Mistrzostwa Polski Kuców, Mistrzostwa Polski Młodzików, Puchar Polski Kuców Małych Koni i Dzieci II Jakubowice 27-30 sierpnia 2020

 

 

 

Mistrzostwa Polski Kuców  1m. Nell Sówka  BEN GUN KJ Podkowa Gruszczyn 

Mistrzostwa Polski Młodzików  1m. Małgorzata Babczyńska JAGIENKA SKJ Mustang Jaworzno

Puchar Polski Dzieci II  - 1m. Nell Sówka  JURANDA KJ Podkowa Gruszczyn 

Puchar Polski Małych Koni E  1m Natalia Sydow ISTI KJ Gronówka 

Puchar Polski Kuców D Bis - 1m. Kornelia Górnicka WALENCJA Kłos Budzyń 

Puchar Polski Kuców C - 1m Kevin Pszowski LEGIONISTA  BPK

Puchar Polski Kuców A1 1m. Natalia Kręgielska SANTA KJ Garbówek 

Puchar Polski Kuców A0 - 1m. Lena Kamińska KLAUSINKA JKS Barłomino 

 

ZGŁOSZENIA    PROGRAM / LISTY / WYNIKI    LIVESTREAM

zamówienia zdjęć  Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 

Mistrzostwa Polski Kuców 2020 

fot Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 

 

Podium MP Kuców 2020

złoto - Nel Sówka BEN GUN KJ Podkowa Gruszczyn

srebro - Oliwia Płatek MAKUBA 21 Kielecki KJ

brąz - Olga Tuliszkiewicz FUNNY BOY KJ Sokół Damasławek 

 

23 - D - Finał gr. D (30-08-2020)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót        
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy      
1 BEN GUN Sówka Nell (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0 4 69,24 4 4 43,83 8      
2 MAKUBA 21 Płatek Oliwia (J.2004) Kielecki KJ 0 0 0 10 90,39 10 0 45,68 10      
3 FUNNY BOY Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) KJ Sokół Damasławek 0 4 4 0 78,08 4 8 49,26 12      
4 COAST PLAYER SEGURET Jackowiak Marcelina (JM.2007) St. KJ Gronówka 8 4 12 16 74,30 28 4 47,63 32      
5 TOUAREG Zubczyńska Amelia (JM.2006) KJ Dworek Okuniew 1 30 31 4 75,83 35 14 56,58 49      
  HAZELHORST'S DIAMO Poleszak Dagmara (J.2004) KJ Wiktorowo 18 20 38 ELI                

 

Mistrzostwa Polski Młodzików 2020

 

 

Podium MP Młodzików 2020

złoto - Małgorzata Babczyńska JAGIENKA SKJ Mustang Jaworzno

srebro - Zuzanna Przybylska ORCHID’S HIGHLAND SURPRICE JUKS Abakus Kaczyna

brąz - Kornelia Jurasz ROLEX 2  KJ Podkowa Gruszczyn 


21 - A2 - Finał gr. A2 (30-08-2020)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Mce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas  
1 JAGIENKA Babczyńska Małgorzata (Mł.2009) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno 0 0 0 0 74,18 0 0 50,82 0 0 26,57  
2 ORCHID’S HIGHLAND SURPRICE Przybylska Zuzanna (Mł.2009) JUKS Abakus Kaczyna 0 0 0 0 80,70 0 0 54,79 0 0 28,42  
3 ROLEX 2 Jurasz Kornelia (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0 0 66,35 0 0 45,45 0 0 28,57  
4 GRAPPA Grobelny Martyna (Mł.2010) LKJ Ochaby 0 0 0 0 73,02 0 0 47,47 0 0 31,39  
5 IMPRESA MISS NANDO Frączkowska Roksana (Mł.2009) KJ Infernal Team 0 0 0 0 75,33 0 0 50,37 0 0 32,61  
6 JAWA Naumiuk Kornelia (Mł.2009) Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda'' 0 0 0 0 76,32 0 0 45,98 0 4 25,97  
7 JOWISZ Pellowska Paulina (Mł.2008) JKS Barłomino 0 0 0 0 72,29 0 0 49,10 0 4 35,23  
8 WEDOG PRIDE N JOY Melich Oliwia (Mł.2008) SKJ Beckersport 0 0 0 0 76,28 0 0 48,67 0 8 41,06  
9 FIONA Mroczek Jakub (Mł.2010) Polish Pony Club 0 0 0 0 69,71 0 0 47,97 0 12 31,87  
10 SZOGUN Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0 0 68,34 0 0 43,23 0 ELI    
11 MIŁEK PONYSPORT Czeszejko-Sochacka Lena (Mł.2008) JKS u Robsonów 0 0 0 0 69,69 0 4 45,11 4      
12 POLAR Pakur Zofia (Mł.2009) Sopocki Klub Jeździecki 0 0 0 0 67,30 0 8 45,54 8      
12 WIKING PP Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0 0 70,01 0 8 44,92 8      
14 BLAZING DESERT MIRAGE Kucharska Antonina (Mł.2008) bpk 0 0 0 0 79,87 0 14 85,69 14      
15 QUABREL DE L'ETAPE Zielińska Janina (Mł.2008) Vanto Jumping Team 0 2 2 0 84,22 2            
16 TIM-TAM 201.99 Piszczek Marta (Mł.2008) Kjk ELIZAR 4 0 4 0 76,48 4            
16 SOFIA Lewkowicz Amelia (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4 0 4 0 70,65 4            
16 GLENLO FIONNUALA Grzelczak Matylda (Mł.2008) KJ Aldragho Piaseczno 0 4 4 0 74,68 4            
16 LOTOS Bigaj Irena (Mł.2009) KS FARUK 0 4 4 0 78,27 4            
16 D'APRIL Biel Zofia (Mł.2008) WLKS Krakus Swoszowice 0 4 4 0 71,42 4            
16 MISSISSIPI Wernerowicz Karolina (Mł.2008) Klub Jeździecki Akademia Kucania 0 4 4 0 80,36 4            
16 JACODI’S ANJA’S ALENA Falkiewicz Lena (Mł.2008) Otomiński Klub Jeździecki Tabun 0 0 0 4 86,57 4            
16 ANAKONDA Szrajer Matylda (Mł.2008) Kielecki Klub Jeździecki 0 0 0 4 75,13 4            
16 D'ACORD Nawrocka Roksana (Mł.2008) Klub Jeździecki Agro Aves Gajewniki 0 0 0 4 74,44 4            
16 KLEO Kóska Jolanta (Mł.2008) KJ Agro-Handel Śrem 0 0 0 4 75,19 4            
16 MARINELLO 0003 Romanowska Gabriela (Mł.2009) UKS Primo Kozery 0 0 0 4 79,74 4            
16 BOCÓ AN MHUILEANN Patecka Olga (Mł.2008) JUKS ABAKUS KACZYNA 0 0 0 4 68,53 4            
16 SAFARI SUNDANCE Przybyła Natalia (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0 4 70,06 4            
16 G'MEDYK Szukalska Maja (Mł.2008) Sopocki Klub Jeździecki 0 0 0 4 68,37 4            
16 MAURIK'S LIU.JO Łącka Michalina (Mł.2009) KJ Aromer Józefin 0 0 0 4 65,35 4            
31 REPLAY 31 Janiszewska Lena (Mł.2009) Łódzki Klub Jeździecki 1 1 2 4 75,95 6            
32 KING Likus Maja (Mł.2008) St. KS KJK Szary Michałowice 0 4 4 4 80,05 8            
32 ANAPON MOONLIGHT DANCER Słoniec Paulina (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice 0 4 4 4 82,84 8            
34 VALENTINO Dąbrowska Zofia (Mł.2008) Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw 0 1 1 8 81,36 9            
35 ARES Wysoczańska Nina (Mł.2008) KJ Michałówka 4 4 8 4 71,43 12            
35 HOT SPOT GG Dziemba Olivia (Mł.2009) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 4 8 4 85,58 12            
35 HADES PONYSPORT Peszek Julia (Mł.2009) BPK Maz 4 0 4 8 70,44 12            
35 ODYSEJA Stein Hanna (Mł.2008) Rio Grande Krosinko 0 4 4 8 76,28 12            
35 USHUAIA Biela Berenika (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0 12 62,81 12            
40 LILI ZAGORKA Kołodzińska Aleksandra (Mł.2008) JKS Melloni Horses 0 1 1 12 81,09 13            
41 MROCZEK Stasiak Agata (Mł.2009) KJ Stajnia Bukowiec 8 6 14 0 78,02 14            
42 TAMARYSZEK Dąbrowska Maja (Mł.2008) KJ Cavallino Brzoza 4 8 12 4 78,53 16            
43 GALLIANO Lewczyk Pola (Mł.2010) KJ Zbyszko 5 4 9 8 88,04 17            
44 FENIKS Pupiałło Marianna (Mł.2008) KJ Bracia Romanowscy 0 4 4 15 99,46 19            
45 SMYK Rembielińska Wiktoria (Mł.2009) KJ Wiktorowo 4 8 12 8 75,52 20            
46 PASJA Janusz Zofia (J.2004) KJ Akademia Kucania 8 4 12 12 78,32 24            
47 NUTA Suwała Zofia (Mł.2008) JKS Neksico Kędzierzyn 8 14 22 4 74,79 26            
48 NOBELSTAR 0005 Kubera Marika (Mł.2008) RIO GRANDE Krosinko 18 4 22 8 69,33 30            
49 MILKY WAY ZAGORKA Strzelec Antonina (Mł.2008) OKJ Oxer Wtórek 4 7 11 20 87,26 31            
50 BLACK MAGIC Basińska Olga (Mł.2008) SSKJ BOBROWY STAW 8 8 16 16 84,68 32            
50 LADY EWITA Klimek Paulina (Mł.2009) JKS Jaroszówka 4 8 12 20 80,66 32            
52 PASJONATA AMIGO Gola Helena (Mł.2010) KJ Ranczo Kolata 0 24 24 12 71,92 36            
53 LONGLIFE Sawicka Lena (Mł.2008) BPK 18 12 30 9 92,32 39            
54 BENITO Dąbrowska Zuzanna (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 8 24 32 18 95,22 50            
  EGZORCYSTA GR. C Strzeszewska M'10 Liwia (Mł.2010) SKJ Bajardo 0 0 0 ELI                
  DRUHNA EWITA Chylińska Antonia (Mł.2009) KJ Dilmar 0 12 12 DYS                



HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.

Puchar Polski Dzieci II 2020

 

Podium PP Dzieci II 2020

złoto - Nell Sówka JURANDA KJ Podkowa Gruszczyn

srebro - Wiktoria Ryciak VERONA SKJ Sopot

brąz - Zuzanna Niziołek MARIKA SKJ Sopot 

 

19 - Dzieci II - Finał gr. Dz II (29-08-2020)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
M-ce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas  
1 JURANDA Sówka Nell (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0 0 77,45 0 0 43,84 0      
2 VERONA Ryciak Wiktoria (Mł.2008) Sopocki Klub Jeżdziecki 0 0 0 4 78,77 4 0 49,75 4 0 27,50  
3 MARIKA Niziołek Zuzanna (JM.2006) Sopocki KJ 0 0 0 4 75,91 4 0 53,54 4ąą 0 28,06  
4 LOLITA VAN AVERMAET Maciejewska Hanna (JM.2006) JUKS Abakus Kaczyna 0 0 0 4 76,83 4 0 49,05 4 0 28,72  
5 SUN PAULA Zawadzka Zofia (JM.2007) KJ Wiktorowo 4 0 4 0 71,04 4 0 43,25 4 0 28,78  
6 WESTA Zielonka Karolina (JM.2006) KS AZS UWM Olsztyn 0 0 0 0 74,87 0 4 48,70 4 8 28,08  
7 KYCOLETTE Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 0 0 4 81,17 4 0 56,49 4 8 31,74  
8 JUDSON Urbańska Natalia (JM.2007) Stow. Jeździeckie Napoleońska Zagroda 0 4 4 0 80,22 4 4 48,36 8      
8 BRANDO Kolińska Amanda (JM.2006) KJ Trachy Sośnicowice 0 0 0 4 79,48 4 4 54,39 8      
10 EUZEBIO LP Wiśniewski Antoni (JM.2006) St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo 0 0 0 4 75,29 4 WYC          
11 FABIA Jackowiak Marcelina (JM.2007) St. KJ Gronówka 8 0 8 0 77,08 8            
11 OLIMPIA Likus Maja (Mł.2008) St. KS KJK Szary Michałowice 4 4 8 0 78,13 8            
11 LET ME FLY Strąk Dominika (JM.2006) WKJ Lublin / SJ Strong Riders 4 0 4 4 81,35 8            
11 GOLDEN GIRL Lasecka Wiktoria (JM.2006) KJ Wiecanowo 4 0 4 4 76,75 8            
11 NARCOTIQUE TACHOR Pięta Julia (JM.2007) JUKS Abakus Kaczyna 0 4 4 4 81,35 8            
11 SENATOR Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski 0 4 4 4 81,43 8            
11 KAMELOT Dubieniecka Martyna (JM.2007) Sopocki KJ 0 4 4 4 70,03 8            
11 STARLIGHT Naumiuk Roksana (JM.2006) BPK (MAZ) 0 0 0 8 81,21 8            
11 ROMINA Peterson Agata (JM.2006) KJ Black Horse Team Gdańsk 0 0 0 8 72,03 8            
11 ARMSTRONG Kraśko Kuba (JM.2007) LKJ w Gałkowie 0 0 0 8 78,84 8            
21 OSADKOWSKI KEY LEENA Kraś Helena (JM.2006) bpk 10 0 10 0 79,16 10            
22 CASSAWA Kozłowska Nikola (JM.2006) KJ Zbrosławice 8 4 12 0 75,24 12            
22 CHEYENNE Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club 8 0 8 4 73,83 12            
22 ORINOKO Dąbrowska Zuzanna (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 8 8 4 78,32 12            
22 MEDEA Pyrek Krzysztof (Mł.2008) WLKS Krakus 0 8 8 4 77,93 12            
22 CAŁKA Barzdo Antonina (JM.2006) KJ Zbyszko 0 4 4 8 82,45 12            
22 DIAMENT Ostrowska Oliwia (JM.2006) St. J Napoleońska Zagroda 0 4 4 8 77,66 12            
28 CORNET MW Wojda Magdalena (JM.2006) JKS CZANKI 5 0 5 8 83,03 13            
28 ROBIN HOOD-LS Birunt Kornelia (JM.2006) KJ Partynice 4 0 4 9 88,96 13            
30 CONCORD F Gruca Lena (JM.2007) JKS equi verso Jastrzębie Zdrój 4 0 4 10 106,92 14            
31 EMICA Grygier Zuzanna (JM.2006) St. KS Jumping Events Poznań 8 4 12 4 79,64 16            
31 FAMORKUS Drobny Maja (JM.2007) Stow. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo 4 8 12 4 79,98 16            
31 KILLER BOY Sputowski Mateusz (JM.2006) SKJ Mordaka 0 4 4 12 82,20 16            
34 MESKALINA Pawłowska Irena (JM.2007) bpk (MAZ) 4 15 19 0 79,52 19            
35 RHIANNA S Piontek Barbara (Mł.2008) RIO GRANDE Krosinko 4 8 12 8 83,32 20            
35 GRANDEZA Kołacka Lena (JM.2007) KJ Sokół Damasławek 0 8 8 12 78,67 20            
35 FIGO L Nawrocka Roksana (Mł.2008) Klub Jeździecki Agro Aves Gajewniki 0 8 8 12 75,74 20            
38 PEARL OF THE OCEAN Malinowski Jakub (JM.2007) Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland 5 4 9 12 80,23 21            
39 FIJI Styła Olga (JM.2006) Rio Grande Krosinko 4 4 8 16 82,90 24            
40 CALIDA R Michalik Angelika (JM.2006) KJ Profit Orzesze 4 12 16 12 75,96 28            
41 LALA Rozlachowska Julia (JM.2006) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 4 25 29 4 71,73 33            
41 KUBA Piórkowska Maria (JM.2007) bpk 4 25 29 4 77,05 33            
43 CUMA Szpak Karolina (JM.2007) Klub Jeździecki J&D Apollo 23 0 23 20 98,56 43            
44 HIMENA Szaniawska Karolina (JM.2006) KJ Akademia Kucania Dawidy 33 12 45 8 76,98 53            
  GARDEN M Wodzicka Maja (JM.2007) LKJ Moszna 0 0 0 ELI                
  DIABLO LAZAR Misztal Maggie (JM.2006) Sopocki Klub Jeździecki 4 0 4 ELI                
  TYPIER Sawicka Paulina (JM.2007) St. J Baborówko 4 4 8 ELI                
  T-STAR Z Uryga Lena (JM.2007) KJ Jumping Team Brynica 0 8 8 ELI                
  PRINCESSA Chwałczyńska Maria (JM.2007) KJ Liljówka Stęszewko 4 8 12 ELI                
  DIAMENT Stawicka Marianna (JM.2006) KJ Fimmel Team 0 15 15 ELI                
  WOTAN Wąsowicz Wiktoria (JM.2006) Polish Pony Club 0 25 25 ELI                
  CONTINA ELIZAR Lewkowicz Amelia (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 25 25 ELI                


 

I Puchar Polski Kuców Grupa A0 2020

 

Podium PP Kuców A0

złoto - Lena Kamińska KLAUSINKA JKS Barłomino

srebro - Martyna Grobelny FRIDA LKJ Ochaby

brąz - Lila Kulesza ALF KJ Podkowa Gruszczyn

 

17 - A0 - Finał gr. A0 (29-08-2020)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
M-ce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas  
1 KLAUSINKA Kamińska Lena (Mł.2010) JKS Barłomino 0 0 0 0 69,08 0 0 47,61 0 0 26,93  
2 FRIDA Grobelny Martyna (Mł.2010) LKJ Ochaby 0 0 0 0 62,16 0 0 41,38 0 0 32,76  
3 ALF Kulesza Lila (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0 0 74,09 0 0 45,92 0 0 32,78  
4 LOTTI Kłodawska Aleksandra (Mł.2010) Polish Pony Club 0 0 0 0 72,62 0 0 48,47 0 0 33,33  
5 JARY Woźniak Stanisław (Mł.2011) ŁKJ 0 0 0 0 68,68 0 0 45,54 0 4 36,98  
6 POSEJDON GR. A Zawadzka M'10 Katarzyna (Mł.2010) KJ Bielik Grzegorzewice 0 4 4 0 72,68 4 0 43,48 4      
6 RÓŻA Sobura Weronika (Mł.2010) Kielecki Klub Jeździecki 0 0 0 4 83,74 4 0 48,78 4      
6 PYSIA Słoniec Paulina (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice 0 0 0 4 63,35 4 0 40,82 4      
9 ANAPON PROXIMO Gryciak Nikodem (Mł.2010) Jks AMICO Mołdawin 4 0 4 4 68,46 8 4 45,44 12      
10 PINOKIO PIPI MAGESTIC Romanowska Anna (Mł.2012) UKS Primo 5 0 5 4 75,66 9 4 57,32 13      
11 ROMEO Mroczek Jakub (Mł.2010) Polish Pony Club 0 13 13 0 72,59 13            
11 FIGARO Kulińska Martyna (Mł.2011) KJ Liljówka 0 0 0 13 93,35 13            
13 GWIAZDECZKA Haniszewski Bruno (Mł.2010) KJ Folwark Wenus Suszki 15 15 30 0 77,02 30            
14 PAPROTKA Zielińska Karolina (Mł.2011) Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej 0 28 28 4 81,05 32            
15 WINCENTY Czarnecka Adriana (Mł.2012) bpk 0 28 28 10 98,04 38            
  IGIEŁKA Wierucka Maria (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 0 18 18 ELI                
  ROTGERS OWEN Kamińska Zofia (Mł.2011) KJ Ranczo Kołata 0 28 28 ELI                
  URWIS Lara Aleksandra (Mł.2010) JUKS Abakus Kaczyna 0 28 28 WYC                

 

 

Puchar Polski Kuców A1 2020

 

Podium PP Kuców A1 2020

​złoto- Natalia Kręgielska SANTA TKJ Garbówek 

srebro - Wiktoria Cwalina S-PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn

brąz - Paulina Słoniec WENDY KJ Trachy Sośnicowice 

Puchar Polski Kuców 2020 C

 

Podium PP Kuców 2020 C

złoto - Kevin Pszowski LEGIONISTA BPK

srebro - Antonina Jaworska TEN ANKERS SHEELAHOM TKJ Garbówek

brąz - Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA KJ Wiktorowo

 

20 - C - Finał gr. C (30-08-2020)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Mce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas  
1 LEGIONISTA Pszowski Kevin (Mł.2008) bpk 0 0 0 0 71,66 0 0 49,52 0 0 29,95  
2 TEN ANKERS SHEELAHOM Jaworska Antonina (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 0 0 0 0 74,54 0 0 49,18 0 0 30,30  
3 KOEKOEKSHOF MARISKA Von Mauberg Wiktoria (JM.2007) KJ Wiktorowo 0 0 0 0 80,55 0 0 52,95 0 0 32,02  
4 OLIVER Aniołek Hubert (JM.2007) SKJ Pony Power 0 0 0 4 74,31 4 0 50,76 4      
4 NANCY PONYSPORT Pliem-Perka Martyna (Mł.2009) St.KS Juming Events 0 0 0 4 67,93 4 0 45,88 4      
6 DONALD Zajkowska Klaudia (JM.2005) SKJ Hawajka Majdan 4 0 4 4 80,42 8 0 44,14 8      
6 MAROKO Panarowicz Nikola (JM.2006) KJ Bonanza Jędrzychowice 4 0 4 4 67,29 8 0 45,66 8      
6 PENELOPA Gosztyła Weronika (JM.2005) Królewski Klub Jeździecki Wiktoria 0 0 0 4 76,65 4 4 45,94 8      
6 MARKIZA Bar Karolina (J.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 0 0 0 69,46 0 8 46,02 8      
10 KORUND Ludwicka Karina (JM.2006) LKJ Gałkowo 0 4 4 4 79,18 8 4 46,15 12      
11 APASJONATA AUREUS Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Aldragho Piaseczno 0 0 0 8 77,81 8 8 50,66 16      
12 NANDO SUPER Kierznowska Jagoda (JM.2007) KJ Sokół Damasławek 8 4 12 0 69,45 12            
13 GOLDI LOCKS Grum Weronika (JM.2006) KJ Folwark Wenus Suszki 4 8 12 4 67,01 16            
14 PASJA Grabowska Jagna (J.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 4 12 16 4 72,87 20            
  MAKS Sondej Zofia (JM.2005) Kielecki Klub Jeździecki 0 0 0 ELI                
  EMMA Puławska Iga (JM.2005) KJ Akademia Kucania 0 0 0 ELI                
  JESSY Klimek Dominika (JM.2006) Krakowska Akademia Sportu 0 8 8 ELI                
  MENTOS Dunajska Marianna (J.2004) Klub uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego 26 8 34 ELI                
  KIDNEY Wąsowska Weronika (JM.2007) Jks AMICO Mołdawin 16 22 38 ELI                

 

Puchar Polski Kuców 2020 D Bis 

 

Podium PP  Kuców 2020 D Bis 

złoto - Kornelia Górnicka WALENCJA BKS Kłos Budzyń

srebro - Matylda Badura ISABELLA KJ Profit

brąz - Magdalena Wojda MILAGROSS JKS Czanki 

 

18 - D-bis - Finał gr. D-bis (29-08-2020)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
M-ce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas  
1 WALENCJA Górnicka Kornelia BKS Klos Budzyn 0 0 0 0 73,50 0 0 51,83 0 0 33,62  
2 ISABELLA Badura Matylda (JM.2006) KJ Profit 0 0 0 0 75,93 0 0 54,61 0 4 34,65  
3 MILAGROSS Wojda Magdalena (JM.2006) JKS CZANKI 0 0 0 0 80,95 0 0 57,20 0 4 39,44  
4 TIFFANY Ganowska Julia (Mł.2008) KJ Ranczo Kołata 4 0 4 0 78,18 4 0 52,42 4      
4 LEXUS Lehmann Nadia (Mł.2009) Lehmann Sport Horses Sp. z o.o. 0 0 0 4 72,27 4 0 53,42 4      
4 LOPIK’S APPIE Kamińska Oliwia (JM.2005) KJ Michałówka 0 0 0 0 74,53 0 4 54,78 4      
4 CORBINIAN Kierznowska Jagoda (JM.2007) KJ Sokół Damasławek 0 0 0 0 70,68 0 4 48,99 4      
8 LUNA Panarowicz Nikola (JM.2006) KJ Bonanza Jędrzychowice 0 4 4 4 72,09 8 0 51,36 8      
8 LEMINUS Pakur Antonina (JM.2006) Sopocki Klub Jeździecki 0 0 0 8 74,90 8 0 59,78 8      
10 GANGES Dańczak Michalina (JM.2007) St. R&S STABLES 4 4 8 0 83,63 8 4 57,70 12      
11 INIS SLE SORCERER Rosin Natasza (JM.2006) JUKS Abakus Kaczyna 0 0 0 9 98,66 9            
12 BALLYHANE FRADDY Rybak-Massalska Lena Róża (JM.2007) SKJ Ponylandia Wojciechowice 4 4 8 4 83,04 12            
12 APLA Śliwiński Antoni (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4 4 8 4 80,63 12            
12 PEGAZUS Arkuszewska Daria (JM.2006) KJ Stajnia Jarużyn 4 4 8 4 78,46 12            
15 GOLDEN MOMENT Maćkowska Agata (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4 0 4 12 77,40 16            
16 WRANGLER FOREST Borowska Jagoda (J.2004) KS Forrest Pony Club 4 4 8 12 78,13 20            
16 INNOCENTY Grygier Zuzanna (JM.2006) St. KS Jumping Events Poznań 4 4 8 12 79,78 20            
18 PORTOS Knopkiewicz Natalia (JM.2006) KJ Ranczo Kołata 0 26 26 8 80,41 34            
19 GARCIA Bohdan Julia (JM.2007) KJ Liljówka Stęszewko 12 16 28 12 84,43 40            
  BORSALINO Kowalonek Luna (JM.2007) JUKS Abakus Kaczyna 0 0 0 ELI                
  NUTKA EWITA Dubiniak Michał (JM.2007) JKS Jaroszówka 4 0 4 ELI                
  TAMIZA Pliem-Perka Martyna (Mł.2009) St.KS Juming Events 0 8 8 ELI                
  JOLY'S GOLDFEVER Pięta Julia (JM.2007) Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus 4 8 12 ELI                
  CANDY Zajkowska Klaudia (JM.2005) SKJ Hawajka Majdan 4 26 30 ELI                
  ORCHID’S RADJAH Pawłowska Kornelia (JM.2007) KJ Aromer Józefin 22 16 38 ELI                
  ISKRA Miłoszewska Nikola (JM.2007) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 12 12 DYS                
  BRAVOUR PP Gabriel Lena (JM.2007) LKS Nadwiślanin Kwidzyn 8 4 12 WYC                

 

 

Puchar Polski Małych Koni gr E 2020

 

Podium PP MK 2020

złoto - Natalia Sydow KJ Gronówka

srebro - Emilia Pietrzak KJ Jumping Team Brynica

brąz - Julia Biskup KJ Liljówka Stęszewko

 

24 - E - Finał gr. E (30-08-2020)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
M-ce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas  
1 ISTI Sydow Natalia (JM.2005) St. KJ Gronówka 0 4 4 0 71,35 4 8 45,31 12 0 36,43  
2 TESTAROSSA Pietrzak Emilia (J.2003) KJ Jumping Team Brynica 0 4 4 4 74,70 8 4 48,40 12 4 37,35  
3 TEKILA-K Biskup Julia (J.2003) KJ Liljówka Stęszewko 0 8 8 0 74,15 8 8 45,30 16      
  SWEET NOISE-M Friedman Maja Bella (J.2003) St. R&S STABLES 9 10 19 ELI                
  MILO Ambroziak Nadia (JM.2005) Sportowy Klub Jeździecki Pony Power 12 28 40 ELI                

 

Klasyfikacja Klubowa 

  KLUB ZŁOTO SREBRO  BRĄZ  
1 KJ Podkowa Gruszczyn  2 1 2 5
2 TKJ Garbówek 1 1   2
3 SKJ Sopot   1 1 2
           
4 SKJ Mustang Jaworzno 1      
  BKS Kłos Budzyń 1      
  KJ Gronówka  1      
  JKS Barłomino  1      
5 KKJ Kielce    1    
  JUKS Abakus Kaczyna   1    
  LKJ Ochaby   1    
   KJ Profit   1    
  KJ Jumping Team Brynica   1    
6 KJ Sokól Damasławek     1  
  KJ Trachy Sośnicowice     1  
  KJ Wiktorowo     1  
  JKS Czanki     1  
  KJ Liljówka Stęszewko      1  

 

Galeria   Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 

Galeria niedziela 

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Lewicki Filip 341
3. Jaglarz Julia  294
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Bado Gabriela 261
6. Milczarek Nina  197
7. Błaszczak Julia 178
8. Babiak Filip  153
9. Januszewska Zuzanna  147
9. Najdzionek Szymon 147

 30/09/20

1. Kierznowska Aleksandra 904
2. Suska Juliana  617
3. Lewandowski Aleksander 419
4. Zybała Aleksandra  164
4. Wilczewska Weronika  164
6. Wypiór Marta  160
7. Baehr Maria  126
8. Skrobacz Olga  153
9. Wypchło Aleksandra  148
10.Kłapińska Laura 93

 30/09/20

1 Zawadzka Eliza 1830
2  Pietrzak Daria  1420
3. Iga Biegalska 1305
4. Pymek Zuzanna 690
5. Sówka Nell 495
6 Dziuba Anna 460
7. Kraśko Kuba 435
8. Ryciak Wiktoria   385
9. Nawrocka Roksana  390
10. Sijka Olivia 385

08/10/20

1.  Kłodowska Aleksandra 200
2.  Grobelny Martyna  192
2.  Kulesza Lila  192
4. Kamińska Lena 178
5. Wożniak Stanisław 158
6. Mroczek Jakub 100
7. Słoniec Paulina  96
8. Zawadzka Katarzyna  72
9  Sobura Weronika 50
10. Czarnecka Adriana 46

 08/10/20

1   Cwalina Wiktoria  305
2.  Skotarczak Nel 227
3.  Słoniec Paulina   206
4.  Wierucka Zofia 160
4.  Wawrzkiewicz Tola 143
6. Jurasz Kornelia  139
7.  Kręgielska Natalia  131
7.  Kierznowski Radosław  131
9   Ciszek Zofia   124
10. Karasińska Olga  109

 08/10/20

1.  Babczyńska Małgorzata  415
2.  Skotarczak Nel   410
3.  Jurasz Kornelia 305
4.  Cwalina Wiktoria   239
5.  Przybylska Zuzanna  214
6   Naumiuk Kornelia  193
7.  Pellowska Paulina  178
8.  Biel Zofia   173
9.  Frączkowska Roksana  165
10. Nawrocka Roksana  142

 08/10/20

1.  Panarowicz Nikola  506    
2.  Pliem Perka Martyna  204
3.  Jaworska Antonina  199
4.  Aniołek Hubert 194
5.  Pszowski Kevin  189 
6.  Sondej Zofia  174
7.  Szeszuła Zuzanna   154
8   Von Mauberg Wiktoria  145
9.  Kierznowska Jagoda   125
10. Ludwicka Karina  122

08/10/20

1.  Zubczyńska Amelia  460
2.  Sówka Nell  420
3.  Tuliszkiewicz Olga 275
4.  Płatek Oliwia  260
5.  Poleszak Dagmara  205
6.  Jackowiak Marcelina  200
7.  Derda Agata  180
8.  Ambroziak Nadia   125
9.  Knopkiewicz Natalia  85
10. Naumiuk Roksana  55

 08/10/20

1.  Ganowska Julia  728
2.  Kowalonek Lena  350
3.  Lehmann Nadia   348
4.  Arkuszewska Daria  311
5.  Wojda Magdalena  226
6.  Górnicka Kornelia  225
7.  Kierznowska Jagoda  224
8.  Badura Matylda  224
9. Rybak Masalska Lena   208 
10. Maćkowska Agata  190

 08/10/20

1.  Sydow Natalia  347
2.  Biskup Julia  299
2.  Pietrzak Emilia  207
4   Andrzejewska Wiktoria  84
5   Kaczmarek Mikołaj  66
6.  Bytner Wiktoria  55
7.  Kozłowska Maria  35
8.  Bar Karolina  30
9.  Kozakiewicz Paulina  25
10 Robak Wiktoria   20

 08/10/20