Cavaliada Future sezon 2020/21

 

 

fot Magda Pocztowska 

 

Kalendarz kwalifikacji do CAVALIADA Future 2020/21 

 

ZO DiM Sopot – 17–19.07.2020 - pomorskie

MP i PP Jakubowice – 27-30.08.2020 - opolskie - Małgorzatą Babczyńska Natalia Kręgielska - awans 

HZO DiM Sowia Wola – 9–11.10.2020 - mazowieckie

HZO DiM Besiekierz Rudny – 23–25.10.2020 - łódzkie

HZO DiM Jaszkowo – 06–08.11.2020 - wielkopolskie

HZO DiM Michałowice 20–22.11.2020 – małopolskie

 

Podobnie jak w poprzednich latach, prawo startu w samej Cavaliadzie uzyska po 8 zawodników (do 12 lat) w kategoriach: Mini (odpowiednik grupy A1) i Midi (jak grupa A2). Do kwalifikacji liczą się trzy najlepsze rezultaty uzyskane podczas wymienionych zawodów. Ewentualne szczegóły będą podane w regulaminie.

 

REGULAMIN KWALIFIKACJI 

ARCHIWUM

Cavaliada Future 2019/20     1m.MINI Natalia Głowacz  KJ Liljówka     1m. MIDI Julia Ganowska  Ranczo Kołata

Cavaliada Future 2018/19    1m MINI Emilia Ufnal KJ Hippica Polonia  1m. MIDI Marcelina Jackowiak  KJ Gronówka

Cavaliada Future 2017/18     1m MINI Emilia Ufnal KJ Hippica Polonia  1m. MIDI Marcelina Jackowiak  KJ Gronówka

Cavaliada Future 2016/17     1m MINI  Alicja Markiewicz UKS Primo    1m. MIDI  Klara Kozioł  TKJ Garbówek 

Cavaliada Future 2015/16    1m. MINI  Dominika Henzel KJ Podkowa Gruszczyn  1m. MIDI Aleksandra Osuch KJ Podkowa  

Cavaliada Future 2014/15    1m. Julia Janku  KJ Ranczo Kołata

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Lewicki Filip 320
3. Bedyńska Wiktoria  213
4. Bado Gabriela  207
5. Babiak Filip 198
6. Milczarek Nina  181
7. Błaszczak Julia 178
8. Kawa Aleksandra 155
9. Jaglarz Julia  150
10. Kałdonek Martyna  139

 31/08/20

1. Kierznowska Aleksandra 917
2. Suska Juliana  529
3. Lewandowski Aleksander 471
4. Skrobacz Olga 208
5. Stefańska Natalia  136
6. Barańska Laura  129
7. Baehr Maria  126
8. Wawrzyniak Pola  113
9. Dobkowska Milena  75
9 Pietrzak Emilia  75

31/08/20

1 Zawadzka Eliza 745
2  Pietrzak Daria  400
3. Kapel Julia  340
4. Pymek Zuzanna 310
5. Konarska Marta  250
5Gramza Amelia 250
7. Biegalska Iga  245
8. Sijka Olivia  120
9. Dubieniecka Martyna   185
10.   Lasocka W. Pilem Perka A 160

 08/07/20

1.  Kłodowska Aleksandra 54
2.  Kamińska Lena   40
2.  Słoniec Paulina 32
4. Cwalina Wiktoria  30
4. Wierucka Maria  30
6. Stróżyńska Zuzanna  24
7. Kulesza Lila  22
8. Mroczek Jakub  20
 Wożniak Stanisław   20
8 Grobelny Martyna  20

12/08/20

  Skotarczak Nel 142
2.  Wierucka Zofia 108
2.  Cwalina Wiktoria  108
4.  Nagla Maja   71
5.  Kierznowski Radosław   64
6.  Ciszek Zofia  56
6.  Sałapatek Maja  56
8.  Kliś Maja  49
9   Pliem Perka Martyna  45
10.  Słoniec Paulina  29

12/08/20

1.  Skotarczak Nel 342
2.  Babczyńska Małgorzata  159
3.  Nawrocka Roksana 116
4.  Przybyła Natalia  107
5.  Jurasz Kornelia 99
5   Lewkowicz Amelia 99
7.  Pliem  Perka Martyna  91
8.   Falkiewicz Lena  81
9.  Biel Zofia  81
9 . Cwalina Wiktoria  81

12/08/20

1.  Panarowicz Nikola  229    
2.  Kierznowska Jagoda  120
3.  Sondej Zofia  100
4.  Szeszuła Zuzanna 95
5.  Ludwicka Karina  69 
5   Grabowska Jagna  67
7.  Bar Karolina  49
8   Kuczkowiak Hanna  46
9.  Pliem Perka Martyna    44
10. Aniołek Hubert 37

12/08/20

1.  Zubczyńska Amelia  320
2.  Derda Agata 180
3.  Jackowiak Marcelina 130
4.  Ambroziak Nadia 125
4.  Sówka Nell  120
6.  Poleszak Dagmara 115
7.  Naumiuk Roksana  55
8. Otlewska Amelia  50
8.  Tuliszkiewicz Olga 50
10. Knopkiewicz Natalia  30

12/08/20

1.  Ganowska Julia  340
2.  Arkuszewska Daria  155
3.  Kowalonek Lena  140
4.  Lehmann Nadia  130
4.  Maćkowska Agata  130
6.  Jackowiak Marcelina  115
7.  Kierznowska Jagoda 110
8. Kamińska Agata 95
8. Górnicka Kornelia  95 
10. Parkur Antonina 90

12/08/20

1.  Pietrzak Emilia  85
2.  Sydow Natalia  80
2.  Bytner Wiktoria  55 
4   Kozłowska Maria   35
5   Kozakiewicz Paulina  25
6.  Otlewska Amelia 15
7.  Kaczmarek Mikołaj  10
7.  Przybysz Klaudia  10
9.      
10       

12/08/20