W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Jan Chrzanowski wygrał kwalifikację do Grand Prix w Mâcon Chaintré FRA 06/04/18

WYNIKI KONKURSU 06/04/18 

Reprezentan Polski, Jan Chrzanowski na 9 letnim wyhodowanym przez Grzegorza Komina wł. GERD KG / Casiro  x  Grossmogul / wygrał we Francji w 2* zawodach Mâcon Chaintré konkurs kwalifikacyjny do niedzielnego Grand Prix. 

 

 

 


Andrzej Opłatek najlepiej dla Polski w Arezzo 4-6/04/18

 

W Arezzo podczas 4* turnieju najlepiej dla Polski jeździ Andrzej Opłatek, drugi był na El Campie w 150cm, czwarty w 135cm na Light My Fire i szósty na Conthinder w Finale YH.

WYNIKI TURNIEJU     


Jarosław Skrzyczyński, Adam Grzegorzewski i Dalia Lehmann w świetnej formie w Kronenberg 06/04/18,

Reprezentanci Polski w czołówce wielu konkursów podczas zawodów w  Kronenberg. Najlepiej w dn. 5-6 kwietnia b.r. spisali się: Jarosław Skrzyczynski, Adam Grzegorzewski oraz juniorka Dalia Lehmann. 

Jarosław Skrzyczynski na Jerico raz wygrał konkurs 140 i raz był trzeci. W konkursie kwalifikacyjnym 140 do GP na Casquell zajał 5 miejsce. 

Adam Grzegorzewski był drugi na Heartcor F w konkursie dla młodych koni, szósty na Zazou Szumawa w LR 145cm i czwarty na Ludwigs As w kwalifikacji do Finału ŚR. 

Dalia Lehmann po półrocznej przerwie powróciła na międzynarodowe w świetnym stylu, z jednym błędem pokonała drugi w swojej karierze konkurs LR na Casanova, była trzecia na Cos I Can w 120cm.

 

WYNIKI TURNIEJU  06/04/18

 


Halowy Puchar Polski Dzieci / Kuców / MK Leszno - 5-8 kwietnia 2018

ZGŁOSZENIA 

 

PROGRAM / WYNIKI 

 

zamówienia zdjęć foto@primel.pl    FOTO PRIMEL


Michał Kaźmierczak i Que Pasa 5 w dobrej formie w Lanaken 02/04/18

 

Michał Kaźmierczak bez błędów na przeszkodach jeździł na siwym Que Pasa w Lanaken.  W konkursie Grand Prix był 12-sty. 

02/04/18 

 


Wielkanocne wyniki reprezentantów Polski w konkursach Grand Prix 01/04/18

 

CSI3 GP Arezzo LR 150cm 

17m - Krzysztof Ludwiczak Zoweja 0/4 

26m - Wojciech Wojcianiec Naccord Melloni 4 pkt 71,4s

30m - Andrzej Opłatek El Camp  4pkt 72,95s

 

CSI3  GP Bonheiden  LR 150cm

12m. Jan Bobik Chacco Amicor 1 pkt 

 

CSI2 GP Bonheiden LR 145cm 

25m Jan Bobik Catamara'n  5 pkt

27m Ewa Dyżewska Eazy Boy  7 pkt 

 

CSI2 GP Cagnes Sur Mer LR 145cm 

40m  Maksymilian Wechta  La Calidad 9pkt 

 

CSI2 GP Kronenberg LR 145cm 

23m   Adam Grzegorzewski   Zazou Szumawa 4 pkt

 


Polska juniorka Dalia Lehmann najlepsza w Kronenberg 31/01/18

 

WYNIKI  31/03/18

Juniorka Dalia Lehmann wygrała w Kronengerg konkurs 120cm na Silver Star


Wojciech Wojcianiec drugi w LR 150cm 31/03/18

 

WYNIKI LR 150cm    31/03/18

Sobota w Arezzo była bardzo udana dla Wojciecha Wojciańca,  który na  Naccord Melloni  byl drugi w LR 150cm i  szósty na Chintablue w LR 145cm .


Rankingi PZJ w kat Dzieci / Kuców / MK na dzień 27..03.18

Liderzy rankingów PZJ w kat Dzieci / Kuców / MK - 27/03/18


Dzieci - Maja Marchwicka - na zdęciu
A - Julia Pięta 
B - Julia Kapel
C - Julia Walorek 
D - Agata Derda 
E- Zuzanna Golicka 

RANKINGI zobacz  prawy margines strony.

 
fot Ewa Imielska-Hebda Photography

 


Sandra Piwowarczyk trzecia w Finale CSIYH Vilamoura na Ivory Coast ! 30/03/18

 

Sandra Piwowarczyk na wyhodowanej przez siebie klaczy IVORY COST / Numero Uno - Carthago Z / była trzecia w Finale YH dla koni 5 letnich w Vilamoura.  

 

WYNIKI Finału   30/03/18 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24