  N.Głowacz, H. Kuczkowiak  VIDEO

 

 

Piątek 21/02/20 

CSI2-W LR 145cm  1m. Daria Kobiernik POL WINCHESTER  VIDEO 

CSI2-W 130cm 1m. Antoni Strzałkowski POL LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF

CSI2-W 130cm  2m. Jarosław Skrzyczyński POL GREATEST

Potęga Skoku    2m. Łukasz Brzóska POL QUICKLENSKY

 

Czwartek 20/02/20 

CSI2-W 140cm 1m. Mateusz Tyszko POL ZIROCCO AIR

CSI2-W 130cm 1m. Antoni Strzałkowski POL LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF

CSI2-W 130cm  2m. Dominik Słodczyk POL ROSSA

CSI2-W 120cm  1m. Martyna Dubieniecka POL KAMELOT

Venus vs Mars  2m. Marta Wypiór GINA ROYALTY

 


ZGŁOSZENIA       WYNIKI 

 

zamówienia zdjęć : 

Magda Pocztowska Photography     Przemysław Antosz Photography

 

Andrzej Opłatek zwycięża w CSI2 Lier 16/02/20

 

Andrzej Opłatek w dn 13-16 lutego 2020 startował w belgijskim Lier w zawodach rangi CSI2 i CSI1. Reprezentant Polski wygrał jeden z konkursów 135cm na ODILE DU SOUFFLET oraz udanie zadebiutował na międzynarodowej arenie na ISHAN B i na LE CORDIAL plasując sie w czołówce konkursów 130cm. 

WYNIKI ZAWODÓW   16/02/20 


Natalia Koziarowska wygrywa Grand Prix Michałowic 16/02/20

 

Grand Prix HZO** KJK SZARY Michałowice


1m. Natalia Koziarowska ANTINA WLKS Krakus   VIDEO PP
2m. Jakub Krzyzosiak IRONIA Stajnia Small Cherry  VIDEO PP 
3m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR KJ Agro Handel Śrem  

WYNIKI GRAND PRIX       WYNIKI ZAWODÓW      16/02/20    

 


HZO DiM Jaszkowo 14-16 lutego 2020

 

HZO DIM Centrum Hipiki Jaszkowo - zwycięzcy niedzielnych finałów:


A0 - Paulina Słoniec KJ Trachy Gliwice - video 
A1 - Nel Skotarczak KJ Podkowa Gruszczyn 
A2 - Natalia Głowacz KJ Liljówka Stęszewko 
C - Zuzanna Szeszuła KJ Podkowa Gruszczyn 
Dbis - Agata Maćkowska KJ Podkowa Gruszczyn 
D/E - Natalia Sydow St. KJ Gronówka  
Dzieci II / JM - Julia Parda Polish Pony Club 
Finał J / MJ - Agata Derda KJ Michałówka 

WYNIKI ZAWODÓW    16/02/20 


Krzysztof Retka wygrywa Grand Prix Leszna 16/02/20

 

WYNIKI GRAND PRIX Leszna 16/02/20

1m Krzysztof Retka NINTO CHICO WKJ Warszawa  0/0 42,24s

2m. Jakub Dołhun WESFALIA KJ Infernal Team 0/4 40,40s

3m. Łukasz Wasilewski HELLUM H&H KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 

 


Sukcesem zakończyły się zawody CSI2 w Sharjah! Polska juniorka Amelia Mościcka zwyciężyła w licznie obsadzonym finałowym konkursie 130cm !

09/02/20 

 

 


CSN Leszno 7-9 lutego 2020

Agata Skrzypiec trzecia w Grand Prix ot. Paula Bartkowiak 

 

GRAND PRIX CSN LESZNO 09.02.20

1m. Łukasz Piksa LUCKY HORSE KJ Verso La Natura 

2m. Henry Stude GER DSP CORNY STAR

3m. Agata Skrzypiec MJ01  BERLINA  KJ Trachy Gliwice 

 

WYNIKI GRAND PRIX   

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24