W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Wiktoria Bedyńska z powodzeniem Aachen Yoyngsters - piata w finale ! 08/12/19

 

Wiktoria Bedyńska na Lacoste z powodzeniem pojechała w Aachen rundę juniorską turnieju Aachen Youngstars, tym samym zakończyła starty w kategorii juniorów. 

 

Ranking Aachen Youngstars - juniorzy - 3 miejsce

FINAL -  5 miejsce 

II kwalifikacja - 5 miejsce 

I kwalifikacja - 2 miejsce 


Andrzej Opłatek wygrywa światowy finał EY CUP U 25 w Salzburgu !

 

Andrzej Opłatek na Conthinder wygrał w Salzburgu światowy finał EYCUP European Youngster Cup Jumping !

 

WYNIKI FINAŁ LR 155cm - 1 miejsce 

WYNIKI 145cm - 6 miejsce 

WYNIKI 140cm - 4 miejsce 

 


Amadeus Horse Indoors Salzburg CSI4 CSI2 CSIU25 CSIJ CSICh 05-08.12.19

 

Andrzej Opłatek i Stakkatan - 1 miejsce w Championat Von Salzburg 07/12/19

 

Reprezentacja Polski : 

Wojciech Wojcianiec  CHINTABLUE   NACCORD MELLONI

Andrzej Opłatek  STAKKATAN    STALANDO 2      CONTHINDER

Aleksandra Kierznowska  DENVER Z   BADORETTE

Laura Kłapińska  CAPTAIN  ZAZOU SZUMAWA

Olga Skrobacz QUINCY

Anna Dziuba  DOLLAR DE NUEVO  LA PAZ

 

WYNIKI ZAWODÓW 


 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach : 

niedziela 08/12/19 

Grand Prix CSI2  13m. Andrzej Opłatek STALANDO 2

Grand Prix CSICh  2m. Anna Dziuba LA PAZ  VIDEO

 

sobota 07/12/19

Championat Von Salzburg LR 155cm   1m. Andrzej Opłatek STAKKATAN   VIDEO 

World FInal EY Cup 2019 1m. Andrzej Opłatek CONTHINDER   VIDEO

Grand Prix CSIJ 140cm 1m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE   VIDEO 

CSIJ 130cm Small Final 1m. Laura Kłapińska  ZAZOU SZUMAWA  VIDEO 

 

 

piątek 06/12/19 

Salzburg Masters LR 150cm 6m. Andrzej Opłatek STAKKATAN   VIDEO

CSIU25145cm 6m. Andrzej Opłatek CONTHINDER VIDEO 

CSIJ 135cm  6m. Laura Kłapińska  ZAZOU SZUMAWA VIDEO

 

czwartek 05/12/19

CSIU25 140cm  4m. Andrzej Opłatek CONTHINDER

CSIJ 130cm 1m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE   VIDEO

CSICh 120cm  4m. Anna Dziuba  LA PAZ   


Natalia Głowacz i Luna Kawalonek liderkami rankingu Cavaliada Future Tour 2019/20 po I zawodach w Poznaniu 01/12/19

fot Magda Pocztowska 

 


Ranking FEI nr 227 na koniec listopada 2019

FEI Longines RANK  30/11/19 

1m. Steve Guerdat SUI  3392 pkt

120m - Wojciech Wojcianiec  1285 pkt

162m - Andrzej OPłatek 1075 pkt

184m - Krzysztof Ludwiczak 1020 pkt

198m - Jarosław Skrzyczyński 955 pkt 

POLACY w rankingu FEI na koniec XI 2019 


CAVALIADA POZNAŃ 2019 - najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach 28.11-01.12.19

 

WYNIKI ZAWODÓW   

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

niedziela 01/12/19

CSI4-W Grand Prix - 2m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE  VIDEO jump off 

CSI4-W 140cm 1m. Dajana Pawlicka BLACK & WHITE 3

CSI4-W 135cm   4m. Andrzej Opłatek ODILE DU SOUFFLET   VIDEO 

CSIYH 1m. Jarosław Skrzyczynski  QUICK STEP

Final MINI  1m. Natalia Głowacz SZAMAN

Final MIDI  2m. Luna Kawalonek BORSALINO

 

sobota 30/11/19

CSI4-W LR 145cm  2m. Michał Kaźmierczak  DAME DE PIQUE

CSI4 LR Speed & Music  2m. Natalia Czernik EVERDI

CSI1 135cm 1m. Andrei Shalohin  FARLEY

CSI1 125 cm 1m. Zuzanna Sterczyńska  ARIANA   VIDEO 

Sztafeta  1m. / Nel Skotarczak, Hanna Kuczkowiak, Dawid Skiba

Cavaliada Future MINI   1m. Kornelia Pawłowska AT LAST RAVISHING RUBY

Cavaliada Future MIDI  1m. Paulina Pellowska JOWISZ

 

piątek 29/11/19

CSI4-W 160cm 5m. Monika Grundkowska DHAHA

CSI-W 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński GREATEST

CSIYH  2m. Jarosław Skrzyczynski  QUICK STEP

CSI1 130cm 1m. Samanta Forlini KONTENDRO

CSI1 120cm 2m. Jacek Kuśnierczak CAIRO AK

Potęga Skoku  4m. Jakub Krzyżosiak i Mateusz Kiempa

 

czwartek 28/11/19 

CSI4-W 145cm - 1m. Maksymilian Wechta QUINCHELLA   VIDEO 

CSI4-W 140cm -  6m. Krzysztof Ludwiczak   DIAROUBET   VIDEO

CSI4-W 135cm - 4m Mściwoj Kiecoń QUALITY QUEEN  VIDEO 

CSIYH  2m. Dawid Skiba  LA VULKANO L

CSI1 130cm  - 1m. Andrzej Głoskowski CENTROPLAST DINAR  VIDEO 

CSI1 120cm - 4m. Łukasz Brzóska CARJONKER  VIDEO


Cavaliada Future sezon 2019/20 - poznajcie bliżej zawodniczki cz 1 25/11/19

 Poznajcie bliżej  uczestniczki Cavaliady Future !

 

 


Paul-Richard Argus z Estonii podwójnym zwycięzcą Grand Prix Memoriału Generała Michała Gutowskiego w Lesznie 24/11/19

fot Paula Bartkowiak Fotografia

 

 

Paul-Richard Argus z Estonii podwójnym zwycięzcą Grand Prix Memoriału Generała Michała Gutowskiego ! Trzeci w konkursie był Hubert Polowczyk na COURTNEY 11 a czwarty Maksymilian Wechta na QUVEE PRESTIGE !


Prague Playoffs - CSI5* GCL Super Cup - Podium Final 24/11/19

Prague Playoffs - CSI5* GCL Super Cup - Podium Final

🥇 Shanghai Swans 🥈 Monaco Aces 🥉 Madrid In Motion

WYNIKI   fot Beata Wieczorkowska - Equestrian Photography 


Praga Global Champions Playoffs - Ben Maher wygrywa Super Grand Prix 1 250 000 eur

 

Podium CSI5* LONGINES GCT SUPER GRAND PRIX 160cm 

1m. Ben Maher GBR Explosion W  0 pkt 

2m. Darragh Kenny  IRL Balou du Reventon  2 pkt 

3m. Martin Fuchs SUI Clooney 51 4 pkt 

WYNIKI     VIDEO   fot Beata Wieczorkowska - Equestrian Photography


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24